Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.593.512
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Pa moraš odvojiti digitalizer da dođeš do lcd-a, ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ma samo staklo san isa minjat ono sa ebaya i njuskala

 

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ima u temi ekipe koja kaže da se bez problema zamjeni samo digitalizer, a vidiš da to nije samo tak. Ovo na video klipovima rade profesionalci, pa izgleda lako.

Trebal si to dati nekome kome nije prvi put, ali sad je gotovo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ma ne nije ni meni prvi put minja san prijatelju 

Samo neznam kako samo se digitizer sa staklo odvojia a radia sve ka i prosli put..

 

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Zdravo, može li me neko uputiti u cyanogenmod instalaciju i iskustva zasto je bolji od stock roma ( ako jeste :) ) i ako mi se ne sviđa mogu ga vratiti preko odina je li tako. Unaprijed se izvinjam ako ovo vec negdje ima ali ode tema na 300 str pa mi se neda traziti.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

prije mjesec dana sam si stavio cm 10.2 nightly danas dosao update 10.2-i9300 kao stable. instalaciju sam obavio preko cm installera. dakle sa google play storea skines cm instaler app te isto skines za winwose sa njihove stranice. spojis mob na usb te sa moba iz cm instaler aplikacije kliknes install ( naravno dok je cm installer na windowsima upaljen) te cekas 20 min i gotovo.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
clasdulji kaže...

Zdravo, može li me neko uputiti u cyanogenmod instalaciju i iskustva zasto je bolji od stock roma ( ako jeste :) ) i ako mi se ne sviđa mogu ga vratiti preko odina je li tako. Unaprijed se izvinjam ako ovo vec negdje ima ali ode tema na 300 str pa mi se neda traziti.

pa i nemoraš puno tražiti(google), ja svoj S1 rottao za 5 min i stavio CM i udahnuo mu novi život, sad razmišljam da i rootam S3

14 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Treba biti root-an da bi instalirao cyanogenmod apk?

B-A-R-C-A
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
iNo_bhf kaže...

Treba biti root-an da bi instalirao cyanogenmod apk?

ne

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
zovitemebuha kaže...
iNo_bhf kaže...

Treba biti root-an da bi instalirao cyanogenmod apk?

ne

dakle app je free te kroz instalaciju sam instaler ti roota mob i stavi cm

16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

jel dobio tko fix za upgrejd 4.3 ili netko mulja na veliko da ga je vec dobio ?

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Boki, jos nije izasao....i jedan dobar launcher za preporuku.. sa play storea sam stavio kitkat launcher i postavio sam ga isto kao sto sam imao na touchwizu a dosta mi je osvjezilo izgled i laksi je za ram memoriju...moja preporuka

juka
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2013 17:32 (Juka_91).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Juka_91 kaže...

Boki, jos nije izasao....i jedan dobar launcher za preporuku.. sa play storea sam stavio kitkat launcher i postavio sam ga isto kao sto sam imao na touchwizu a dosta mi je osvjezilo izgled i laksi je za ram memoriju...moja preporuka

ako nisi probaj buzz launcher... meni je do sada nekako najbolji od svega sta sam probao

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Pozdrav. Ovako,imam S3 i želim flashati CWM Recovery,imam onaj samsungov stock recovery ali želim cwm,jel imate .zip fajl koji cu flashat pa da imam cwm? 

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
filipvk1000 kaže...

Pozdrav. Ovako,imam S3 i želim flashati CWM Recovery,imam onaj samsungov stock recovery ali želim cwm,jel imate .zip fajl koji cu flashat pa da imam cwm? 

Evo ti pri dnu posta, samo kaj su ti to .tar fajlovi koji se flešaju prek Odina.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2013 22:24 (daniel.hajdinjak666).
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Namjeravam kupiti S3 Mini pa me samo zanima da li je mobitel ok, ništa posebno se ne bi radilo na njemu, standard aplikacije viber, facebook whatsapp i koja igra. Da li ima ok kameru, te koji su mu nedostaci ? Hvala

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2013 10:39 (Uniq).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

ja sam imao MINI-a pa onda kupio S3 veliki..

razlika je poprilicna, ekran ima puuno življe boje i puno manje pixelizacije, veci je...oštriji svesve...kamera je puuuno lošija na mini-u...5 mpx-a, al ima otvor 2.8, u odnosu na 2.6 sto ima veliki s3. takodjer, S3 ima ISO do 1600, a s3 mini samo do 800 i to ima jaaako lošu sliku na 800... najvažnija funkcija koju stalno koristim na kameri jer "anti-shake" gdje on blokira brzinu okidača na 1/33 sekunde, s čime nemam mutne slike, a s3 mini to nema, i sve slike navecer i u tamnijim uvjetima su mu loše! najviše sam se preporodio sa kamerom kad sam prešao na S3 Veliki!

software mu puno glađe radi, s3 mini tu i tamo zatrokira i sporiji je i svašta nešto...

sve u svemu S3 mini jako dobar telefon, koristio sam ga godinu dana, al kad sam presao na veliki s3 preporodio sam se :))

TiONiO
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
daniel.hajdinjak666 kaže...
filipvk1000 kaže...

Pozdrav. Ovako,imam S3 i želim flashati CWM Recovery,imam onaj samsungov stock recovery ali želim cwm,jel imate .zip fajl koji cu flashat pa da imam cwm? 

Evo ti pri dnu posta, samo kaj su ti to .tar fajlovi koji se flešaju prek Odina.

Jel ima neki koji ne ide preko odina nego baš .zip fajla,jer nevolim Odin (bricko 2 telefona s njim)...

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
10 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ako bi htio promijenit launcher na SIII, dakle umjesto defaultnog Samsungovog da stavim neki iz store-a,npr.Nova,Next,Buzz..., trebam li na nešto posebno pripaziti ?

 

Mobitel nije rootan, hoće li novi launcher lančano izazvati neke promjene na mobitelu ?

 

I ako se poželim vratiti na defaultni ili neki drugi, samo pobrišem aplikaciju launchera ili ??

 

Troš li se RAM i baterija više nego inače ?

HZV
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2013 14:22 (spilice05).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Trebam pomoć kao i svi ovde. Nakon cijelog jutra čitanja/gledanja videa spreman sam stavit prije par dana izdani stabilni CynogenMod 10.2.

 

Koliko sam shvatija postupak :

 

1. Backup mobitela kako god znas i umiš svega.

 

2. Rootanje mobitela sa odionom 1.85 i CF root 6.4

 

3. custom recovery(Clockworkmod) e taj me dio jebe neznam kako, šta odakle ga skinit, kako ga instalirat?

 

4. Instalirat stabilni CynogenMod 10.2 imamu upute na youtubu valjda neću zajebat.

 

Može mi ko pomoć sa tim korakom 3. odakle da ga skinem, kako da sa njim napravim recovery i to?

Samo skill
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
http://download.chainfire.eu/229/CF-Root/CF-Auto-Root/CF-Auto-Root-m0-m0xx-gti9300.zip evo ti file, a postupak ovdje http://www.smartphonehrvatska.com/2012/08/14/kako-root-galaxy-s3-tutorijal/ (ovaj file u 3.koraku ne trebas skidat stavi ovaj koji sam ti dao u prvom linku)
juka
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
spilice05 kaže...

Ako bi htio promijenit launcher na SIII, dakle umjesto defaultnog Samsungovog da stavim neki iz store-a,npr.Nova,Next,Buzz..., trebam li na nešto posebno pripaziti ?

 

Mobitel nije rootan, hoće li novi launcher lančano izazvati neke promjene na mobitelu ?

 

I ako se poželim vratiti na defaultni ili neki drugi, samo pobrišem aplikaciju launchera ili ??

 

Troš li se RAM i baterija više nego inače ?

 

Ne trebaš rootati mob da bi stavio novi launcher. Probaj ih nekoliko, tipa next, nova, apex...

Neće izazvati nikakvu reakciju, najnormalnije kao i sve ostale apliakcije instaliraš s marketa.

Da, ako ti ne paše, vratiš se na touchwiz.

Pritiskom na home tipku, on ti nudi koji launcher oćeš. Ti izabereš npr. nova launcher i to je to.

Samo što ti poslije toga home tipka služi za namještanje launchera, ne možeš s njom izać na početni kad ju stisneš, nego moraš s tipkom back.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
spilice05 kaže...

Ako bi htio promijenit launcher na SIII, dakle umjesto defaultnog Samsungovog da stavim neki iz store-a,npr.Nova,Next,Buzz..., trebam li na nešto posebno pripaziti ?

 

Mobitel nije rootan, hoće li novi launcher lančano izazvati neke promjene na mobitelu ?

 

I ako se poželim vratiti na defaultni ili neki drugi, samo pobrišem aplikaciju launchera ili ??

 

Troš li se RAM i baterija više nego inače ?


Nije potreban root te nece izazvat nikakve promjene osim one vizualne :) 

Launcheri tipa Nova' trose manje rama te osjetno stabilnije i funkcjonalnije rade. Nakon instalacije bit ce ti ponudeno koji zelis launcher zadrzati, te poslije, ukoliko se pozelis vratit na stari jednostavno "pobrises zadane postavke".

Neki widgeti tipa: S Kalendar, S biljeske i slicno ti nece radit jer sljakaju samo s orginalnim launcherom, no super stvar da ces moc mjenjati ikone da izgledaju npr. ovako :D


explorer4 je vec odgovorio dok sam ja istipkao := PS

http://www.erepublik.com/en/referrer/teXew
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2013 14:52 (PiXeLsss).
12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Da li je nekome dosao update na 4.3 ?

 

Tj "novi 4.3" ?

 

Ovi sa btu bi ga trebali imati.

ja
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Taman citam da se ažuriranje nastavlja, no nigdje nista koliko vidim :D 

http://www.erepublik.com/en/referrer/teXew
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Jedan uploada bas. Sporo ide alo ide. Btu Great Britain. Skidam pa stavim njega pa OTA :)
ja
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
bender_007 kaže...
Jedan uploada bas. Sporo ide alo ide. Btu Great Britain. Skidam pa stavim njega pa OTA :)

Javi dojmove novog britanskog :)

12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

lose sam se izrazio. Skidam britanski btu pa cu njega flashati u nadi da ce povuci csc. Ako ne, onda cu csc changer. Ako je nekome dosadno nek isproba. Samo na btu prebaciti i vidjeti ota. Neki kazu da nema. Mozda bolje da pricekamo toga sto uploada. Iako.ja i cekanje..cekanje i ja..nismo si dobri :)

 

govore da je noviji interface itd..ali 24 mb ako je ota onda.. Radije bi full package flashao

ja
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

jeli mi neko moze dat link na akutalni CWM Menager, clockworkmod, ovaj mi kaze da je kriva verzija i da mi je dosta toga disejblano. Koristija sam CF-Root-SGS3-v6.4 sa samsung hrvatska..

 

ver.3.60

Samo skill
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2013 16:55 (TrutYF).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Eo skini posljednju verziju philz cwm..

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2002953

http://www.erepublik.com/en/referrer/teXew
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice