Rezervni dijelovi za Mobitele

poruka: 5
|
čitano: 10.381
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Rezervni dijelovi za mobitele

Posto je dosta nas imalo problema sa mobitelima kako poznatih tako i nepoznatih marki. Molio bih da se ovdje iznesu koji dijelovi vam trebaju za mobitel i ako netko zna neka odmah nabaci link za taj dio gdje ima povoljno za kupiti.

 

Evo ja cu prvi za Cubot gt99 lcd digitizer  20.19 USD, isto tako kupljen Original LCD Display for CUBOT GT99 Cell Phone za 43,99 USD ali trenutno ga nema na stanju kod njih

 

Zopo zp780 touch screen digitizer and display digitizer 66.99 USD

 

Ako netko nade jeftinije neki dio slobodno neka da link.

 

Mislim da je stanje u hrvatskoj sa rezervnim dijelovima za kineske mobitele jako lose ili su cijene  zamjenskih dijelova prenapuhane.

 

Takoder ako netko zna gdje se servisiraju kineski mobiteli i po kojim cijenama neka navede u temi.

 

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Rezervni dijelovi za Mobitele

Može li mi netko preporučiti pouzdanu stranicu gdje mogu naručiti dijelove za mobitele kao što su LG, Samsung, Sony, Huawei, itd?
Sa ebay-a mi često stižu neispravni dijelovi.

I ako tko zna gdje ima za kupit samoljepljiva traka za lijepljenje stakla od mobitela za okvir.
Treba mi neka što jača, trenutno imam 3 različite sa ebay-a: 1 2 3 i sve tri zalijepe ali uvijek se staklo malo odigne od okvira, treba mi neka traka što sličnija toj tvorničkoj koja se ugrađuje.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rezervni dijelovi za Mobitele

Ima ovdje, neznam kakvi su ali mislim da bi se tamo dalo naći i za te mobitele jer ovi naši u servisu previše traže 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rezervni dijelovi za Mobitele
Patrick_cro kaže...

Ima ovdje, neznam kakvi su ali mislim da bi se tamo dalo naći i za te mobitele jer ovi naši u servisu previše traže 

Neisplativo je kupovat na toj stranici jer nema free shiping.

15 godina
offline
Rezervni dijelovi za Mobitele

U bem mu tek sada vidio, deru po shippingu kao ludi {#}. Nadam se da ce se javiti malo ljudi koji servisiraju mobitele da podijele svoja znanja i otkuda oni nabavljaju robu

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 23:42 (Patrick_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice