Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.585.047
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
alen4430 kaže...

Ja sam imao problem sa Blekotinim ROM-om.. često mi se crashao home screen, a u imenik nisam nikako mogao ući. Znate možda nekoga tko je imao sličan problem? Pozz

Full wipe, zatim flash roma i neces imati niti jednog problema.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.11.2014 13:04 (Almin94).
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Malo o bateriji.. 

 Nakon godinu i pol otišla mi je baterija SOT je pao na jedva sat-sat i pol korištenja pa sam odlučio kupiti novu. Kupio sam zamjensku class plus 2100mah (100 kn) Za proizvođača nikad čuo - koristim je oko 2 tjedna i za sada samo riječi hvale, imam jamstvo na nju 6 mjeseci. 

 

 Evo u prilogu trajanje itd. ROM je Cyanogenmod Snapshot M12 , kernel od JustArchija. Uz moje optimizacije. Tu je i benchmark...

De gustibus non est disputandum.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.11.2014 22:38 (mario1990).
 
3 0 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Stavio sam 4.4.4 Touchwizz port, back to n00t :) U svakom slučaju ROM je OK, laggova ima tu i tamo, do Touchwizz-a vjerojatno..stavio sam CPU guvernor na performance i sad je sve kako treba, kamera je čist ok, baterija dobra..U svakom slučaju ovaj mobitel još nije za mirovine :)

 

 

Kod mene je plavi, 16Gb verzija, dobio ga za 900HRK, nema crtice na sebi :)

 
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
mario1990 kaže...

Malo o bateriji.. 

 Nakon godinu i pol otišla mi je baterija SOT je pao na jedva sat-sat i pol korištenja pa sam odlučio kupiti novu. Kupio sam zamjensku class plus 2100mah (100 kn) Za proizvođača nikad čuo - koristim je oko 2 tjedna i za sada samo riječi hvale, imam jamstvo na nju 6 mjeseci. 

 

 Evo u prilogu trajanje itd. ROM je Cyanogenmod Snapshot M12 , kernel od JustArchija. Uz moje optimizacije. Tu je i benchmark...

Odlična baterija, imao je i ja također. Mislio sam prvo da me lik pokušava zalevatit za neko govno od baterije, ali se na kraju ispostavilo da je jako dobra.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Markec dobar rom, i njega sam koristio :D s time da sam te lagove izbjegao tako sto sam sa titaniumom izbrisao sve aplikacije od samsunga, google usluge itd. Pa je lagg bio neprimjetan, ako stavis novu launcher nema ga nikako, neke sitns bugove je imao tipa da ne radi obavijest o isporucenoj sms poruci.

 

Explorer: 

 Da,da ugodno sam iznenadjen sa baterijom do kad ce tako vidjet cemo, sto se mene tice nek radi 6 mj barem a nakon toga nije mi problem kupiti novu. Velim skeptican sam bio dok mi prodavac ponudio tu ali dok ju ispraznim do kraja uspijevam dobiti sa njom cca 4.5 sata on screena, sto je vise nego odlicno :)

De gustibus non est disputandum.
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
mario1990 kaže...

 

 

 Velim skeptican sam bio dok mi prodavac ponudio tu ali dok ju ispraznim do kraja uspijevam dobiti sa njom cca 4.5 sata on screena, sto je vise nego odlicno :)

 

Zaslon na 0 i ne diši ;)

 

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Zaslon je uvijek na automatski :)

De gustibus non est disputandum.
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.11.2014 12:16 (mario1990).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
mario1990 kaže...

Zaslon je uvijek na automatski :)

Onda imaš vrhunski rezultat za S3. Ništa više ne diraj. ;)

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

S3 je i dan danas vrlo dobar mobitel što se tiče autonomije.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Power/lock button problem!

Imam nekih problema sa power/lock tipkom na S3. Citao sam nekada davno na netu, da neki dio mobitela treba "izrezati" (ne znam pomocu kojeg softvera), zatim reformatirati, a vjerovatno to Odin moze uraditi, da bi power button nakon toga normalno funkcionisao. Problem je taj da nekad radi normalno, a nekada samo pali-gasi mobitel. Vadjenjem baterije na nekoliko sekundi i vracanjem iste u mobitel, power button proradi i radi neko vrijeme, tako da nije fizciko ostecenje. Sada ne uspijevam pronaci taj isti clanak, pa je malo teze objasniti. Ne znam koji dio je zaduzen za to i gdje je zapisana funkcionalnost te iste tipke. Ako neko zna sta treba odraditi, molim da pomogne.

 

Unaprijed hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ljudovi, može preporuka nekog dobrog ponajprije stabilnog kernela za S3, uz NeatROM AOSP koji mi se dosad pokazao najboljim

 

Treba imati hrpu guvernera i lagani undervolt će ići, hvala :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Evo skinuo sam Navigon,ali kad god odaberem da mi skine kartu hrvatske izbaci mi "NAVIGON greška" i aplikacija se resetira.
Moze pomoc? :S 

Markinho19
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

Ljudovi, može preporuka nekog dobrog ponajprije stabilnog kernela za S3, uz NeatROM AOSP koji mi se dosad pokazao najboljim

 

Treba imati hrpu guvernera i lagani undervolt će ići, hvala :)

Pa boeffla? justarchi?

 Trenutno sam na Archiju (CM)

De gustibus non est disputandum.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
markinho19 kaže...

Evo skinuo sam Navigon,ali kad god odaberem da mi skine kartu hrvatske izbaci mi "NAVIGON greška" i aplikacija se resetira.
Moze pomoc? :S 

Boeffla kernel! Sigurno najbolji.

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Jučer oko osam navečer, dopisujem se na whatsapp u tramvaju, kad odjednom pojavi se ikona za firmware update! Povućem status bar, i stvarno, piše dostupno ažuriranje operativnog sustava, ili kako već! Bio sam van sebe! Nisam zaboravljen, nisam ostavljen! Netko na ovom sivom svijetu misli na mene i na moj mali mobitel, i to nakon što sam se pomirio sa sumornom stvarnošću! Dođem doma, kažem ostavit ću to za sutra, kao poklon koji ne otvaraš odmah, nego uživaš u toplini njegove prisutnosti jedno vrijeme.

 

Probudim se jutros, ikone nema. Provjerim ažuriranja, ažuriranja nema. {#} Možda je sve to bio san jedne zimske noći.

 

(S3, tvornički otključan, Android 4.3, VIP)

 

 

Edit: Isusek! Pa tu je, tu je! Skida se! Ipak je tu! Spojio sam se na wireless, još jednom provjerio, i zaista je tu! Baš sam radostan, najviše zbog mobitela, zaslužio je to mališa!

 

Editnjak: Pih, pa još uvijek sam na 4.3, niš ne kužim!

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.12.2014 10:42 (stefs).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
stefs kaže...

Jučer oko osam navečer, dopisujem se na whatsapp u tramvaju, kad odjednom pojavi se ikona za firmware update! Povućem status bar, i stvarno, piše dostupno ažuriranje operativnog sustava, ili kako već! Bio sam van sebe! Nisam zaboravljen, nisam ostavljen! Netko na ovom sivom svijetu misli na mene i na moj mali mobitel, i to nakon što sam se pomirio sa sumornom stvarnošću! Dođem doma, kažem ostavit ću to za sutra, kao poklon koji ne otvaraš odmah, nego uživaš u toplini njegove prisutnosti jedno vrijeme.

 

Probudim se jutros, ikone nema. Provjerim ažuriranja, ažuriranja nema. {#} Možda je sve to bio san jedne zimske noći.

 

(S3, tvornički otključan, Android 4.3, VIP)

 

 

Edit: Isusek! Pa tu je, tu je! Skida se! Ipak je tu! Spojio sam se na wireless, još jednom provjerio, i zaista je tu! Baš sam radostan, najviše zbog mobitela, zaslužio je to mališa!

 

Editnjak: Pih, pa još uvijek sam na 4.3, niš ne kužim!

lol,nema 4.4 za obicni S3,barem ne officialno sta se radujes :D

BiH__Snowflake BF4
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Što mi se onda obnovilo? Odvrtio se čitav firmver update proces.

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Vjerojatno ništa više od par bugfixova.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

@mario1990

 

Tigre, stavio sam isti kernel kao kod tebe, reci mi koji I/O raspored i CPU guvernor koristiš, vidim da ti je baterija ekstra :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Gdje mogu skinuti neki stock official android (za odin), a da nije 4.3?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Almin94 kaže...

Gdje mogu skinuti neki stock official android (za odin), a da nije 4.3?

 http://www.sammobile.com/

 

http://www.sammobile.com/firmwares/database/

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.12.2014 13:44 (jura).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
jura kaže...
Almin94 kaže...

Gdje mogu skinuti neki stock official android (za odin), a da nije 4.3?

 http://www.sammobile.com/

 

http://www.sammobile.com/firmwares/database/

Hvala. Na sammobile mogu samo naci 4.3. :/

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ima sve na sammobile, odabereš model, mrežu za koju ti treba i izbaci sve ROM-ove koji su bili izbačeni za tu mrežu.

Evo konkretnog primjera za VIP:

 

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Koristi li netko Saletov NeatROM 4.3 ROM? Kakva je baterija? Stavio bih si full Lite verziju..

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

@mario1990

 

Tigre, stavio sam isti kernel kao kod tebe, reci mi koji I/O raspored i CPU guvernor koristiš, vidim da ti je baterija ekstra :)

Stock postavke kernela :) aplilacije hibernirane sa greenify-jem.

MARKOZD15 kaže...

Koristi li netko Saletov NeatROM 4.3 ROM? Kakva je baterija? Stavio bih si full Lite verziju..

Bolja od stock baterije, zato sto nema onih S gluposti da rade u pozadini, koristio sam ga, sa njime isto cca 4.5 sata baterije se da izvuc, ali opet ovisi kakva ti je baterija :)

De gustibus non est disputandum.
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Instalirao upravo NeatROM 4.3 Saletov, uz JustArchi kernel, ROM sam totalno ispraznio, dakle goli je skoro ko AOPS :P sve se čini jako responzivno i brzo začudo, nisam znao da touchwizz ovako može raditi.. vidit ćemo kakva je baterija

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Dobar dan imam problem s samsung galaxy s3,nezeli mi se puniti,moram namjestati punjac tocno da bi ga on primio i poceo puniti ali nakon par mi opet prestaje ,dali netko zna gdje je kvar i koliki bi bio popravak?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Moguće da je kontakt otišao?

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Vjerojatno kontakt na mobitelu,dali netko mozda zna koliko je popravak?

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Pozdrav!

Imam jedan problem s bratovim s3. Nakon rootanja, pri bootanju ekran je podivljao, postao plav i slika se micala (na onom dijelu kad pise samsung gt...). Nakon reinstallayije firmwarea i wipeanja cachea, taj se problem rijesio, ali ekran ne reagira na dodir.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice