Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.586.208
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Galaxy s3 kaže...

Da li neko zna kako se rijesiti onog mrtvog lika androida u recocery-u??

to se nemoze rjesiti, dok si imao ICS android je bio uspravan, bio mob rootan ili ne, ali sa JB je to jednostavno druga prica, dosta nas se patilo oko toga i ja osobno ali bez rjesenja, ali ako te to ponajvise brine zbog garancije, nebrini nije bitan mrtvi android u recoveryu vec u downloadu jer sve 0 i official {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Gale92 kaže...
pai in the ass kaže...
daniel.hajdinjak666 kaže...

Evo ti na kraju prvog posta pa skini. Nemas se kaj bojati, fino te pita dal je to taj uređaj i pritisnes "yes" i sve radi sam. 

 Osjećam se ko debil. Niti sam uspio u root-u ono što sam htio i sad drhtarim kako ga odrutati {#}

I na kraju će mi ostati status : modified!

 

Link za unroot {#}

Sve sam polotio i sa trianglom poništio brojač. ALI mi je ostao status uređaja uređeno. Kako da to poništim?

Miro
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
pai in the ass kaže...

Jesi flesnul sluzbeni firm? Treba ti biti sve stock da ti prikaze sve kako treba.

daniel
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Jesam po onoj tablici kaj ste mi dali...od samsunga službeni romovi. Skinuo sam onaj TA pokrenuo, stavio je brojač na 0 . i onda sam napravio root, aloi ovo je ostalo. Sad pogle ka sam našao na xda i ne kužim kaj sad tremba: On the SGS3/Note2/etc, System->Settings->About device->Status still shows "Modified"
This is outside the scope of Triangle Away. The "system" status is not even always resettable in the bootloader. If you are going for warranty, you need to also reflash a full stock firmware and wipe your device. If they boot up your device and find root apps, you're not going to get any warranty anyway. If you do such a full stock reflash and wipe, the "Modified" value will go away.

Miro
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

I prije unroota sam provjerio. Sve je isto osim broja flashanja...

Miro
12 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ako imas sve stock, opet rootaj, pa TA, pa opet sluzbeni firm. Moralo bi onda pisato official.

daniel
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Ivanjino96 kaže...
Ljudi ovako da li neko zna neku cool masku sa eBay-a ne da mi se pregledavati 6182741 stranica pa ono molim neki prijedlog i naravno link trebala bi mi neka tvrda ne silikonska do nekih 10 USD
Hvala LP

nešto ovako možda tipa gear4 imaš u t centrima cijena nekih 90 kunića.meni super maskurina.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2013 0:02 (spajder68).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
spajder68 kaže...
Ivanjino96 kaže...
Ljudi ovako da li neko zna neku cool masku sa eBay-a ne da mi se pregledavati 6182741 stranica pa ono molim neki prijedlog i naravno link trebala bi mi neka tvrda ne silikonska do nekih 10 USD
Hvala LP

nešto ovako možda tipa gear4 imaš u t centrima cijena nekih 90 kunića.meni super maskurina.

Spajder, daj link na sliku ako znaš? Prehebena je. Koji rom?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Budem navečer opet probao. Glavno da je napeto. Koliko sam skužio svejedno je koji staviš, glavno da je službeni. Može i VIP-ov umjesto tele 2. Bitno je kao samo da tamo piše broj flasha 0 i da nije modified. A ako stavljaš originalni rom onda counter ne broji kao flash...Jel to točno?
Iznenadio sam se sinoć preko 800MB je fajl od tele 2 s tim romom. Počelo me malo to zanimat. Bitno mi je da malo ovladam s tim tako da mogu vratit u svakom trenutku...
Miro
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
dassa kaže...
spajder68 kaže...
Ivanjino96 kaže...
Ljudi ovako da li neko zna neku cool masku sa eBay-a ne da mi se pregledavati 6182741 stranica pa ono molim neki prijedlog i naravno link trebala bi mi neka tvrda ne silikonska do nekih 10 USD
Hvala LP

nešto ovako možda tipa gear4 imaš u t centrima cijena nekih 90 kunića.meni super maskurina.

Spajder, daj link na sliku ako znaš? Prehebena je. Koji rom?

evo ide: http://imageshack.us/photo/my-images/844/42225394.jpg/

12 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

 

Jucer flesnul MIUI. Brži je i fluidniji od bilo kojeg AOKP-a i naravno od stocka i sve radi savrseno.

Jedino bi radio mogel davati bolji signal (trenutno -71 dBm 21 asu), al ne da mi se sad flesati.

Kamera i FM su ko na stocku, ja zadovoljan.

O temama, ikonama, boot animacijama, lock screen-ovima i drugim glupostima ne treba posebno govoriti.

Rom je na nekin 280 dpi, tak da ne treba nista mjenjati.

Jedino ne znam kakva ce biti baterija, al to me najmanje brine, imam doma svako vecer struje.{#}

 

daniel
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2013 14:22 (daniel.hajdinjak666).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
daniel.hajdinjak666 kaže...

Ako imas sve stock, opet rootaj, pa TA, pa opet sluzbeni firm. Moralo bi onda pisato official.

 

 

Koliko sam skužio svejedno je koji staviš, glavno da je službeni. Može i VIP-ov umjesto tele 2. Bitno je kao samo da tamo piše broj flasha 0 i da nije modified. A ako stavljaš originalni rom onda counter ne broji kao flash...Jel to točno?
Iznenadio sam se sinoć preko 800MB je fajl od tele 2 s tim romom. Počelo me malo to zanimat. Bitno mi je da malo ovladam s tim tako da mogu vratit u svakom trenutku...
Miro
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Svejedno je koji staviš, glavno da je službeni. Može i VIP-ov umjesto tele 2. Bitno je kao samo da tamo piše broj flasha 0 i da nije modified. A ako stavljaš originalni rom onda counter ne broji kao flash...Jel to točno? 

Tocno je.

daniel
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
daniel.hajdinjak666 kaže...

 

Jucer flesnul MIUI. Brži je i fluidniji od bilo kojeg AOKP-a i naravno od stocka i sve radi savrseno.

Jedino bi radio mogel davati bolji signal (trenutno -71 dBm 21 asu), al ne da mi se sad flesati.

Kamera i FM su ko na stocku, ja zadovoljan.

O temama, ikonama, boot animacijama, lock screen-ovima i drugim glupostima ne treba posebno govoriti.

Rom je na nekin 280 dpi, tak da ne treba nista mjenjati.

Jedino ne znam kakva ce biti baterija, al to me najmanje brine, imam doma svako vecer struje.{#}

 

android verzija 4.1.1? {#}

nadao sam se novijoj  verziji

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2013 14:51 (SIII Deny).
12 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ja ne patim od raznoraznih brojeva, meni je i 4.1 odlican, pogotovo kada radi bolje od bilo kojeg 4.2.2. Reci mi kaj to imas na 4.2 da je od velike vaznosti za sustav? 5-6 bugova koje jos treba ispeglati, jel?

daniel
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
daniel.hajdinjak666 kaže...

Ja ne patim od raznoraznih brojeva, meni je i 4.1 odlican, pogotovo kada radi bolje od bilo kojeg 4.2.2. Reci mi kaj to imas na 4.2 da je od velike vaznosti za sustav? 5-6 bugova koje jos treba ispeglati, jel?

koristim stock 4.1.2 niti patim od brojeva, samo sam bio zagrijan da ga probam dok nisam vidio da je 4.1.1 jer nekoristim kernel sa fixom, a predpostavljam da taj rom nema u svom kernelu fix (suden death) samo zato sam odustaoo od njega

12 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

U romu ti je po difoltu zadnji Yank555, a imas odabir u aromi jos Franco, Perseus, Speedmod i Naravno Siyah. Siyah ima fix to znam (a vjerojatno i ovi drugi, ne znam) tak da nemas straha. 

 

To kaj je rom 4.1, nema veze s kernelom.

daniel
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
daniel.hajdinjak666 kaže...

U romu ti je po difoltu zadnji Yank555, a imas odabir u aromi jos Franco, Perseus, Speedmod i Naravno Siyah. Siyah ima fix to znam (a vjerojatno i ovi drugi, ne znam) tak da nemas straha. 

 

To kaj je rom 4.1, nema veze s kernelom.

hvala na ovim informacijama stavio da se skida pa cemo i njega probati

12 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Napravis si u romu Xiaomi acc i skidas kaj hoces. Ako ti se svidi neka tema, ikone, ili nest trece, a placa se, imas na XDA sve to free. Samo prebacis u MIUI folder i install.

daniel
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

drustvo jer moze link ako netko zna gdje ima za skinuti walkman player za nas mob, probao sam sky dragon rom i u njemu je bio pa mi se izuzetno svidio, a nenadem nigdje? hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Je itko uspjesno instaliral AC!D mod za bolji zvuk? Ja sam dva put probal i ostal mi je mob totalno bez zvuka?!

 

@deny

otvori rom, pa izvadi apk van

daniel
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2013 21:32 (daniel.hajdinjak666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
daniel.hajdinjak666 kaže...

Je itko uspjesno instaliral AC!D mod za bolji zvuk? Ja sam dva put probal i ostal mi je mob totalno bez zvuka?!

 

@deny

otvori rom, pa izvadi apk van

skinuo sa roma i ac!d pa cu probat sve

 

edit: AC!D nemogu ni instalirati a pleyer jesam, ako nadem negdje drugdje AC!D probacu

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2013 23:40 (SIII Deny).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

malo sam lijen googlat pa da se raspitam na forumu

treba li za SGS3 Micro SIM ili obićna SIM kartica

i zna li neko plaća li se u t-mobileu zamjena SIM kartice za Micro SIM

znam da mogu to riješit doma sa škarama, al rađe neću da ju ne shebem

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Za S III treba microSIM, a ako ti je naplate, naplatit će ti je 1kn max.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2013 8:59 (Mitsuoka).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Mitsuoka kaže...

Za S III treba microSIM, a ako ti je naplate, naplatit će ti je 1kn max.

Ja sam svoju nažalost izgubio skupa sa mobom pa su mi je naplatili 50.00 kuna, novu, jer je kartica u stvari njihovo vlasništvo! 

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Jedno je kad radiš novu, a drugo kad imaš staru, samo radiš drugi format.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Danas mi je sestra dobila S3 sa 4.0.4.

Odakle mogu da skinem najnoviju verziju unbranded?

Unaprijed zahvaljujem! 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

moze neka preporuka za sluzalice za muziku moze bezice moze s ebey-a

ove koje sam dobil uz mob pocele gubit kontakt tam kod 3.5mm utikaca na vrhu

moze i ponuda svakako

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
zoka kaže...

Danas mi je sestra dobila S3 sa 4.0.4.

Odakle mogu da skinem najnoviju verziju unbranded?

Unaprijed zahvaljujem! 

jednostavnim putem preko samog moba, odes u setings/o telefonu/azuriranje softvera ili update vec sam zaboravio kako pise, i ako nade skines nadogradnju zatim stisnes azuriraj i mob ce sve sam odraditi...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Postavke > O uređaju > Aktualizacija ako se ne varam na hrvatskome. 

Ako tu ne daje update, znači da OTA nije dostupan, pa moraš preko KIES softwarea na PC-u.

 

Ako nema tu, sammobile.com ima sve {#}

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2013 11:39 (Mitsuoka).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice