Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.593.968
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Moguce da ti je firmware file oštećen, preuzmi iznova i pokusaj flasat.
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Dali ima koji stabilan Lollipop rom za S3?

If you want something done right, do it yourself
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Nekada pomogne Factory reset i wipe dalvik ili čak ponovo instal preko odina, znalo mi se to dešavati
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
LGA775 kaže...

Dali ima koji stabilan Lollipop rom za S3?

 

Archidroid, danas izasao ..navodno stabilan :)

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2354859

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
acerbis kaže...

Pozdrav, imam jedan problem... naime, na galaxyiu sam najprije imao stock rom i poceo je bootloopat... stavio sam cm 4.4 preko cm installera, tako sam ga koristio neko vrijeme... sad sam promijenio operatera i trebalo je mobitel dekodirati... nije prihvaćao kod za otključavanje... dobijem drugi kod... opet ništa....odlučio sam ga vratit preko odina na stock i sad mi dođe do onog bijelog samsung loga, zavibrira, i opet samsung bijelo...neide animacija od pocetka...ima tko kakvu ideju sta ciniti?probao sam opet istu proceduru sa odinom i opet isto... mozda neka druga verzija firmwirea?

 Tako sam morao na oba S2 vraćati službeni ROM da bi mogao otključati ga kodom, poslije toga odmah u recovery i staviš custom ROM.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Uspio sam pokrenuti mob i sve...al kod opet nije sljakao pa sam ga poslao na servis neka to naprave...operater je to dužan dekodirati... :)

9 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Jel netko naso MIUI na kojem radi sve?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

jel mi moze neko rec kako se vratim na stock rom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Mozete se vratiti na stock rom, tako sto cete otici na Firmwares - SamMobile i uneti broj modela (I9300). Pronacicete firmware koji vama odgovara i preuzeti ga.

Kada preuzmete firmware povezite telefon u debugging modu, zatim udjite u download mod. Preuzmite Odina i otvorite program. Kada Odin prepozna telefon stisnite na PDA i pronadjite firmware koji ste skinuli. Option: ostavite stiklirano Auto Reboot i F. Reset Time, zatim stisnite Start.

16 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ženin S3 je pao i ekran više ne radi. Nije razbijen ali ne prikazuje sliku. Sam mobitel radi (zvoni, bla bla). Jel moguće da je neki manji kvar ili je definitivno ekran "otišao"?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Definitivno ekran, po meni popravak se ne isplati, eventualno prodati u dijelove
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Kupujem matičnu ako je 32 gb verzija

If you want something done right, do it yourself
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
LGA775 kaže...

Kupujem matičnu ako je 32 gb verzija

 

Nope, 16...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Molim vas da mi preporucite navigaciju za s3.

Koristim rom ArchiDroid 3.0.2.

Hvala!

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Mozda besplatna navigacija ''HERE"

Da te upitam za taj rom archi 3.0.2, kako si rijesio problem sa google play servisima? Meni je stalno pop up iskakao pa sam otisao s njega, inace po meni je to najoptimalniji rom za s3...

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Progooglaj navigon, vrhunska navigacija

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
jazojazo kaže...

Mozda besplatna navigacija ''HERE"

Da te upitam za taj rom archi 3.0.2, kako si rijesio problem sa google play servisima? Meni je stalno pop up iskakao pa sam otisao s njega, inace po meni je to najoptimalniji rom za s3...

 Ne znam sta da ti odgovorim, nisam imao uopce problema sa servisima...

TrustNo1
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ljudi imam problem!

 

Djevojka je imala S3, međutim, taj S3 je imao probleme da se sam restartuje svaka 2 dana, i eventualno se jednom isključio i nikad ga nismo mogli upaliti. Zaboravili smo na njega 5-6 mjeseci, i nađem ja njega, drlikam pokušavam ga upaliti, neće nikako, zamijenim baterije, opet neće. Ostavim ga, nakon 3-4 sata uzmem opet da ga uključim, kad uključi se. Radio normalno možda 10 dana i opet krepao. U čemu bi mogao biti problem? Inače, telefon ne responda na power button uopšte, kao kad bih izvadio bateriju i pokušavao uključiti telefon.

EUW: Dorans Dildo
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ima li mogućnost da se s3 lte 2gb ram upgrada na lollipop? Verzija s3-ce je SCH-I535.

Hejjjjj
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Stavio ArchiDroid 3.1.2.

Zasad jako dobro, sve fluidno i jako brzo.

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Mene smeta nepodnosljivi lag pri pozivima i random force close kamere :/

Vratio se na dobri stari KK3.0.1, jednostavno najflujidnij rom za s3 ;)
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
jazojazo kaže...

(...)

Da te upitam za taj rom archi 3.0.2, kako si rijesio problem sa google play servisima? Meni je stalno pop up iskakao pa sam otisao s njega, inace po meni je to najoptimalniji rom za s3...

 Da, postoji problem nakon sto se google play store(service) azurira na zadnju verziju. Rijesenje je da stavis GPS na "device only" ili da stavis ovaj fix: LINK

 

BannedOnThisForum kaže...

Ljudi imam problem!

 

Djevojka je imala S3, međutim, taj S3 je imao probleme da se sam restartuje svaka 2 dana, i eventualno se jednom isključio i nikad ga nismo mogli upaliti. Zaboravili smo na njega 5-6 mjeseci, i nađem ja njega, drlikam pokušavam ga upaliti, neće nikako, zamijenim baterije, opet neće. Ostavim ga, nakon 3-4 sata uzmem opet da ga uključim, kad uključi se. Radio normalno možda 10 dana i opet krepao. U čemu bi mogao biti problem? Inače, telefon ne responda na power button uopšte, kao kad bih izvadio bateriju i pokušavao uključiti telefon.

 Jesi pokusao napraviti vracanje na tvornicke postavke(full wipe preko recoverya) ili jos bolje flesati zadnji firmware preko odina?...

11 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

frend mi dao da mu probam srediti mob, kad se upali pise samo logo od samsunga i nece dalje, probao sam preko odina podignuti jedan official firmware 4.4 ne znam za koju drzavu sam skinuo(mislim da to nije bitno koja je)

 

al mi odin baci gresku. http://prntscr.com/88i35j

 

Ima neko ideju sta napraviti, probati neki custom rom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
PiXeLsss kaže...
Mene smeta nepodnosljivi lag pri pozivima i random force close kamere :/

Da, u pravu si, to je i mene smetalo, mislio sam da mi nesto nije dobro proslo prilikom flashanja (iako nema sta) pa sam ga flashnuo jos jednom i sad nekako bolje radi.

Ali mali lag jos postoji.

 

BTW Archi je izbacio novu eksperimentalnu verziju... LINK

 

Okay guys, big revolution has come, I uploaded new 3.1.3 experimental.

That experimental has 4 BIG changes compared to all previous versions, which should benefit us greatly:
- kCollectorTypeHSpaceCompact for ART
- dlmalloc for bionic malloc implementation
- ART dex-preoptimization
- Turned off ZRAM

If all of my calculations are correct, we should gain tons of free memory thanks to dlmalloc and special ART collector, and blazing fast performance thanks to dex-preoptimization and turned off ZRAM, which is no longer needed for extra memory.

TrustNo1
15 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Hej PiXeLsss, evo flashao sam stable 3.1.2 verziju sa ovom eksperimentalnom 3.1.3 i mogu ti potvrditi iz prve ruke da su lagovi kod poziva i poruka daleko manji nego sto su bili.

Rom je zaista fluidan. Citam na xda kako nekolicina ima problema sa rebootom, ali evo kod mene stvarno sve ok.

 

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Da, isto čitam da sve bolje radi ..al bum sačekao još da se to sve ispolira :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Da, isto čitam da sve bolje radi ..al bum sačekao još da se to sve ispolira :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

jel moze link za staj stable?

 

taj ro flasham preko odina? trebam stavljati cwm

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Samo odi na onaj link koji sam gore postao, pa odi na prvu stranicu, tamo imas sve, linkove za skinuti i upute kako i sta napraviti.

Jednostavno je.

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
PiXeLsss kaže...

 

BannedOnThisForum kaže...

Ljudi imam problem!

 

Djevojka je imala S3, međutim, taj S3 je imao probleme da se sam restartuje svaka 2 dana, i eventualno se jednom isključio i nikad ga nismo mogli upaliti. Zaboravili smo na njega 5-6 mjeseci, i nađem ja njega, drlikam pokušavam ga upaliti, neće nikako, zamijenim baterije, opet neće. Ostavim ga, nakon 3-4 sata uzmem opet da ga uključim, kad uključi se. Radio normalno možda 10 dana i opet krepao. U čemu bi mogao biti problem? Inače, telefon ne responda na power button uopšte, kao kad bih izvadio bateriju i pokušavao uključiti telefon.

 Jesi pokusao napraviti vracanje na tvornicke postavke(full wipe preko recoverya) ili jos bolje flesati zadnji firmware preko odina?...

 Bih ja da mogu pristupiti bilo čemu kad je on isključen. Kad ga spojim preko USB-a na PC, ne reaguje, PC detecta kao corrupt hardware. Uključi se svaki 15-ti dan..

EUW: Dorans Dildo
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice