Samsung Galaxy S / S || zaključana tema

poruka: 24
|
čitano: 13.064
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S / S ||

Bio neki dan sa curom u parku, kad ono vidim prekoputa mobitel, malo se priblizim o odmah sam skontao o cemu se radi, mislim vidio sam na slikama Samsung samo nisam siguran koji je! al sto mi je sada ciniti? da prijavim mobitel na policiju (iskreno to mi je na kraj pameti) ili ako se moze promjeniti IMEI? da me nemogu locirati, za sada sam zbuksao mobitel na sigurno proslo je kojih 2-3 tjedna i neznam dali da ga upalim, bojim se da me ne lociraju dodu mi doma i jos me optuze za ostale krade u mom kvartu, pa ako moze pomoc! 

Nemojte mi sada svi soliti pamet, da ste andeli i da bi prijavili, tu se radi o necem velikom(2-4 milje kuna) ali ostavio bi mobitel za sebe. 

Poštenje!
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2012 14:34 (Frle1).
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S / S ||

Uff ovo je jako diskutabilno.

Uglavnom promjena IMEI-a je vjerojatno ne tako lagana za napravit,a i to je samo po sebi kriminalno djelo.

 

Osobno bi me pekla savjest imat ukradeni mobitel,ali eto,ako ti dode policija uvijek mozes reci da si ga kupio od nekog tipa s oglasnika.

 

Pitanje je koliko se oni drze one,tko nade njegovo,ali po zakonu ti si njemu ukrao mobitel,tj. ako ga je on izgubio ti ga nemas sto koristit,cim stavis SIM karticu u mobitel i IMEI dode do operatera,gotovo.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S / S ||

U potpisu ti piše poštenje, zato nemoj biti bezobrazan i vrati ono što nije tvoje. Bar bih ja tako postupio. ali, što ćeš kad nas ima svakakvih.

 
5 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S / S ||
jurica_m kaže...

U potpisu ti piše poštenje, zato nemoj biti bezobrazan i vrati ono što nije tvoje. Bar bih ja tako postupio. ali, što ćeš kad nas ima svakakvih.

sta mislis da bi tebi ili meni ili njemu netko vratio netko mobitel da ga nađe !? 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S / S ||
Cro01 kaže...
jurica_m kaže...

U potpisu ti piše poštenje, zato nemoj biti bezobrazan i vrati ono što nije tvoje. Bar bih ja tako postupio. ali, što ćeš kad nas ima svakakvih.

sta mislis da bi tebi ili meni ili njemu netko vratio netko mobitel da ga nađe !? 

Baš to! nebi skoro pa nitko vratio mobitel, svi nesto pametuju a kada bi nasli nesto tako vrijedno odmah bi promijenili misljenje!

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S / S ||

Jučer u radnji jedan čovjek zaboravio Iphone 3....nije uopće dolazio po njega. Vratio sam mu ;)

 

Tako da, da nađem bilo koji mobitel, vratio bih ga ;)

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S / S ||
BMK kaže...

Uff ovo je jako diskutabilno.

Uglavnom promjena IMEI-a je vjerojatno ne tako lagana za napravit,a i to je samo po sebi kriminalno djelo.

 

Osobno bi me pekla savjest imat ukradeni mobitel,ali eto,ako ti dode policija uvijek mozes reci da si ga kupio od nekog tipa s oglasnika.

 

Pitanje je koliko se oni drze one,tko nade njegovo,ali po zakonu ti si njemu ukrao mobitel,tj. ako ga je on izgubio ti ga nemas sto koristit,cim stavis SIM karticu u mobitel i IMEI dode do operatera,gotovo.

 

 

X-plosiv Gle, ja sam ja, ti si ti, svatko je drukciji..stvarno mi se neda raspravljati o tome.


Uglavnom mogu ja sto promijeniti  IMEI ili nesto da se do mene ne moze doci? 

Sto se tice ovog mogu reci da sam ga kupio preko oglasnika to nebu islo, pitat ce me od koga i da kazem neznam ime trazit ce me broj racuna i tako dalje, sve se danas da otkriti al pitanje je da li je uopce cura/decko prijavio mobitel na policiju, neznam sto da radim, mobitel je zbuksan daleko od mene vec 2 tjedna.

 

uglavnom. ak nebudem nista mogao sa mobitelom vratit cu ga i to je to.

Poštenje!
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.2.2012 23:56 (Frle1).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S / S ||
XVII Mini kaže...
Cro01 kaže...
jurica_m kaže...

U potpisu ti piše poštenje, zato nemoj biti bezobrazan i vrati ono što nije tvoje. Bar bih ja tako postupio. ali, što ćeš kad nas ima svakakvih.

sta mislis da bi tebi ili meni ili njemu netko vratio netko mobitel da ga nađe !? 

Baš to! nebi skoro pa nitko vratio mobitel, svi nesto pametuju a kada bi nasli nesto tako vrijedno odmah bi promijenili misljenje!

naravno da bi vratio mobitel, to se lako nađe i mogao bi upast u ogromno sranje za nešto što već imam. 

 

pretpostavljam svi ste maloljetni tu koji govorite da zadrži uređaj... nimalo me ne čudi sa današnjim društvom.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S / S ||
Mitsuoka kaže...
XVII Mini kaže...
Cro01 kaže...
jurica_m kaže...

U potpisu ti piše poštenje, zato nemoj biti bezobrazan i vrati ono što nije tvoje. Bar bih ja tako postupio. ali, što ćeš kad nas ima svakakvih.

sta mislis da bi tebi ili meni ili njemu netko vratio netko mobitel da ga nađe !? 

Baš to! nebi skoro pa nitko vratio mobitel, svi nesto pametuju a kada bi nasli nesto tako vrijedno odmah bi promijenili misljenje!

naravno da bi vratio mobitel, to se lako nađe i mogao bi upast u ogromno sranje za nešto što već imam. 

 

pretpostavljam svi ste maloljetni tu koji govorite da zadrži uređaj... nimalo me ne čudi sa današnjim društvom.

Nope ja mislim da nitko nije maloljetan (u ovoj temi), gledaj realno ljudi su smece! zasto da vratim? bol* me kjrac kad znam da nebi ni meni vratili da ga izgubim, desilo mi se to bar 2-put.


1 put murija nasla mobitel i dobijem ga bez baterije lol!

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.2.2012 23:59 (XVII Mini).
14 godina
offline
Samsung Galaxy S / S ||

AKo te strah sada dok je ugašen i sakriven zamisli kako će ti biti ako ga počneš koristiti, uvijek u strahu da ti netko ne pokuca na vrata. Ja bi na tvom mjestu najiskrenije vratio, ali ako baš nećeš mislim da bi ti najbolje bilo kupiti prepaid karticu i upaliti ga, ostaviti tamo gdje je još neko vrijeme, pa ako nitko ne dođe imaš neke šanse da te ne nađu.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S / S ||

Nekako malo sumnjam da si ga izgubio, jer sam svjedočio na nekoliko povrata mobitela, jednom sam i ja izgubio 5800XM na koncertu kad je tek izašao mobitel. Uvjetna zatvorska kazna nije razlog da zadrzis nesto od 4000kn ;) a još 2 puta pa da više nisi pazia. Sam si kriv.

 

Kad su svi govna što bi i ti triba bit pa ne vratit? Ja sam komotno moga zadrzat 50000kn. Jel me ko moga nać priko toga? Nije... 

 

BTW kad ste zadrti pročitajte malo ;) http://www.legalis.hr/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=503325424&forum=30 http://www.legalis.hr/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=13846&forum=30

 

Isto tako se ne bi čudio da je na mobitelu neki lookout ili bar plan b lookout, tako da nemojte se trudit. 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Samsung Galaxy S / S ||

i ja sam gubio i kartice, pokazne i ostalo i nije mi ništa vraćano, tako da ga nebi vraćao

jednom sam vratio na policiju neku osobnu i to su me tamo tlačili kao da sam je ukrao, ma možda ga nebi vratio ali ga nebi ni koristio 2 godine, pa bi dao staroj, do onda bi zaboravili i na policiji za taj mobitel

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2012 0:10 (lovranac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S / S ||

Rofl!

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2012 0:11 (XVII Mini).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S / S ||
XVII Mini kaže...

Mah, pogledao sam mobitel na sekundu i odmah vidio neka cura/curica sto vec, onak pozadina srceko a imenik da ne pricam Wendi,Weronika {#} ..

 

Ovo mi je stvarno pre riskantno i vratiti cu mobitel il neznam ni sam.

 

Takva curica ne bi imala SGSII. činite što hoćete, ja samo čekam kako će lijepo dobit uvjetno... 

 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S / S ||

Hvala, ma necu ga vracati kao sto je forumas iznad napisao ostavit cu ga godinu dvije i pokloniti nekom (do tada se valjda to zaboravlja) 
samo da pitam, ako je mobitel ugasen je'l i dalje mogu naci preko IMEI-a lokaciju, posto bi ga prebacio kod sebe, a ne da mi bude u zidu zakopan. 

Poštenje!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S / S ||
Frle1 kaže...

Hvala, ma necu ga vracati kao sto je forumas iznad napisao ostavit cu ga godinu dvije i pokloniti nekom (do tada se valjda to zaboravlja) 
samo da pitam, ako je mobitel ugasen je'l i dalje mogu naci preko IMEI-a lokaciju, posto bi ga prebacio kod sebe, a ne da mi bude u zidu zakopan. 

{#}

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S / S ||
Mitsuoka kaže...
Frle1 kaže...

Hvala, ma necu ga vracati kao sto je forumas iznad napisao ostavit cu ga godinu dvije i pokloniti nekom (do tada se valjda to zaboravlja) 
samo da pitam, ako je mobitel ugasen je'l i dalje mogu naci preko IMEI-a lokaciju, posto bi ga prebacio kod sebe, a ne da mi bude u zidu zakopan. 

{#}

Roflaj ti kolko hoces haha, necu vracati uopce se necu tlaciti na muriju sa tim.. sto je najbolje imam vec dosje tamo (dok sam bio mlad 17 god iako nisam bog zna sto stariji sada ali proso sam vec sve to) sam pado puno puta sto se tice trave pa bi me tlacili  10 dana oko tog mobitela iskreno nikad ga nisam ni trebao pokupit.

 

hebes te mobitele, pre riskantno je to.

Poštenje!
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2012 0:21 (Frle1).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S / S ||
Frle1 kaže...
Mitsuoka kaže...
Frle1 kaže...

Hvala, ma necu ga vracati kao sto je forumas iznad napisao ostavit cu ga godinu dvije i pokloniti nekom (do tada se valjda to zaboravlja) 
samo da pitam, ako je mobitel ugasen je'l i dalje mogu naci preko IMEI-a lokaciju, posto bi ga prebacio kod sebe, a ne da mi bude u zidu zakopan. 

{#}

Roflaj ti kolko hoces haha, necu vracati uopce se necu tlaciti na muriju sa tim.. sto je najbolje imam vec dosje tamo (dok sam bio mlad 17 god) sam pado puno puta sto se tice trave pa bi me tlacili  10 dana oko tog mobitela iskreno nikad ga nisam ni trebao pokupit.

A ja se ne bojim za ništa. Ja svoj Galaxy S II slobodno koristim bez straha jer sam ga zaslužio. 

 

Sad živi u strahu ili jednostavno baci mobitel. Bilo je slučajeva gdje su našli mobitel nakon pola godine i više na forumu. Ne bi se čudia da je ka za nestale osobe, traži se dok se ne nađe i tek tada se miče.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S / S ||
Mitsuoka kaže...
Frle1 kaže...
Mitsuoka kaže...
Frle1 kaže...

Hvala, ma necu ga vracati kao sto je forumas iznad napisao ostavit cu ga godinu dvije i pokloniti nekom (do tada se valjda to zaboravlja) 
samo da pitam, ako je mobitel ugasen je'l i dalje mogu naci preko IMEI-a lokaciju, posto bi ga prebacio kod sebe, a ne da mi bude u zidu zakopan. 

{#}

Roflaj ti kolko hoces haha, necu vracati uopce se necu tlaciti na muriju sa tim.. sto je najbolje imam vec dosje tamo (dok sam bio mlad 17 god) sam pado puno puta sto se tice trave pa bi me tlacili  10 dana oko tog mobitela iskreno nikad ga nisam ni trebao pokupit.

A ja se ne bojim za ništa. Ja svoj Galaxy S II slobodno koristim bez straha jer sam ga zaslužio. 

 

Sad živi u strahu ili jednostavno baci mobitel. Bilo je slučajeva gdje su našli mobitel nakon pola godine i više na forumu. Ne bi se čudia da je ka za nestale osobe, traži se dok se ne nađe i tek tada se miče.

aj hvala svima, da zivim u strahu lol? iskreno bol me rac al eto dobio bi zatvor za glupi mobitel i to sigurno.

Bacit cu ga ko ga hebe..

Poštenje!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S / S ||
Ma daj ga meni :D
420chan.org // 7chan.org
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S / S ||

Šta se svi držite toga , neće ni meni nitko vratiti pa neću ni ja nikome...seljačine pohlepne.Ko djeca ste , a tebi Mitsuoka svaka čast ;)

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2012 0:27 (explorer 4).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S / S ||

Ne znam ja tko ovdje pita kako maknit IMEI jer je u strahu i mobitel drži u zidu. 

 

Bar ga upali prije nego ga negdje ostaviš. 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S / S ||

 {#}

Moj PC  
6 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S / S ||
Mitsuoka kaže...

Ne znam ja tko ovdje pita kako maknit IMEI jer je u strahu i mobitel drži u zidu. 

 

Bar ga upali prije nego ga negdje ostaviš. 

Hahah, daj covjece proso sam to u strahu i te gluposti sprehe murija i sve to..

naravno da mobitel drzim u zidu da mi nebi dosli na vrata, prvo i prvo nije meni bed nego mi je bed kad susjedi vide muriju na vratima i kad se cuje ulicom da sam mazno mobitel to bi bio vrhunac to je meni bed, promjena IMEI-a zasto ne? zadrzim ga za sebe,  ovo za pohlepu necu ni komentirat!

Poštenje!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice