Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

poruka: 5.989
|
čitano: 2.449.398
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
jura kaže...

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=665-evo romovi za galaxy s,ja osobno imam slim bean 4.2.2 i odličan je

Hvala, a može li ovaj official jelly bean od s advanced na obični s

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.6.2013 10:20 (Tony1999).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
Tony1999 kaže...
jura kaže...

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=665-evo romovi za galaxy s,ja osobno imam slim bean 4.2.2 i odličan je

Hvala, a može li ovaj official jelly bean od s advanced na obični s

ne može

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
12 godina
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

evo danas sam kupio samsung galaxy S I9000, i pise mi da imam 369 mb rama, a gledam na internetu da ima 512 mb, koliko onda on rama ima

 

mob je rootan, ima jelly bean 4.2.2 i cm 10.1

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
Tony1999 kaže...

evo danas sam kupio samsung galaxy S I9000, i pise mi da imam 369 mb rama, a gledam na internetu da ima 512 mb, koliko onda on rama ima

 

mob je rootan, ima jelly bean 4.2.2 i cm 10.1

Ima 512 mb rama a to sto ti pise 369 mb to je ostatak od onog kaj je uzel sistem .

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Da. Ali ja kad odem o telefonu ondje pise 369 MB rama

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2013 20:02 (Tony1999).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
Alien 22 kaže...
Tony1999 kaže...

evo danas sam kupio samsung galaxy S I9000, i pise mi da imam 369 mb rama, a gledam na internetu da ima 512 mb, koliko onda on rama ima

 

mob je rootan, ima jelly bean 4.2.2 i cm 10.1

Ima 512 mb rama a to sto ti pise 369 mb to je ostatak od onog kaj je uzel sistem .

 

Tony1999 kaže...

Da. Ali ja kad odem o telefonu ondje pise 369 MB rama

 pa čovjek ti je gore odgovorio

12 godina
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

A sto je onda ovo. Kad se zbroji iskorištena i slobodna memorija bude 369

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2013 21:30 (Tony1999).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
Tony1999 kaže...

A sto je onda ovo. Kad se zbroji iskorištena i slobodna memorija bude 369

Pa Android kao OS ti se nevidi a racuna se . Uostalom kaj se zamaras time . Dali ti fon radi normalno , imas li FC , dali ti laga .....

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Resizea san si neke wallpaper za mob, pa evo i vama.

https://www.dropbox.com/s/sfq5en1qn9jhog4/Wallpaper_i9000.rar

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
Tony1999 kaže...

A sto je onda ovo. Kad se zbroji iskorištena i slobodna memorija bude 369

Tvoj mobitel ima 512 MB RAM-a. Android OS od tih 512 MB uzme 143 MB, a tebi ostane tih 369 MB RAM-a.

Od svakoga prema njegovim mogućnostima, svakome prema njegovim potrebama.
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Jel mi možete preporučit neki mobitel koji je u rangu sa i9000 a da je novijeg datuma proizvodnje?Posjedujem ga već 2 godine i pomalo mi je dosadio,pa ak uleti neka zamjena da se ne zahebem.Zahvaljujem.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

jel mu radio radi custom romovima,malo glupo pitanje al me zanima {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2013 14:33 (tony89).
15 godina
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

imam galaxy s sa softverom 2.3.3. i trebam ga otkljucat i kaze mi da za to trebam imat rootan mobitel, nikad se nisam s tim susreto i neznam o tom nista. otiso sam na xda developers i prosvrljo po par tema al su stare i linkovi su shebani(skida mi neki spam), pa jel moze neki link na tutorial za laike i neki download link?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

http://www.svijet-androida.com/12/05/2013/kako-rootati-android-uredaj/

 

Ja sam radio po ovome i meni se rootao mobitel.

 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Meni će isto biti za koj mj da ga imam 2 god. Mislim si uzet S3 kada mu cijena na njuskalu padne na 2000kn. Za asda mi je ovaj super na slim beanu radi odlično.

http://mpajic.carbonmade.com/
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

pozdrav, imam jedan problem s galaxy s i9000, pukao mu je display a na njemu su ostali vazni podatci koje trebam izvuc a nemogu nikako. pokusao sam ga spojit s usb kablom ali trebao bi na mobitelu kliknuti ono kao da prihvatim povezivanje a nemogu nikako... jeli imao itko slican problem i kako ga je rijesio

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Desava mi se da mobitel nakon 10 minuta aktivnog koristenja pocinje da se pregrijava, tako vec duze vrijeme. Kad jutros ustajem pukla baterija, to je vec druga da puca u 2-3 mjeseca. Zna li neko do cega bi moglo biti ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Mozete li mi preporuciti neki najstabilniji rom, samo da nije GB. Trenutno imam stock 2.3.6

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
DrFriks kaže...

Mozete li mi preporuciti neki najstabilniji rom, samo da nije GB. Trenutno imam stock 2.3.6

 

Hvala!

A eto, ja već jedno vrijeme koristim SlimBean 2.9 (Android 4.1.2) koji možeš skinuti OVDJE i mogu reći da je po meni to zasad po svemu najstabilniji, te najbrži Jelly Bean ROM (dakako, od onih koje sam imao prilike probati).

 

Tople preporuke! {#}

 

 

 

 

Claude os, aperi oculos!
12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
DrFriks kaže...

Mozete li mi preporuciti neki najstabilniji rom, samo da nije GB. Trenutno imam stock 2.3.6

 

Hvala!

CayanogenMod - 4.2.2 - meni najbolji rom trenutno . Probao sam i slim ali mi je znao trzati kod nekih igrica .

15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Posto sam trenuno na stocku i nije mi rootan, zanima me koji bi kernel trebao staviti prije stavljanja CM ili Slima (prijatelj mi je rekao da bi njemu znao upasti u bootloop kada je isao sa gb na ics) ili samo kad rootnem da stavim rom jer u sebi ima kernel. Nadam se da ste razumjeli sto je pjesnik htio reci {#}

Potrazio bih sam na xda ali nisam pri svom laptopu, kratak sam sa vremenom, a imam retardiranu lumiu 610 da bi s njom mogao ista korisno naci.

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

http://www.smartphonehrvatska.com/2012/04/28/upute-kako-nadograditi-galaxy-s-na-value-pack/

 

Na ovom linku su upute kako flashati 2.3.6. Value pack.Ne znam da li imas taj. Na kraju uputa imas kako rootati.Jednostavno sve procitaj i uradi sve po uputama.Vrlo je lako.Ja koristim taj rom i pomocu tih uputa sam ga rootao.btw. taj rom je smece i ovih dana cu preci na slim bean.

 

Nasao sam i ovaj link za rootanje pa vidi koji ti je laksi: http://www.svijet-androida.com/12/05/2013/kako-rootati-android-uredaj/

 

Da bi flashao slim bean moras prvo flashati Cyanogen mod. Tako pise na njihovoj stranici: http://slimroms.net/index.php/installation

 

Tako mozes isprobati i Cyanogen mod, a ako ti se ne svidi, samo predes na slim bean.

 

Ovdje ti je CM 10.1- to ti je 4.2.2 verzija androida: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2039755

 

A ako hoces imas jos i noviju verziju. CM 10.2. To ti je 4.3, ali ja  osobno ju ne bih koristio jer ima puno bugova i mnogo stvari ne radi. Najbolja to je ova 4.2.2. verzija

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.8.2013 22:22 (coso9288).
12 godina
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Pozdrav. samsung kies mi ne želi učitati mobitel. jeli to zato što je rootan ili nešto drugo?

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Evo morao sam odustati od stavljanja custom roma, jer mi je mob zakljucan na tele2, a ne mogu ga unlockati sa galaxy s unlock (izbrisali su se neki podaci). Ali ipak nekim cudom mobitel mi je otkljucan kada stavim stock koji sam skinuo sa sammobile. Samo sam rucno morao unjeti apn podatke. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
Alien 22 kaže...

CyanogenMod - 4.2.2 - meni najbolji rom trenutno . Probao sam i slim ali mi je znao trzati kod nekih igrica .

Jel ovo može i netko drugi potvrditi?
Koliko se sjećam, lagove u igrama nisam osjetio jedino na ICS-u, dok sam na bilo kojoj verziji JB-a iskusio framedrop-ove, te nestabilan FPS.

Claude os, aperi oculos!
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

koji je najbolji kernel za CM10.1.Trenutno imam kernel koji je dosao uz rom ali baterija 3-4h i gotovo

Jeste do sada je najbrzi rom CM10.1 android 4.2.2

Igrice mi bolje idu nego na ICS-u a imao sam remICS rom

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Pozz raja, spada li vama ova aluminijska folija ? mob izgleda neuredno kako se to odljepljuje, jel neko pokusao nozem da zguli skroz ? ostanu li tragovi od struganja... nadam se da skontali na sta mislim, jedino aluminijsko na mobitelu {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
anelko kaže...

Pozz raja, spada li vama ova aluminijska folija ? mob izgleda neuredno kako se to odljepljuje, jel neko pokusao nozem da zguli skroz ? ostanu li tragovi od struganja... nadam se da skontali na sta mislim, jedino aluminijsko na mobitelu {#}

Meni za sada nista ne spada - bas naprotiv {#} .

11 godina
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Evo citao sam ovdje da cm 10.1 i android 4.2.2 najbolji. Ja stavio prije 2-3 dana i baterija nikako duze od 12-13 sati,  kad koristim onda bude samo par sati. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
anelko kaže...

Evo citao sam ovdje da cm 10.1 i android 4.2.2 najbolji. Ja stavio prije 2-3 dana i baterija nikako duze od 12-13 sati,  kad koristim onda bude samo par sati. 

Pogledaj malo tu - http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1837223

Imas romove i karnele pa biraj . Inace meni baterija traje cijeli dan bez brige - razgovora min pola sata , nekoliko SMS ova , nesto wi- fi a te 3g za sinc mailova i aplikacija .

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice