Prestigio 4300

poruka: 264
|
čitano: 123.487
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Stiglo i u HG spot bijelih i crnih. Kupio sam si jednog i nije loš. Da li ima negdje nekakva folija za njega?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Ima na ebayu{#} za narućiti ako imaš paypal(ja nemam) ali ja sam uzeo univerzalnu i malo isjekao tako da privremeno zaštitim zaslon dok neuzmem original, eto ako budeš narućivao ti ili bilo tko drugi javljam se da podijelimo troškove

 

http://www.ebay.com/itm/6x-screen-protector-ultraclear-for-Prestigio-MultiPhone-4300-DUO-/360536325691?pt=UK_Computing_LaptopAccessories_RL&hash=item53f1a3be3b

 

http://www.ebay.com/itm/12x-Displayschutz-UltraClear-fur-Prestigio-MultiPhone-4300-DUO-/380533946247?pt=DE_Handy_PDA_Displayschutzfolien&hash=item5899973787

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Nije mi jasno,punim ga vec 11 sati i pise kako je baterija puna 92% ? :/ wtf

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2012 18:07 (trolljegeren).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prestigio 4300
Pokreni Provjeru nadogradnje,neka ti pokupi sve update(ako vec nisi),isprazni bateriju na nuku i stavi ponovno puniti.Mozda bi i wipe battery statsa pomogao,potrazi kako se to radi,pa napravi.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
WackyZG kaže...
Pokreni Provjeru nadogradnje,neka ti pokupi sve update(ako vec nisi),isprazni bateriju na nuku i stavi ponovno puniti.Mozda bi i wipe battery statsa pomogao,potrazi kako se to radi,pa napravi.

 

Ma bilo je sve ok..kada se upalio tada sam vidio koliko je puna i ostavio ga puniti i sada je charged full :D

12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

ja idem sutra po svojega napokon :D

http://ppdzarada.net #1 Forum o PPD zaradi!
 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
Smille kaže...

Ima na ebayu{#} za narućiti ako imaš paypal(ja nemam) ali ja sam uzeo univerzalnu i malo isjekao tako da privremeno zaštitim zaslon dok neuzmem original, eto ako budeš narućivao ti ili bilo tko drugi javljam se da podijelimo troškove

 

http://www.ebay.com/itm/6x-screen-protector-ultraclear-for-Prestigio-MultiPhone-4300-DUO-/360536325691?pt=UK_Computing_LaptopAccessories_RL&hash=item53f1a3be3b

 

http://www.ebay.com/itm/12x-Displayschutz-UltraClear-fur-Prestigio-MultiPhone-4300-DUO-/380533946247?pt=DE_Handy_PDA_Displayschutzfolien&hash=item5899973787

ja sam sebi narucio ovu pred par dana: http://www.ebay.com/itm/350665896695?_trksid=p5197.c0.m619

 

samo šta je onda bilo free shiping, a sad je poštarina 6.37$, a folija 3.87 :S

http://ppdzarada.net #1 Forum o PPD zaradi!
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Koliko vam je trajala baterija?ekran mi je na nekih 60% osvjetljenost cini mi se..i koristim wi-fi,igre,surfanje itd..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Baterija kad se napuni traje mi otprilike 2,5 dana dakle samo pozivi,SMS, i cca 3h na netu preko Wi-FI-ja dakle bez filmova,igranja i inih rabota{#} a osvjetljenje ekrana je na 50% jer i nisam neki korisnik svih tih opcija pa je teško biti realan glede korištenja mobitela i trajnosti baterije ali s obzirom na moje potrebe i više nego dovoljno za mene.{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
Smille kaže...

Baterija kad se napuni traje mi otprilike 2,5 dana dakle samo pozivi,SMS, i cca 3h na netu preko Wi-FI-ja dakle bez filmova,igranja i inih rabota{#} a osvjetljenje ekrana je na 50% jer i nisam neki korisnik svih tih opcija pa je teško biti realan glede korištenja mobitela i trajnosti baterije ali s obzirom na moje potrebe i više nego dovoljno za mene.{#}

 

Evo kada sam ga dobio bilo je ostalo 30% baterije i stvarno se dugo trosilo to,otprilike 5 sati a jos sam cijelo vrijeme bio na wi-fi,igrao igre,skidao,gledao youtube,surfao itd..ugl super zadovoljan :D

12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

evo i ja sam ponosan vlasnik ovog moba, super sam zadovoljan s njime...kod kupovine u Linksu, prodavač mi je rekao da za te novce nemogu bolje, rekao mi je da se HTC Desire onaj prvi koji je koštao oko 5000 kuna može sakriti prestigiu 4300, jer je on koristio desire-a i sad prestigia..

http://ppdzarada.net #1 Forum o PPD zaradi!
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Prestigio 4300

Odlilčan mobitel za malo manje zahtjevene korisnike, sestra ga je dobila i poslje xperie x8 joj je savršen. Ima par mana koje ne bih mogao progutati da ga ja koristim, ali većina ljudi to neće ni skužiti(prvenstveno ekran i mala gustoća piksela, razmazio me iPhone s tolikom gustoćom piksela da mogu surfati bez zumiranja na bilo kojoj stranici :D )

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

ima koga mozda da si je postavljao VIP internet postavke na ovaj mobitel? ako ima, molio bih da mi netko pošalje u PM, hvala puno unaprijed

http://ppdzarada.net #1 Forum o PPD zaradi!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prestigio 4300
sk0ls kaže...

ima koga mozda da si je postavljao VIP internet postavke na ovaj mobitel? ako ima, molio bih da mi netko pošalje u PM, hvala puno unaprijed

Meni je sve automatski postavilo za bilokoju mrežu koju sam probao(Vip/Tele2/bonbon/T-Com), ali tu su ti Vipove stranice s postavkama:

http://www.vipnet.hr/poslovni-korisnici/mobilni-internet/ostale-podatkovne-usluge/o-tehnologijama-i-pokrivenosti

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

upisao sam sve ali kad zelim na neku web stranicu, jednostavno ne ucitava, piše "webpage not available" dali trebam negde ukljucit u postavkama da mogu na internet bez da sam spojem na wifi?

 

EDIT: riješeno! zaboravio sam ukljucit data usage na svoj operater

http://ppdzarada.net #1 Forum o PPD zaradi!
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2012 18:28 (sk0ls).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

I ja sam prešao sa HTC Desire na Prestigio 4300{#} i super sam zadovoljan pogotovo glede većeg ekrana, a imam sjećaj da se na ovom sve brže odvija i pokreće po defaultu bez nekog prćkanja i nabrijavanja.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

jel zna netko kako da namjestim da mi se aplikacije instaliraju na sd karticu, jer kod "storage" imam ponuđene samo 2 opcije, "Interal storage" i "USB Storage, i dolje vidim pod statistikama da mi je SD kartica prepoznata te da ima slobodno na njoj 3.60gb, pa me zanima dali postoji mogucnost da se sve aplikacije instaliraju na nju? Probao sam s aplikacijom App2sd ali ona mi prebacuje na "sdcard1" a to je memorija uređaja :/

http://ppdzarada.net #1 Forum o PPD zaradi!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prestigio 4300
sk0ls kaže...

jel zna netko kako da namjestim da mi se aplikacije instaliraju na sd karticu, jer kod "storage" imam ponuđene samo 2 opcije, "Interal storage" i "USB Storage, i dolje vidim pod statistikama da mi je SD kartica prepoznata te da ima slobodno na njoj 3.60gb, pa me zanima dali postoji mogucnost da se sve aplikacije instaliraju na nju? Probao sam s aplikacijom App2sd ali ona mi prebacuje na "sdcard1" a to je memorija uređaja :/

Stavi USB storage, i onda iz Settings->Applications prebacuj appove

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
11 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Ja imam problem sa mrezom.. kada je ukljucena 3G mreza na telefonu, SIM na koji je ukljucena obavezno gubi mrezu.. iskljucim mogucnost video poziva i sada sve ok.. jbg. kamera je katastrofa, ovo nije vidjelo 8 MP, bolje mi je slikala nokia N73... A sto se baterije tice, nije nesto i nemoguce da izdrzi 2.5 dana... meni dan jedva izdrzi, sa time da par puta na dan udjem na net itd.. 

zv
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300

Kamera ima 5 MP, 8 MP se dobije softverskom interpolacijom - postavi opciju spremanja slika na 5 MP u aplikaciji za snimanje da izbjegneš interpolaciju. Imam 4040, baterija izdrži 2 dana normalnog korištenja, a 3 dana laganog korištenja. Prema testovima, kod 4300 baterija traje cca 30-35% kraće u odnosu na 4040, tako da bi trebala trajati 2 dana laganog korištenja, odnosno 1-1,5 dana normalnog.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.12.2012 18:39 (hrx).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
hrx kaže...

Kamera ima 5 MP, 8 MP se dobije softverskom interpolacijom - postavi opciju spremanja slika na 5 MP u aplikaciji za snimanje da izbjegneš interpolaciju. Imam 4040, baterija izdrži 2 dana normalnog korištenja, a 3 dana laganog korištenja. Prema testovima, kod 4300 baterija traje cca 30-35% kraće u odnosu na 4040, tako da bi trebala trajati 2 dana laganog korištenja, odnosno 1-1,5 dana normalnog.

 

a kakvo je to lagano koristenje a kakvo normalno (sto podrazumijevas pod tim)?hvala unaprijed
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300

Kod laganog korištenja, ekran većinu vremena provede ugašen ili na niskoj svjetlini - npr. pri slušanju glazbe ili čitanju knjiga (ereader pri niskoj svjetlini, navečer). Normalno je kada više surfaš netom, više razgovora, ...

 

Trenutno pokazuje 20% preostalog kapaciteta, a na bateriji je 2 dana 15 sati. Obavio sam dvadesetak minuta razgovora, 30 minuta na netu, oko sat vremena na Google Talku, sat i pol slušanja glazbe (flac, vorbis) i oko četiri sata čitanja; WiFi je uključen 19 sati i 11 minuta ukupno, ekran 5 sati 52 minute, cell standby sve vrijeme uključen. Baterija je prošla kroz dva ciklusa kompletnog punjenja i pražnjenja.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
14 godina
offline
Prestigio 4300

Kako vam rade slušalice? Sestra ima problem, rade joj samo orginalne, ni jedne druge ne rade, čini se kao je konektor više uvučen unutra nego što bi trebao biti.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300

Nemam nikakvih problema sa slušalicama s TRS utikačima - doduše imam 4040. Kod TRRS utikača kakve koriste headsetovi za mobilne uređaje, oni koji su kompatibilni s iPhoneom izgleda da nisu kompatibilni s ovim Prestigiom (postoje 2 TRRS "standarda" - jedan koji se koristi na Nokijinim, Sony Ericssonovim, LG-jevim i starijim Motorolinim i Samsungovim mobitelima, te drugi koji se koristi na Appleovim, HTCovim, Blackberry, Sonyjevim i novijim Motorolinim i Samsungovim mobitelima).

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
16 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Pod laganim korištenjem meni uređaj 4300 traje 2,5 dana(tu spada cca 10-ak poziva u trajanju 20-25 min, 10-ak sms-ova i cca 2h korištenja neta preko wi-fija, eventualno slušanje radia preko moba cca 1-2h) i nakon toga baterija nikad nepadne ispod 10% prije nego što stavim mob na punjenje.Napuni se na 100% za cca 3-3,5h otprilike.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Da li je nadogradnjom software-a dodan talk ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prestigio 4300

Pozdravljam ekipu...

 

Samo bih zamolio vlasnike PAP4300 da uploadaju poneku fotografiju snimljenu ovim uređajem.

 

Zanimam se za kupovinu telefona pa me zanima hoću li stalno morati nositi fotić uz sebe ili ću se povremeno moći poslužiti s mobom?! {#}

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prestigio 4300
power_user kaže...

Kako vam rade slušalice? Sestra ima problem, rade joj samo orginalne, ni jedne druge ne rade, čini se kao je konektor više uvučen unutra nego što bi trebao biti.

isti problem i ja imao, rješio tako da sam promjenio konektor na drugim slušalicama. ove koje dolaze sa mobom su smeće

12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

evo sinoc sam  mobitel punio otprilike 11 sati ugasenog i upalim ga pise baterija puna 95 %?zasto to..da li ga smijem onda stavit na punjac i pustit do 100% da se napuni?? jer zadnji put mi je bilo tako 92%pa sam ga ostavio onda upaljenog do 100% da se napuni

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
cro_blue kaže...

Pozdravljam ekipu...

 

Samo bih zamolio vlasnike PAP4300 da uploadaju poneku fotografiju snimljenu ovim uređajem.

 

Zanimam se za kupovinu telefona pa me zanima hoću li stalno morati nositi fotić uz sebe ili ću se povremeno moći poslužiti s mobom?! {#}

evo dvije fotografije

 

ps: na prvoj fotografiji je folija za ekran koju sam narucio preko ebaya, ako neko misli kupovat foliju za ovaj mobitel neka mi se javi u PM jer sam dobio 10% popusta na sljedecu kupovinu.

(folija je stigla iz njemačke za 3 dana)

 

 

folija folija
http://ppdzarada.net #1 Forum o PPD zaradi!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice