[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

poruka: 982
|
čitano: 275.569
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Kraljikica kaže...

rootat cu...jel mob mora bit pun?

Ne, a i kad ga spojis na komp se puni, tako da nema straha.

:D
12 godina
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

pozdrav evo ovako dobio danas ovaj mobitel i sami problemi s njim i sad volio bih da mi netko kaze par stvari,znaci mob stoji negdje na stolu recimo .zakljucan i odjednom sam pocne palit se i gasiti samo svjetlo prvo sam mislio da je g senzor pa reagira ako se pomakne medutim nista ga ne mice,drugo baterija puna 100 posto se ispraznila za rekordnih 15 minuta rada ,trece radio ne moze naci vise od 2 stanice ,4 trebam ga otkodirati 5 volio bih staviti neki custom rom   pa me zanima ima li netko od forumasa vise zivaca nego ja ps instalirao sam kies i usb kabel imam od nokie koji zacudo radi na njemu znam da je micro usb ali je li identican? hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

croNk pisi ovdje potrosila sam limit poruka :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

imam ikonicu superusera!..mali android sivi..glava i ispod kao kosti one krizane kao kod kostura

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Kraljikica kaže...

imam ikonicu superusera!..mali android sivi..glava i ispod kao kosti one krizane kao kod kostura

https://play.google.com/store/apps/details?id=stericson.busybox&hl=hr

skidaj ovo, otvori i stisni install, to je to.

:D
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Kraljikica kaže...

croNk pisi ovdje potrosila sam limit poruka :)

Šta cronker ima tvoj broj? gad jedan mali. napisi di je zapelo. jesi rootala? oces stavit neki rom sa wallpaperima ili samo preko onog postupka?

 

Provjeri za svaki slucaj kad rootas preko aplikacije root chekcer jel bilo uspjesno i evo jos jednom link na postupak za live wallpapere: ju mast trast mi

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
11 godina
neaktivan
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

jel imas facebook profil?ako imas daj da se vidimo tamo!...tamo su privatne poruke ipak neogranicene

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
cecenac kaže...
Kraljikica kaže...

croNk pisi ovdje potrosila sam limit poruka :)

Šta cronker ima tvoj broj? gad jedan mali. napisi di je zapelo. jesi rootala? oces stavit neki rom sa wallpaperima ili samo preko onog postupka?

 

Provjeri za svaki slucaj kad rootas preko aplikacije root chekcer jel bilo uspjesno i evo jos jednom link na postupak za live wallpapere: ju mast trast mi

rootala ga da,sa superoneclickom...i sad trebam onaj apk staviti,ali cekam na croNka jer kaze da ne stavljam onaj koji je u linku vec neki novi i bolji ce dati...pa sad cekam...a nemogu mu vise slati privatno jer je limit potrosen:(

14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Kraljikica kaže...
cecenac kaže...
Kraljikica kaže...

croNk pisi ovdje potrosila sam limit poruka :)

Šta cronker ima tvoj broj? gad jedan mali. napisi di je zapelo. jesi rootala? oces stavit neki rom sa wallpaperima ili samo preko onog postupka?

 

Provjeri za svaki slucaj kad rootas preko aplikacije root chekcer jel bilo uspjesno i evo jos jednom link na postupak za live wallpapere: ju mast trast mi

rootala ga da,sa superoneclickom...i sad trebam onaj apk staviti,ali cekam na croNka jer kaze da ne stavljam onaj koji je u linku vec neki novi i bolji ce dati...pa sad cekam...a nemogu mu vise slati privatno jer je limit potrosen:(

1 poruku iznad njegove poruke je odgovor {#}

 

EDIT: zna netko koji le limit za primljene pp na BUG-u(ako je 175 onda je problem u tome sto mi je inbox full)

:D
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2013 17:50 (CroNk3r).
11 godina
neaktivan
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

provjerila root checkom...rootan! :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

aha  :)  evo instaliran busybox...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Kraljikica kaže...

aha  :)  evo instaliran busybox...

Cestitke.

:D
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
CroNk3r kaže...
Kraljikica kaže...

aha  :)  evo instaliran busybox...

Cestitke.

zahtjev poslan na fb

usla sam u bb i on mi nest instalira

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
CroNk3r kaže...

1 poruku iznad njegove poruke je odgovor {#}

 

EDIT: zna netko koji le limit za primljene pp na BUG-u(ako je 175 onda je problem u tome sto mi je inbox full)

Le limit definitivno nije 175, jer ja imam 276 trenutacno u inboxu a brišem redovito. Možda se F1-IVO izjasni ako vidi poruku.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
cecenac kaže...
CroNk3r kaže...

1 poruku iznad njegove poruke je odgovor {#}

 

EDIT: zna netko koji le limit za primljene pp na BUG-u(ako je 175 onda je problem u tome sto mi je inbox full)

Le limit definitivno nije 175, jer ja imam 276 trenutacno u inboxu a brišem redovito. Možda se F1-IVO izjasni ako vidi poruku.

Mozda noviji korisnici imaju manji limit za poslane poruke da ne bi bilo spama....

{#}{#}

:D
12 godina
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
trazim pomoc preko team vievera za stavljanje custom roma na ovaj mobilni ,ako nekome forumasu nije tesko odcvojiti nesto vremena hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Gamer21 kaže...
trazim pomoc preko team vievera za stavljanje custom roma na ovaj mobilni ,ako nekome forumasu nije tesko odcvojiti nesto vremena hvala

Budem ti ja stavil, ali tek tamo oko 4-5, sad imam nekog posla trenutno.

:D
12 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
moze hvala =) sam ne znam kad cu ici tati pomoci pa ako ne budem tu onda nisam tu ali cim dodem budem se javio =) jos jednom hvala puno =)
11 godina
neaktivan
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

ima li itko link za inDroid v6 jer nijedan ne radi koji nadjem :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Virus_sc kaže...

ima li itko link za inDroid v6 jer nijedan ne radi koji nadjem :/

InDroid ti sucka, bio je najbolji u svoje vrijeme, ali nije updatean tako da uzmi neki drugi..

Kolko vidim svi uglavnom kyrillosa uzimaju.

:D
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
CroNk3r kaže...
Virus_sc kaže...

ima li itko link za inDroid v6 jer nijedan ne radi koji nadjem :/

InDroid ti sucka, bio je najbolji u svoje vrijeme, ali nije updatean tako da uzmi neki drugi..

Kolko vidim svi uglavnom kyrillosa uzimaju.

znam koristim kyrillosa ali mi je dosadio koristim ga godinu i pol, pa bih malo promijenio pokuso sam s AOKP ali ne radi video :/

14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Virus_sc kaže...
CroNk3r kaže...
Virus_sc kaže...

ima li itko link za inDroid v6 jer nijedan ne radi koji nadjem :/

InDroid ti sucka, bio je najbolji u svoje vrijeme, ali nije updatean tako da uzmi neki drugi..

Kolko vidim svi uglavnom kyrillosa uzimaju.

znam koristim kyrillosa ali mi je dosadio koristim ga godinu i pol, pa bih malo promijenio pokuso sam s AOKP ali ne radi video :/

Pred koji dan sam cisto iz znatizelje zavirio u galaxy 3 development thread i vidio sam da na CM7 radi i video u zadnjoj verziji, tako da isprobaj to...

:D
16 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

Ja bi se isto drža froyo ROM-ova, upravo imam instaliran novi M-12 9.4 ROM i nisam baš prezadovoljon, puno toga šteka (iako video radi) tako da se vračam na froyo.

I see offline people !
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Groza kaže...

Ja bi se isto drža froyo ROM-ova, upravo imam instaliran novi M-12 9.4 ROM i nisam baš prezadovoljon, puno toga šteka (iako video radi) tako da se vračam na froyo.

i ja isto isto instaliram neki drugi rom i svaki put se vratim na kyrillos , trenutno isprobavam KISADWORX ROM v2.6.2 i mogu reci da nije los

 

11 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Virus_sc kaže...
Groza kaže...

Ja bi se isto drža froyo ROM-ova, upravo imam instaliran novi M-12 9.4 ROM i nisam baš prezadovoljon, puno toga šteka (iako video radi) tako da se vračam na froyo.

i ja isto isto instaliram neki drugi rom i svaki put se vratim na kyrillos , trenutno isprobavam KISADWORX ROM v2.6.2 i mogu reci da nije los

 

također sam se vratio na kyrillos, a prije toga sam bio na m-12 9.3.

razlog vračanja je bio taj što kad bi me neko zvao trebalo je mnogo vremena da mi se pojavi ko me zove i večinom se nebi ni stigao javiti, a nisam baš bio zadovljan trajanjem baterije pri radu 3g-a.

 

zanima me koja je po vama najbolja kombinacija u kyrillosa, trenutno sam na non-oc verziji s Fugumod Standard v2.4 beta3-fix1 800MHz. zna bit dosta spor i aplikacije non stop pucaju (do 10 ih iman instalirano) šta me užasno živcira. a jednom sam bio na Oc verziji s Fugumod BE Ultra v2.4 "alpha19" (beta3-fix1) 1300MHz gdje se baterija trošila u roku pola dana, takav mobitel stvarno ničemu ne služi.

pa ako može neki savjet, tipa imali smisla stavljati oc verziju a onda staviti neki lošiji kerenel do 800mhz?

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.4.2013 18:05 (xDISORDERx).
16 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

Stavi G3 MOD kernel.

I see offline people !
11 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Groza kaže...

Stavi G3 MOD kernel.

vidim da je ova non oc verzija dosta lošija, bar po snazi herca,

a trenutno iman instaliran non oc rom. pa da li da mjenjan i rom i kernel u oc verziju ili?

16 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

Stavi OC verziju, u njoj ti je integriran G3MOD OC kernel i ne triba ti drugi. Ja trenutno koristim PuruKisadHYBRID ROM s G3MOD OC kernelom i full sam zadovoljan, moja preporuka.

I see offline people !
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.4.2013 9:38 (Groza).
12 godina
neaktivan
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

particioniranjem SD kartica ima 1,32gb, inace je imala 2. da li se moze ponistiti particioniranje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
grde kaže...

particioniranjem SD kartica ima 1,32gb, inace je imala 2. da li se moze ponistiti particioniranje?

i dalje ima 2gb, samo što su ti tih 512 otišli kao memorija za mobitel tj aplikacije koje instaliras. ti sam nemaš prustup toj memoriji, al aplikacije se uredno spremaju na tu particiju.

a ako želiš izbrisat particiju, moraš formatirat cijelu karticu preko mobitela

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice