Samsung Galaxy Mini GT-S5570I

poruka: 5
|
čitano: 2.439
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Samsung Galaxy Mini GT-S5570I

Ekipa evo ovako imamo mali problem s navedenim galaxyem,telefon je zablokiran i dođe do onoga samsung i stoji i resetira se,probao sam hard reset no 0 bodova,znači stalno na samsung dođe stoji oko 1 minute i resetira se,ima tko ideju? telefon je zablokiran s pokušajem otključavanja(točkice),hitno nekakva pomoč!

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy Mini GT-S5570I

...za razliku od tvoga, moj se zaledio, isključim ga i on je samo "vrtio" do video klipa i vraćao isto...poslije nekih mojih "rabota" vrti do iste "točke" kao i tvoj...

...pokretao sam ga sa sd kartice aplikacijom Jelly Blast v.3 i kod rebootanja ne nađe potrebnu datoteku (?)...SOS...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy Mini GT-S5570I

...RIJEŠENO...aplikacijom Odin3_v1.84... :-D

...skinutu aplikaciju pokrenuti pod uvjetom da je smartphon spojen USB kabelom na raćunalo...

...pritisnuti tipke jačine zvuka DOLJE, MENU i POWER (jednu po jednu u kratkom roku)...

...kada se na zaslonu pojavi logo otpustiti tipke...

...kliknuti tipku na UP...

...START (preduvjet da je sve odrađeno unutar aplikacije)...

...pratiti proces i to je to...

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2014 10:51 (4ucker).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini GT-S5570I

Pozdrav svim članovima foruma.Molio bih vas pomoć.Imam samsung galaxy mini gt-s5570i gingerbread 2.3.6 i nedavno sam ga rootao.Htio bih ga nadograditi na cyanogenmod 2.7.0 ali nisam baš siguran što točno trebam napraviti.Stoga molim nekoga tko je to već radio ako mi može dati upute ili ako znate gdje bih mogao naći tutorijal.Hvala

Mateo
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini GT-S5570I

Pozdrav...

Samsung Galaxy Mini GT-S5570I android, posjedujem već 3 godine , radi , sve ok, zadovoljan itd, nemam primjedbi....

no međutim imam nešto drugo, a problem je u tome da bih htio vratiti tvorničke postavke, ali u mom slučaju je to nemoguće.

Zašto???... iz jednostavnog razloga, prvo treba ukloniti (obrisati) samsung račun, koji sam napravio čim sam ga kupio.

Nebi bilo problema da sam zapamtio, ili zapisao lozinku računa, ovako ne mogu se sjetiti....ne mogu obrisati samsung račun, pa da vratim tvorničke postavke....

Ima li netko s tim iskustva, ili ima načina na koji bi se moglo pomoći.... Pokušao sam sa reset harda, ali ništa... ne pomaže... a ne mogu vratiti bacup.....

MOLIM POMOĆ..

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice