Samsung Galaxy S III mini

poruka: 99
|
čitano: 36.660
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Samsung Galaxy SIII mini

evo posto vidim da nema prave teme za ovaj mobitel mogli bismo se raspisat, moj je narucen i iduceg bi tjedna trebao stici, moze koje misljenje o njemu, koje romove koristite i koliko je zastupljen na XDA, ima li kakvih poznatijih bugova i slicno?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III mini

Takodjer posjedujem ovaj mobitel, prezadovoljan sam. U 2 tjedna nisam uocio ni jednu manu. Trenutno na xda nema nesto custom rom-ova, jer ni nema nesto puno kako je mobitel izasao. Svoga drzim na stock jos sve i cekam neki jako dobar ROM. Uzeo sam si i maskicu za njega prozirnu, jako lijepo napravljena za 40 kn uz koju dodje i folija za ekran i mala olovka, plus brza dostava. Sve preporuke za ovaj mobitel. Baterija me najvise iznenadila jer dosta potraje za razliku od starog Desire-a

 

 

http://www.ebay.com/itm/190794900539?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III mini

ne bi vjerovao, ali od istog sellera i istu takvu maskicu sam si uzeo (samo plave boje jer sam plavog uzeo), ali da, citam dosta i ljudi kazu da je odlican i neki govore da su im to prvi androidi za kojeg nemaju potrebe prelaziti na custom romove, ali vidjet cemo...

 

na prvu me odbijao ekran i 5 MP kamera, kakav je ekran, pikseli se vide - ne vide? kamera?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III mini

Pa da po meni nema uopće potrebe mijenjati sustav jer ovaj na njemu radi sasvim pristojno i bez štekanja, trenutno evo stavljam ROOT pa da mogu neke svoje gluposti i backup raditi. A ekran ja ne vidim nikakve zamjerke na njega, po meni sasvim dobar ekran i pikseli se vide ako ćeš gledati mobitel s 2 cm udaljenosti. U tome nisam neka picajzla i ne gledam te gluposti. Kamera me zadivila za tih 5 Mpx, jako lijepe slike. Nisam pogriješio što se tiče odabira mobitela.

 

Očekuj jako brzu dostavu maskice :D

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III mini

Evo ja sam jučer dobio ovaj mob, imao sam Galaxy S. Za mene razlika nebo i zemlja. Brzina, ekran super, ja sam oduševljen. E sad imam par pitanja ako netko može pomoći. Zanima me da li se može promjeniti raspored onih ikona kad se spusti taskbar onaj ?? Drugo, da li se moze smanjti broj početnih ekrana ?? i to je za sad to... Bio sam na CM 10.1 na galaxy s, ali sad nemam potrebe za neki root ili custom ROM ....

Samsung Galaxy S, Firmware: CyanogenMod 7 , Version: 7.1 stable, Android: 2.3.7, Modem: XXJVT, Kernel: Stock-2.6.35.12, Launcher: Launcher pro, Theme: Rover's Cyan
14 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S III mini

Ovo za promjenu redoslijeda ikona mislim da se ne moze, a za brisanje pocetnih zaslona: dodjes na pocetni zaslon, napravis s prstima kao da odzumiras stranicu na internetu (znaci stavis palac i kaziprst na ekran i onda ih privuces) i onda onu stranicu koju hoces obrisati odvuces na ukloni.

Imam iPhone. Hasta la victoria siempre. HALA MADRID!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III mini

E super, hvala. Navikao sam da na CM-u ima u opcijama sekcija za homescreen i sve da se namjesta, hehe :D

Samsung Galaxy S, Firmware: CyanogenMod 7 , Version: 7.1 stable, Android: 2.3.7, Modem: XXJVT, Kernel: Stock-2.6.35.12, Launcher: Launcher pro, Theme: Rover's Cyan
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III mini

Jel se može negdje u opcijama namjestiti vibracijski odziv pri tipkanju na tipkovnicu, nigdje ne mogu naći tu mogućnost?

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2013 7:49 (hrde).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S III mini

Zasad nema vibraciju tipkovnice, navodno je problem u Jelly Beanu. Probaj skinuti Croatian keyboard, pise da podrzava vibraciju.

Samsung Galaxy S3 mini iPhone 3G HALA MADRID!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S III mini

Ima li za ovaj mobitel uopće išta custom romova i dali ga je itko rootao uopće ?

Razmišljam o njemu, pa čisto da se raspitam malo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III mini
zabranjeniples kaže...

Ima li za ovaj mobitel uopće išta custom romova i dali ga je itko rootao uopće ?

Razmišljam o njemu, pa čisto da se raspitam malo.

 

Evo pogledaj ovdje: http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1835

 

Koliko vidim CM 10 je jos u alpha stanju... a ostale Romove nisam gledao, neki su stock ali samo rooted.

Samsung Galaxy SIII mini :)
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III mini

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2119219

 

Ja sam si stavio ovaj custom rom, ima nekih promjena, i fino radi. Vidjet cemo kroz par dana kako funkcionira. Rijesio sam kernel wakelock i partial wakelock napokon trosi preko noci 1-2 %. Pobrisao sam jos neke aplikacije i jako zadovoljan. Sve radi!

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III mini

Javi kako napreduje ponašanje uređaja. I ima li kakih bugova ??

Samsung Galaxy SIII mini :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III mini
goranbm kaže...

Javi kako napreduje ponašanje uređaja. I ima li kakih bugova ??

Evo da javim, i dalje odlicno radi. Nema nikakvih rusenja na stock romu sam imao drainove preko noci, a sad toga nema hvala Bogu. Zadovoljan sam i cekam V4 od autora..

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III mini

Jel ima taj Stock ROM kakih promjena u vizualnom smislu ? Ajd ako ima daj nabaci koji screenshot.

 

Pitanje nevezano za to. Jel netko našao kaku definiciju one opcije power saver ili kak vec, što se može uključiti... ??

Samsung Galaxy SIII mini :)
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III mini

Evo jutros upalio wifi kad kaže software update is downloading. 116MB je velik i donosi 4.1.2.... Neke vece razlike za sada jos nisam primjetio...

Samsung Galaxy SIII mini :)
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III mini

jedina razlika koju sam ja promijenio je lockscreen, vise nema onog vodenog efekta, ima li netko changelog?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III mini

Da tog nema, bas mi je to bilo fora :D

 

Trebao bi ovo biti :

 

Features of Android 4.1.2

  • Multi-View (the Multi-Windows feature in the Galaxy Note 2)
  • Page Buddy
  • A new Gallery app
  • A new Notification Panel (can be customised)
  • The Brightness slider in the Notification Panel can be disabled
  • Smart Rotation
  • Continuous Input in Samsung Keyboard (like Swype or the Android 4.2 Keyboard)
  • Paper Artist app
  • Group Cast app
Samsung Galaxy SIII mini :)
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III mini

Ne kužim zašto nije praksa da teme o mobitelima idu preko specifikacija o njima http://www.bug.hr/digitalije/mobiteli/samsung-galaxy-siii-mini/1234.aspx kad već postoje.

 

Uglavnom, tema je tu već bila 4 mjeseca već http://www.bug.hr/forum/topic/recenzije-komentari-mobitela/samsung-galaxy-siii-mini/173789.aspx?page=0&jumpto=3465333&sort=asc&view=flat

 

Za gore napisani changelog, 4.1.2 nije donio to, to je Premium Suite za S III, a S III mini ga nije dobio Namigiva

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III mini

Dali je neko koristio skype na ovom mobitelu?dozivljaji?..i ja takoder razmisljam o kupnji ovoga mobitela.

jur@
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III mini
Mitsuoka kaže...

Ne kužim zašto nije praksa da teme o mobitelima idu preko specifikacija o njima http://www.bug.hr/digitalije/mobiteli/samsung-galaxy-siii-mini/1234.aspx kad već postoje.

 

Uglavnom, tema je tu već bila 4 mjeseca već http://www.bug.hr/forum/topic/recenzije-komentari-mobitela/samsung-galaxy-siii-mini/173789.aspx?page=0&jumpto=3465333&sort=asc&view=flat

 

Za gore napisani changelog, 4.1.2 nije donio to, to je Premium Suite za S III, a S III mini ga nije dobio Namigiva

Na barem 10 strana sam pročitao da je s3 mini baš uz taj 4.1.2 update dobio i premium suite... Al eto očito su onda u krivu :)

Samsung Galaxy SIII mini :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III mini

Pročitao si da možda donosi, to su bile pretpostavke i zajebali su se. Pročitaj malo bolje, jer sam i ja to pročitao prije nekog vremena, ponadao se tome, al eto.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III mini

Jel jos netko nadogradio mob iz T-mobilea ?? sad sam vidio ovu neku aplikaciju "TkoMeZove", ali čini mi se da ona nije bila prije nadogradnje ovdje ?

Samsung Galaxy SIII mini :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III mini

Ne znam koliko ima veze, ali na HTC OneS-u je imam više od pola godine. Tj. OOB.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III mini
jura98 kaže...

Dali je neko koristio skype na ovom mobitelu?dozivljaji?..i ja takoder razmisljam o kupnji ovoga mobitela.

Koristim i zadovoljan sam lijepo se vidim na ekranu sugovornika, a i kod mene takodjer, nema nikakvih problema ;)

11 godina
offline
Samsung Galaxy S III mini

da li s3 mini ima MHL, negdje pise da ima negdje pise da nema? jel ko probao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III mini

Javim ti za 10ak minuta ;)

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III mini

U hebemu, skroz zaboravia odgovorit. Uglavnom, ne, ne mogu ga natjerat da radi sa MHL-om.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S III mini

citao sam na netu da jedino radi sa orginal samsung kablom, ali izgleda da nema uopce tu funkciju, bas steta

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III mini

Ja imam original Samsungov MHL. 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice