Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.594.655
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Instalirao sam si cm 12 e SAD zanima me da li mi neko može rec kak promijenim boju tipkovnice.??

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ne znam što točno podrazumijevaš pod boju tipkovnice, ali pokušaj sljedeće:

postavke -> jezik i ulaz -> aosp (ili google) tipkovnica -> prikaz i izgled -> tema

I tu možeš birati između četiri teme (material light i dark te holo blue i white).

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
12 godina
online
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ekipa treba mi pomoć. Dopi***** mi je ova baterija. Na već 30% gasi se mob, screen se pocne jako cudno ponasat.

 

Zanima me preko e-bay neka baterija, kolko moze kvalitetno do nekih 200-250 kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ja sam prije dva tjedna sebi naručio polarcell sa ebay-a. Baterija je stvarno odlična.

Konkretno, radi se o ovoj bateriji. Cijena 15€ (115kn) i besplatna poštarina,a šalje se iz Berlina. Meni je stigla za 4 dana ako se ne varam.

Imam samo riječi pohvale za tu bateriju, a kako sam imao priliku vidjeti i ostali na forumu preporučuju njihove baterije tako da nećeš pogriješiti.

 

Original bateija je 2100 mAh, a ova zamjenska je 2400 mAh. Možda je placebo efekt, ali meni se čini da je ta baterija pun pogodak 

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
12 godina
online
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
paradoxxxx kaže...

Ja sam prije dva tjedna sebi naručio polarcell sa ebay-a. Baterija je stvarno odlična.

Konkretno, radi se o ovoj bateriji. Cijena 15€ (115kn) i besplatna poštarina,a šalje se iz Berlina. Meni je stigla za 4 dana ako se ne varam.

Imam samo riječi pohvale za tu bateriju, a kako sam imao priliku vidjeti i ostali na forumu preporučuju njihove baterije tako da nećeš pogriješiti.

 

Original bateija je 2100 mAh, a ova zamjenska je 2400 mAh. Možda je placebo efekt, ali meni se čini da je ta baterija pun pogodak 

 A tih 300mAh cini razliku, neka je bar i mala al opet je bolje od ovog sranja. Samo da mi baterija traje cijeli dan (14-ak sati MAX) sa netom, bez igrica i YT.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Može preporuka za custom rom?

Što noviji bez bugova.

Baterija i nenapadan UI

 

Stari ima ovaj mob i spor mu je za poluditi.

Mislim da bi trebao jos potrajati.

 

Tnx

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ja osobno imam Blekotin S5 Lite za S3. Mogu ti reći da je dosta fluidan, podešavaš kako želiš, odabireš aplikacije koje želiš da ti dođu sa ROMom i tak..Bar je moje mišljenje da je stabilan, fluidan i brz..:)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
sokre999 kaže...

Može preporuka za custom rom?

Što noviji bez bugova.

Baterija i nenapadan UI

HD Revolution 53 - sličan stock ROM-u s dosta tweakova i obrisani bloatware (samsungove aplikacije).

NeatRom 8.0st - odličan, imam ga na svom S2.

 

A ako hoćeš LP ROM, Ressurection remix 5.3.7, CM12 međutim nisu još veoma stabilni iako se može za daily use. Baterija drži 24h.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
14 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

jel netko probao CM12, tj lollipop na s3?
Zanima me kakve su performanse,jel se isplati prelazit na njega, i kako se baterija ponasa na njemu,pa ako netko ima iskustva neka podijeli :D

Markinho19
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
markinho19 kaže...

jel netko probao CM12, tj lollipop na s3?
Zanima me kakve su performanse,jel se isplati prelazit na njega, i kako se baterija ponasa na njemu,pa ako netko ima iskustva neka podijeli :D

 Ja sam nekih tjedan dana na ovom romu:  http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/wip-cyanogenmod-12-t2936990

Baterija izdrži nekih 3 ipo sata SOT-a sa uključenim wifijem ili 3g. Dosta je bolja u standby-u od ostalih romova (cm 11 i ostalih). Ima bugova (npr. kad neko zove, ne vidis par sekundi tko je i ne možeš odgovorit), nekad malo uspori, ali sve skupa dosta dobro radi. Preporučam da se barem proba na par dana.

13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ima li netko poluispravan S3 za prodati? Tipa ako mu samo ploča ne radi ili neš sl. Bitno je samo da je display ispravan

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
markinho19 kaže...

jel netko probao CM12, tj lollipop na s3?
Zanima me kakve su performanse,jel se isplati prelazit na njega, i kako se baterija ponasa na njemu,pa ako netko ima iskustva neka podijeli :D

Pozdrav!

Do sad sam koristio dva CM12 ROMa: CRDroid i Resurrection Remix. Trenutno sam na Resurrection Remix v5.3.6. Oba ROMa su dobra i mogu se normalno koristiti u svakodnevnom korištenju, nema nekih veći bug-ova. Neki spominju bug-ove s kamerom, ali to mi i nije neki problem jer ne koristim app za kameru koja dolazi s ROMom, nego posebu aplikaciju.

Ponekad ima malo štekanja, ali to pripisujem manjku rama na S3. Također, prisutan je bug da kod poziva nema slike na ekranu kojih nekoliko sekundi, ali s tim mogu živjeti...

Koristim i Xposed module i sve radi OK.

Dakle, Lollipop ROMovi imaju  od mene!

 

BTW, najnovija verzija Resurrection Remix ROMa je v5.3.8. izašla prije kojih dva dana...

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2015 15:20 (Garak1138).
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

napokon sam doveo svoj s3 da na nesto "liči" tajna recepta je revoluto rom + Nova launcher,koliko toliko nije lagav,nekad sporo otvara imenik i pozive al to je mana svakog samsungovog moba(vecina)

volim sto vole mladi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

za vas koji koristite resurrection, kako maknut ove tipke http://i.imgur.com/KUMg4jT.png ako neko zna?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

settings -> configurations -> interface

I ond tu ugasiš onu drugu opciju po redu (navigation bar options staviš na disable).

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

poZz ljudi znaci imam cm 12 i ne svidja mi se tj nije dovoljno stabilan za mene pa sad me zanima kako bih mogao tj sto tocno moram napravit da bih mogao sve aplikacije slike korisnicke racune i sve spremit i prebacit na novi rom jel pokusavao sam par puta s titanium backupom al nije mi proslo jel kad ga instaliram na novom romu nemogu napravit backup tj nema ga otkud napravit..:(

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Imam SALETOV AOSP, zanima me dal postoje još neke značajke/načini preko kojih mogu dodatno "uljepšati" svoj SGSIII?
Neke vizualne značajke, modifikacije itd...

svaki odgovor/prijedlog i više je nego dobrodošao

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Imam auto punjac koji sam kupio sa svoj stari ace koji uredno puni ace i 100% je ispravan,ali nece da puni moj S3.Uzem od starog od njegove s3ce mini isto nece da mi puni,a njegov uredno puni.
Ono meni se cuje onaj zvuk kad prikopcam i nacrtano je da puno mob ali se ne pomacinje npr sa 82% do cega bi moglo biti ?

volim sto vole mladi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Evo nakon mnogo premisljanja o tome koji mob. da uzmem, odlucio sam se za S3, malo je ostecen u gornjem desnom cosku, ali staklo nije pukolo, cak se ni ne vidi kada se stavi silikonska maska.

Bitno je to da je cijena 720kn/200KM i sutra idem po njega.

Zanima me koji je najbolji rom za njega da odmah stavim i da li se ustvari isplati uzeti ga ovakvog, hoce li se brze pokvariti ili slicno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Zelim stavit ressurection remix pa me zanima jel moram ista drugo stavit na mobitel (vec imam custom rom) tipa recovery il tak nes.
Pozdrav

Markinho19
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

ako imaš recovery ne moraš.ugasiš ga i pritisneš u isto vrijeme vol up,home i tipku za paljenje i ako se pojavi recovery to je to...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
tpg kaže...

Imam auto punjac koji sam kupio sa svoj stari ace koji uredno puni ace i 100% je ispravan,ali nece da puni moj S3.Uzem od starog od njegove s3ce mini isto nece da mi puni,a njegov uredno puni.
Ono meni se cuje onaj zvuk kad prikopcam i nacrtano je da puno mob ali se ne pomacinje npr sa 82% do cega bi moglo biti ?

 pa možda puni slabijom "amperažom"..ovi u autu znaju biti od 500mA a original ti je za mobitel od 1000mA ilitiga 1A..neka me netko ispravi ako griješim..

16 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Jel' tko uspio riješiti problem Youtube playbacka na Revolution HD 53 ROMu?

 

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Pokrenuo sam instalaciju ali status bar se ne puni i nista se ne dogada,jel zna netko u cemu je problem?
Sve sam pobrisao prema ovom postu (http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/samsung-galaxy-iii-rasprava/149052.aspx?page=380&jumpto=4423812&sort=asc&view=flat)
i pokrenuo instalaciju ali cini se da ne ide nikuda...

Markinho19
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

jesi sve napravio kako treba?jesi stavio rom u zipu na sd karticu?jesi dobro odabrao file sa romom?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2015 20:46 (reso28).
14 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

da,stavio sam ga na sd karticu... i pokrenuo naravno... pise da se instalira ali evo vec 20 min nista... nije se smrzo mobitel jer se neka animacija odvija u pozadini recoverya ali nista se ni ne dogada...

Markinho19
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ljudi u kupnji sam.

 

Koja je po vama realna cijena polovnog S3?

 

I "obični" dobri stari S3 je bolji od Neo verzije, ili?

 

Naravno podrazumijeva se custom rom.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2015 20:49 (Yo Momma).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Yo Momma kaže...

Ljudi u kupnji sam.

 

Koja je po vama realna cijena polovnog S3?

 

I "obični" dobri stari S3 je bolji od Neo verzije, ili?

 

Naravno podrazumijeva se custom rom.

 Polovni s garancijom, svim priborom i čitavim staklom = 900 Kn

 

S3 je bolji od Neo verzije jer postoji ogromna "baza" custom ROMova

 

s Neom to nije slučaj

10 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Odličan argument za bazu romova.

 

Ali i za procesor neki tvrde da je bolji u S3, i grafički i centralni?

 

Drugi pak tvrde obratno. Doslovno koliko ljudi toliko mišljenja, na netu i izvan njega.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2015 20:56 (Yo Momma).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Probao sam i sa drugim recoveryem ali nista... Probat cu skinut drugi rom,nadam se da ce sve bit ok :/

Markinho19
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice