Samsung Galaxy Note 4!

poruka: 968
|
čitano: 204.166
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!

Nije mi nikad to radio . kupio sam novu bateriju nakon 2 godine i idemo dalje.. Ako te ništa ne košta probaj stavit custom rom pa ako se i dalje to dešava (i ako nisi mjenjao bateriju) onda ili je do nje ili je neki drugi hardverski nedostatak. Sve u svemu i nakon 2+ godine mob i dalje radi kako je i radio. 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
15 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Našao sam par aplikacija koje drže proc aktivnim u sleepu, Wake Lock i Wake Lock CPU Awake koje ljudi preporučaju za dizanje Notea 4 iz mrtvih nakon siječanjskog (security) updatea koji je prema mnogima uzrokovao problem (a i komentatri ispod tih aplikacija se uglavnom odnose na Note 4). Nije problem kupiti novu bateriju, no baš da pratim par dana kako će se ponašati. Očekujem malo veću potrošnju baterije, ali nije ni bitno, samo da se ne događa taj nagli pad ispod 30-35%. ako ništa drugo probat ću novu bateriju.

 

Edit: ovi programi su bezveze, i dalje isti problemi, probat ću još s novom baterijom pa ako bude isto ide u smeće.

 

Edit2: nabavio novu originalnu bateriju, sad baterija osjetno dulje drži, međutim su se dogodila dva iznenadna gašenja Notea i samo punjač ga je vraćao u život iako baterija nije bila prazna. Odradio backup, vratio 5.1.1, napravio upgrade na zadnji 6.0.1 i factory reset, pa ako se bude i dalje blesirao ide u smeće i Samsung nikad više.

 

Edit3: nakon tjedan dana što je radio dobro opet se naglo ugasio na 35% napunjenosti baterije i u život ga je vratio punjač. Nakon paljenja radi dalje ok, baterija sad drži dobro. Problem je inače naširoko dokumentiran diljem neta, navodno je zadnji security update ubio uređaj. Stavio sam opet Wake Lock da vidim par dana, u toni komentara ispod te aplikacije ljudi s Noteovima 4 zahvaljuju autoru što im je spasio mob, i to u 99% postova navode Note 4.

 

Edit4: nakon što su se problemi s nasumičnim gašenjem ponavljali par dana išao sam malo prtljati po Google aplikaciji i pokušao ugasiti opciju da osluškuje govor. Kad sam opciju ugasio skužio sam da aplikacija i dalje sluša. Pa sam je disableao i od tada evo već danima Note radi bez rušenja, a trajanje baterije je skočilo za duplo, praktički u okvire kad sam mogao durati 3-4 dana!!! Možda je stvar riješila problem, pratim dalje, žao mi je moba jer ovi noviji modeli ne nude ništa pametnog što nema i četvorka, štoviše imaju sve manje mogućnosti a koštaju nenormalno. Inače WakeLock programi su smeće koje iscucla bateriju u jedan dan i ne pomognu ništa, barem ne u mojem slučaju, tako da je problem očito (bio) negdje drugdje.

Deckard
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2017 10:40 (deckard).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

to s baterijom im je mana kad baterija dodje do odredjenog zivotnog vijeka..

 

kad je meni to poceo radit kupio sam novu bateriju za 80kn i peri dalje

 

inace meni je mob i dalje strava, zaista sve moje zahtjeve i potrebe ispunjava,a za 2 mjeseca mu bude 3 god kako je kod mene.

 

koristim custom rom i kernel, baterija mi dura prosjecno 3 dana sa oko 2-2.5h screen on timea i oko 2-3h razgovora.

 

necu ga mijenjat dok god radi,dao bog da pozivi jos 3 god pa i više

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
GrimReaperKC kaže...

koristim custom rom i kernel, baterija mi dura prosjecno 3 dana sa oko 2-2.5h screen on timea i oko 2-3h razgovora.

Koji ROM koristiš?

Deckard
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

erobot koristim vec skoro godinu i pol,svakih nekoliko mjeseci stavim zadnju verziju. trenutno koristim verziju 30.

 

 

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Imam Note 4 910F T-Mobile, 6.0.1 stock

ako može preporuka što bi mi bilo najbolje napraviti da si omogućim:

-youtube ad free i ostalo ad free po mogućnosti

-da zadržim sve aplikacije kako jesu podešene

-da ubrzam mob ponekad zašteka kad je istovremeno gps poziv i slično pa bude bug report i sl. ili ako slučajno istovremeno stisnem pojačavanje+stišavanje i još neku tipku isto bude bug report

 

Pretpostavljam da trebam rootati ali tražio sam i nisam siguran koja je najbolja opcija da  zadržim mob kako je podešen sad jer imam puno aplikacija u koje sam uložio puno truda da ih customiziram po želji.

Hvala unapriejd

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.3.2018 2:05 (bgm256).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4 - custom rom erobot

Pozdrav, imam note 4 910f i htio bi staviti custom rom moze li mi neko dati link koji preporucate?

Htio bi erobot ali pise da je samo za 910c

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2018 11:45 (Bullcheggs).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Ako netko želi ili treba ,  poklanjam  zaštitno staklo za galaxy note 4  (Dugo Selo)  pa ako je tko u blizini  nek si nosi ;)

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice