Samsung galaxy a5 ili iphone 5?

poruka: 27
|
čitano: 26.525
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy a5 ili iphone 5?
Hej ljudi..ne razumijem se najbolje u mobitele, pa moze malena pomoc?
Kupujem mob pa ne znam koji bi, dvoumim se izmedju samsung galaxy a5 i iphona 5..
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung galaxy a5 ili iphone 5?
marijanac kaže...
Hej ljudi..ne razumijem se najbolje u mobitele, pa moze malena pomoc?
Kupujem mob pa ne znam koji bi, dvoumim se izmedju samsung galaxy a5 i iphona 5..

 Iphone 5!!!

14 godina
offline
Re: Samsung galaxy a5 ili iphone 5?
marijanac kaže...
Hej ljudi..ne razumijem se najbolje u mobitele, pa moze malena pomoc?
Kupujem mob pa ne znam koji bi, dvoumim se izmedju samsung galaxy a5 i iphona 5..

 Upisi si u youtube pa ih malo pogledaj. Pa odluci koji ti OS najbolje odgovara (iOS ili Android) i prema tome odaberi

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
12 godina
offline
Samsung galaxy a5 ili iphone 5?

A5

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Samsung galaxy a5 ili iphone 5?

Ako volis slobodu OSa, veci ekran idi na S5. Ako hoces fluidnost i manji ekran idi na 5. Ako ti to nisu jedini izbori za mobitel, onda pogledaj 5s, G2/3 i M8.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy a5 ili iphone 5?

Hvalaaa vam

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung galaxy a5 ili iphone 5?

Ta tri bi trebala biti skuplja dosta. Ip 5 isto tako nije ništa brži od A5 pošto A5 ima novi tw koji je stvaro fluidan, i 2 god noviji je. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy a5 ili iphone 5?
Sve su prilike da cu ipak iphone :) Hvala vam ljudi :) :*
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung galaxy a5 ili iphone 5?
marijanac kaže...
Sve su prilike da cu ipak iphone :) Hvala vam ljudi :) :*

Ma A5 je kanta od mobitela.

Snapdragon 410 je mid-low procesor tako da se to ne isplati uzimat. 

 

Za žene kojima mobitel služi za poruke,pozive,surfanje, slikanje, facebook,instagram itd Iphone savršen. Imam mi supruga službeni Iphone i prezadovoljna je.

 

Pa Iphone 5S bolje radi od Galaxy S5 tako da je suludo uopće uspoređivat Iphoneom s A5

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2015 10:45 (R36).
12 godina
offline
Samsung galaxy a5 ili iphone 5?

Nemam komentara na ovo. A5 je zakon uređaj, ima premium feel i radi bolje od s5 kolko god čudno zvučalo. Ip5 nije niti futureproof niti dobar mob, kupio je pogrešno jer si se ti našao bit pametan

Moj PC  
1 2 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy a5 ili iphone 5?
Nisam jos nista, nikako da se odlucim :/
Hvalaa :)
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy a5 ili iphone 5?
A nisam jos nísta, nikako da se odlucim :/
Hvalaa :)
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy a5 ili iphone 5?
A nisam jos nista, nikako da se odlucim :/
Hvalaa :)
12 godina
offline
Samsung galaxy a5 ili iphone 5?

Ako ides na iPhone onda je puno bolji izbor 5S, izgledom nije daleko od 5-ice ali je harderski puno jaci.

 

A i taj A5 nije bas futureproof jer mu proc nije bas prejak. Recimo Xiaomi Redmi 2 koji kosta oko 1300kn ima isti procesor. Po meni je mozda bolje da odredis budjet pa onda trazis savjet.

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy a5 ili iphone 5?
Pa do nekih 3000kn :)
11 godina
offline
Samsung galaxy a5 ili iphone 5?

Pa za tri soma dobis 5s novi. Ja nebi dvojio ni sekunde inuzeo bi 5s.

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Samsung galaxy a5 ili iphone 5?

Imas bilokoji novi mob za 3k kn... G2 za 2700 u dućanu imaš,ali na njuški imaš zapakiranih telefona miljama ispred a5 i i5. Ako baš nisi zapeo za iphone imaš puno boljih uređaja za manju cijenu. I da s410 dosta futureproof zbog 64bit arhitekture, sigurno više nego iphone 5...

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Samsung galaxy a5 ili iphone 5?
Ako hoces najkvalitetnije aplikacije - izgledom i kvalitetom rada, ako hoces fluidan rad i ako hoces odlicnu softversku podrsku, uzmi iPhone 5s. Neces pozaliti, mob je vrhunski, kvaliteta izrade je na najvisem nivou.
12 godina
offline
Re: Samsung galaxy a5 ili iphone 5?
jurica_m kaže...
Ako hoces najkvalitetnije aplikacije - izgledom i kvalitetom rada, ako hoces fluidan rad i ako hoces odlicnu softversku podrsku, uzmi iPhone 5s. Neces pozaliti, mob je vrhunski, kvaliteta izrade je na najvisem nivou.

 Nemam nista protiv iPhone, ali zasto da onda sa 3000kn nejde na M8. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy a5 ili iphone 5?

De zbunili ste curu bezveze,pričate o nekim mobitela za koje (možda,pretpostavljam da ne prati mobitele kao bug-ovci jer je žensko,al možda se i varam) nije ni čula. 

Gle,ako češ mobitel koristit za pozive,poruke,malo surfanja i fejs i instagram,onda uzmi iPhone,jednostavan je i jednostavno 'sve šljaka'. Ako češ raditi nešto više ajmo reć,,customizirati os po volji i ako voliš eksperimentirati sa rom-ovima itd. uzmi Android.

 

Nekako je meni barem za curu bolji iPhone,jednostavan je i ima sve što joj treba

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Moj PC  
1 1 hvala 1
12 godina
offline
Samsung galaxy a5 ili iphone 5?

Ne vidim po čemu je android kompliciran. Imam m8 trenutno i brže obavim stvari na njemu nego na iphoneu 6+ i lakše mi je. Te gluposti da se android uzima ako se želi moddati i da je kompliciran mi je smiješno čuti

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Samsung galaxy a5 ili iphone 5?
maks0806 kaže...

Nemam komentara na ovo. A5 je zakon uređaj, ima premium feel i radi bolje od s5 kolko god čudno zvučalo. Ip5 nije niti futureproof niti dobar mob, kupio je pogrešno jer si se ti našao bit pametan

 Ma koji premium feel...o cemu ti to...Pa M8 ima premium feel pa se slabo prodaje naspram komkurencije...da je ljudima bitan premium feel HTC bi bio najorodavaniji mobitel.,zato ne baljezgaj gluposti.

Ajmo okladu.Ja donesem 5S ti A5 i ako A5 radi bolje od Iphone 5 ili 5s ja ti dam iznos cijene A5.,ako ne ti meni das A5.

Ako mislis da Snapdragon radi bolje zato sto je 64bitni onda se gadno varas.Usporedio sam Iphone 5s s Samsung Alphom,ma Alpha se moze sakrti naspram 5s.

Za curu je cisto dovoljan Iphone...radi bez greske.

 

Ma cim ti kazes da je A5 bolji od 5s vidim koliko se kuzis u mobitele.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 8:18 (R36).
15 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy a5 ili iphone 5?

Moj brat je imao iphone 5S i stvarno je bio super mobitel. Odlicno ga je sluzio i bio je zadovoljan s njim.

Meni se, osobrno ovaj Samsung Galaxy A5 sviđa. Isprobao sam ga negdje i bas je lijep uredjaj i dobro radi.

Ja imam trenutno Sony Xperiu T3 i jako sam zadovoljan s njim. Sve je predobro. Zaslon je pravi uzitak, boje predobre, vidljivost na suncu odlicna.

Fotoaparat na Xperia T3 ima 8 megapiksela, ali fotografije stvarno predobro ispadaju. Sve je na fotkama pogodjeno: ostrina, boje..

Kvaliteta izrade je vrhunska od kvalitetnih materijala, a procesor dosta solidno obavlja vecinu zadataka.Softver sa Xperia Ui suceljem radi brzo i glatko i nema zapinjanja.

Baterija mi uz neko normalno koristenje gura 4 dana bez problema. I da, mobitel ima one led lampice obavijesti.

Uglavnom, telefon je predobar tako da i to svakako preporucujem.

 

medo
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 13:00 (medo32).
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Samsung galaxy a5 ili iphone 5?
R36 kaže...
maks0806 kaže...

Nemam komentara na ovo. A5 je zakon uređaj, ima premium feel i radi bolje od s5 kolko god čudno zvučalo. Ip5 nije niti futureproof niti dobar mob, kupio je pogrešno jer si se ti našao bit pametan

 Ma koji premium feel...o cemu ti to...Pa M8 ima premium feel pa se slabo prodaje naspram komkurencije...da je ljudima bitan premium feel HTC bi bio najorodavaniji mobitel.,zato ne baljezgaj gluposti.

Ajmo okladu.Ja donesem 5S ti A5 i ako A5 radi bolje od Iphone 5 ili 5s ja ti dam iznos cijene A5.,ako ne ti meni das A5.

Ako mislis da Snapdragon radi bolje zato sto je 64bitni onda se gadno varas.Usporedio sam Iphone 5s s Samsung Alphom,ma Alpha se moze sakrti naspram 5s.

Za curu je cisto dovoljan Iphone...radi bez greske.

 

Ma cim ti kazes da je A5 bolji od 5s vidim koliko se kuzis u mobitele.

 

 

 

 

 Stoji možda sve osim činjenice da je A5 noviji mob i možeš ga novog kupiti za 1800 - 2000 kN a 5s za te pare + 500injak kuna star i koristen. Tako da ja radije biran A5 ..

Zadar živi vječno!
10 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy a5 ili iphone 5?

Imam jedno pitanje u vezi A5, pa da ne otvaram novu temu pitati ću ovdje. Kupio sam ga u Tele2 prije nekoliko dana i od tada već mi se tri puta sam od sebe restartao čim bi mu upalio ekran ( s time da nisam instalirao ništa "sa strane", dakle nekoliko aplikacija sa storea njihovoga ). Ima li tko iskustva sa time, riješnje, išta? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung galaxy a5 ili iphone 5?

-

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2015 21:46 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung galaxy a5 ili iphone 5?
swvi kaže...

Imam jedno pitanje u vezi A5, pa da ne otvaram novu temu pitati ću ovdje. Kupio sam ga u Tele2 prije nekoliko dana i od tada već mi se tri puta sam od sebe restartao čim bi mu upalio ekran ( s time da nisam instalirao ništa "sa strane", dakle nekoliko aplikacija sa storea njihovoga ). Ima li tko iskustva sa time, riješnje, išta? 

 ocito softwareska greska... nosi na servis.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice