Problem s GPS-om, Xiaomi MI4

poruka: 8
|
čitano: 1.737
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Problem s GPS-om, Xiaomi MI4

Imam problem i stvarno sam pokušao potražiti i sam ga riješiti, ali zaista ne znam do čega je, svaka pomoć bi bila odlična. Naime, GPS mi radi samo na Wifi internetu, na mobilnoj mreži ne, dakle upalim gps i wifi i pokazuje moju lokaciju, upalim mobilnu mrežu i gps i pokazuje krivu lokaciju za jedno kilometar. Ne znam do čega je, jučer mi je normalno radilo, sad ne znam ima li ovo ikakve veze s tim, ali jučer navečer sam pokušao pokrenuti jedan stream na internetu i otvorilo mi se milijun linkova i kao poruka da sam dobio virus i ja glupan skinuo onaj superb cleaner koji mi se kao preporučio i obrisao nešto s mobitela, zbog toga sam morao resetirati temu jer nije dobro kontakte pokazivalo, tj. ne znam je li zbog toga, ali znam da sam nedugo nakon toga morao to napraviti i danas upalim gps u autu i nista, ne radi, probam doma s wifijem, radi, Eto, malo sam se zapetljao s opisivanjem, ali nadam se da shvaćate problem. Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Problem s GPS-om, Xiaomi MI4

Kad god ti se otvori "milijun linkova i kao poruka da sam dobio/la virus" najbolje je da odmah zatvoriš te stranice i ne posjećuješ ih više (sukladno tomu, i da ne skidaš software koji ti se ponudi). Umjesto reseta teme, jesi li pokušao reset mobitela? P.S. Napravi backup prije reseta.

Windows 8 + DVDROM
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem s GPS-om, Xiaomi MI4
Flexan22 kaže...

Kad god ti se otvori "milijun linkova i kao poruka da sam dobio/la virus" najbolje je da odmah zatvoriš te stranice i ne posjećuješ ih više (sukladno tomu, i da ne skidaš software koji ti se ponudi). Umjesto reseta teme, jesi li pokušao reset mobitela? P.S. Napravi backup prije reseta.

 

Da, to radim sljedeće, valjda će pomoći, nema mi smisla da GPS koji je radio odlično odjednom počne tako štekati. Sretno mi bilo.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s GPS-om, Xiaomi MI4
Hazar kaže...
Flexan22 kaže...

Kad god ti se otvori "milijun linkova i kao poruka da sam dobio/la virus" najbolje je da odmah zatvoriš te stranice i ne posjećuješ ih više (sukladno tomu, i da ne skidaš software koji ti se ponudi). Umjesto reseta teme, jesi li pokušao reset mobitela? P.S. Napravi backup prije reseta.

 

Da, to radim sljedeće, valjda će pomoći, nema mi smisla da GPS koji je radio odlično odjednom počne tako štekati. Sretno mi bilo.

 Ajde napravi reset pa se javi. P.S. Prije reseta napuni bateriju mobitela do kraja da ne bude nismo znali, te mob nemoj isključivati (ili restartati) ako reset dugo traje. Zna trajati i do 5min. Sretno! 

Windows 8 + DVDROM
13 godina
offline
Re: Problem s GPS-om, Xiaomi MI4
Flexan22 kaže...
Hazar kaže...
Flexan22 kaže...

Kad god ti se otvori "milijun linkova i kao poruka da sam dobio/la virus" najbolje je da odmah zatvoriš te stranice i ne posjećuješ ih više (sukladno tomu, i da ne skidaš software koji ti se ponudi). Umjesto reseta teme, jesi li pokušao reset mobitela? P.S. Napravi backup prije reseta.

 

Da, to radim sljedeće, valjda će pomoći, nema mi smisla da GPS koji je radio odlično odjednom počne tako štekati. Sretno mi bilo.

 Ajde napravi reset pa se javi. P.S. Prije reseta napuni bateriju mobitela do kraja da ne bude nismo znali, te mob nemoj isključivati (ili restartati) ako reset dugo traje. Zna trajati i do 5min. Sretno! 

 E zaboravio napisat da sam napravio reset i sada radi normalno. Nisam obraćao pažnju na to da baterija bude do kraja puno, zašto to moram uopće? No kako god, sad nema problema, tako da hvala.

7 godina
protjeran
offline
Re: Problem s GPS-om, Xiaomi MI4
Nije to ništa novo, dobrodošo na xiaomi
loš gps je boljka xiaomija
Jednostavno to nisu rješili i loše radi
Meni je pomogla dodatna apk za gps lociranje uz čiju pomoć onda radi ok
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s GPS-om, Xiaomi MI4
Meni gps na xiaomi mi 4 radi odlično. U zadnje vrijeme ga cesto koristim i bez greske je
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s GPS-om, Xiaomi MI4
Hazar kaže...

 E zaboravio napisat da sam napravio reset i sada radi normalno. Nisam obraćao pažnju na to da baterija bude do kraja puno, zašto to moram uopće? No kako god, sad nema problema, tako da hvala.

 Drago mi je da sam ti pomogla. Usput, mogao si stisnuti Hvala na postu koji ti je pomogao. P.S. Ono za bateriju sam ti napisala jer bi se, ako je razina baterije niska, mogao sam od sebe ugasiti. Ali se nije.

Good Moaning! I was pissing by the door, when I heard two shats. You are holding in your hand a smoking goon; you are clearly the guilty potty.
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2016 10:14 (Flexan22).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice