Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.592.223
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Sale, ima li koja druga tipkovnica (za tvoj NeatROM Stock zadnji) stavio sam curi na njen s3, ali joj je ova tipkovnica s mini tipkama i brojevima gore užasna, swiftkey s marketa se vuče...

 

ima li slučajno normalna samsungova tipkovnica za flashnuti?

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

google keyboard?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Srkee kaže...

Sale, ima li koja druga tipkovnica (za tvoj NeatROM Stock zadnji) stavio sam curi na njen s3, ali joj je ova tipkovnica s mini tipkama i brojevima gore užasna, swiftkey s marketa se vuče...

 

ima li slučajno normalna samsungova tipkovnica za flashnuti?

Ne moze samsung na aosp. Mozda postoji neka na playstore sto lici na samsung

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Je li greska ako punim mob sa punjacem od Galaxy S4? Puno brze napuni bateriju.

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

nije AOSP, tvoj Samsung based Neat, ima samsungovu tipkovnicu, ali ima red tipaka sa brojevima, pa su sve tipke super sitne, na stock 4.3 samsungu su bez tog reda s brojevima i puno veće :D

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Almin94 kaže...

Je li greska ako punim mob sa punjacem od Galaxy S4? Puno brze napuni bateriju.

Ja ni ne znam gdje je moj originalni punjač za s3. Punim sa onime što imam pri ruci, a to je većinom neki jači od originalnog i nema nikakvih problema.

Ako se ne varam takvi uređaji imaju i sami mogućnost određivanja jačine struje za punjenje pa se baš i ne može fulat. Kod boeffle se to čak može namještati na razinu koju želimo.

Jedino što se razlikuje kod drugih punjačaa je brzina punjenja {#}

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Srkee kaže...

nije AOSP, tvoj Samsung based Neat, ima samsungovu tipkovnicu, ali ima red tipaka sa brojevima, pa su sve tipke super sitne, na stock 4.3 samsungu su bez tog reda s brojevima i puno veće :D

Aha. Onda otvoris feature.xml text editorom u system/csc i obrises ove linije:

 

<CscFeature_Sip_UseSymbolInCMKey>true</CscFeature_Sip_UseSymbolInCMKey>

<CscFeature_Sip_EnableSymbolInSecondary>en_GB;en_US;az;ca;cs;da;de;et;es;eu;el;fr;ga;gl;ka;hr;it;is;kk;lv;lt;hu;nb;nl;pl;pt;ru;ro;fi;sr;sk;sl;sv;tr;uk;ko;hy;bg;ar;fa;ur;iw;ja;th;vi;zh;uz;in;mk;ms</CscFeature_Sip_EnableSymbolInSecondary>

Save, reboot
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Sale koristim aosp neatrom 7.0 i prilikom nekih vijesti na nekom portalu uz koji je i video kad pritisnem da pogledam video samo crna slika i nakon toga mi se mob restarta,a inače video na youtube kanalu mogu normalno pogledati.obrisal sam i player koji sam imal za video i ostavil defaultni, ali ista priča.sad jedino da kad budem upgrejdal tvoj rom da napravim čistu instalaciju, jer ne znam kaj ga muči.

 

edit:u biti sad sam skužil da kad hoću gledati u pregledniku video da mi je samo crni ekran(nekad mi i restart napravi),a vidim da sekunde prolaze na njemu.preglednik je default,a kad idem na youtube aplikaciju onda je sve ok.

i još jedan problem,ali manje bitan.na fejs idem prek preglednika i slike koji drugi postaju su full male.kad pritisnem na neku sliku mala je veličina slike i tek kad pritisnem viev full size je dobro.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2014 11:52 (jura).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

pozdrav, imam s3, nikad nisam rootao mobitel niti instalirao romove na njega. 

Bi li mi bilo dobro kupiti neki drugi mob da se ucim na njemu (nasao sam HTC sensation za 500kn, kao nov), da se na njemu prvo izucim i to, ili da odmah počnem sa svojim samsungom? Strah me da ne bi nešto shebao... A baš bih volio ući u te vode. Jer dosadio mi je ovaj 4.3, usporio je dosta i sve, vrijeme za promjenu neku na njem...

H3rc0
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2014 11:53 (H3rc0).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
H3rc0 kaže...

pozdrav, imam s3, nikad nisam rootao mobitel niti instalirao romove na njega. 

Bi li mi bilo dobro kupiti neki drugi mob da se ucim na njemu (nasao sam HTC sensation za 500kn, kao nov), da se na njemu prvo izucim i to, ili da odmah počnem sa svojim samsungom? Strah me da ne bi nešto shebao... A baš bih volio ući u te vode. Jer dosadio mi je ovaj 4.3, usporio je dosta i sve, vrijeme za promjenu neku na njem...

 

Ako pratis korake vrlo tesko je nesto zeznut, samo pripazi na verzije softvera i slicno.

 

Prvi Android mi je bio S3 i prvi dan sam napravio root bez problema.

 

Nije potrebno kupovati dodatni mobitel, nije to neka nauka.

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2014 12:13 (Edge).
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Edge kaže...
H3rc0 kaže...

pozdrav, imam s3, nikad nisam rootao mobitel niti instalirao romove na njega. 

Bi li mi bilo dobro kupiti neki drugi mob da se ucim na njemu (nasao sam HTC sensation za 500kn, kao nov), da se na njemu prvo izucim i to, ili da odmah počnem sa svojim samsungom? Strah me da ne bi nešto shebao... A baš bih volio ući u te vode. Jer dosadio mi je ovaj 4.3, usporio je dosta i sve, vrijeme za promjenu neku na njem...

 

Ako pratis korake vrlo tesko je nesto zeznut, samo pripazi na verzije softvera i slicno.

 

Prvi Android mi je bio S3 i prvi dan sam napravio root bez problema.

 

Nije potrebno kupovati dodatni mobitel, nije to neka nauka.

 

Hvala na brzom odgovoru :)

Evo na ovo sam slučajno sada naletio: http://v2.pik.ba/artikal/13594030/prodajem-htc-sensation-pao-mu-sistem-treba-ga-podici/

Kolika je mogućnost da mu je "pao sistem", šta to uopće znači, da se srušilo nešto ili... postoji li mogućnost da to narpavim pošto vidim da je jako povoljna cijena pa bi možda i uzeo? Kad bih zovnuo covjeka koja bi mu pitanja trebao postaviti da znam na čemu je sve to

H3rc0
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2014 12:22 (H3rc0).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
jura kaže...

Sale koristim aosp neatrom 7.0 i prilikom nekih vijesti na nekom portalu uz koji je i video kad pritisnem da pogledam video samo crna slika i nakon toga mi se mob restarta,a inače video na youtube kanalu mogu normalno pogledati.obrisal sam i player koji sam imal za video i ostavil defaultni, ali ista priča.sad jedino da kad budem upgrejdal tvoj rom da napravim čistu instalaciju, jer ne znam kaj ga muči.

 

edit:u biti sad sam skužil da kad hoću gledati u pregledniku video da mi je samo crni ekran(nekad mi i restart napravi),a vidim da sekunde prolaze na njemu.preglednik je default,a kad idem na youtube aplikaciju onda je sve ok.

i još jedan problem,ali manje bitan.na fejs idem prek preglednika i slike koji drugi postaju su full male.kad pritisnem na neku sliku mala je veličina slike i tek kad pritisnem viev full size je dobro.

Za FB ne znam i ne mogu da proverim jer nemam nalog, a ovo pre toga cu proveriti u nedelju kada se vratim sa odmora. Stavio sam u podsetnik. U medjuvremenu mozes probati banks gapps http://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/themes-apps/standard-minimal-gapps-t2012857

Mislim da je do toga ali nisam siguran

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Jedno pitanje, imam saletov rom i nova launcher, da li postoji mogucnost da ugasim sve procese odjednom?

Neznam jel to do roma ili launchera ali na stock-u sam ili nekoj prijasnjoj verziji imao opciju dismis all dok sad moram svaku aplikaciju swipe u stranu

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ako misliš na Neat AOSP onda tamo gdje sada gasiš jednu po jednu aplikaciju (swipe u stranu) napraviš pinch in.

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
paradoxxxx kaže...

Ako misliš na Neat AOSP onda tamo gdje sada gasiš jednu po jednu aplikaciju (swipe u stranu) napraviš pinch in.

Daj mi pojasni malo to, ne razumijem.

I mene je to zanimalo, stock Kit Kat ima opciju da ih odmah sve makne.

iclock2much
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Znači držiš home tipku da ti se prikažu otvorene aplikacije. Onda dobiješ s desne strane bijeli stupac sa aplikacijama i zu možeš gasiti jednu po jednu da ih odmakneš u stranu.

E sad, da bi ugasio sve odjednom koristiš dva prsta (recimo palac i kažiprst).Jedan prst staviš vrh tog stupca, jedan na dno i onda privućeš oba dva prsta na sredinu.

Znači radiš isto onako kao što radiš kada želiš nešto odzoomirati. 

 

 

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Mnogo se zahvaljujem kolega!!

iclock2much
 
1 1 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Stavio sam zadnji nebrendirani Njemački ROM:

PDA: I9300XXUGNG3

CSC: I9300DBTGNG2

MODEM: I9300XXUGNA8

 

Radi puno bolje nego onaj zadnji BTU. Nije mi jasno zašto više nema nadogradnji za BTU?

http://deridownload.comze.com/
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

imaš link za taj stok da ga skinem za rezervu

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 18:33 (Srkee).
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Srkee kaže...

Sale, ima li koja druga tipkovnica (za tvoj NeatROM Stock zadnji) stavio sam curi na njen s3, ali joj je ova tipkovnica s mini tipkama i brojevima gore užasna, swiftkey s marketa se vuče...

 

ima li slučajno normalna samsungova tipkovnica za flashnuti?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.klye.ime.latin

 

Meni je ova tastatura najbolja od svih koje sam probao. Koristim je jos od vremena HTC Legend-a, a to je bilo daaaavnooo.

morrisoN
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Srkee kaže...

imaš link za taj stok da ga skinem za rezervu

http://www.sammobile.com/firmwares/3/?confirm=34071

 

Ali trebaš biti registriran da možeš pokrenuti download!

http://deridownload.comze.com/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

jel ima tko kakve preporuke di da mobitel odnesem na servis?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Da si možda napisao malo više detalja netko bi ti i javio koji servis da odabereš. Tipa koji je razlog za traženje servisa, grad u kojem ti treba...

Ovako, na tvoj način formuliranja pitanja, teško da će ti netko odgovoriti. {#}

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Koristi li tko 4.4.4 AOSP Archie ROM...

Prešao sam sa Neat Roma na njega i stock opcija i CM Archie opcija odabira kernela mi daje isprane boje i vizualno lošiju sliku na ekranu nego na Neatu.

Tako mi je bilo i kada sam Boefflu stavio na Neat pa sam vratio stock i onda je bilo okej.

Da li je tko uočio sličnu stvar?

I da, nažalost od ART-a ništa, najnoviji update Whatssappa ne podržava ART i sada opet na Dalvik...

iclock2much
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Koristim ovaj ROM i super izgleda, ali potrošnja RAMa je nažalost jako visoka. Mobiteli dođe do 70MB free RAMa i onda sve počne štekati. Redraw launchera...itd...

 

EDIT:

 

Ja sam ovo napisao za ovaj zadnji Neat 7.9. Ali preko mobitela sam pisao pa nisam imao opciju "citiraj".

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time...
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 19:07 (Bladepu).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Bladepu kaže...
Koristim ovaj ROM i super izgleda, ali potrošnja RAMa je nažalost jako visoka. Mobiteli dođe do 70MB free RAMa i onda sve počne štekati. Redraw launchera...itd...

Prešao sa Neata 7.3 na njega i nimalo nisam bio zadovoljan, isprane boje mi smetaju jako.

ROM je brz ali osjetno više radne memorije jede od Neata a imaju jednake perfomanse.

Upravo nanovo flashnuo Neat 7.4 4.4.4 Slim Kit Kat i makao sve nepotrebne aplikacije, Antutu score 22500.

Evo i par slikica kako to u mene izgleda.

Moja definitivna preporuka za sve vlasnike i9300, Neat 4.4.4 od Sale, 7.4 verzija i minimal Gapps.

iclock2much
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
zoharbizo kaže...
Bladepu kaže...
Koristim ovaj ROM i super izgleda, ali potrošnja RAMa je nažalost jako visoka. Mobiteli dođe do 70MB free RAMa i onda sve počne štekati. Redraw launchera...itd...

Prešao sa Neata 7.3 na njega i nimalo nisam bio zadovoljan, isprane boje mi smetaju jako.

ROM je brz ali osjetno više radne memorije jede od Neata a imaju jednake perfomanse.

Upravo nanovo flashnuo Neat 7.4 4.4.4 Slim Kit Kat i makao sve nepotrebne aplikacije, Antutu score 22500.

Evo i par slikica kako to u mene izgleda.

Moja definitivna preporuka za sve vlasnike i9300, Neat 4.4.4 od Sale, 7.4 verzija i minimal Gapps.

Kao što sam napisao u EDITU, ovo žuto se odnosilo na Neat 7.9 ROM. Sviđa mi se SAMSUNG based rom, ali potrošnja RAMa je neugodna. :(

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time...
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Kako to, pogledaj moj usage sa zadnjom verzijom Neata, 7.4 :)

Nikad mi nije zablokao mob, radi kao sat, doslovno.

I da, rootan ti je pa makni sve bespotrebne aplikacije, ima ih.

Pogledaj moje aplikacije, baci oko na slike.

 

iclock2much
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
zoharbizo kaže...

Kako to, pogledaj moj usage sa zadnjom verzijom Neata, 7.4 :)

Nikad mi nije zablokao mob, radi kao sat, doslovno.

I da, rootan ti je pa makni sve bespotrebne aplikacije, ima ih.

Pogledaj moje aplikacije, baci oko na slike.

 

Ma ja bi idealno želio SAMSUNG based ROM, ali želio bi maknuti jako puno toga. Izgleda da ću morati app po app brisati. 

Želim SAMSUNG kameru i brzinu AOSP roma. :D

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice