Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.587.772
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Promjenio 3 kabla i opet odin neće da prepozna uređaj,ma dođe mi da ga bacim kroz prozor...

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

A jesi probao drugi comp?

 

btw. kupio sam GT-I9515 Znači S4 Value Edition tako da moja aktivnost u ovoj temi prestaje {#}

http://deridownload.comze.com/
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Da
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
tpg kaže...

Promjenio 3 kabla i opet odin neće da prepozna uređaj,ma dođe mi da ga bacim kroz prozor...

Nakon sto udjes u Download mode, stisni Volume Up, zatim ukljuci kabal i prepoznat ce.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Almin94 kaže...
tpg kaže...

Promjenio 3 kabla i opet odin neće da prepozna uređaj,ma dođe mi da ga bacim kroz prozor...

Nakon sto udjes u Download mode, stisni Volume Up, zatim ukljuci kabal i prepoznat ce.

radio sam to.,tj uvijek tako radim :/ a radio sam i onako da ukopcam kabal pa onda u download mode

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Buraz mi je isključio mob nočas na 100%, probudio se a baterija na 20% WTF

 

Sad razmišlja da ga zamjeni za note 4

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2014 14:08 (jozo_the_bozo).
 
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ekipa trebala bi mi mala pomoć.

 

Naime podosta sam lijena osoba, pa me zanima jel mi moze neko reci koje su zadnje verzije saletovog roma? Imam skinut 6.2 al neznam jel to najnovija verzija. A poslje sam naso neki v8.0 al na njemu pise da je AOSP verzije i da je 4.4.4. 

 

Sad neznam koji od ta dva da stavim na mob?

 

Hvala na pomoći

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Grozni_Zabac kaže...

Ekipa trebala bi mi mala pomoć.

 

Naime podosta sam lijena osoba, pa me zanima jel mi moze neko reci koje su zadnje verzije saletovog roma? Imam skinut 6.2 al neznam jel to najnovija verzija. A poslje sam naso neki v8.0 al na njemu pise da je AOSP verzije i da je 4.4.4. 

 

Sad neznam koji od ta dva da stavim na mob?

 

Hvala na pomoći

Pa zavisi sta vise preferias. Ako zelis Touchwiz izgled onda tu prvu verziju, a ako zelis bolje performanse onda svakako AOSP 4.4.4.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Samo mi jos reci na kojem baterija dulje traje. Pretpostavljam na prvom al hocu bit siguran. 

 

Bitna mi je baterija jel sam po cijeli dan na faxu i desi se da nekad nema stekera da ga dopunim.

10 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

bok ekipa!

 

moj s3 ima problem s punjenjem, znaci vec sam promjenio brdo punjaca i svaki puni neko vrijeme i onda vise nece, jednostavno kao da kabel ne valja! ali kad ukljucim drugi mob radi..

zasto se to dogada??

 

hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Grozni_Zabac kaže...

Samo mi jos reci na kojem baterija dulje traje. Pretpostavljam na prvom al hocu bit siguran. 

 

Bitna mi je baterija jel sam po cijeli dan na faxu i desi se da nekad nema stekera da ga dopunim.

Na samsung based je bolja baterija.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Evo upravo flashnuo stock-based ROM pa cu vidjet kako se ponasa. Uglavnom sad trenutno leti, al cu vidjet kad malo pocnem aplikacije metat na njega.

12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ne valja. Puno bolji su Blekota V8 i Sensation S5.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Almin94 kaže...

Ne valja. Puno bolji su Blekota V8 i Sensation S5.

Trazim neki na stock Samsungu. Odnosno da je Samsungov izgled...

Jel taj Blekota takav?

I sta ne valja kod ovog S5 mini?

Fala svakako na savjetu

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Pozdrav ekipa, evo mene opet s problemom. Naime, skinuo sam program Galaxy Charging Current, i na programu mi piše da je referentna vrijednost 999 mA, a on mi daje maximum 400mA, isto toliko i u prosjeku. Zanima me, pošto još imam garanciju, da nosim i mob i punjač na servis ili da samo kupim drugi i punim s njim? Na punjaču od S2-jke koji sam priključio, daje mi 700 mA (a na punjaču piše 0.8A-malo odstupanje), a ovaj od S3-jke ima 1A. Preporuke, mišljenja? Unaprijed hvala :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
EchoOne kaže...
Almin94 kaže...

Ne valja. Puno bolji su Blekota V8 i Sensation S5.

Trazim neki na stock Samsungu. Odnosno da je Samsungov izgled...

Jel taj Blekota takav?

I sta ne valja kod ovog S5 mini?

Fala svakako na savjetu

Nemam iskustva s navedenim romovima, gledao sam ovaj što si ti postao link, ali jednostavno nisam imao vremena da isprobam.

Zadnji rom baziran na samsungu koji sam probao je bio onaj port sa korejskog s3 lte modela i za taj rom imam samo riječi pohvale. KLIK

alen4430 kaže...

Pozdrav ekipa, evo mene opet s problemom. Naime, skinuo sam program Galaxy Charging Current, i na programu mi piše da je referentna vrijednost 999 mA, a on mi daje maximum 400mA, isto toliko i u prosjeku. Zanima me, pošto još imam garanciju, da nosim i mob i punjač na servis ili da samo kupim drugi i punim s njim? Na punjaču od S2-jke koji sam priključio, daje mi 700 mA (a na punjaču piše 0.8A-malo odstupanje), a ovaj od S3-jke ima 1A. Preporuke, mišljenja? Unaprijed hvala :)

 

Problem je vjerojatno u usb kablu punjača. Ja sam imao istih problema prošli tjedan. Meni je kazalo da se puni sa 100 mA pa sam uzeo drugi usb kabel, uštekao u adapter od s3 i stvar funkcionira. Sada se puni normalno.

Stoga ti je moj prijedlog da ne nosiš na servis nego da samo uzmeš neki drugi usb kabel i staviš ga umjesto trenutnoga, imaš ih vjerojatno puno kod kuće pošto svi današnji mobiteli/tableti koriste iste.

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
EchoOne kaže...

Trazim neki na stock Samsungu. Odnosno da je Samsungov izgled...

Jel taj Blekota takav?

I sta ne valja kod ovog S5 mini?

Fala svakako na savjetu

Blekota je daleko najbolji. Full izgled od Galaxy S5 Touchwiz-a, radi fluidno, nikakvih bagova. 

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Nakon sto sam otisao kod frenda da vidim hoce li na njegovom kompu mi odin prepoznati S3 nazalost nista od toga :/ 
Dok njegov s1 i galaxy ace bez problema prepozna..sad sam vise postao dosadan,da li sam ja jedina osoba na planeti kome odin nece da prepozna uređaj :(

imal' drugi neki naci ? 

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
tpg kaže...

Nakon sto sam otisao kod frenda da vidim hoce li na njegovom kompu mi odin prepoznati S3 nazalost nista od toga :/ 
Dok njegov s1 i galaxy ace bez problema prepozna..sad sam vise postao dosadan,da li sam ja jedina osoba na planeti kome odin nece da prepozna uređaj :(

imal' drugi neki naci ? 

ustekaj na straznji usb 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
twingley kaže...
tpg kaže...

Nakon sto sam otisao kod frenda da vidim hoce li na njegovom kompu mi odin prepoznati S3 nazalost nista od toga :/ 
Dok njegov s1 i galaxy ace bez problema prepozna..sad sam vise postao dosadan,da li sam ja jedina osoba na planeti kome odin nece da prepozna uređaj :(

imal' drugi neki naci ? 

ustekaj na straznji usb 

Imaš piće gdje god hoćeš ako te ikad sretnem...hvala ti puno jedino je ovo proradiloo a sad ide fleshanjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;)

hvala jos jednom 

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Da li neko moze da postavi stabilan samsungov touchwiz rom, i da objasni kako se instalira? tj. da li je potrebno posle instalacije roma instalirati i gapps? Ako moze neko korak po korak da objasni :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Marko1234 kaže...

Da li neko moze da postavi stabilan samsungov touchwiz rom, i da objasni kako se instalira? tj. da li je potrebno posle instalacije roma instalirati i gapps? Ako moze neko korak po korak da objasni :)

Evo prvo

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/rom-blekota-s5-lite-beta-4-5-1-t2752331

 

Drugo nije potrebno

 

Treće, piše ti u linku gore postupak.

Ako nisi rootao i instalirao cwm, onda proguglaj. Za S3 ima na youtubu barem 150 tutoriala koji vode korak po korak, u ovoj temi je to objašnjeno garantiram barem 10 puta, a na internetu ima uputstava pa barem... par tisuća raznih stranica.

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Po cemu gledam ovdje koja je zadnja verzija roma? Kako da to vidim u PDA ili CSC?

marko88
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Odabereš model i mrežu na kojoj si i onda dobiješ lijepo poredano po datumu koji imaš s lijeve strane. Onaj ROM koji je skroz na vrhu je najnoviji. 

sammobile sammobile
 

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Dali ima za galaxy s3 gti9300 već neki android 5 rom?

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
g12356 kaže...

Dali ima za galaxy s3 gti9300 već neki android 5 rom?

A mislim ono,šta reći na ovo... Kako bi mogao biti? Nema ni za jedan mobitel još,a za ovaj ako i dođe to će biti JEDINO CM verzija

Bears, Beets, Battlestar galactica!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
DwightSchrute kaže...
g12356 kaže...

Dali ima za galaxy s3 gti9300 već neki android 5 rom?

A mislim ono,šta reći na ovo... Kako bi mogao biti? Nema ni za jedan mobitel još,a za ovaj ako i dođe to će biti JEDINO CM verzija

Jesam se ja zabunio ili android 5 još nije ni službeno izašao?Ako to je onda moja isprika.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
16 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Samo da podijelim iskustvo sa korištenjem CM na S3... Nakon isprobavanja CM11 zaključio sam da nije baš sretno rješenje za korištenje na dnevnoj bazi zbog bugova tipa da kamera prestane raditi i čestog rušenja nekih aplikacija koje koristim. Odlučio sam staviti zadnju stable verziju 10.2 i mogu reći da sam i više nego zadovoljan. Što se brzine tiče, uređaj sa nova launcherom je izuzetno fluidan. Baterija je također ugodno iznenađenje iako je rano još reći kako će se ponašati nakon višednevnog korištenja jer sam baš "maltretirao" uređaj jučer i dobio nešto malo preko 4h SOT što je bitno duže od stocka opet. Bugova koje sam primjetio na CM11 nema. Kamera radi uredno... Jedina aplikacija koja se ponekad sruši je MusicXMatch od preko 200 instaliranih. :) Ako ovako ostane, bit će i više nego sjajno.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Sil kaže...

Samo da podijelim iskustvo sa korištenjem CM na S3... Nakon isprobavanja CM11 zaključio sam da nije baš sretno rješenje za korištenje na dnevnoj bazi zbog bugova tipa da kamera prestane raditi i čestog rušenja nekih aplikacija koje koristim. Odlučio sam staviti zadnju stable verziju 10.2 i mogu reći da sam i više nego zadovoljan. Što se brzine tiče, uređaj sa nova launcherom je izuzetno fluidan. Baterija je također ugodno iznenađenje iako je rano još reći kako će se ponašati nakon višednevnog korištenja jer sam baš "maltretirao" uređaj jučer i dobio nešto malo preko 4h SOT što je bitno duže od stocka opet. Bugova koje sam primjetio na CM11 nema. Kamera radi uredno... Jedina aplikacija koja se ponekad sruši je MusicXMatch od preko 200 instaliranih. :) Ako ovako ostane, bit će i više nego sjajno.

Ja koristim neatrom.Aosp 4.4 i mislim da mi mob radi bolje nego kad je bio novi.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.11.2014 11:49 (g12356).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice