Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

poruka: 730
|
čitano: 174.281
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

O bogte. Knox je za sigurnos tvoju ne njihovu. Za sve ostalo je odin. Ako samsung stavlja na stranicu romove onda valjda nema nista protiv... 

prodajem/mjenjam galaxy note vrlo povoljno!!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Koliko sam ja shvatio, ne mozes kao kod prijasnjih modela ponistiti status modified koji se promijeni prilikom root-a (kao npr sa triangle away), on ostaje stalno upisan i na temelju toga u servisu mogu odbiti popravak pod garancijom.

16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Sto se tice root mobitela,bespotrebno zezanje sa garancijom,od kada imam note 2 nema potrebe za root,sve manje vise radi savrseno,isplati se jedino na starijim modelima tipa s1,s2 gdje se vidi ogromna razlika.

Intel i5 3350p 3.1ghz,8g ddr3 1600mhz,ssd intel 330 120gb,vtx3d 7750 1gb,asrock b75 pro3
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
Tomo051 kaže...

 status modified 

Vratis na staro sa "hard reset", ali na Note2.

na referendumu PROTIV
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
maks0806 kaže...

O bogte. Knox je za sigurnos tvoju ne njihovu. Za sve ostalo je odin. Ako samsung stavlja na stranicu romove onda valjda nema nista protiv... 

 

{#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
Tomo051 kaže...

Koliko sam ja shvatio, ne mozes kao kod prijasnjih modela ponistiti status modified koji se promijeni prilikom root-a (kao npr sa triangle away), on ostaje stalno upisan i na temelju toga u servisu mogu odbiti popravak pod garancijom.

  erm... da, ako sam dobro informiran; trenutno jeste takva situacija, imho pitanje je samo vremena kada će doći neko 'protu-riješenje'... ako tko ima/dobije kakav info, nek javi  {#}

11 godina
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Pošto planiram uzet ovaj mob malo sam tragao na netu neke stvari koje me zanimaju ali imam nekih pitanja. Znam da pomoću aplikacije Titanium backup možeš sve backupovat na sd karticu ili računar, međutim treba root. Da li postoji neko riješenje (koliko vidim Samsungov Kies ga nema) gdje se može napraviti backup/restore cjelokupnog uređaja (znači da su uključeni kontakti,poruke,mailovi, postavke telefona,slike,aplikacije,passwordi...) znači kao iTunes za iOS uređaje?

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Zar nije bilo nekakve priče da po EU zakonu garanciju moraju priznat i ako je uređaj rootan? 

GL&HF
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

A naravno, evo tu sam raspiso zasto garancija mora vrijediti.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/rootom-se-ne-gubi-garancija-eu/199330.aspx

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Jel kupio tko note 3 u T-mobileu? Vidim da je neka nestasica kod njih. U mom t-centru su dobili samo JEDAN uredaj od pocetka prodaje, i do sada nisu niti jednu novu posiljku dobili, a koliko sad vidim, maknut je i sa stranice od t-mobilea.

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
EchoOne kaže...

Servis europatrade kaze drugacije:

 

Poštovani!



Mi kao servis smo upućeni drugačije nego što članak navodi. Za dodatne informacije možete se obratiti Samsungovoj tehničkoj službi na broj : 062/ 726-7864 .



LP

Intel i5 3350p 3.1ghz,8g ddr3 1600mhz,ssd intel 330 120gb,vtx3d 7750 1gb,asrock b75 pro3
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Uputi ih odvjetniku ;)

 

P.S. Broj koji si napisao se ne koristi.

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2013 17:01 (EchoOne).
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Pozdrav svima!

 

Molim pomoc ljudi, pogotovo vi koji imate NT3.. znaci imam priliku mijenjat svoj galaxy s4 za note 3 uz nadoplatu 500 kn. (s4 kupljen za 2.900kn, prodam ga za 3.500 + 500 kn dobivam note)

E sad me zanima vase misljenje koliko bi to bilo isplatiljivo ili nebi, mislim dali je note 3 vrijedan zamjene? 

 

hvala unaprijed!

NightHawk
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Sve ovis o tome što tražiš od uređaja. 

Meni je Note 3 zapeo za oko zbog dobre baterije, veličine ekrana tj. lakše konzumacije multimedijskog sadržaja, te zbog sPena. Ukoliko su ti navedene stavke bitne onda se definitivno za "500kn" isplati sa S4 preći na Note 3.  

 

In the end there will be only ( c )haoss ...
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
Skole07 kaže...

Pozdrav svima!

 

Molim pomoc ljudi, pogotovo vi koji imate NT3.. znaci imam priliku mijenjat svoj galaxy s4 za note 3 uz nadoplatu 500 kn. (s4 kupljen za 2.900kn, prodam ga za 3.500 + 500 kn dobivam note)

E sad me zanima vase misljenje koliko bi to bilo isplatiljivo ili nebi, mislim dali je note 3 vrijedan zamjene? 

 

hvala unaprijed!

Za samo 500 nadoplate, DA bez razmišljanja ;)

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Tražim neki program putem kojega bi na pc-u mogao gledati slike snimnjene sa 'Surround shot' modom... itko?{#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
Dodge_167 kaže...

Jel kupio tko note 3 u T-mobileu? Vidim da je neka nestasica kod njih. U mom t-centru su dobili samo JEDAN uredaj od pocetka prodaje, i do sada nisu niti jednu novu posiljku dobili, a koliko sad vidim, maknut je i sa stranice od t-mobilea.

Cisto da javim, da jos nisam dobio poziv od t-mobilea da je mobitel stigao. Imam neki osjecaj da me malo zaje*avaju. Svaki put kad dodem u centar kazu da nisu dobili niti jedan komad. Zar je to stvarno istina? Polako gubim strpljenje. Prakticki nemaju niti jedan mobitel u ponudi, osim galaxy fame-a i htc 8s. Zar je tako u svim centrima?

15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Napokon sam i ja postao vlasnik Note III!! Danas sam isao do tcentra i zacudo, imali su jedan mobitel u skladistu. Kaze prodavacica da su ih dva dobili, i eto, ja sam drugi sretnik :D
Zasada sam stvarno jako zadovoljan. Ocekujem da ce baterija puno dulje trajati nego na prijasnjim mobitelima koje sam imao (One, 4S).

Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Kolega @Dodge_167 de mi reci kakav ti je taj S line(čini mi se da se tako zove) cover? Jel valja čemu? Da li je kompletan "aluminijski" obod prekriven, ostali otvori da li su precizno isječeni...?Ja sam upravo naručio sebi plavi.

Koja preporuka za screen protector? Da li je ovaj ok?

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2013 2:44 (Sheldon Cooper Ph.D).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

jel mi koze neko objasniti zasto kada sam instalirao novi firmware na note 3 slike koje prebacim na mob budu sve i jedna mutna i muzika stuca? n9005XXUDMJ7 verzija trenutacna a bila je neka XXUBMJ2 . Hvala

Trky
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

dali se i kod vas na noteu III događa da čim se napuni baterija 100% ne prikazuje odmah zelena ledica nego par minuta malo kasnije, jer meni se upali zeleno nakon što se napuni nekih 5-10 min ne znam točno pa me zanima dali je to normalno??

NightHawk
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
to ti je drug kao i sa svakim postotkom baterije... pogledaj npr koliko vremena treba za jedan postotak i onda uporedi sa zadnnjim msm100 % Sasvim normalnoo :) No sikiriki i kod mene je isto!
Trky
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Da se pohvalim da sam od prije 2 dana ponosni vlasnik ovog telefona u crnoj verziji i u pitanju je SM-N9005 sa 32GB interne memorije. Prije njega sam imao Note 2 ali je ovo i više nego odličan napredak po pitanju rada i funkcija, kao i izgleda. Telefon je fantastičan i ne žalim ni pare koje sam dao za njega. :)

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
pedjat89 kaže...
to ti je drug kao i sa svakim postotkom baterije... pogledaj npr koliko vremena treba za jedan postotak i onda uporedi sa zadnnjim msm100 % Sasvim normalnoo :) No sikiriki i kod mene je isto!

Kriva filozofija {#} Baterija se ne puni iznad 100% nego do 100.00%, ne do 100.99%. U ovom slučaju što si naveo normalno bi bilo da stoji 99% jedno vrijeme dok se ne prebaci na 100% {#}

 

Što se tiče tog "problema", meni se ista stvar dešavala par telefona, dakle normalno je...

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.1.2014 10:44 (lllnuclearlll).
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Stigao je oficialni 4.4.2. Jel ga stavio tko? Ja jos necu, cekam da T-mobile izda svoj pa da ga updejtam. Ne da mi se rootati mobitel.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
Dodge_167 kaže...

Stigao je oficialni 4.4.2. Jel ga stavio tko? Ja jos necu, cekam da T-mobile izda svoj pa da ga updejtam. Ne da mi se rootati mobitel.

Mozes mi objasnit sta bi to znacilo oficialni, a sto kad operater izda svoj?

Sto ako je moj NOTE kupljen u tele2, imam svoj t-mobile broj u njemu jer radi na se mreže..? znaci li to da bi ja trebao cekati da tmobile izbaci kitkat posto imam njihov broj u telefonu? Trenutno sam na 4.3

NightHawk
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.1.2014 2:40 (Skole07).
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

I jedno i drugo je službeni, samo ovaj od operatera ima custom boot animaciju i par aplikacija i melodija više (uglavnom bloatware).

 

Ti trebaš čekati kad izađe nebrendirani firm. Na Sammobilu se označava sa TRA ako hočeš flešati.

Crkva je zlo 21. stoljeća
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
Zanima me jel moze note 3 iz amerike radit kod nas? Otkodirat se moze to sam provjerio....ali se ne kuzim u te frekvencije previse.... Pa ako moze pomoc... Tocan model je N900R4.... Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
Migi86 kaže...
Zanima me jel moze note 3 iz amerike radit kod nas? Otkodirat se moze to sam provjerio....ali se ne kuzim u te frekvencije previse.... Pa ako moze pomoc... Tocan model je N900R4.... Hvala

Moze raditi, ali taj model je Sprintov ak se ne varam koji je CMDA uređaj i nema bandove za Eu signal. Tako da sam uvjeren da nece raditi.

HTC Desire --> iPhone 4s --> HTC OneX --> SGSNII --> iPhone 5 --> SGSS4 --> HTC One --> iPhone 5s/Note3(prodan:)
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

lijep pozdrav gospodo..... fan sam samsung telefona do sad sam imao sve S linije i sad mi se pojavilo zasićenje kod s4, pa sam gledao i zapeo mi je za oko note3. E sad moze mi netko pomoci i reci jeli pametno se seliti s s4 na note 3. Malo sam pregledavao izgleda da je nt3 jaci telefon i ekran me fascinira velicinom ali isto tako bojim se veličine njegove opcenito. jeli strasno ga nosit i koristit? s s4 nisam imao nikakvih problema do sad? ako je netko slucajno presao s s4 na nt3 molio bih ga takodjer koju riječ da napise....

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice