Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

poruka: 1.035
|
čitano: 269.935
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Evo moja baterija danas i prosječna potrošnja zadnjih godinu dana.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

ovako je kod mene na mateu 8 nadam se da je na noteu 9 isto ili cak bolje 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
ocean77 kaže...
draak kaže...
toma20 kaže...

ozbiljno razmisljam o kupovini :) kako ste zadovoljni nakon duzeg vremena koristenja? najvise me zanima baterija

 Mobitel je super, ali baterija je jako razocaravajuca. 

Ovo je danasnje koristenje

 

 

...i sad to usporedi sa ovim...Note 9, bez ikakvih problema dobijem 5-6 sati SOT...iskljucena stednja baterije, upaljen bluetooth stalno (spojen sa smartwatch), ekran na nekih 80% svjetlina, upaljen NFC (zbog Google Pay)...ja sam imao Note 8 i mob je zbilja super osim baterije.

Ja sam na njemu imao oko 3 i pol sata SOT.

 

 

O ja sam na N8 imao 6h SoT-a, ali to je bilo prije updatea. Svaki mobitel od Samsunga koji sam imao do sad, svakim updateom baterija je sve gora i gora. 

Na jednak nacin koristim mobitel od.kad ga imam.

 

14 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Note 8 kojeg mislim kupiti ima lagani burn in ikonica, pokriva li to jamstvo i jel pametno uzeti?

Star godinu.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
EZY-E kaže...

Note 8 kojeg mislim kupiti ima lagani burn in ikonica, pokriva li to jamstvo i jel pametno uzeti?

Star godinu.

Ako mob nije otvaran u nekom ne ovlastenom servisu i jamstvo jos traje onda nemas brige. Takoder provjeri Knox za svaki slucaj iako su meni sa 0x1 Knoxom mijenjali dosta stvari u jamstvu, ali better safe than sorry

14 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Kupio ga :)

Postoje li neke must stvari koje trebam instalirati/napraviti kod ovog modela?

Vidio sam da se rootanjem trippa KNOX pa ga ne želim još dok traje garancija.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Koristiš ga kao i sve druge što si koristio plus što ovdje imaš s-pen za bilješke, označavanje, crtanje... Root ne treba.
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Pozdrav novi sam ovdje i imam Note 8 kojih mjesec dana.Imao sam prije njega S7 i S4 active. Mogu rec da Note ima najlosiji signal od svih mobova koje sam imao  do sad,ili je moj nesto sje,,,, kupljen je novi u tele2. Tamo gdje je S7 imao 2 crtice 3g signala Note nema nista ,cista 0

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Pretpostavljam da su i drugi mobiteli bili na Tele2?
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Da . svi su bili na tele 2 . i sad kad dodjem kod staraca nemam signala uopce. a sa S7 i ovima prije sam imao bar neke. sad cista nula. probao sam sve opcije. samo 2g samo 3g pa 3g2g i na kraju 4g3g2g...ma cista nula. . resetiral sam mrezne postavke.vadio sim van. evo neznam.kaj vise. Note 8 duos je .star mjesec dana

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Probaj uzeti neku karticu od drugog operatera i isprobati na istoj lokaciji. I ja sam na Tele2 i nisam zadovoljan s brzinom neta i kvalitetom signala (baterija trpi).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

jucer sam stavil manualno trazenje mreze..nasao je jedino vip. a buraz ima galaxy Xcover na tmobile i normalno razgovara

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
916 kaže...

jucer sam stavil manualno trazenje mreze..nasao je jedino vip. a buraz ima galaxy Xcover na tmobile i normalno razgovara

 Nešto tebi ne štima s uređajem. Imam, N8 i nisam primjetio razlike u signalu između njega i N3 koji sam koristio prije. Gdje nije bilo signala tada, nema ga ni sad i obrnuto. Na tm-u sam

 

Edit: sad sam se sjetio nečega. Kakvu imaš maskicu? Jako kratko vrijeme sam koristio tpu maskicu koja je bila ofarbana nekom metaliziranom bojom po bokovima i trebalo mi je par dana da skužim da je ona razlog lošem ili prekidu signala.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2018 13:10 (dax-lax).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Koliko mogu dobiti za N8, još 14mj garancije. Normalni tragovi korištenja, ništa razbijeno i sve radi. ?

Uzet u Tmobile, sva oprema. 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

ovo nije losa ideja. zapravo imam neke ko bumper case kaj ima gornji i donji dio aluminijski a tipke su metalne. sad sam ga izvadio van i stavio u slilikonsku. sutra opet test kod staraca haha. stavit cu na 4g3g2g pa cemo videt

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

evo sad za dve crtice vise haha..jebemti masku vec sam bio h panici hah

5 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Koristio sam prvo note 3 pa note 4 doslo vreme promene ne mogu se odluciti izmedju note 8 ili s9+ sta je po vasem misljenju  bolje?

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2018 22:21 (micko999).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
micko999 kaže...

Koristio sam prvo note 3 pa note 4 doslo vreme promene ne mogu se odluciti izmedju note 8 ili s9+ sta je po vasem misljenju  bolje?

 

 Ako ti ne treba olovcica,s9+ uzimaj.

Obadvoje su top modeli ali devetka je noviji model

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Ja sam s Note8 otišao na Pixel pa na S9+ i vratio se na Note8. S9+ je imao par stvari koje mi nisu odgovarale (tih zvuk notifikacija, zagrijavanje...). Iz istog razloga nisam htio ići na Note9 jer je ista platforma i nisam htio eksperimentirati. Note 8 uredno odrađuje sve što mi je potrebno. Jedini nedostatak je nešto lošija autonomija od konkurencije. Sve ostalo je vrhunski posloženo.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Mislim da je pametnija kupnja s9+. Godinu dana duža nadogradnja,note8 nece dobit novi samsungov softwer za pie.

Note 8 samo ako je olovcica u igri.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Note 8 će dobiti Samsung One UI. Već se dosta pisalo o tome.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

S Note 8 sigurno nećeš pogriješiti. Za S9+ ,ne znam, vjerujem da je isto.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Uzmeš Note 9 i imas sve bez kompromisa.
Meni i S9+ kao ni Note 8 ne odgovaraju.
Note 8 je super, ali stalno mi je baterija i autonomija s njim bila na pameti.
Sa Note 9 o tome uopce ne razmisljam.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Nema se para za Note 9 da imam bez razmisljanja verzija 500gb...

Razmisljam izmedju Note8 i S9+ kolko vidim uzecu note 8...Da li je neko koristio il koristi UAG Monarch  masku vredi li,koja je po vama najbolja maska za note premisljam se za Monarch citah kao najbolja a vidim niko je jos spomenuo nije 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Dobro razmisli zelis li sigurno proslogodisnji flagship nasprema ovogodisnjem s9+.

Ako ti olovka nije bitna,cemu onda note8?

13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Imam note 8 i uzmi bolje n9+ ako nisi vezen za piskaranje olovkom jer nemaš nekih drugih prednosti s noteom a u suprotnom dobiješ generaciju noviji telefon, dulji support i bolje ležanje u ruci

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Svakako bolje S9+ u odnosu na N8 jer realno S9+ ne zaostaje u nicemu u odnosu na N9 osim u nesto slabijoj bateriji.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

U kontekstu ovog novog popusta (Samsung akcija -700kn), Note8 dobija još poneki plus uz navedeni s-pen.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Odlicna cijena za odlican mob.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Dok sam se ja odlucivao dal cu Note 8 ili Samsung  Galaxy s9+,s9+ prosao u poslovnici -_- 

 

on je bio 528e a note 8 480 eura...Nista uzimam onda Note 8 nece skoro dobijati nove modele s9+ 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice