Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.594.759
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
DwightSchrute kaže...
maks0806 kaže...
Kako god... Ak ti se svidja,neka,meni ne,samo iznosim svoje misljenje da je mob fkt neinspirativnog dizajna,a po slikama izgleda ko igracka... Pa mi neide cjena od 6000kn uz takvo što...

Ti već znaš cijenu? A ja se mogu kladiti da će bit max 4999 kn,što naravno smatram preskupim za većinu hrvatske,al opet,tko ima će kupiti,mnogi će uzeti na produžetak pretplate,klasika,pa iphone 4s košta kolko ono u slobodnoj prodaji?

Imaš više verzija, a najeftinija će mislim bit oko 5000kn, pa sve više ovisno o memoriji.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Željno čekam prve reviewove i unboxinge. Vjerojatno moj idući telefon, osim ako me novi Nexus ne predomisli, ali ima još vremena dok mi ugovor ne istekne. :)

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Evo jedan blog koji lijepo objašnjava zašto PenTile, te opovrgava svake prodike prema njemu.

 

http://pentileblog.com/uncategorized/pentile-for-720-hd-oled-smartphones/

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Mitsuoka kaže...

 

Evo jedan blog koji lijepo objašnjava zašto PenTile, te opovrgava svake prodike prema njemu.

 

http://pentileblog.com/uncategorized/pentile-for-720-hd-oled-smartphones/

 

Al najbolja su mi ona testiranja kad ih vrše mikroskopom! Evo,sad ću izvadit mobitel iz jednog džepa,a mikroskop iz drugog pa ko Indiana Jones tražit pixele po ekranu! {#}

Bears, Beets, Battlestar galactica!
12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava
Da al previse podsjeca na nexusov ekran koji je bio loš
max
Moj PC  
0 8 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Prema Gsm areni najbolji displey koji su dosad vidjeli na mobitelu,i kazu da je kamera dosta bolja od dvojke :D

 

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_iii-review-757.php

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava
Kaj ste hejteri lol... Nexusov ekran je relativno loš...
Samsung galaxy s3 nisam vidio,samo sam rekao da zelim što manje slicnosti izmedu ta dva... Pentile na nexusu fkt pogorsava stvar
Ne sumnjam da je odlican,ali gsmarena overhajpa samsunge do neba...
Tak da mi tu nisu vjerodostojni... Na dan izlazka su izdali 12 clanaka o s3... Bezpotrebno...
max
Moj PC  
1 5 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

3 tjedna si tu, a razbahatio si se kao da si Mentalist.

 

Ne sviđa ti se ekran od S3 zato jer previše podsjeća na ekran Galaxy Nexusa? {#}

I sam kažeš da ga nisi ni vidio. Mislim da to sve govori.

The world is your playground.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Lol po cemu je nexusov ekran los?
12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava
Da podsjeca me... Sve isto... Super amoled hd pentile...
Vjerujem da je bolji,sigurno je izvrstan na s3 reko sam da ne zelim da byfe slican nexusovom... Krivo se izrazihmozda,al tesko je editat dok sam na mobu..
Galaxy nexusov ekran je loš iz mnogo razloga,pocevsi od pentilea,koji upropastava hd sliku,losi kutevi gledanja i nikakava vidljivost na suncu,opcenito vani...
max
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
maks0806 kaže...
Da podsjeca me... Sve isto... Super amoled hd pentile...
Vjerujem da je bolji,sigurno je izvrstan na s3 reko sam da ne zelim da byfe slican nexusovom... Krivo se izrazihmozda,al tesko je editat dok sam na mobu..
Galaxy nexusov ekran je loš iz mnogo razloga,pocevsi od pentilea,koji upropastava hd sliku,losi kutevi gledanja i nikakava vidljivost na suncu,opcenito vani...

Frend mi ima Gnex i praktički mi je svakodnevno taj mobitel u rukama i ja ne znam o čemu ti govoriš!

Upropaštava hd sliku? Daj molim te...

Loši kutovi gledanja? Daj molim te..

Nikakva vidljivost na suncu? Daj..već znaš šta slijedi {#}

Bears, Beets, Battlestar galactica!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Imam nexus u rukama i ne slazem se ni s cim sto je ovaj rekao.
Ekran je zbilja izvrstan!
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
maks0806 kaže...
Da podsjeca me... Sve isto... Super amoled hd pentile...
Vjerujem da je bolji,sigurno je izvrstan na s3 reko sam da ne zelim da byfe slican nexusovom... Krivo se izrazihmozda,al tesko je editat dok sam na mobu..
Galaxy nexusov ekran je loš iz mnogo razloga,pocevsi od pentilea,koji upropastava hd sliku,losi kutevi gledanja i nikakava vidljivost na suncu,opcenito vani...

Haha ja ne vjerujem sta citam... takoder ima Galaxy nexus i sve sto si napisao ne stoji.

Ekran je odlican, daje ostru sliku, kutevo gledanja su odlicni i jako dobro se vidi na suncu (automatska regulacija osvjetljenja dobro radi).
Da nisi na netu procitao da ima pentile matricu nebi niti znao niti primjetio.
Takoder mislim da ga nikad niti nisi imao u rukama.

now GTFO...

pwn too much...
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

I imam One X sad i opet.

 

Pentile ili ne, za tekst je isto.

 

RGB daje vise subpixela, ali IPS smanji kontrast, tako da na kraju krajeva opet dodes na isto. 

Zbilja pisete gluposti da to nisu istine, a nitko nije usporedio 2 mobitelaJa si dajem na to pravo posto imam oba u ruci i mogu to potvrdit. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Kako ga je oprao u bateriji, a uz to još ima zamjenjivu.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Dkc kaže...

Kako ga je oprao u bateriji, a uz to još ima zamjenjivu.

 

 

Ovo je predprodukcijski model,možda,kažem možda će finalni imati još bolju bateriju.

Evo rezultata dvojke sa ICSom,trojka je po svemu izdržljivija.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Dkc kaže...

Kako ga je oprao u bateriji, a uz to još ima zamjenjivu.

 

 

  {#}

Pa ovo je stvarno fail za HTC...

 

Još me zanima kako Huawei Ascend D quad XL stoji s baterijom.

BRUN0_CRO ||| ''Work less, play more.'' \o/
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Ako ce mu baterija drzati kolko mu je i ime dugacko,onda nema straha :)
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

HTC One X bez razmišljana bez obzira da li je s druge strane Samsung ili bilo koji drugi proizvođač. Po meni je trenutno HTC vrh mobilne telefonije i nikako ga nebih mjenjao za Samsung

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4f1b65bf668d2417491270
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
ParaNO1d kaže...

HTC One X bez razmišljana bez obzira da li je s druge strane Samsung ili bilo koji drugi proizvođač. Po meni je trenutno HTC vrh mobilne telefonije i nikako ga nebih mjenjao za Samsung

HTC Fanboy. :P

 

 

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Dkc kaže...
ParaNO1d kaže...

HTC One X bez razmišljana bez obzira da li je s druge strane Samsung ili bilo koji drugi proizvođač. Po meni je trenutno HTC vrh mobilne telefonije i nikako ga nebih mjenjao za Samsung

HTC Fanboy. :P

 

 

  Možda jesam ali sreo sam se i sa Samsunogovim Galaxy-ima I i II pa stoga i to kažem :D Daleko od toga da je SIII loš ili nešto ali osobno sma za HTC  {#}

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4f1b65bf668d2417491270
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Razvali ga GS3 skoro u svemu.Opet isti slucaj ko prosle godine sa SGS2 i HTC sensation gdje je sasmung opet imao bolji uredjaj :D

15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Oba dva modela imaju mane i vrline. Ja ih smatram podjednako jakim i dobrim uređajima. Sada je samo bitan ukus kupaca. :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Mitsuoka kaže...

Da ne duljim, evo i Petricov test S Voicea, čisto da bude koji video o tome kako balkanski engl. radi sa ovim sp-om, ipak će ovo bit službena tema, uskoro kad dođe u naše balkanske ruke.

 

https://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=61I97JKORDE  fora video sta se tiće s voice-a

Remember, remember the Fifth of November, The Gunpowder Treason and Plot, I know of no reason Why Gunpowder Treason Should ever be forgot.
12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava
Nije nikako isto ko prosle godine,sgs2 je skrio sensation u svakom pogledu,ovdje je borba
Na strani sam one x-a zbog cijene i izgleda,32 gb je svakom dovoljno,i cjena je dobra za mob... 3400kn u vipu i 25 kn god dana...otkljucan na sve mreze
Sgs3 ce bit gro skuplji,zakljucan,i ziher ce 16gb bit skuplji od one x-a
A o dizajnu i da ne govorim,steta,jer bi sammy opet mogo imat mob godine,da se je malo potrudio oko dizajna i kvalitete,ostalo je sve na njegovoj strani
max
Moj PC  
4 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Potvrdujem, mislim da ce One X biti bolja kupnja. Ne kazem bolji uredaj, samo, bolja kupnja.

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
max
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.5.2012 18:40 (maks0806).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

@maks0806 Pa po GSM areni razvalio ga je u svakoj kategoriji skoro tako da tu nema skoro nikakave borbe.

 

-brzi procesor

 

-bolji GPU

 

-bateriju koja dosta duze traju,te je mozes zamjenit

 

-ima mnogo vise prostor,max 128 GB.

 

-Bolji displey 

 

-bolji audio

 

-bolju kameru za slike i video.

 

itd.

 

 

HTC one x je pobjedio samo u slucaju slikanaja po noci bez blica i to je to.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.5.2012 19:58 (Gold11).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice