Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.586.749
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

 

Vec sam probao na par stranica koje provjeravaju je li IMEI blockan i sve su potvrdile da nije tako da to otpada...

 

Nisam siguran da li smijem pisati svoj IMEI po forumima :D

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Jesi i na ovoj stranici? http://www.imei.info

 

Ako je IMEI uredu onda ok. Evo dole moji podatci iz IMEI broja. Nije to ništa specijalno da ćeš biti ugrožen zbog IMEI broja :)

http://deridownload.comze.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

 

Bio sam utipko IMEI na toj stranici medjutim traze 5 dollara da provjere je li IMEI blocked....

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.11.2014 18:48 (The Big Fella).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Sta mislite koliko bi baterija bila losija ako postavim min frekvenciju na 300MHz s default 200MHz u deep sleepu i normalnom koristenju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Mislim da ti 100 MHz ne čini neku razliku, kako za bateriju, tako za performanse, glavni problem s3 malo rama
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
hd22sb kaže...
Mislim da ti 100 MHz ne čini neku razliku, kako za bateriju, tako za performanse, glavni problem s3 malo rama

Kazu da se ovako rijesi onaj sitni stuttering. :)

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Almin94 kaže...
hd22sb kaže...
Mislim da ti 100 MHz ne čini neku razliku, kako za bateriju, tako za performanse, glavni problem s3 malo rama

Kazu da se ovako rijesi onaj sitni stuttering. :)

I mene je s3 zazao prilikom slusanja muzike, narocito kad se ugasi ekran. Rijesio kupovinom Powerampa i povecanjem Audio Buffer Size na max

morrisoN
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
jura kaže...
M4R10.1 kaže...

 ja sam svojeg otključal pomoću ove aplikacije https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spocky.galaxsimunlock&hl=en,uređaj.skini.

jedina caka je da ti uređaj mora biti rootan i trebaš kupiti aplikaciju kad vidiš da ga je moguće otključati,ne sjećam se točno kolko sam platil za aplikaciju ali više od 5 dolara nije.sretno

 

edit:sad vidim da je prošlo više od dvije godine kak si ga kupil,ako više nisi ugovorom vezan s njima za taj mobitel onda su ti ga dužni otključati besplatno.

Jesu, ali ne mogu čekati 20 dana da mi vrate mobitel... što je smiješno 

There are no stupid questions, just stupid people!
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
M4R10.1 kaže...
jura kaže...
M4R10.1 kaže...

 ja sam svojeg otključal pomoću ove aplikacije https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spocky.galaxsimunlock&hl=en,uređaj.skini.

jedina caka je da ti uređaj mora biti rootan i trebaš kupiti aplikaciju kad vidiš da ga je moguće otključati,ne sjećam se točno kolko sam platil za aplikaciju ali više od 5 dolara nije.sretno

 

edit:sad vidim da je prošlo više od dvije godine kak si ga kupil,ako više nisi ugovorom vezan s njima za taj mobitel onda su ti ga dužni otključati besplatno.

Jesu, ali ne mogu čekati 20 dana da mi vrate mobitel... što je smiješno 

20 dana? Pošalješ im IMEI i ostale podatke mailom i za par dana dobijes kod za otključavanje. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

U potpunosti se slažem sa odgovorom iznad.{#}

Otključavao sam na taj način već par uređaja i sve što treba je poslati mail sa svojim podacima te IMEI. 

Sa tmobileom sam imao čak i ugodno iskustvo. Kod za otključavanje stigao je za nekoliko sati.

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

 

Ups krivo , molim modove da obrisu

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.11.2014 15:18 (n0l1f3).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Je li iko isprobao Android 5.0 Lollipop? Nabacio sam Nameless 5.0 i radi odlicno, s obzirom da je to prva Alpha verzija roma. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Almin94 kaže...

Je li iko isprobao Android 5.0 Lollipop? Nabacio sam Nameless 5.0 i radi odlicno, s obzirom da je to prva Alpha verzija roma. 

Ništa dok ne izaće finalna verzija, mislim da ću čekati Saletovu inačicu {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Probao sam onaj šro rade archi i arter tek toliko da vidim kako to otprilike radi na S3 pošto me na N7 oduševio lollipop.

Ali nema smisla, barem dok ne izađe beta. Čitao sam po xda da Nameless ima problema sa sim lockom i dosta se ljudi žalilo da im je sim kartica blokirana te da su morali podizati novu kod operatera.

Zaključak je bio da se prije flashanja isključi sim lock pa da onda nema takvih problema, ali opet, nije mi do eksperimentiranja još sada. 

Kada bude nekih "stabilnijih" verzija onda ćemo se mi time igrati, za sada se developeri igraju {#}

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Imam S3 otključan na sve mreže. Stari ga je uzeo uz pretplatu u T-comu prije 2 godine i nakon 2 mjeseca kupio neki dual sim i ovaj je završio kod mene. Budući da sam na VIP-u, a mobitel je uzet pod pretplatom, T-com ga nije htio otključat do isteka ugovora, pa sam ga otključao tu u jednom lokalnom servisu. Mobitel mi u zadnje vrijeme jako puno šteka, pogotovo dok uključim wifi (koristim chrome na njemu i ne daj bože da pišem nešto u stari tab. obavezno taj gasim i palim novi). Frend je na S3 mini to riješio updateom firmware-a, ali meni je to onemogućeno, jer uređaj javlja da je mijenjan. 

Kad sam ga dobio s otključavanja gore su bile 2 nove aplikacije - SuperSU i CWM.

E sad, imam par pitanja.

1. Da li preko tih aplikacija moram skinuti firmware (i koju verziju najbolje?)?

2. Što će se dogoditi ako vratim telefon na tvorničke postavke? Hoće opet biti zaključan na T-com? To bi možda čak i napravio, jer starom ugovor ističe za par tjedana, pa bi ga onda njima odnio na otključavanja, kolko znam to besplatno rade nakon isteka ugovora?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Audio manager iliti Hide it pro mi se crasha svaki puta kada ga otvorim, probao sam maknuti aplikaciju i opet ju instalirati, ali isti problem.. Zna li tko kako rijesiti to, saletov aosp rom.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
filips989 kaže...

Imam S3 otključan na sve mreže. Stari ga je uzeo uz pretplatu u T-comu prije 2 godine i nakon 2 mjeseca kupio neki dual sim i ovaj je završio kod mene. Budući da sam na VIP-u, a mobitel je uzet pod pretplatom, T-com ga nije htio otključat do isteka ugovora, pa sam ga otključao tu u jednom lokalnom servisu. Mobitel mi u zadnje vrijeme jako puno šteka, pogotovo dok uključim wifi (koristim chrome na njemu i ne daj bože da pišem nešto u stari tab. obavezno taj gasim i palim novi). Frend je na S3 mini to riješio updateom firmware-a, ali meni je to onemogućeno, jer uređaj javlja da je mijenjan. 

Kad sam ga dobio s otključavanja gore su bile 2 nove aplikacije - SuperSU i CWM.

E sad, imam par pitanja.

1. Da li preko tih aplikacija moram skinuti firmware (i koju verziju najbolje?)?

2. Što će se dogoditi ako vratim telefon na tvorničke postavke? Hoće opet biti zaključan na T-com? To bi možda čak i napravio, jer starom ugovor ističe za par tjedana, pa bi ga onda njima odnio na otključavanja, kolko znam to besplatno rade nakon isteka ugovora?

Telefon ti je rootan, budući da je taj posao već netko obavio za tebe riješi se muka problema i svega zastajkivanja:
http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/samsung-galaxy-iii-rasprava/149052.aspx?page=380&jumpto=4423812&sort=asc&view=flat

 

 Instaliraj aosp, i vidjet ćeš što je zapravo S3.. :D 

De gustibus non est disputandum.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
mario1990 kaže...

Telefon ti je rootan, budući da je taj posao već netko obavio za tebe riješi se muka problema i svega zastajkivanja:
http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/samsung-galaxy-iii-rasprava/149052.aspx?page=380&jumpto=4423812&sort=asc&view=flat

 

 Instaliraj aosp, i vidjet ćeš što je zapravo S3.. :D 

 

Hvala!

Pozabavit ću se s tim nekad tokom tjedna, pa ako ću imati pitanja, mogu ti poslati PM?

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Slobodno pitaj sve sto ne znas :)

De gustibus non est disputandum.
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ja sam jučer svoj S3 flashnuo. Ali nisam koristio AOSP verziju. Zadovoljan sam, telefon radi bolje, memorije ima dovoljno za sve. E sad, bi li se isplatilo staviti AOSP verziju?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Friday kaže...

Ja sam jučer svoj S3 flashnuo. Ali nisam koristio AOSP verziju. Zadovoljan sam, telefon radi bolje, memorije ima dovoljno za sve. E sad, bi li se isplatilo staviti AOSP verziju?

Izgubit ćeš neke Samsungove điđe miđe, al mob će raditi duplo bolje

16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
MARKOZD15 kaže...
Friday kaže...

Ja sam jučer svoj S3 flashnuo. Ali nisam koristio AOSP verziju. Zadovoljan sam, telefon radi bolje, memorije ima dovoljno za sve. E sad, bi li se isplatilo staviti AOSP verziju?

Izgubit ćeš neke Samsungove điđe miđe, al mob će raditi duplo bolje

 

A kakva je procedura sada kad već imam instaliran ovaj saletov rom? Opet sve isto?

Freak Show Inc.
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Friday kaže...
MARKOZD15 kaže...
Friday kaže...

Ja sam jučer svoj S3 flashnuo. Ali nisam koristio AOSP verziju. Zadovoljan sam, telefon radi bolje, memorije ima dovoljno za sve. E sad, bi li se isplatilo staviti AOSP verziju?

Izgubit ćeš neke Samsungove điđe miđe, al mob će raditi duplo bolje

 

A kakva je procedura sada kad već imam instaliran ovaj saletov rom? Opet sve isto?

Samo u recovery ga bubneš i to je to,procedura je ista..preporučam Saletov NeatROM AOSP :)

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Decki, ja mislim da je mobitel otkljucan putem neke od aplikacija koje mozete skinuti sa Play Store-a, koje trebaju root ovlasti.

Jer znam da sam pred mjesec dana tako otkljucao S2, aplikacija se zove GalaxSim, i sta je najbolje stvarno aplikacija i radi, otkljucala je mobitel.

 

Tako da, treba pripaziti sa flashanjem novih softvera gore da nebi izgubio unlock, to sta je taj u servisu napravio, i vjerujem dosta naplatio sam ja frendu napravio u doslovno 2min napravio, EFS backup je uzeo najvise vremena, unlock je bio gotov doslovno u sekundi.

 

I valja napomenuti da taj unlock radi samo na stock firmware-u, jer probao sam na jednoj AOSP verziji, takodjer S2 i nije radio, bacao je errore, ali stock je otkljucao bez problema.

 

Tako da oprez kod mjenjanja softvera, moj ti je savjet da ga sad zadrzis na verziji na kojoj je, i zatrazis otkljucavanje putem IMEI-a jer ovo je software unlock, cisto da budes siguran.

iPhone 4S, iOS 8.0/7.1.2
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Rezultat sa zamjenskom Onyx 2100mAh baterijom. CM 10.2. Sve manje više uključeno. Svjetlina zaslona postavljena na auto.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.11.2014 15:56 (Sil).
 
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Sil kaže...

Rezultat sa zamjenskom Onyx 2100mAh baterijom. CM 10.2. Sve manje više uključeno. Svjetlina zaslona postavljena na auto.

Ako si bio spojen na wi-fi to čitavo vrijeme, onda je ovo loše. Ja sam znao izvući preko 5h na taj način.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ljudi, koji je najbolji Kitkat (touchwizz) port za S3? Može link, hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

Ljudi, koji je najbolji Kitkat (touchwizz) port za S3? Može link, hvala

4.4.4..

 http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/i9300-to-n00t-bring-lte-fun-to-3g-t2886574

 

 Probaj, zadovoljan sam bio sa njim, nisam našao nikakve ozbiljne bugove.

De gustibus non est disputandum.
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
mario1990 kaže...
MARKOZD15 kaže...

Ljudi, koji je najbolji Kitkat (touchwizz) port za S3? Može link, hvala

4.4.4..

 http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/i9300-to-n00t-bring-lte-fun-to-3g-t2886574

 

 Probaj, zadovoljan sam bio sa njim, nisam našao nikakve ozbiljne bugove.

Hvala tigre :)

Nešto sam kratak s lovom pa ću mijenjati Nexusa peticu za S3 plus nadoplata od 700Kn, pa si želim staviti Samsung based ROM samo radi kamere i baterije, ali vrlo vjerojatno će mi lag dosaditi pa ću prijeći na AOSP :) 

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Meni je radio odlično nije bilo nikakvog lagga. Ako ti ne bude dobar, imaš šta isprobavati :P
 4.4.2..
 http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/rom-qs-i9300-kk-t2755841

 Pa AOSP-e, na kraju imaš od saleta 4.3 stabilan kao kamen{#} 

De gustibus non est disputandum.
 
3 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice