Samsung Galaxy Fold

poruka: 16
|
čitano: 9.610
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Samsung Galaxy Fold

Eto službeno predstavljen i taj Galaxy F (FOLD) 

 

Snapdragon 855 7nm 64-bit Octa-core processor u kombinaciji s 12 Gb RAM-a (LPDDR4x)

- Baterija 4300 mAh, Galaxy Fold također može istovremeno puniti sebe i drugi uređaj putem reverzibilnog bežičnog punjenja, dok je povezan s običnim punjačem.

- Zaklopljeni uređaj ima zaslon dijagonale 4,6 inča, a kad se rasklopi pretvara se u tablet s dijagonalom 7,3 inča., Dynamic AMOLED zaslon kojeg Samsung zove Infinity Flex.
 

Samsung je osmislio sofisticirani mehanički sistem s više međusobno povezanih zupčanika, meni osobno se sviđa preklopni mehanizam.

Telefon će imati i šest kamera, tri straga, dvije na unutarnjem dijelu i jednu sprijeda, u Europi bi trebao biti od 3. svibnja i koštat će 2000 eura, odnosno oko 15.000 kuna, tko voli nek´ izvoli, meni osobno je cijena astronomska!

 

- Više na 

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Fold
Jos tamo kad su ga predstavili u mraku rekao sam da ce kostati 2000$. Mobiteli su u vrhuncu tehnologije i njihova max trzisna cijena je 1000 $. Apple je prvi probio tu granicu sa svojim X eksperimentom. Samsung je na to odgovorio sa Fold tehnologijom i sad je ta imaginarna max trzisna cijena 2000$. Jedini nacin za probiti granicu od 1000€ je bilo spojiti 2 uređaja u jedan kako bi se povisila cijena. No zapravo se ne radi o 2 uredaja vec o 2 ekrana. Fold je zapravo preklopni tablet ne mobitel. Konkurencija je velika broj prodanih mobitela pada jedini put je rast cijena na štetu kupaca.
8 godina
offline
Samsung Galaxy Fold

nisam nigdje našao težinu i dimenzije tj debljinu kad je preklopljen, sigurno ga je jako praktično nositi u džepu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Fold

Totalno nepraktičan mobitel...u HR se očekuje cijena oko 14500kn...

 

 

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Fold
Izgleda bolje od očekivanoga

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Samsung Galaxy Fold

Jedan jako zanimljiv komentar !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Fold

Tog cu kupiti kada izade Galaxy S15

 

Naravno na njuskalu, rabljenog

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 15:31 (karlo125).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Fold
Čini se da je "budućnost" malo problematična :

https://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-Fold-display-issues_id115385

😀
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Fold

Ne znam što ste vi čudite ali još prilikom predstavljanja su pojedinci rekli da je kvaliteta izrade loša tj da se posredini vidi crta konstantog preklapanja.

 

I oni takav poluproizvod žele plasirat na tržište za 2000 dolara. Očito ih Note 7 nije opametio...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Fold
Ljudi su skidali sloj sa ekrana za koji su mislili da je folija koja se skida, a ona je kljucna za strukturu samog ekrana... Samsung ce buduce kupce obavijestiti da to ne uklanjaju...inace smatram da prve serije novotarija treba preskociti.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Fold
Pa baš sam to očekivao. Ako nešto naplatiš 2.000 eura onda očekujem da radi savršeno.
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Fold
Pa već sada na onoj foliji koju prvo skidaš sa zaslona piše da se ne skida taj sloj. Ali tko još čita takve stvari. MKBHD sigurno ne. :)
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Fold
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Fold
Sil kaže...
Pa već sada na onoj foliji koju prvo skidaš sa zaslona piše da se ne skida taj sloj. Ali tko još čita takve stvari. MKBHD sigurno ne. :)

 Covjek je toliko mocan da se njegova rijec pazljivo slusa u samsungu... Ne brini ti za njega ;)

7 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy Fold

https://www.samsung.com/global/galaxy/galaxy-fold/

 

Ponovno krece u pretprodaju... zanimljivo bi bilo da netko od Youtubera ima stari model,

i da ga usporedi 1:1 sa novim modelom.

 

Tipa onaj Jerry Rig koji sve moguce raskomada, al da ovaj put ne krene sa komadanjem

nego sa usporedbom.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Fold

Zasto nema Galaxy Fold Z 2 teme?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice