Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.592.246
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Nisam nikako mogao,sve sam ispocetka uradio ( rootao i recovery i sve) i uspio sam cm12 stavit,sad mi samo nije jasno zasto resurrection remix ne zeli,ali neka mu bude...

Markinho19
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
markinho19 kaže...

Nisam nikako mogao,sve sam ispocetka uradio ( rootao i recovery i sve) i uspio sam cm12 stavit,sad mi samo nije jasno zasto resurrection remix ne zeli,ali neka mu bude...

 nije ni meni htio pa sam opet morao flashati revolution rom

volim sto vole mladi
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Bar znam da nije do mene onda...
Ja sam stavio cm12.

Markinho19
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
markinho19 kaže...

Zelim stavit ressurection remix pa me zanima jel moram ista drugo stavit na mobitel (vec imam custom rom) tipa recovery il tak nes.
Pozdrav

 

Izašao RESURRECTION REMIX LP [5.3.8]

Flashanje sve odjednom.

  1. ROM:cm-Resurrection_Remix_LP_v5.3.8_stable-20150311-i9300.zip- changelog
  2. Gapps: piconano => razlika između pico/nano          NAPOMENA: nemojte stavljati druge verzije jer morate flashati PIT
  3. Kernel:boeffla-kernel-3.0-alpha10-CM12.0-NG-i9300.recovery.zip , a ovaj apk instalirate kada se podigne ROM -> 2.1.70_boeffla-config-v2.apk
  1. Root:SuperSU 2.46

 

Također možete i staviti mnoštvo CM12 tema:

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2015 9:30 (Najbrži).
15 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Poz, treba mi preporuka nekog bug free, stabilnog ROM-a... Vidim da ih ima masu ali, pošto nije za moj telefon, ne znam koji odabrat... Naglasak je na stabilnosti u bug free ako je to moguće. Hvala unaprijed

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
skank666 kaže...

Poz, treba mi preporuka nekog bug free, stabilnog ROM-a... Vidim da ih ima masu ali, pošto nije za moj telefon, ne znam koji odabrat... Naglasak je na stabilnosti u bug free ako je to moguće. Hvala unaprijed

Saletov AOSP NeatRom

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Frendica mi ima SGS III kodiran na Vip.
Sada je od VIPa dobila kod za dekodiranje, no ona ne zna gdje i kako treba taj pripadajući kod upisati, da se dekodiranje odnosno proces izvrši?
Te samim time njezin SGSIII bude "otvoren" za sve mreže.

Hvala na pomoći

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ima li itko ikakva iskustva s mijenjanjem stakla na S3. Napuklo mi je staklo, touch i ekran rade. Proces promjene stakla na youtube tutorialima se čini jednostavan, ali mi nije jasno kad mijenjaju staklo i digitizer (valjda, tako kažu u videima), staro staklo ne odspajaju ni od kakvih kablova, niti novo staklo spajaju s kablovima mobitela. Može li netko pojasniti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Nikola45 kaže...

Ima li itko ikakva iskustva s mijenjanjem stakla na S3. Napuklo mi je staklo, touch i ekran rade. Proces promjene stakla na youtube tutorialima se čini jednostavan, ali mi nije jasno kad mijenjaju staklo i digitizer (valjda, tako kažu u videima), staro staklo ne odspajaju ni od kakvih kablova, niti novo staklo spajaju s kablovima mobitela. Može li netko pojasniti?

 Ja sam dao u servis da mi promijene, 250Kn. Ne primjeti se uopće razlika da je skidano i stavljano drugo.

 

Staklo se odlijepljuje od digitizera industrijskim fenom. Staro ljepilo skinu, očiste.... stave novo i zalijepe novo staklo gore.

Ako radiš sam velike su šanse da ti pukne i digitizer

 

 

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Ziga kaže...
Ako radiš sam velike su šanse da ti pukne i digitizer

 Upravo tako.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Gale92 kaže...

Frendica mi ima SGS III kodiran na Vip.
Sada je od VIPa dobila kod za dekodiranje, no ona ne zna gdje i kako treba taj pripadajući kod upisati, da se dekodiranje odnosno proces izvrši?
Te samim time njezin SGSIII bude "otvoren" za sve mreže.

Hvala na pomoći

 

Jednostavno ubaci sim karticu neke mreže koja nije vip i onda će umjesto mogućnosti za unos pin-a dobiti polje u koje upiše taj kod za otključavanje. 

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2015 11:11 (paradoxxxx).
16 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Izašao RESURRECTION REMIX LP [5.3.9]

Flashanje sve odjednom.

  1. ROM: cm-Resurrection_Remix_LP_v5.3.9-20150319-i9300.zip - changelog
  2. Gapps: piconano => razlika između pico/nano          NAPOMENA: nemojte stavljati druge verzije jer morate flashati PIT
  3. Kernel: boeffla-kernel-3.0-alpha10-CM12.0-NG-i9300.recovery.zip , a ovaj apk instalirate kada se podigne ROM -> 2.1.71_boeffla-config-v2.apk
  1. Root: SuperSU 2.46

 

Također možete i staviti mnoštvo CM12 tema:

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Moze li mala pomoc, htio sam rootati S3 sa ovim tutorialom http://galaxys3root.com/galaxy-s3-root/how-to-root-galaxy-s3/

Sve je proslo u redu i Titanium Backup mi kaze da imam Root acces ali kad zelim uci u recovery uopste to nije CMW vec Android Recovery 3e.

Sad me zanima kako uci u CMW?

 

EDIT: Problem rijesen pomocu Rom Managera.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.3.2015 17:22 (AdMer12).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Od prije par dana, baterija mi se prazni nenormalno brzo, i mobitel se jako grije. Izvadio sam svoju bateriju, i stavio bratovu, s  kojom bi trebalo biti sve u redu, no opet ista prica.. od punjenja do praznjenja mobitela max sat vremena, mobitel postaje skoro vruc na dodir. Moze li to biti nesto drugo osim baterije?

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Toni91 kaže...

Od prije par dana, baterija mi se prazni nenormalno brzo, i mobitel se jako grije. Izvadio sam svoju bateriju, i stavio bratovu, s  kojom bi trebalo biti sve u redu, no opet ista prica.. od punjenja do praznjenja mobitela max sat vremena, mobitel postaje skoro vruc na dodir. Moze li to biti nesto drugo osim baterije?

 

Pa pogledaj na potrošnji baterije o čemu se radi.

Freak Show Inc.
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Moze mala pomoc koji Saletov NeatRom da skinem, posto vidim da ima v8.2 (4.3) i AOSP v8.0 (4.4) ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

 Dali netko koristi REVOLUTION HD 53.0 rom...nikako nemogu rijestit da mi youtube radi(cistio sam cache napravio uninstall i opet skinio), kada pokrenem video izbaci prekinuta veza s posluziteljem i nece da pokrene...na xda dosta ljudi ima taj problem nekima je ponovo skidanje pomoglo ali ja nisam te srece, pa ako tko ima ideju bio bih zahvalan

Battlelog : Dom1natoRRR | Xfire : dgrubesa14 | YouTube : dgrubesa1990 | Facebook : p4wner
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
p4wner kaže...

 Dali netko koristi REVOLUTION HD 53.0 rom...nikako nemogu rijestit da mi youtube radi(cistio sam cache napravio uninstall i opet skinio), kada pokrenem video izbaci prekinuta veza s posluziteljem i nece da pokrene...na xda dosta ljudi ima taj problem nekima je ponovo skidanje pomoglo ali ja nisam te srece, pa ako tko ima ideju bio bih zahvalan

 Dok sam imao S3 isti problem i nikako riješiti. Vratio sam ga na HD 52 i to je to

 

 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
AdMer12 kaže...

Moze mala pomoc koji Saletov NeatRom da skinem, posto vidim da ima v8.2 (4.3) i AOSP v8.0 (4.4) ?

 Preuzmi AOSP, on jednostavno "nema" one Google "dodatke" poput Google Map, Google, bla bla.
A te iste možeš i naknadno preuzet (po paketima koji želiš odabrati

14 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Pozdrav,koji je trenutno najbolji 4.4 rom?
Isprobao sam saletov neatrom,archidroid koji mi je bio najbolji,a trenutno sam na lollipop koji mi nije nes posebno,osim vizualno a i dosta je sporiji od 4.4 romova.(znam da jos nije optimiziran ali ionako sumnjam da ce bit fluidnih lollipop romova posto nije sluzbeno namijenjen za s3...)

Markinho19
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2015 13:55 (markinho19).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
markinho19 kaže...

Pozdrav,koji je trenutno najbolji 4.4 rom?
Isprobao sam saletov neatrom,archidroid koji mi je bio najbolji,a trenutno sam na lollipop koji mi nije nes posebno,osim vizualno a i dosta je sporiji od 4.4 romova.(znam da jos nije optimiziran ali ionako sumnjam da ce bit fluidnih lollipop romova posto nije sluzbeno namijenjen za s3...)

 pa ni 4.4 nije službeno namjenjen za SGS III pa "radi" na CUSTOM bez ikakvog premca

14 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ma dobro,4.3,4.4 nije velika razlika,al petice ionako nece bit :P
I jos nesto,jel netko zna kako mogu spremit neku igru/aplikaciju?
Ne zelim izgubit progress,nije online igra a planiram stavljat novi rom.

Markinho19
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
markinho19 kaže...

Ma dobro,4.3,4.4 nije velika razlika,al petice ionako nece bit :P
I jos nesto,jel netko zna kako mogu spremit neku igru/aplikaciju?
Ne zelim izgubit progress,nije online igra a planiram stavljat novi rom.

Titanium Backup

Battlelog : Dom1natoRRR | Xfire : dgrubesa14 | YouTube : dgrubesa1990 | Facebook : p4wner
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ekipa, želim vam se zahvaliti. 
Od kako sam kupio SGS III (od toga je prošlo negdje 3 godine) pa do danas, ova tema mi je uistinu pomogla.
Kada nije bilo mojih upita ili davanja savjeta ostalim forumašima, uživao sam čitati "dogodovštine" ostalih vlasnika SGS III.
No od danas sam na HTC One M8 a moj se SGS III sprema u kutiju kao "rezervni mobač-za nedaj bože potrebe".

Hvala još jednom !!  

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Gale92 kaže...

Ekipa, želim vam se zahvaliti. 
Od kako sam kupio SGS III (od toga je prošlo negdje 3 godine) pa do danas, ova tema mi je uistinu pomogla.
Kada nije bilo mojih upita ili davanja savjeta ostalim forumašima, uživao sam čitati "dogodovštine" ostalih vlasnika SGS III.
No od danas sam na HTC One M8 a moj se SGS III sprema u kutiju kao "rezervni mobač-za nedaj bože potrebe".

Hvala još jednom !!  

 vratit ces se ti samsungu vidjet ces.

ja vise ne mogu zamislit bez Amoled screena na mobu,imao LG G2 poslije Galaxya S3 i nakon mjesec se vratio fino na samsung samo S4 ovaj put i to je to.

M8 jedino sto izgleda sexy (Y)

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
mersimh kaže...
Gale92 kaže...

Ekipa, želim vam se zahvaliti. 
Od kako sam kupio SGS III (od toga je prošlo negdje 3 godine) pa do danas, ova tema mi je uistinu pomogla.
Kada nije bilo mojih upita ili davanja savjeta ostalim forumašima, uživao sam čitati "dogodovštine" ostalih vlasnika SGS III.
No od danas sam na HTC One M8 a moj se SGS III sprema u kutiju kao "rezervni mobač-za nedaj bože potrebe".

Hvala još jednom !!  

 vratit ces se ti samsungu vidjet ces.

ja vise ne mogu zamislit bez Amoled screena na mobu,imao LG G2 poslije Galaxya S3 i nakon mjesec se vratio fino na samsung samo S4 ovaj put i to je to.

M8 jedino sto izgleda sexy (Y)

 dzaba ti ovaj stekavi s3 dao bi ga sad dzabe,kako me samo nanervira..

volim sto vole mladi
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava
M8 ima vrhunski display + radi bolje nego ijedan samsung na tržištu trenutno, a pogotovo bolje nego S3
 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Najvjerovatnije ću kupiti ovaj model, sad me zanima S3 ili S3 Neo?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
papaoutai kaže...

Najvjerovatnije ću kupiti ovaj model, sad me zanima S3 ili S3 Neo?

 S3 radi velike podrške custom ROM-ova.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - wake up lag

postoji li ikakvo rješenje za "wake up lag" na ovom telefonu? konstantan je i mota se oko jedne - jedne i pol sekunde ovisno o raspoloženju telefona. gore je stock 4.3, rootan i počišćen veći dio bloatwarea ali čini se da to nema nikakve veze. disejblan s-voice, nikakvi efekti na zaslonu, isključen ZRAM u trickster MODu ali bez promijene. sve ostalo radi bez greške pa mi se ne da stavljati ikakav custom rom. a kad smo i kod toga, kakva je situacija sa custom romovima i da li se ekran kod njih pali ODMAH odnosno, da li je touchwiz taj koji kolje?

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2015 8:46 (dajcina).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice