Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.067.624
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ima neko problema sa kamerom? kada je mrak slike slikane sa ukljucnim blicom budu uzasne... napestio sam ono autofokus a ne makro.. u cemu moze jos da bude problem?

Repent the end is near!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Pozdrav forumasi, doslo vrijeme i da ja moram raditi clean install i stavljati novi rom :)) mob je poceo stopati, a i najvise hocu zbog baterije jer mi bude 1 dan, a radim takav posao da mi treba bar jos pola dana da moze izdrzati ( nemam ga gdje napuniti ako mislite to napisati ). Trenutno mi je oficijelni 4.1.2 i citam dosta da on bas i nije najbolji za S2, pa da vidim sto vi preporucujete koji je najbolji ROM sto su napravili i koliko baterija moze na njemu. Sta mislite da ga vratim na 2.3.3 kazu da je tu baterija najduze bila ? pozz

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
anelko kaže...

Pozdrav forumasi, doslo vrijeme i da ja moram raditi clean install i stavljati novi rom :)) mob je poceo stopati, a i najvise hocu zbog baterije jer mi bude 1 dan, a radim takav posao da mi treba bar jos pola dana da moze izdrzati ( nemam ga gdje napuniti ako mislite to napisati ). Trenutno mi je oficijelni 4.1.2 i citam dosta da on bas i nije najbolji za S2, pa da vidim sto vi preporucujete koji je najbolji ROM sto su napravili i koliko baterija moze na njemu. Sta mislite da ga vratim na 2.3.3 kazu da je tu baterija najduze bila ? pozz

Ja ti preporucam Neat Lite. Jako stabilan i battery friendly. Osobno nebi isao na Gingerbread...

 

BTW:Trenutno pratim dva zanimljiva projekta trenutno na sto se tice S2 na XDA forumu. 

OrmusRom- Developer pokusava portati 4.4.2 ROM s Note 2 na S2.

SuperSlim- To je SlimBean ROM samo bez modova (''pure AOSP'').

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.6.2014 14:10 (dinos3).
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
dinos3 kaže...
anelko kaže...

Pozdrav forumasi, doslo vrijeme i da ja moram raditi clean install i stavljati novi rom :)) mob je poceo stopati, a i najvise hocu zbog baterije jer mi bude 1 dan, a radim takav posao da mi treba bar jos pola dana da moze izdrzati ( nemam ga gdje napuniti ako mislite to napisati ). Trenutno mi je oficijelni 4.1.2 i citam dosta da on bas i nije najbolji za S2, pa da vidim sto vi preporucujete koji je najbolji ROM sto su napravili i koliko baterija moze na njemu. Sta mislite da ga vratim na 2.3.3 kazu da je tu baterija najduze bila ? pozz

Ja ti preporucam Neat Lite. Jako stabilan i battery friendly. Osobno nebi isao na Gingerbread...

 

BTW:Trenutno pratim dva zanimljiva projekta trenutno na sto se tice S2 na XDA forumu. 

OrmusRom- Developer pokusava portati 4.4.2 ROM s Note 2 na S2.

SuperSlim- To je SlimBean ROM samo bez modova (''pure AOSP'').

Taman krenuo instalirati Neat Lite i ti mi potvrdi {#} nego kad sam radio root neko je ovdje postavio link stavio sam ovaj kernel Siyah Root Kernel v6.0b5.tar i sad samo skinem onaj file od 700mb ? Jesu li povezani ovaj kernel i ROM ili da skinem nesto trece ?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

isto mi se javlja neznam u cemu je problem

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Pacoo kaže...
elveccc kaže...

pozzz...molio bih ako moze neko da mi pomogne..dakle radi se o S2 i ovih dana mobitel pobudalio...s vremena na vrijeme saam pali i gasi wireless i zvono, i to naizmjenicno. Dakle zvono ukljuci pa iskljuci a onda wireless pali gasi...Jeli se nekome ovo desavalo vec i ima li rjesenja ili.....


Probaj vratit mobitel na tvorničke postavke tj. restartiraj ga ponovno

isto mi se javlja neznam u cemu je problem

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
anelko kaže...
dinos3 kaže...
anelko kaže...

Pozdrav forumasi, doslo vrijeme i da ja moram raditi clean install i stavljati novi rom :)) mob je poceo stopati, a i najvise hocu zbog baterije jer mi bude 1 dan, a radim takav posao da mi treba bar jos pola dana da moze izdrzati ( nemam ga gdje napuniti ako mislite to napisati ). Trenutno mi je oficijelni 4.1.2 i citam dosta da on bas i nije najbolji za S2, pa da vidim sto vi preporucujete koji je najbolji ROM sto su napravili i koliko baterija moze na njemu. Sta mislite da ga vratim na 2.3.3 kazu da je tu baterija najduze bila ? pozz

Ja ti preporucam Neat Lite. Jako stabilan i battery friendly. Osobno nebi isao na Gingerbread...

 

BTW:Trenutno pratim dva zanimljiva projekta trenutno na sto se tice S2 na XDA forumu. 

OrmusRom- Developer pokusava portati 4.4.2 ROM s Note 2 na S2.

SuperSlim- To je SlimBean ROM samo bez modova (''pure AOSP'').

Taman krenuo instalirati Neat Lite i ti mi potvrdi {#} nego kad sam radio root neko je ovdje postavio link stavio sam ovaj kernel Siyah Root Kernel v6.0b5.tar i sad samo skinem onaj file od 700mb ? Jesu li povezani ovaj kernel i ROM ili da skinem nesto trece ?

Sada samo napravis Full wipe i flashas ROM (taj file od ~700mb). ROM ce sam instalirati drugi kernel tijekom flashanja...

 

 

11 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Evo instalirao, koliko sam upratio je li ovo forumas salesale radio na ovom ROM-u ili ga on samo reklamira :D bile su mi tri opcije: stock, lite i regular al ne znam kako su se zvale. Izabrao sam prvu, jesu li u principu sve iste ili ... ? I koliko baterija moze biti na ovom ROm-u

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
anelko kaže...

Evo instalirao, koliko sam upratio je li ovo forumas salesale radio na ovom ROM-u ili ga on samo reklamira :D bile su mi tri opcije: stock, lite i regular al ne znam kako su se zvale. Izabrao sam prvu, jesu li u principu sve iste ili ... ? I koliko baterija moze biti na ovom ROm-u

jes , reklamiram taj rom :D

stock philz je stock kernel samo dodat root i nemas mogucnosti prckanja u njemu. Ova dva druga su za advanced users :P

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
salesale kaže...
anelko kaže...

Evo instalirao, koliko sam upratio je li ovo forumas salesale radio na ovom ROM-u ili ga on samo reklamira :D bile su mi tri opcije: stock, lite i regular al ne znam kako su se zvale. Izabrao sam prvu, jesu li u principu sve iste ili ... ? I koliko baterija moze biti na ovom ROm-u

jes , reklamiram taj rom :D

stock philz je stock kernel samo dodat root i nemas mogucnosti prckanja u njemu. Ova dva druga su za advanced users :P

hahaha, salim se :D svaka cast samo naprijed (Y) ma testiracu ja sva tri lagano.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
anelko kaže...
salesale kaže...
anelko kaže...

Evo instalirao, koliko sam upratio je li ovo forumas salesale radio na ovom ROM-u ili ga on samo reklamira :D bile su mi tri opcije: stock, lite i regular al ne znam kako su se zvale. Izabrao sam prvu, jesu li u principu sve iste ili ... ? I koliko baterija moze biti na ovom ROm-u

jes , reklamiram taj rom :D

stock philz je stock kernel samo dodat root i nemas mogucnosti prckanja u njemu. Ova dva druga su za advanced users :P

hahaha, salim se :D svaka cast samo naprijed (Y) ma testiracu ja sva tri lagano.

pa da. skines ta 2 kernela sa xda koje nemas da ne reflasujes rom i to je minut za promenu

12 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

jel netko na  cyanu kit kat 4.4.3 mozda?

 

da napise dojmove, kak sljaka itd.

 

planiram malo oprobati , stavio bi sutra zadnji nightly

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Sale jedno pitanje... kako sam instalirao NeatRom mobilel se tokom koristenja nenormalno grije, a najvise oko kamere. Sta mislis do cega bi moglo biti, jer nije ovo prije :// inace pohvale idu za ROM, vrhunski je i baterija dobro sluzi {#} 

 

EDIT: i kako sam ga rootao kad ga palim na pocetku mi se pojavi veliki zuti uzvicnik ide screen kasnije, je li to i vama ili nisam nesto dobro ?

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.6.2014 17:41 (anelko).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
anelko kaže...

1.Sale jedno pitanje... kako sam instalirao NeatRom mobilel se tokom koristenja nenormalno grije, a najvise oko kamere. Sta mislis do cega bi moglo biti, jer nije ovo prije :// inace pohvale idu za ROM, vrhunski je i baterija dobro sluzi {#} 

 

2.EDIT: i kako sam ga rootao kad ga palim na pocetku mi se pojavi veliki zuti uzvicnik ide screen kasnije, je li to i vama ili nisam nesto dobro ?

1. http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/samsung-galaxy-s2-i9100-rasprava/102262.aspx?page=404&jumpto=3630044&sort=asc&view=flat

 

2. https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.chainfire.triangleaway&hl=hr

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
dinos3 kaže...
anelko kaže...

1.Sale jedno pitanje... kako sam instalirao NeatRom mobilel se tokom koristenja nenormalno grije, a najvise oko kamere. Sta mislis do cega bi moglo biti, jer nije ovo prije :// inace pohvale idu za ROM, vrhunski je i baterija dobro sluzi {#} 

 

2.EDIT: i kako sam ga rootao kad ga palim na pocetku mi se pojavi veliki zuti uzvicnik ide screen kasnije, je li to i vama ili nisam nesto dobro ?

1. http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/samsung-galaxy-s2-i9100-rasprava/102262.aspx?page=404&jumpto=3630044&sort=asc&view=flat

 

2. https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.chainfire.triangleaway&hl=hr

Jedino mi display na 60% ovo media mi 3% {#} hajde vidjet cu vcrs kako ce biti hoce li se media povecati. 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
anelko kaže...
dinos3 kaže...
anelko kaže...

1.Sale jedno pitanje... kako sam instalirao NeatRom mobilel se tokom koristenja nenormalno grije, a najvise oko kamere. Sta mislis do cega bi moglo biti, jer nije ovo prije :// inace pohvale idu za ROM, vrhunski je i baterija dobro sluzi {#} 

 

2.EDIT: i kako sam ga rootao kad ga palim na pocetku mi se pojavi veliki zuti uzvicnik ide screen kasnije, je li to i vama ili nisam nesto dobro ?

1. http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/samsung-galaxy-s2-i9100-rasprava/102262.aspx?page=404&jumpto=3630044&sort=asc&view=flat

 

2. https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.chainfire.triangleaway&hl=hr

Jedino mi display na 60% ovo media mi 3% {#} hajde vidjet cu vcrs kako ce biti hoce li se media povecati. 

Krivo si me razumio.

Ne gledas to preko postavke-> baterija, nego postavke-> upravljanje aplikacijama (tab: pokrenuto).

13 godina
neaktivan
offline
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Molio bih savjet ako netko zna, imam problem sa device memory koji je već u startu 'mršav', a kasnije kad se instaliraju aplikacije da ne govorim.

 

Uglavnom, od dostupnih 1,97 GB meni je sad dostupno 300-tinjak MB, i svaki dan moram čistit mob, jer kad se spusti na 200 MB izbacuje poruke insufficient storage.

 

 

Fotografije i video mi se spremaju na SD karticu, a sve aplikacije koje sam mogao sam također preselio na memorijsku.

 

Sad imam 845 MB aplikacija i 346 MB slobodnog prostora. Gdje je nestao ostatak od 800-tinjak MB?

 

Clean Master sad već pokrećem na dnevnoj bazi, inače mi je telefon skoro pa neupotrebljiv. Otvorim par web stranica i začas se napuni cache.

 

Sve one Samsungove i ostale predinstalirane aplikacije koje ne koristim, a ne mogu se deinstalirati, sam disejblao.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
macak kaže...

 

Miči se sa stock firmwarea i stavi NeatROM i uživaj u još uvijek pili od mobitela.

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || Xiaomi MI3 user ||
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Jel mi moze netko rec koji je najbolji i dali ima Dorimanx kernel za Aosp Neat rom 5.9? hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
bigboy kaže...

Jel mi moze netko rec koji je najbolji i dali ima Dorimanx kernel za Aosp Neat rom 5.9? hvala

Dori je kernel za AOSP romove.
Koliko se ja sjećam.

Neat je baziran na Samsung firmwareu.


Najbolji s Neatom je Apolo skinešRegular ili Light i miran si 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || Xiaomi MI3 user ||
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...
bigboy kaže...

Jel mi moze netko rec koji je najbolji i dali ima Dorimanx kernel za Aosp Neat rom 5.9? hvala

Dori je kernel za AOSP romove.
Koliko se ja sjećam.

Ispravak: Dori ima podrsku i za Sammy. 8.x ROMovi su za Sammy, a 9.x su za AOSP i druge baze.

{#}

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
dinos3 kaže...
sudy_freak kaže...
bigboy kaže...

Jel mi moze netko rec koji je najbolji i dali ima Dorimanx kernel za Aosp Neat rom 5.9? hvala

Dori je kernel za AOSP romove.
Koliko se ja sjećam.

Ispravak: Dori ima podrsku i za Sammy. 8.x ROMovi su za Sammy, a 9.x su za AOSP i druge baze.

{#}

Oh, zakržljao sam.
Da, sad se sjećam da ima.

Tenks stari  {#}

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || Xiaomi MI3 user ||
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ekipa pozdrav!

Hvala na podršci/pomoći/savjetima...SGS 2 sam (velikodušno) prepustio sestri jer sam dobio Sony Xperia Z1 Compact (nadam se da će vjerno služiti kao i SGS2).

Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poz ljudi, evo danas dobio galaxy s2 koristen i ima jedan problem, kad ga spojim na komp preko usb-a ne pojavi se na kompu da je spojen mobitel, a kad spojim na punjac ne pise da puni.. pomislio sam da bi mogao biti problem u konektoru na mobitelu ali kad ga ugasim i ukljucim ga na punjac ili usb mob se odma upali ali svejedno ne puni.. znaci vjerojatno sljaka konektor, ali na mobu nikakve reakcije nazalost..

 

htio bih napomenuti da punjac nije original al to nebi trebalo smetati,,??

 

ajd pls pomozite ako mozete hehehe poz

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

moze preporuka uz neko obrazlozenje? Hvala!

1 AOSP NeatROM v5.6
6 MS3 NeatROM v6.3 Aroma
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
zvijezde_sjaje_se kaže...

poz ljudi, evo danas dobio galaxy s2 koristen i ima jedan problem, kad ga spojim na komp preko usb-a ne pojavi se na kompu da je spojen mobitel, a kad spojim na punjac ne pise da puni.. pomislio sam da bi mogao biti problem u konektoru na mobitelu ali kad ga ugasim i ukljucim ga na punjac ili usb mob se odma upali ali svejedno ne puni.. znaci vjerojatno sljaka konektor, ali na mobu nikakve reakcije nazalost..

 

htio bih napomenuti da punjac nije original al to nebi trebalo smetati,,??

 

ajd pls pomozite ako mozete hehehe poz

Nebi trebao biti problem to sto nije original punjac. Ja svejedno mislim da je problem u konektoru...

Pinkyz kaže...

moze preporuka uz neko obrazlozenje? Hvala!

Ja sam na MS3 zbog stabilnosti.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Pozdrav ekipo!{#}

 

Stavio sam zadnji 6.3 NeatROM s Apolo kernelom.
I zanima me jedna stvar, u stock Imeniku (znači gdje su kontakti), po defaultu nisu prikazane slike kontakta, nego samo popis.
A kada se otvori pojedini kontakt, prikazuje njegovu sliku.

Neko rješenje? 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || Xiaomi MI3 user ||
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.7.2014 14:16 (sudy_freak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice