Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.072.495
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
zviznemte kaže...

Htio sam vas pitati dali vam se pregrijava mobitel i sporo puni. Ja imam bateriju koja nije original.pa mislim da je u bateriji problem.

  Ja takav problem nemam (stock baterija).

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
4L4N kaže...

updateam miui v5 official based i mobtel mi nakon nekog vremena ude u softbrick. Nakon wipe dalvik i cache partition upali. U cemu bi ogao bit problem? probao sam i preko updatera flashat i preko cwm (wipe data,catche,dalvik) i opet isto. Mobitel radi neko vrijeme i od jednom se ugasi i nema paljenja. A na trenutnoj verziji radi normalno.

Jesi siguran da si dobru verziju skinuo?
Možda su prtljali nešto po bazi firmwarea.
Ne pratim MIUI neko vrijeme (uskoro hoću) {#} 

zviznemte kaže...

Htio sam vas pitati dali vam se pregrijava mobitel i sporo puni. Ja imam bateriju koja nije original.pa mislim da je u bateriji problem.

Ne pregrijava mi se dok mi se puni.
Puni mi se normalno.

Mogao bi biti problem s baterijom.
Ako imaš duže mobitel. 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
11 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Hvala vam. Vidimo se jurim kupit novu bateriju dok mi se ne rastopi stol. {#}

"Možemo upotrebljavati najrazličitija dostignuća tehnologije, no ako su bez srca, nehumana - ostavimo ih po strani."
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

da problem ti je s baterijom.

 

ja sam narucio pred par dana novu orginal pa cekam da stigne,nadam se da ce meni moj problem rijesiti...

 

cak i nije skupo,110-tak kuna.ocekivao sam oko 200 {#}

 

nadam se da ce mi mob super radit, mali ulog za jos pola godine... dok se ne skupe pare za s5 ili sta vec...

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.3.2014 13:09 (GrimReaperKC).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...
4L4N kaže...

updateam miui v5 official based i mobtel mi nakon nekog vremena ude u softbrick. Nakon wipe dalvik i cache partition upali. U cemu bi ogao bit problem? probao sam i preko updatera flashat i preko cwm (wipe data,catche,dalvik) i opet isto. Mobitel radi neko vrijeme i od jednom se ugasi i nema paljenja. A na trenutnoj verziji radi normalno.

Jesi siguran da si dobru verziju skinuo?
Možda su prtljali nešto po bazi firmwarea.
Ne pratim MIUI neko vrijeme (uskoro hoću) {#} 

zviznemte kaže...

Htio sam vas pitati dali vam se pregrijava mobitel i sporo puni. Ja imam bateriju koja nije original.pa mislim da je u bateriji problem.

Ne pregrijava mi se dok mi se puni.
Puni mi se normalno.

Mogao bi biti problem s baterijom.
Ako imaš duže mobitel. 

Imaš i njihov updater koji skine i sam updatea al opet isto. Mob mi je od matere i stavim joj original frimware al ona neće hahaha touchwiz joj ružan. Navikla se na miui i gotovo. Miui je ostao jer je to bio moj mob pa sam joj ga poklonio za Božić. Sta bi dali da imate takvog sina? XD

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
GrimReaperKC kaže...

da problem ti je s baterijom.

 

ja sam narucio pred par dana novu orginal pa cekam da stigne,nadam se da ce meni moj problem rijesiti...

 

cak i nije skupo,60-tak kuna.ocekivao sam oko 120 {#}

 

nadam se da ce mi mob super radit, mali ulog za jos pola godine... dok se ne skupe pare za s5 ili sta vec...

joj daj mi posalji u PP broj covjeka ili mi reci di si narucio i ako ima jos. ova moja neoriginal dode 110 a ja nemam para

"Možemo upotrebljavati najrazličitija dostignuća tehnologije, no ako su bez srca, nehumana - ostavimo ih po strani."
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

@Sale ovaj mod AOSP AppleEmoji od tvog KitKat, jel se moze to instalirat na Neat 5.9? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

decki imam problem u gornjem lijevom uglu kod prednje kamere mi ekran dise znaci na mali pritisak lufta i nije cvrst,dali ste imali slican problem i kako  i ga mogao rijesit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
began kaže...

decki imam problem u gornjem lijevom uglu kod prednje kamere mi ekran dise znaci na mali pritisak lufta i nije cvrst,dali ste imali slican problem i kako   i ga mogao rijesit?

  Definitvno ne. Otvori kuciste pa vidi jesu li sarafi unutra popustili.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
dinos3 kaže...
began kaže...

decki imam problem u gornjem lijevom uglu kod prednje kamere mi ekran dise znaci na mali pritisak lufta i nije cvrst,dali ste imali slican problem i kako   i ga mogao rijesit?

  Definitvno ne. Otvori kuciste pa vidi jesu li sarafi unutra popustili.

Kako cu pricvrscivat sarafe kad sam citao po netu da je moguce da se digtazer odlijepio u tom djelu a to ne zateze saraf koliko vidim nego neko specificno ljepilo(gel)

12 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

imam problem sa all shareom na neat romu 5.6 extra lite. da li treba biti instalirano jos nesto osim all sharea kako bi radilo?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
dinos3 kaže...
began kaže...

decki imam problem u gornjem lijevom uglu kod prednje kamere mi ekran dise znaci na mali pritisak lufta i nije cvrst,dali ste imali slican problem i kako   i ga mogao rijesit?

  Definitvno ne. Otvori kuciste pa vidi jesu li sarafi unutra popustili.

Kako cu pricvrscivat sarafe kad sam citao po netu da je moguce da se digtazer odlijepio u tom djelu a to ne zateze saraf koliko vidim nego neko specificno ljepilo(gel)

 

Isfeniraj ga malo u tom kutu i kad se zagrije stisni i drzi dok se ne ohladi, al samo u tom kutu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.3.2014 16:16 (4L4N).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
4L4N kaže...

updateam miui v5 official based i mobtel mi nakon nekog vremena ude u softbrick. Nakon wipe dalvik i cache partition upali. U cemu bi ogao bit problem? probao sam i preko updatera flashat i preko cwm (wipe data,catche,dalvik) i opet isto. Mobitel radi neko vrijeme i od jednom se ugasi i nema paljenja. A na trenutnoj verziji radi normalno.

koji kernel da stavim na taj miui v5? Je moguce da radi toga dolazi do boot loopa? 

13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

zna li itko di mogu nabavit default samsungov widget za CM 11? znaci za 4.4.2?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
definho kaže...

zna li itko di mogu nabavit default samsungov widget za CM 11? znaci za 4.4.2?

Za što točno?
Samsung ima više widgeta? 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
4L4N kaže...
4L4N kaže...

updateam miui v5 official based i mobtel mi nakon nekog vremena ude u softbrick. Nakon wipe dalvik i cache partition upali. U cemu bi ogao bit problem? probao sam i preko updatera flashat i preko cwm (wipe data,catche,dalvik) i opet isto. Mobitel radi neko vrijeme i od jednom se ugasi i nema paljenja. A na trenutnoj verziji radi normalno.

koji kernel da stavim na taj miui v5? Je moguce da radi toga dolazi do boot loopa? 

opet pokusao flashat i mob se restarta nakon sto optimizira sve aplikacije u boot loop... -.-   A starija verzija radi normalno... 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Hvala na prijedlogu uspjelo je ovo sa grijanjem i usput jedan koristan  savjet maknite s2 sa jake toplote i sunca da vam se ne odlijepi digitizer ko meni {#}

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...
definho kaže...

zna li itko di mogu nabavit default samsungov widget za CM 11? znaci za 4.4.2?

Za što točno?
Samsung ima više widgeta? 

uh, nisam primjetio da nisam napisao, weather widget :)

Respect the Raise...!
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
definho kaže...
sudy_freak kaže...
definho kaže...

zna li itko di mogu nabavit default samsungov widget za CM 11? znaci za 4.4.2?

Za što točno?
Samsung ima više widgeta? 

uh, nisam primjetio da nisam napisao, weather widget :)

Pa već si pitao to.
prošla stranica

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

da, ali kaze: This is for All Stock JB (4.1.2 ) Deodexed Roms.

 

ide li to onda na 4.4.2?

 

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
bigboy kaže...

@Sale ovaj mod AOSP AppleEmoji od tvog KitKat, jel se moze to instalirat na Neat 5.9? 

mislim da moze

 

 

I9100 AOSP NeatROM v3.6

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/rom-i9100-aosp-neatrom-t2603169/post49255556#post49255556

11 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Dali paše neka druga baterija na galaxy s2

"Možemo upotrebljavati najrazličitija dostignuća tehnologije, no ako su bez srca, nehumana - ostavimo ih po strani."
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
zviznemte kaže...

Dali paše neka druga baterija na galaxy s2

Negdje sam čitao da paše od Nokie 3310.
Ako ju uspiješ ugurati.

Pa jbte, kakvo je to pitanje? 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
zviznemte kaže...

Dali paše neka druga baterija na galaxy s2

od S2+ pase, od ostalih sumnjam...

Respect the Raise...!
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...
zviznemte kaže...

Dali paše neka druga baterija na galaxy s2

Negdje sam čitao da paše od Nokie 3310.
Ako ju uspiješ ugurati.

Pa jbte, kakvo je to pitanje? 

Mislio sam od samsungovih mobitela..jer neki mobiteli npr kao nokia imaju iste baterije. Pa čak i neki stari samsung mob. pa zato pitam. ;)

"Možemo upotrebljavati najrazličitija dostignuća tehnologije, no ako su bez srca, nehumana - ostavimo ih po strani."
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
zviznemte kaže...
sudy_freak kaže...
zviznemte kaže...

Dali paše neka druga baterija na galaxy s2

Negdje sam čitao da paše od Nokie 3310.
Ako ju uspiješ ugurati.

Pa jbte, kakvo je to pitanje? 

Mislio sam od samsungovih mobitela..jer neki mobiteli npr kao nokia imaju iste baterije. Pa čak i neki stari samsung mob. pa zato pitam. ;)

mislim da note 3 ima istu bateriju samo sto je deblja pa poklopac ne pase... probaj ju nabavit pa ces vidit... :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.3.2014 1:02 (4L4N).
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Koji su dobri kitkat 4.4 custom ROMovi?

na cyanogenmodu sam vec dugo i dosadio mi je

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
FeeDzOR kaže...

Koji su dobri kitkat 4.4 custom ROMovi?

na cyanogenmodu sam vec dugo i dosadio mi je

Aosp neat rom.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

samo trebam fleshat u recovery taj mod AppleEmoji i to je to?

12 godina
online
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Stigla mi jucer nova baterija.

 

2 dana koristim mob i testiram.. vise nema onog crashanja, sve super radi :)

 

Osjeti se bas kak se baterija dosta sporije prazni.. Inace sam dolazio s posla na 50%,danas je bilo 70%.

 

 

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
3 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice