Samsung Galaxy A5

poruka: 10
|
čitano: 4.261
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5

Pozdrav ekipa...

 

Evo prije par dana sam kupio navedeni mobitel (Samsung galaxy A5), pa zelim cuti misljenja, da li se isplati upgrade sustav na Lollipop,

kakva su iskustva, jer sam negdje naisao da se nakon updatea, baterija brze prazni da dolazi do pregrijavanja i tako to...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5

Posjedujem A5 već evo 4 mjesec i trenutno sam na 5.0.2 (BOJ4) , taj upgrade sam instalirao evo ima tjedan i pol - dva.Mogu reć da se autonomija popravila , sa 3 , max 3 i pol sata sam došao do 4 sata , ponekad 4 i pol sata SOT-a.Inače ne držim auto brightness već imam podešeno stalno na 70-75%.Od ostalih segmenata , ova verzija je vrlo fluidna i zatrzavanja nema ili ih je iznimno malo , nisam primjetio niti jedan bug zasada i sve radi ko po špagi.Mobitel je fenomenalan , ovaj model može posramiti kud i kamo skuplje modele i sigurno je čista preporuka za best buy trenutno na tržištu , 1400-1500 Kn koliko trenutno na njuški stoji novi je bagatela za sve što nudi.

C2D E6850@ 3Ghz,Gigabyte P35-DS3P,2x1Gb Kingmax 667,Sapphire Radeon HD3870 ,Seasonic S12II-500,2x320Gb Seagate Baracuda+500Gb Samsung Spinpoint,Samsung 971P
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5

Ako znaš tko prodaje po 1500 kuna sa garancijom, molim te pošalji mi poruku!

 

12 godina
offline
Samsung Galaxy A5

Puno ti ga je njuskalo sad... ima ih od 1400-1700kn. Cjenkaj se i dobit ces ga za 1500kn sigurno.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5

Molim mišljenje koliko se stvarno isplati kupiti ovaj model koji je ipak izašao prije više od godinu dana, s obzirom da još uvijek nije izvjesno ni hoće li dobiti 6.0. update, a ako ga i dobije kako će to izgledati s obzirom na procesor i memoriju?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5
Zna li iko koji je bolji Samsung galaxy s5 ili A5
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy A5
Mili1 kaže...
Zna li iko koji je bolji Samsung galaxy s5 ili A5

 

A5 po dizajnu, S5 po svemu ostalome (baterija, kamera, proc, ram, itd.).

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
13 godina
offline
Samsung Galaxy A5

Jedno kratko pitanje.

Može li se ikako pop up opcije vratiti, nakon što slučajno kažemo da nam više ne treba prikazivati?

 

Znači kada se otvori kamera, onda se nači '' noćni način rada '' i kasnije kada se taj način odabere, onda mob izbaci pop up koji nas pita želimo li da nam automatski poveća osvijetljenje ekrana. Kako namjestiti da on to opet pita, zna li itko?
Googlao sam, ali nema baš odgovora na takvo pitanje. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5

Tak da isključiš tu opciju možda?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice