Problem s mobitelom

poruka: 11
|
čitano: 4.685
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem s mobitelom
pitanje

idemo po redu imam par problema na mobitelu

1:kada posaljem sms poruku uzme mi 80 lipa

2:kada skinem video sa interneta i stavim ga na komp pa ga stavim na mobitel prikaze mi ga samo ko neko pismo

3:za 13 sekundi razgovora mi uzme1 kunu

 

pa ako mi neko moze objasnit jedan od problema bio bih zahvalan

mobitel je sony ericsson w580i

Viva la Linkuto
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.11.2008 14:23 (linkuto).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s mobitelom

mogo si bar napisat model uredaja i operatera kojeg koristis... Neodlučan

 

2. u kojem je formatu taj video? trebas ga prebacit u 3gp.

16 godina
neaktivan
offline
Problem s mobitelom

s problemom 1 i 3 ti sam uredaj nema nikakve veze vec tvoj operater koji ti dere velike novce :d

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem s mobitelom

...a da ovo modovi prebace u sekciju o mobitelima.

 

stari moj, neznam s ovim mobitelima, ali probaj neči negdije u Settings-ima telefona vračanje na tvorničke postavke ili tako nešto i to napravi. Možda bude pomoglo, samo znaj da ti se pritom briše cijela mem. telefona, ubiti sve kontakti, SMS, mp3...

 

 

 

هردسري & سبيدسري
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem s mobitelom

Ne možeš na mobitel staviti video bilo kojeg formata. Video na mobitelu je najčešće u Mp4 ili 3gp formatu, a skinuti video možeš konvertirati u te formate pomoću alata tipa DVD Shrink, MediaCodec, AutoGK... Internet vrvi takvim alatima, a znaju doći i uz neki uređaj tipa grafičke, Mp4 playra, uz svašta sam ih nalazio. Što se tiče problema 1 i 3, nazovi službu za korisnike, mene su više puta oderali uključujući opcije koje nisam tražio. Zovi više puta, ak ti svaki put izmisle drugu priču, defnitivno te muljaju. Al opet, ne mreš ništa učiniti, opet će te oderati.

If death of one man can save thousand lives,then that one sacrifice is worth it!
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.1.2009 22:22 (Altair).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem s mobitelom

Imam problem!!! Na mobitelu Samsung SGH J700V, koji je inaće za mene super, gledam video bez frke. Ali jučer...prebacim spotić u memory card u mobitelu, gdje se nalaze i drugi videi, i mobitel ju ne registrira,kao da ne postoji. Konkretno: imam 6 fajlova, dodam sedmi, a mob mi pokaže samo prvih šest. Napominjem: format potpuno isti kao i svi ostali (.mp4) ; mjesta na kartici 80 % ; kad otvorim karticu kao vanjski disk pomoću W.EXPL. taj fajl je gore(dakle postoji), a mobitel ga ipak ne vidi!¨(u properties fajla nije uklj. "skriveno")

I Kaj sad ?

poletarac u duši i još sasvim zelen
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem s mobitelom

ovo s videom ....trebas prebacit u neki format koji ti komp moze podržat.....ovo sa kunama je od operatera

amd 3200+,3gb ram,320gb hdd,nvidia 7300gt
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s mobitelom
žeto kaže...

Imam problem!!! Na mobitelu Samsung SGH J700V, koji je inaće za mene super, gledam video bez frke. Ali jučer...prebacim spotić u memory card u mobitelu, gdje se nalaze i drugi videi, i mobitel ju ne registrira,kao da ne postoji. Konkretno: imam 6 fajlova, dodam sedmi, a mob mi pokaže samo prvih šest. Napominjem: format potpuno isti kao i svi ostali (.mp4) ; mjesta na kartici 80 % ; kad otvorim karticu kao vanjski disk pomoću W.EXPL. taj fajl je gore(dakle postoji), a mobitel ga ipak ne vidi!¨(u properties fajla nije uklj. "skriveno")

I Kaj sad ?

 Pokušaj prebaciti negdje podatke s kartice pa je formatiraj.
A pogledaj također dali je prilagođena rezolucija videa mobitelu.
Uzalud je čitati, ako ništa ne naučiš ništa iz tog što si pročitao... http://www.kozul.comuv.com/forum/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s mobitelom

To sam i mislio (formatiranje). Ću pokušati pa ću vidjet. HvalaNeodlučan A rezolucija je prilagođena kad sve drugo šljaka.

poletarac u duši i još sasvim zelen
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s mobitelom

.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2009 17:17 (macak).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s mobitelom
žeto kaže...

To sam i mislio (formatiranje). Ću pokušati pa ću vidjet. HvalaNeodlučan A rezolucija je prilagođena kad sve drugo šljaka.

 Da formatiranje....cuo sam da u puno slucajeva rijesava problem.....
amd 3200+,3gb ram,320gb hdd,nvidia 7300gt
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice