Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.594.581
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
x18x05x kaže...
Edge kaže...

Tko je lud davati 2000 kn za S3, a za 2300 odnosno 2400 se nabave Nexus 5i LG G2.

2000 nije isto kao i 2300-2400.

 

Nije isto, ali radje ustedit 300 kn i ici na tu varijantu.

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.4.2014 16:23 (Edge).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Kit kat nije gladam memorije kao jellybean.. Iz googla su rekli da ce ici i na uredaje sa 512 mb rama tako da nije razlog i opravdanje, nego jednostavno politika samsunga da se neki s3 prebace na noviji samsung uredaj..jer tko bi kupovao s4 ili s5 da mu za s3 azurno dolazi svaki update i da savresno radi ka na flagshipu. Ja vec odavno *imam* 4.4.2 na svom s3, koristim slimkat custom rom i boeffla kernel i sve radi fluid o brzo i sigurno i ono sto me sada definitvno drzi cvrsto prikovanog za custom rom odnosno za aosp je to da je rijesen battery drain koji mi je uvijek kvario dozivljaj custom roma pa sam se uvijek vracao na samsungov firmware radi baterije. Tako da od kad je to rijeseno nema aposlutno nikakvog razloga da se zadrzim na sporom samsungovom softveru pogotovo sad kad je vrlo izgledno da je 4.3 zadnji update za s3
juka
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

S3 ce dobiti sluzbeno KitKat i tu bude kraj nadogradnjama. Budete vidjeli {#}

De gustibus non est disputandum.
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

na aosp neat romu mi ne radi usb mount. Spojim mob na pc, pc zazvoni jr je usb prihvacen al u my computer nema nista ni na mobitelu ne pokazuje da je spojen. Kakok to rijesiti?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Je li moguce dvaput tapnuti zatvoreni zaslon za ukljucivanje ko na htc m8?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Za usb-prvo sto mi je palo na pamet je da provjeris da li ti je mobitel otkljucan....tj ako imas neku zaporku na lockscreenu otkljucaj ga, i onda spoji na komp.. Menk isto prepozna tek kad otkljucam mobitel.

Za otkljucavanje tapkanjem po ekranu- moguce je ali ako rootas mobitel i stavis drugi kernel..npr boeffla ima tu mogucnost
juka
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Juka_91 kaže...
Za usb-prvo sto mi je palo na pamet je da provjeris da li ti je mobitel otkljucan....tj ako imas neku zaporku na lockscreenu otkljucaj ga, i onda spoji na komp.. Menk isto prepozna tek kad otkljucam mobitel.

Za otkljucavanje tapkanjem po ekranu- moguce je ali ako rootas mobitel i stavis drugi kernel..npr boeffla ima tu mogucnost

Boeffla ima touch to wake tj. Samo jednom tapnes da se otkljuca a to ne cu jer se cesto otkljucava kad ne zelim, treba mi dvaput ko na htc novom m8

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Juka_91 kaže...
Kit kat nije gladam memorije kao jellybean.. Iz googla su rekli da ce ici i na uredaje sa 512 mb rama tako da nije razlog i opravdanje, nego jednostavno politika samsunga da se neki s3 prebace na noviji samsung uredaj..jer tko bi kupovao s4 ili s5 da mu za s3 azurno dolazi svaki update i da savresno radi ka na flagshipu. Ja vec odavno *imam* 4.4.2 na svom s3, koristim slimkat custom rom i boeffla kernel i sve radi fluid o brzo i sigurno i ono sto me sada definitvno drzi cvrsto prikovanog za custom rom odnosno za aosp je to da je rijesen battery drain koji mi je uvijek kvario dozivljaj custom roma pa sam se uvijek vracao na samsungov firmware radi baterije. Tako da od kad je to rijeseno nema aposlutno nikakvog razloga da se zadrzim na sporom samsungovom softveru pogotovo sad kad je vrlo izgledno da je 4.3 zadnji update za s3

jel mozes molim te postaviti link od tog boeffla kernela? od roma sam nasao, i inastalirao, ali sad nemam navodno root hocu koristiti titanium i nemogu nemam root pristup... kako da to rjesim?

edit: rijesio sam problem sa rootom, ali neznam nesvida mi se vise aosp niti jedan, jel to zato sto sam navikao na neat rom i pristupacnost il je neki drugi razlog, ali nelezi mi bas aosp, dok prije sam stalno koristio neki aosp rom 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.4.2014 22:24 (SIII Deny).
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Koju verziju 4.3 je najbolje flashati na S3 od ovih koje su dostupne na sammobile?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

http://www.boeffla-kernel.de/index.php/2012-10-31-06-13-16 evo tu imas linkove za boefflu zavisno za koji rom bi koristio. Imas i neat aosp rom jako je dobar prakticki jako slican kao slimkat sa jos par tweakova. Ali to je sve stvar osobne preferencije, nekom je drazi cisti aosp a nekom samsungov stock based rom ili original firmware, sve ovisno za sto ti treba mobitel i za sto ga koristis. Ja sam postao alergican na *stucanje* kod koristenja samsungovog firmwarea, na homescreen launcher redraw, i opcenito usporenost i tromost kojeg nudi, dok mi naprimjer sasvim pase brzina i fludnost asop tj cistog androida.  Doduse ima i samsungov firmware par prednosti i feathura koje aosp nema(multiwindow, smart stay itd.) ali za sve se to da naci alternativa na playstoreu ili negdje drugdje. Na kraje sve je od osobe do osobe, tko sto preferira i voli. Znas kako se kaze- sto zena, dvjesto si*a....:)

juka
11 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

na ovom linku nenadem bas sve kernele za aosp, samo za cm romove, jel to isto ili negledam dobro... mislio sam probati jos saletov aosp, ali kernel sam nasao samo cm10.2 jel to moze taj kernel ili ima neki drugi boeffla 

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Za Neat AOSP skini boeffla omnirom verziju. Imaš na tome linku iznad koji je Juka stavio. 

 

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Kupio sam s3 koji ima insane chip (nisam znao do neki dan) .. ako se držim stock updatea, da li će ga to zaštititi od SDS-a ili nema pomoći?

Hvala

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Almin94 kaže...

Koju verziju 4.3 je najbolje flashati na S3 od ovih koje su dostupne na sammobile?

 

15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

dobio sam danas neki update od cca147 mb. VIP brendirani, odbio dva puta i više se nije pojavljivao. Probao ga spojit na KIES 3 i ništa ( kakav komad glupog softwera ).

 

Zna itko što je to .

 

Imam zadnji update 4.3 ( onaj sa ispravkom bugova )

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Babaluba kaže...

dobio sam danas neki update od cca147 mb. VIP brendirani, odbio dva puta i više se nije pojavljivao. Probao ga spojit na KIES 3 i ništa ( kakav komad glupog softwera ).

 

Zna itko što je to .

 

Imam zadnji update 4.3 ( onaj sa ispravkom bugova )

Trebao si skinuti pa nama reći šta je to... Pogledaj na samobilu možda i nađeš nešt, prvi si koji je dobio nešta putem ota,nakon dužeg vremena  a da je to podijelio s nama 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.4.2014 22:42 (SIII Deny).
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Zna li itko čemu služi 'Quick start' gumb koji se može pritisnuti nakon ukucavanja koda *#0228# u mobitel?

 

Sisnuo sam ga iz zafrkancije nakon što sam upravo u nekom random članku pročitao za ovaj kod

te mi je baterija skočila s 29% na 39% isti trenutak.

 

Lol.

 

 

Something witty.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
SIII Deny kaže...
Babaluba kaže...

dobio sam danas neki update od cca147 mb. VIP brendirani, odbio dva puta i više se nije pojavljivao. Probao ga spojit na KIES 3 i ništa ( kakav komad glupog softwera ).

 

Zna itko što je to .

 

Imam zadnji update 4.3 ( onaj sa ispravkom bugova )

Trebao si skinuti pa nama reći šta je to... Pogledaj na samobilu možda i nađeš nešt, prvi si koji je dobio nešta putem ota,nakon dužeg vremena  a da je to podijelio s nama 

ja sam također jučer dobio update, samo ne sjećam se koliko mb točno, ja mislim da je manje, brendirani t-mobile - osnovna verzija I9300BOUGNB1,, broj verzije I9300XXUGNA5, ne vidim nikakvu razliku u sučelju itd... u čemu je kvaka updajta

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Almin94 kaže...

Koju verziju 4.3 je najbolje flashati na S3 od ovih koje su dostupne na sammobile?

Moze li neko odgovoriti na ovo, hitno mi je...

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Almin94 kaže...
Almin94 kaže...

Koju verziju 4.3 je najbolje flashati na S3 od ovih koje su dostupne na sammobile?

Moze li neko odgovoriti na ovo, hitno mi je...

Zadnju koja je moguća za skinuti

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Dali je moguće stavit neki rom bez sd kartice??

Zarada klikanjem, http://wattbux.com/ref/inoxzg , http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
x18x05x kaže...

Dali je moguće stavit neki rom bez sd kartice??

 

Sve je moguce staviti bez SD kartice, SD se zove i particija od memorije unutar S3, pa si mozda i to pobrko.

 

Ugl stavi neki ROM na unutarnju memoriju moba, otidji u custom recovery i instaliraj.

http://isvijet.com.hr
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Razmišljam o kupovini Galaxy S3 mini članu obitelj pa ću postati ovdje;

da li itko ima iskustva s ovom trgovinom i što mislite o cijeni?

 

1300 HRK za uređaj s dvije godine garancije mi se čini skroz pristojno.

 

S3 mini tema je mrtva pa ću radije postaviti pitanje ovdje, nije veliki off topic.

 

 

 

 

Something witty.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
forzzuk kaže...

Zna li itko čemu služi 'Quick start' gumb koji se može pritisnuti nakon ukucavanja koda *#0228# u mobitel?

 

Sisnuo sam ga iz zafrkancije nakon što sam upravo u nekom random članku pročitao za ovaj kod

te mi je baterija skočila s 29% na 39% isti trenutak.

 

Lol.

 

 

Napravio sam isto to, ali mi je baterija sa 16% pala na 4%...:D

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Edge kaže...
x18x05x kaže...

Dali je moguće stavit neki rom bez sd kartice??

 

Sve je moguce staviti bez SD kartice, SD se zove i particija od memorije unutar S3, pa si mozda i to pobrko.

 

Ugl stavi neki ROM na unutarnju memoriju moba, otidji u custom recovery i instaliraj.

Mislio sam staviti CM ali neće instalirat baca neku grešku. Možda zato što nije root-an?

Zarada klikanjem, http://wattbux.com/ref/inoxzg , http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
forzzuk kaže...

Razmišljam o kupovini Galaxy S3 mini članu obitelj pa ću postati ovdje;

da li itko ima iskustva s ovom trgovinom i što mislite o cijeni?

 

1300 HRK za uređaj s dvije godine garancije mi se čini skroz pristojno.

 

S3 mini tema je mrtva pa ću radije postaviti pitanje ovdje, nije veliki off topic.

 

 

 

 

pozitivno iskustvo, kupio sam bd player, dostava nije bila ažurna kkao su rekli, platiš pouzećem cifru koja stoji i to je sve

samo ja bi rađe kupio polovni s3, ima ih za 1500-1600 kn, mini je previše okaljršten uređaj

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

nakon nadogradnje na aosp neat v3.10 ne prepoznaje mi usb uopce. Znaci spojim na pc,cuje se zvuk da ga je ucitao al nema directoryja u my computer a na mobitelu pokazuje samo punjenje. Sta mi je ciniti?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
SIII Deny kaže...
Babaluba kaže...

dobio sam danas neki update od cca147 mb. VIP brendirani, odbio dva puta i više se nije pojavljivao. Probao ga spojit na KIES 3 i ništa ( kakav komad glupog softwera ).

 

Zna itko što je to .

 

Imam zadnji update 4.3 ( onaj sa ispravkom bugova )

Trebao si skinuti pa nama reći šta je to... Pogledaj na samobilu možda i nađeš nešt, prvi si koji je dobio nešta putem ota,nakon dužeg vremena  a da je to podijelio s nama 

Evo me nakon duuuugo vremena a upravo zato što se i meni pojavio update pa provjeravam dli tko zna šta!

Ali sad vidim od posljednjih poruka da je ovo svježe...... Evo slike za update VIP- rotan pa ćemo vidjeti šta je rezultat updatea !!!

Ne razumijem tehniku, ali brljam po njoj
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
forzzuk kaže...

Razmišljam o kupovini Galaxy S3 mini članu obitelj pa ću postati ovdje;

da li itko ima iskustva s ovom trgovinom i što mislite o cijeni?

 

1300 HRK za uređaj s dvije godine garancije mi se čini skroz pristojno.

 

S3 mini tema je mrtva pa ću radije postaviti pitanje ovdje, nije veliki off topic.

 

 

 

 

Za dvjestotinjak kn više imaš polovni S3 koji je svemir za taj mobitel

Galaxy S5570-Nokia X2-Nokia Asha 302-Galaxy S6500-HTC Desire Z-iPhone 4s-GSmart Rio R1-GSmart GS202-Prestigio 4500-Xperia S-Galaxy S2-Note I-GSmart Maya M1 v2-Galaxy S3-Xperia Z
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

to je okrljasteno sranje sa nova thor chipsetom sto je jos vece sranje, nema ni senzor za jacinu svijetla i taj se mobitel po meni vise isplati kupit polovan ispod 1000 kn, cak se da naletit na zapakirani do 1000 kn

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.4.2014 22:22 (domac5).
Moj PC  
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice