Prestigio 4300

poruka: 264
|
čitano: 123.730
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

POZZDRav.
imam ovakav problem.
mobitel je super i sve radi osim mi nestane 3g i nemogu nista uradi pa nemogu na internet preko mobilnih podataka.
nakon vracanja tvornickih postavki on radi normlano(3g) ali za par dana opet.. s tim da su postavke sve iste  i nista se ne dira..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Mobitel sam rootao. izbrisao sam s njega stari rom ( sta li je vec na njemu bilo) i kad sam pokusao instalirati neki novi- neće. I sad samo mogu ući u recovery i to je to.

Kako da vratim sve na pocetne postavke. Da mi se bilo kako upali mobitel bilo kakav rom.

HITNO JE :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prestigio 4300
monitor22 kaže...

Mobitel sam rootao. izbrisao sam s njega stari rom ( sta li je vec na njemu bilo) i kad sam pokusao instalirati neki novi- neće. I sad samo mogu ući u recovery i to je to.

Kako da vratim sve na pocetne postavke. Da mi se bilo kako upali mobitel bilo kakav rom.

HITNO JE :D

Prvo, nije moguće staviti BILO koji ROM. Mora biti prilagođen za tvoj telefon. Za 4300 nema custom ROM-a, ali i stock ROM je dovoljno dobar kada se roota. Dakle. Trebati ti originalni ROM. Vrlo ga je lako naći.

 

http://www.prestigio.com/catalogue/MultiPhones/MultiPhone_4300_Duo#/product-support/firmware

 

Skineš "PAP4300 DUO (from all versions to v1.0.11)" i pratiš upute u zipu.

 

12 godina
odjavljen
offline
Prestigio 4300

Ljudi gdje bi se moglo nabaviti kučište novo ili case za ovaj mob? Puno hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
kivic15
 

poz,zanima me gdje nabavit futrolu za 4300...?

  

Prestigio

Nije jos Bozic, ali mozete dobiti jednu novu od nas. Slazete se?  

  

Za 0 kn.

 

 

Spale su nam gaće,zagrizli smo udice,glave nam u pijesku,nezaštićene guzice....
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.10.2013 21:41 (kivic15).
14 godina
offline
Prestigio 4300

Baš i nisam shvatio tvoju poruku. Možeš li to malo bolje napisati? Koliko sam shvatio daju ti besplatnu za nula kuna?! 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
turbojc kaže...

Baš i nisam shvatio tvoju poruku. Možeš li to malo bolje napisati? Koliko sam shvatio daju ti besplatnu za nula kuna?! 

kopirao sam svoj raygovor s njima...da,daju ju besplatno...

 

Spale su nam gaće,zagrizli smo udice,glave nam u pijesku,nezaštićene guzice....
14 godina
offline
Prestigio 4300

Kakva podrška! Svaka im čast.

Misliš da bi meni dali poklopac od baterije za mog? {#}

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
turbojc kaže...

Kakva podrška! Svaka im čast.

Misliš da bi meni dali poklopac od baterije za mog? {#}

mislim da u početku 4300 nije dolazio s futrolom,pa su kasnije stavili i futrolu u paket za istu cijenu,pa su se ovi koji ju nisu dobili,žalili pa su počeli dijeliti...i da,firma je odlična s 2g garancije i super podrškom,a za poklopac ih pitaj,mislim da ima kupiti i baterija i poklopac,ali nisam siguran...

Spale su nam gaće,zagrizli smo udice,glave nam u pijesku,nezaštićene guzice....
14 godina
offline
Prestigio 4300

Da, to su napravili i kod 4500. Kasnije su izdali bijele modele koje su imale rupu na futroli kod zvučnika. 
Gdje bih ih mogao pitati za to?  

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
turbojc kaže...

Da, to su napravili i kod 4500. Kasnije su izdali bijele modele koje su imale rupu na futroli kod zvučnika. 
Gdje bih ih mogao pitati za to?  

pitao sam,čekam odgovor...

Spale su nam gaće,zagrizli smo udice,glave nam u pijesku,nezaštićene guzice....
14 godina
offline
Prestigio 4300

Al ja imam 4500. Smijeh

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
turbojc kaže...

Al ja imam 4500. Smijeh

ja sam pitao može li se kupiti,a ako bi dali besplatno,onda će napisat,vjerojatno xD

Spale su nam gaće,zagrizli smo udice,glave nam u pijesku,nezaštićene guzice....
14 godina
offline
Prestigio 4300

Vjerojatno! {#}

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Prestigio 4300

Ljudi gdje bi se moglo nabaviti kučište novo ili case za ovaj mob? Puno hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
turbojc kaže...

Vjerojatno! {#}

evo ovako,u servisu možeš kupiti novi(vjerojatno za sitne pare),a što se tiče maskica i case-ova,kažu da su u planu,ali da ne znaju kad stižu kod nas!

Spale su nam gaće,zagrizli smo udice,glave nam u pijesku,nezaštićene guzice....
10 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Pozdrav ljudi, nije tema za 5044, al bi htio pitat dal ima netko(il znate nekog tko ima) 5044 Duo i dal ima problema kod instaliranja Vibera i WhatsApp. Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Prestigio 4300

Može se negdje kupiti baterija za ovaj mob? Ova trenutna se napuhala, toliko da pritišće ekran kada je stavljen poklopac baterije pa se razljevaju boje(bez poklopca ispada, ali ekran radi)

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Prestigio 4300

Da, naravno. Trebao bi ih imati usvakoj IT trgovini koja prodaje Prestigio telefone, ili tablete. Bar kod mene u gradu ima u trgovinama koji prodaju prodaju Prestigio mobitele. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prestigio 4300
turbojc kaže...

Da, naravno. Trebao bi ih imati usvakoj IT trgovini koja prodaje Prestigio telefone, ili tablete. Bar kod mene u gradu ima u trgovinama koji prodaju prodaju Prestigio mobitele. 

Znaš možda neki webshop? Na nabavi nisam našao, prošao sam i sve partnere sa Prestigio stranice bez uspjeha, čak ni na ebayu nisam našao

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
offline
Prestigio 4300
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.2.2014 21:41 (Punti).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

pozdrav ljudi..imam nekoliko pitanja... probao sam rootati ovaj mobitel (posto mi neradi power button vise kako treba, pa hocu promjeniti power za camera button posto nekoristim to) ali nikako ne uspjeva..skinuo sam onaj program za rootanje (root many androids) ali ne,sve moguce nacine i nece i nece..

isto tako pocele su mi neke cudne fleke,tj mjenja cudno boje na tom ekranu,neznam od cega,udarci nisu,nemaa crtice... od cega bi to moglo biti?

i dali jos uvijek podrška iz prestigia dijele te futrole? :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

jel ima neko tele2 karticu u ovom mobitelu i da mu radi mobilni internet?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Imam problem jedan... Bio sam napravio root mobitela i obrisao onaj Prestigio Wizard i napravio sam factory reset i mobitel nije mogao do kraja napraviti ponovno postavljanje na početku, odmah poslije reseta jer nije bilo tog Wizarda. Nakon toga sam sa neke ruske stranice skinio 1.0.08 ROM, stavio ga na mobitel i odjednom mi piše Invalid IMEI i uopće mi ne prihvaća Tele2 SIM karticu, a VIP, bonbon i T-Mobile kartice prihvaća. Zna li netko kako da to riješim ili ako ima stock ROM pa da mi ga uploada, možda bi to riješilo problem?

Hvala

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice