Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.063.647
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
felicija kaže...

salesale zaradio sam palačinke na račun tvog neatroma, žemska kaže

da joj sad radi što joj nikad radio nije, e salesale što si to uradio? Hvala!

sad saletu ide dio kolaca :D 

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Kao što mi ime kaže,munja sam za ove sve stručne izraze, zato unaprijed isprike ako nešto krivo napišem.

 

Imam S2 i9105P....u galeriji slika postoji folder skrivene stavke.

Sinoć sam potvrdio na nadogradnju (aktualizacija softvera) i sad taj folder ne mogu nać..

Kako da dođem do tih slika?Da li  su se te slike izbrisale?

Dal je moguće vratit se na "stari izgled" ?

 

Hvala

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ovako, pokušavam da se spojim sa mobitelom putem Wi-Fi-a na računalo, i nemogu da se spojim... Net je stvarno dobre brzine! Uključim Wi-Fi na mobitelu, upišem odgovarajuću lozinku, i potvrdim, i mobitel mi se neće da se spoji više, te non-stop izbacuje poruku prilikom spajanja "Došlo je do greške provjere"!!! Molim nekakvu pomoć! Dali je stvar u mobitelu! Moj brat ima Samsung Galaxy S3 i spaja se na računalo bez ikakvih problema! Zašto je to tako?! Hvala!!! 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

zna li netko gdje mogu skinuti ovakav keyboard

imam NeatRom 6.4  

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.10.2014 12:58 (Pacoo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ja također imam taj NeatRom 6.4... Ja koristim prema Default-u tipkovnicu i neznam što njoj manjka, meni je ona dobra...Je malo je doduše teško na nju pisati ali treba se i privići... 

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
DarioBlack kaže...

Ja također imam taj NeatRom 6.4... Ja koristim prema Default-u tipkovnicu i neznam što njoj manjka, meni je ona dobra...Je malo je doduše teško na nju pisati ali treba se i privići... 


hoću malo promijenit dosadila mi je ova

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Probajte SwiftKey

Under neon loneliness...Motorcycle emptiness...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Sale, bi li mogao u aosp neat dodati record razgovora kao što ti je u običnom neatromu? Samo zbog toga još nisam na aosp-u...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ne smem to da radim, dobicu zabranu na slim romove. Ovaj decko je to uradio pa je morao hitno da ukloni. Kasnije je napravio aplikaciju pa probaj

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Biftor.BiftorRecorderUtilities&hl=en

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

E vako kupio sam s2 polovan prije nekoliko dana i baterija mi jako kratko traje odme na podesavanje i vidim da mi ZASLON koristi 70-80% baterije nezz u cemu je problem dali je do baterije ili nesto drugo 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Molim pomoć! Imam "S2" mobitel, rootan je, radi na sustavu 4.1.2 Jelly Bean... Nemogu se nikako spojiti na kućni wi-fi, na komp... Upišem pripadajuću lozinku i potvrdim... Tokom spajanja mi non-stop izbacuje poruku, prvo "Spremljeno, zaštićeno" te zatim jedna sekunda kasnije "Došlo je do greške provjere" i tako non-stop, nemogu da se spojim više... Restartao sam mobitel nadajući da će upalitit i opet ista stvar... Dali je u pitanju mobitel?! Dali su postavke?! Napomena: prije sam se spajao na kućni wifi bez problema, također sa lozinkom... 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Darksaid kaže...

E vako kupio sam s2 polovan prije nekoliko dana i baterija mi jako kratko traje odme na podesavanje i vidim da mi ZASLON koristi 70-80% baterije nezz u cemu je problem dali je do baterije ili nesto drugo 

Ako ti je ekran stalno upaljen, tj ako stalno koristis mobitel to je normalno. Mozes i smanjiti svijetlost ekrana da bi ustedio baterije.

DarioBlack kaže...

Molim pomoć! Imam "S2" mobitel, rootan je, radi na sustavu 4.1.2 Jelly Bean... Nemogu se nikako spojiti na kućni wi-fi, na komp... Upišem pripadajuću lozinku i potvrdim... Tokom spajanja mi non-stop izbacuje poruku, prvo "Spremljeno, zaštićeno" te zatim jedna sekunda kasnije "Došlo je do greške provjere" i tako non-stop, nemogu da se spojim više... Restartao sam mobitel nadajući da će upalitit i opet ista stvar... Dali je u pitanju mobitel?! Dali su postavke?! Napomena: prije sam se spajao na kućni wifi bez problema, također sa lozinkom... 

Probao restart rutera?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Moj brat ima mobitel Samsung Galaxy S3 i spaja se putem wi-fi-a bez problema... Ali, ja više nemogu! Ovo me sve pomalo zbunjuje! Zašto?!

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Da...Zaboravio...Sa laptopom se spajam na taj isti "wifi" bez problema... Net na laptopu radi kada se spojim... Imam posebno svoj router koji je uključen u laptop i tako se spajam na glavni komp u sobi putem wi-fi-a... (od brata) S mobitelom, mojim više neće i neće...

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
DarioBlack kaže...

Da...Zaboravio...Sa laptopom se spajam na taj isti "wifi" bez problema... Net na laptopu radi kada se spojim... Imam posebno svoj router koji je uključen u laptop i tako se spajam na glavni komp u sobi putem wi-fi-a... (od brata) S mobitelom, mojim više neće i neće...

koju vrstu enkripcije koristis? 

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Znal ko kako da iskljucim one mrezne lokacije skroz izjebase me poruke koje dolaze 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Sale ne da mi se tražiti jbg.. Radi li i koja verzija flash playera na aosp neatu?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Android kaže...
Sale ne da mi se tražiti jbg.. Radi li i koja verzija flash playera na aosp neatu?

Ako se ne varam u aromi ponudi flash instalirati tako da najvjerojatnije radi

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Android kaže...
Sale ne da mi se tražiti jbg.. Radi li i koja verzija flash playera na aosp neatu?

sines dolphin browser i kroz njega instaliras flashplayer i radice

15 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

sale pa nije valjda da si odustao od s2.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
mis kaže...

sale pa nije valjda da si odustao od s2.

Zar bi mu zamjerio da je?

Under neon loneliness...Motorcycle emptiness...
12 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

mislim da se iz s2 vise nista nemoze izvuci...

 

i dalje ga imam i ostavit cu ga u arhivi jer zaista sam zavolio taj mob,al je dao svoje ... ipak je proslo preko 3 god , ja ga osobno imam 2 i pol.

 

skupio sam lijepu kolekciju mobitela od 2001.

 

ericsson t10s, samsung v200, sony ericsson k800i, samsung wave, samsung galaxy s2, i sad cu note 4 uzet. t10 jedino nemogu naci ostali su mi tu :)

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Imam NeatRom v6.4 i treba mi "Camera mode" da mi iskljuci upozorenje da mi je baterija prazna pa ako neko ima kakav link bio bih mu zahvalan. :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Imam jedan problem sa svojim S2, nemoze nikako nac signal, nade neki put ali jako slabo i odmah nestane, karticu prepozna ali non stop pise "Samo SOS pozivi", promijenio sam doljni port di je usb i mikrofon jer je tamo antena za 3g/gsm mrezu ali nikako nemoze nac signal. jel zna netko dali postoji kakav cip na maticnoj koji je zaduzen za signal? Hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Pozdrav,interesuje me mogu li instalirati ovaj NeatRom sa firmware XWMS3 na svaki mob. ili je to neka posebna verzija S2?

I moze li neki link kako rootat najlakse.Koja je najbolja verzija po vama,kao i mod,vidim ima razlicitih,a nisam bas najbolje upucen u to?

Hvala {#}

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.11.2014 17:37 (AdMer12).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

vec sam ti odgovorio na pm

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Imam S2 i imam problemna sa  internom memorijom, kaze "usb storage is blank or has unsuported" nije valjda riknuo, i kako se i ako se moze to rijesit????{#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Dali ima kakva stabilna verzija novog Lollipop 5.0 Rom-a??

vidim da ima CyanogenMod 12 ali ne radi kamera, keyboard, bluethooth 

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Dali još nekome na Neat 6.4 užasno zeza kad se na komp spaja? Prekida kod kopiranja glazbe i td. ili mob skroz freeza

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice