Samsung Galaxy A5 2016

poruka: 533
|
čitano: 201.010
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
rappy kaže...
draš1 kaže...
rappy kaže...
draš1 kaže...

dal zna neko koliko kosta zamjena straznjeg stakla?? 

 Orginal 300kn zamjensko 100kn

 jel to u nekom servisu ili ovako ako kupujem i sam mijenjam? posto nemam nikakav alat za to

 To sam ja pito u servisu kod nas u Vinkovcima jer je meni, malo kvrcnuto zadnje staklo pa sam mislio mjenjat tako mi je reko 100kn zamjensko neko sad neznam kakvo je to, i ako hoću orginal 300kn. nakraju sam odusto jer kod mene nije jako razbijeno i nesmeta mi.

 aha, ma ni kod mene nije jako puklo da je bas sila za mijenjat, al mislio sam ako nije preskupo zamijenio bi ... al za 300kn nije bas takva sila :) uglavnom puno hvala na odgovoru kolega

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

kad sam dobio mobitel nemogu se prijavit na svoj googl racun.Ovaj je uredaj ponisten.Da biste nastavili,prijavite se google racunom koji je ranije bio sinkroniziran na ovom uređaju.Kako da rijesim taj problem nemogu se na svoj prijavit 

MARIJO KOBAS
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Stigao Nougat u Rusiju. Znači kod nas za par mjeseci.

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Samsung Galaxy A5 2016

pozdrav

 

imam problem s ovim mobitelom  i u zadnje vrijeme mi se javlja problem da kada pričam na mobitel uređaj sam od sebe stavi na čekanje a zaslon bude isključen.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Ekipa, samo da javim da sam flesnuo ruski android 7.0 i ostao sam jako lijepo i ugodno iznenaden. mobitel radi ko singerica, cak mi i baterija traje osjetno duze.

Ima manjih kozmetickih promjena, ali se meni svida. Prije njega sam koristio Redmi 3 Pro koji je bio avion, ali sam i s ovim sada zadovoljan.

Baterija mi je cca 10-15% bolja, vise SOT-a dobijem za cca 1 sat sa ukljucenom lokacijom. Sve ruske aplikacije se daju maknuti, a knox mi je i dalje ostao 0x0

Nokia Lumia 930 Windows 10 Mobile FTW
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Kolika je realna cijena A5 2016 starog godinu dana kojem ne radi display...? 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
I meni se to dogadja u zadnje vrijeme, indikativno samo vani na jakom svijetlu, u zatvorenim prostorima nisam nikad primjetio
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Pozdrav,

Zna li netko koliko košta zamjena baterije na A5? Mislim da mi se napuhnula baterija, a naravno da je jamstvo isteklo mjesec dana prije. Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Enna1234 kaže...

Pozdrav,

Zna li netko koliko košta zamjena baterije na A5? Mislim da mi se napuhnula baterija, a naravno da je jamstvo isteklo mjesec dana prije. Hvala unaprijed.

 Kako ti je 2god jamstva isteklo kada je mobitel izasao u 12. mj 2015.god?

http://www.youtube.com/user/Megatr0nHR
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Evo a52016 10.mjesec u mom vlasnistvu i radi kao i prvi dan, kakvo je kod vas stanje?
Ukljucujete li neku od stednji energije tokom punjenja, vapjda brze napuni...?!
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Jamstvo na bateriju je od 6 mjeseci do godinu dana. Jamstvo na uređaj mi nije isteklo, ali ne vrijedi za bateriju. Odnjela sam ga u servis, zamjena baterije je ugl 342 kn u ovlastenom servisu. Djelim informaciju u slucaju da će nekom zatrebat, posto sam se uvjerila iz vise izvora da je baterija sklona napuhavanju u ovom mobitelu.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Sinoć mi se nadogradio moj A5 na android 7.0 nougat jeli još kome stigla nadogradnja
Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
rappy kaže...
Sinoć mi se nadogradio moj A5 na android 7.0 nougat jeli još kome stigla nadogradnja

 Dojmovi, trajanje baterije, trzanja?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Nisam baš primjetio da je baterija nesta bolja, isto kao i prije trzanja za sad nisam imo fino radi? Meni osobno nista posebno malo drukcije Ikone i to je to.
Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
8 godina
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Na kojoj mreži ti je mobitel? Moj je na t-mobile i još nema nikakav update.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Mob je dosta brži i fluidniji na Nougatu. Za bateriju ne znam točno pošto ne pratim SOT, al onako odoka negdje isto kao i prije.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.6.2017 15:57 (non pasara).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Ja sam na Bonbon mreži i snoć sam dobio Update
Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
rappy kaže...
Nisam baš primjetio da je baterija nesta bolja, isto kao i prije trzanja za sad nisam imo fino radi? Meni osobno nista posebno malo drukcije Ikone i to je to.

 Pitao sam jer se znalo prije dogoditi da update uspori totalno phone. Ja sam na Vip-u danas sam stavio update vidjet ćemo kako će se ponašati, za sad ništa specijalno nisam uočio.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Pozdrav! Molim za savjet. Posjedujem brendirani A5 2016 (T-com). Prije par dana sam preko Odina instalirao Nougat ( SEE - jugoistočna europa). Ulaskom u recovery javlja se greška: e falied to find /misc partition. Uređaj inače normalno radi. Trebam li uređaj vraćati na MM? Hvala
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016

Ne znam zašto to radiš, znam da je frustrirajuće silno čekanje tog nougata kojeg i ja čekam i provjeravam vec 2 mjeseca da li je dosao ali ipak bolje je pričekati nego na taj način instalirati. Imam isti mob i ista sam mreza kao i ti, očito je da ce mi doci tamo u prosincu...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Pozdrav! U pravu si. Bilo je sitnih problema na 7.0. pa sam preko smart switcha uređaj vratio na orginalnu verziju 6.0.1. Ne isplati se požurivati. Na MM sve radi kako treba.
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Znači imam taj mobitel već 7 mjeseci i odjedanput je poceo zamrzavat i sam se gasiti i plaiti dok se ne

isprazni baterija.Na kraju sam ga odneo na servis i otišla je MATIČNA ploča ... Jel još nekome tako ??

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

plivao mi je a5 2016 u vodi par minuta sto naravno nisam primjetio, stavio sam ga u rizu nakon par sati, oce li mu bit pomoci sam od sebe ili koliko kosta popravak? ne radi touch screen hvala 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Karlo796 kaže...

plivao mi je a5 2016 u vodi par minuta sto naravno nisam primjetio, stavio sam ga u rizu nakon par sati, oce li mu bit pomoci sam od sebe ili koliko kosta popravak? ne radi touch screen hvala 

 ukoliko imas garanciju pusti jos par dana da se posusi, nadam se da unutra nema kao sony sto je imao papiric koji pri doticaju s vodom promjeni boju... ugl. odnesi ga na garanciju najlakse. ukoliko ne neznam koliko je isplativo to raditi jer ovako je samo napamet, ne radi touch? nemos bez da ga pogledas vidjeti sto je i koliko ce kostat

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Cim je upao u vodu primjetit ce ti oksidaciju i moras platit popravak jer ti se automatski jamstvo ponistava... Sad baza ti je da s duljim cekanjem samo mozes napravit vise stete nego da se odnio odmah na ciscenje...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

jebote ovo je stvarno previse vec, jel itko uopce dobio nougat update?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Ja sam na 7.0 dva mjeseca vise manje.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016

ne radi  power tipka,tako da ga ne mogu upalit,može se punit jedino i puni ga....ne spaja ga s kompom tj ne očitava ga....
znaš možda koliko bi bio popravak otprlike?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
A ne znam pokusaj ciscenja je 150 kn u splitu u ovlastenom servisu ako nista ne poprave da poprave i da ti sve radi je 300 kn ali bez dijelova... Tako da minimum je 150 a onda samo moze navise. Sad treba ga otvorit vidit sto se smocilo...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016

koja si mreza

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice