Rootanje mog mobitela

poruka: 2
|
čitano: 938
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Rootanje mog mobitela

Večer imam pitanje u vezi rootanja mog mobitela .. nemojte me slat na druge teme jer nemogu nać jednu postavku u svom mobitelu, tako da se ne mogu ni snać ..

 

Danas sam skidao aplikacije i piše mi da mi je ponestalo prostora (još 150MB  na mobitelu i 2 GB na SD) .. e sad ja bih htio prebacit gro toga muzike i aplikacija na SD, ali ne znam točno kako ...

 

Gledao sam neke tutorijale, da se treba u postavkama uključit USB debugging , ali ja to nigdje ne mogu nać .. da li bi se nekome dalo napisati detaljno šta učiniti na mom mobitelu jer se nemogu nigdje snać 

 

Model je Alcatel pop c1 4015x sa androidom 4.2.2

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rootanje mog mobitela
Matya15777 kaže...

Večer imam pitanje u vezi rootanja mog mobitela .. nemojte me slat na druge teme jer nemogu nać jednu postavku u svom mobitelu, tako da se ne mogu ni snać ..

 

Danas sam skidao aplikacije i piše mi da mi je ponestalo prostora (još 150MB  na mobitelu i 2 GB na SD) .. e sad ja bih htio prebacit gro toga muzike i aplikacija na SD, ali ne znam točno kako ...

 

Gledao sam neke tutorijale, da se treba u postavkama uključit USB debugging , ali ja to nigdje ne mogu nać .. da li bi se nekome dalo napisati detaljno šta učiniti na mom mobitelu jer se nemogu nigdje snać 

 

Model je Alcatel pop c1 4015x sa androidom 4.2.2

 Malo proguglaj kako se otvara devloper option a mislim da je za tu opciju udji pod settings pa about phone pa idi Build number i klikaj nekoliko puta dok ti ne otvori devloper option!Mislil da bi tako trebalo biti i onda pod devloper option imas USB debuging

http://www.androidcentral.com/how-enable-developer-settings-android-42

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.1.2015 0:12 (mirkossam).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice