Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.073.452
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
eplati.com kaže...

Stavio Neat v5.8 s apolo regular, i pustao 720p film preko mx playera, zadovoljan sam rezultatom :D

 

 

 

Ah, nostalgija kad vidim ovo s playback testom, odmah mi suze navru i zao mi je sto je Wajk prestao razvijati WIUI.. Ovo je moj test, stara kombinacija WIUI V4 2.5.18 + Siyah 3.2.5.2.. Po meni bolje kombinacije na mobitelu mislim da nije bilo u to vrijeme.. 

Znanstvenici kazu: ''Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi..'' E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
majdo kaže...
eplati.com kaže...

Stavio Neat v5.8 s apolo regular, i pustao 720p film preko mx playera, zadovoljan sam rezultatom :D

 

 

 

Ah, nostalgija kad vidim ovo s playback testom, odmah mi suze navru i zao mi je sto je Wajk prestao razvijati WIUI.. Ovo je moj test, stara kombinacija WIUI V4 2.5.18 + Siyah 3.2.5.2.. Po meni bolje kombinacije na mobitelu mislim da nije bilo u to vrijeme.. 

To su bili dani! {#}

Evo odmah suza krene.

 

Eto, bit će skoro dvije godine kad smo o tome pričali u ovoj istoj temi.
Bože, koja ekipa!  

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
12 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Zanemarimo li ove teme humor, smijeh i takve u kojima sudjeluje 90% foruma, i dalje smo sami vrh, nijedna tema koja je specijalno za određen proizvod napravljena nema ovoliko citanja i komentara, i da je toliko aktivna, i uvijek ima netko tko ce pomoci, podjeliti misljenje, stavove.. 

A ekipa je bila i ostala vrhunska.. {#}  (naravno živijo ide i za sve one koji su promjenili uređaje, pa nisu vise tu aktivni) 

 

Bas to, i dalje tvrdim da boljeg ROM-a u to vrijeme nije bilo, i da ga je nastavio razvijati cuga bi bila ja vjerujem.. Bez uvrede saletu koji je s Neat-om napravio lavovski posao, i u ovo vrijeme od Neata mislim da nema boljeg ROM-a..

A druga stvar, ti si u temi od 7-og mj 2011, ja od 10-og, toliko puta si mi pored sanka prolazio dok sam radio u Vanilli a nikad pivo popili nismo.. {#}

Znanstvenici kazu: ''Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi..'' E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Moj PC  
4 0 hvala 1
10 godina
online
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Pozdrav svima

 

imam neat rom 5.7, radi super al imam jedno pitanje: kako se resetira uređaj?

 

Kad idem resetirati na power tipku:

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
thebatman kaže...

Pozdrav svima

 

imam neat rom 5.7, radi super al imam jedno pitanje: kako se resetira uređaj?

 

Kad idem resetirati na power tipku:

 

 

 

 

Postavke- Zaslon- Restart actions stavi kvacicu.

13 godina
online
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

ne kuzim otkud vam toliki rezultati onscreena? meni izdrzi maksimalno 2 i pol sata, a imam jos onu debelu bateriju, a nista spektakularno ne radim na njemu? original samsungovu vi imate?

 

@thebatman - otkud ti taj widget sa vremenom?

Respect the Raise...!
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
definho kaže...

ne kuzim otkud vam toliki rezultati onscreena? meni izdrzi maksimalno 2 i pol sata, a imam jos onu debelu bateriju, a nista spektakularno ne radim na njemu? original samsungovu vi imate?

 

@thebatman - otkud ti taj widget sa vremenom?

Ja imam original, ako možemo zvati original s ebaya za kojih 10$.
Imam ju već nekih 6 mjeseci... ugrubo, možda i više.

Što se tiče widgeta, to ti je defaultni Samsung widget.
Vataj! 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
10 godina
online
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

1) Ima li di snote aplikacija sa note1/2 da radi na s2?

 

2) Može preporuka neke malo jace baterije? Ova sad mi da cca 1h upaljenog ekrana, a to mi je užas.

 

3) moj i9100 je star oko godinu i 8 mjeseci, bratov mi je nešto noviji. Primjetio sam da je moj ekran dosta tamniji od njegovog, nekako je zuckast. Dal ga se isplati slati

na jamstvo radi tog?

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.3.2014 20:51 (thebatman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
thebatman kaže...

1) Ima li di snote aplikacija sa note1/2 da radi na s2?

 

2) Može preporuka neke malo jace baterije? Ova sad mi da cca 1h upaljenog ekrana, a to mi je užas.

 

3) moj i9100 je star oko godinu i 8 mjeseci, bratov mi je nešto noviji. Primjetio sam da je moj ekran dosta tamniji od njegovog, nekako je zuckast. Dal ga se isplati slati

na jamstvo radi tog?

 

  1. Možeš probati s ovim portom (nisam probao pa ne znam)
  2. Tu ti ne mogu pomoći, ali ima tko hoće i ima ekipa koja je uzimala.
  3. Moguće, no ako možeš bez mobitela izdržati toliko (7-10 dana) - šalji. Nemaš što izgubiti. Garancija je tvoje pravo!
Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
definho kaže...

ne kuzim otkud vam toliki rezultati onscreena? meni izdrzi maksimalno 2 i pol sata, a imam jos onu debelu bateriju, a nista spektakularno ne radim na njemu? original samsungovu vi imate?

 

@thebatman - otkud ti taj widget sa vremenom?

ovo sto sam postao su rezultati s 1650 mAh baterijom s ebaya, napravit cu sutra test s baterijom od 3500 mAh

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
eplati.com kaže...

ovo sto sam postao su rezultati s 1650 mAh baterijom s ebaya, napravit cu sutra test s baterijom od 3500 mAh

 

I moji rezultati su s obicnom baterijom bili {#}{#}

Djabe ti je praviti test s tom velikom baterijom, (citaj bespotrebno) jer to nije mjerilo, rijetko tko od ekipe da je ima, i koristi u RL, jer telefon izgleda s njom nazalost odvratno.. Sve vise manje zanima samo ono sto se moze s obicnom baterijom postici.. {#}


thebatman kaže...

 

2) Može preporuka neke malo jace baterije? Ova sad mi da cca 1h upaljenog ekrana, a to mi je užas.

 

 

Jesi siguran da je problem u samoj bateriji, da ju nesto drugo ne drain-a?

Znanstvenici kazu: ''Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi..'' E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.3.2014 21:56 (majdo).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...
win4crazzy kaže...
sudy_freak kaže...
win4crazzy kaže...

nije lose? ili se varam

Nije loše, da..
Koji neat i kernel? 

apolo 4.11
neatrom lite v5.1 

Nisi ništa flashao od onda kad si me pitao?
Haha {#}

Eto, nek nam sale potvrdi jel u planu 5.9 pa čekaj to.
Ako ne, bjež' na 5.8. 

evo ga

XWMS3 NeatROM Lite v5.9 Aroma

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/rom-jb-xwms2-neatrom-lite-aroma-mods-t1569686/post24156315#post24156315

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
salesale kaže...
sudy_freak kaže...
win4crazzy kaže...
sudy_freak kaže...
win4crazzy kaže...

nije lose? ili se varam

Nije loše, da..
Koji neat i kernel? 

apolo 4.11
neatrom lite v5.1 

Nisi ništa flashao od onda kad si me pitao?
Haha {#}

Eto, nek nam sale potvrdi jel u planu 5.9 pa čekaj to.
Ako ne, bjež' na 5.8. 

evo ga

XWMS3 NeatROM Lite v5.9 Aroma

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/rom-jb-xwms2-neatrom-lite-aroma-mods-t1569686/post24156315#post24156315

 

Sta Sale nisi uspijeo stavit Hrv jezik na onu verziju Music Playera, pa si vrati onaj stari Player??

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Pacoo kaže...
salesale kaže...
sudy_freak kaže...
win4crazzy kaže...
sudy_freak kaže...
win4crazzy kaže...

nije lose? ili se varam

Nije loše, da..
Koji neat i kernel? 

apolo 4.11
neatrom lite v5.1 

Nisi ništa flashao od onda kad si me pitao?
Haha {#}

Eto, nek nam sale potvrdi jel u planu 5.9 pa čekaj to.
Ako ne, bjež' na 5.8. 

evo ga

XWMS3 NeatROM Lite v5.9 Aroma

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/rom-jb-xwms2-neatrom-lite-aroma-mods-t1569686/post24156315#post24156315

 

Sta Sale nisi uspijeo stavit Hrv jezik na onu verziju Music Playera, pa si vrati onaj stari Player??

nisam uspeo. vise od pola aplikacije je na kineskom i odustao sam

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Zanemarite moj upit,nasao sam rjesenje svog problema.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.3.2014 15:18 (gljivar).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

http://www.bug.hr/vijesti/stari-samsung-s2-ocuvanje-privatnosti/130959.aspx

Baš me zanima kakve su to modifikacije..hardverske ili softverske?! Cyanogenmod je napravio odličan korak sa Privacy Guardom (za aplikacije)...ovo je izgleda korak dalje...
(nadam se da će osvanuti port na XDA :D  )

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
problem s kamerom

Slijedio sam neki tutorijal kako rastaviti kameru da očistim prašinu (mrlje koje ostaju na fotografijama) i krivi dio sam otvorio (nekakvu ploču sa ogledalom) :-) . odustao sam od daljnjeg rastavljanja i spojio sam kako je bilo. upalim mob i kamera mi ne radi. upali se aplikacija, ali je ekran crn i nakon nekog vremena blokade javi mi poruka da je aplikacija zaustavljena.

e, sad, nije mi jasno zašto mi i prednja kamera te bljeskalica ne rade? koristio sam razne aplikacije da ih testiram (Flashlight i slično, a za prednju kameru Mirror aplikacije). radio sam razne resete (prema nekim savjetima sa XDA), prebacivao se sa Omega roma na CyanogenMod 11 i na kraju na stock rom i nikako ne radi.

dakle, prednju kameru i bljeskalicu nisam ni dirao, a isto ne rade. da li su na neki način povezani sa stražnjom kamerom?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Imam problem sa s2 prilikom gledanja video snimki koje sam snimio sa mobom nesto kao da susti glas se cuje i sve ali video jednostavno susti dali se moze popraviti i kako?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

da li šušti i kad puštaš muziku preko nekog playera (možda je do zvučnika)?

ako nema šuštanja, probaj snimiti zvuk preko diktafona ili neke aplikacije, ali samo zvuk, bez videa - može biti da se pokvario mikrofon.

 

P.S.

Kupio polovnu kameru za 50 kn i sad mi sve radi. {#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
dado314 kaže...

da li šušti i kad puštaš muziku preko nekog playera (možda je do zvučnika)?

ako nema šuštanja, probaj snimiti zvuk preko diktafona ili neke aplikacije, ali samo zvuk, bez videa - može biti da se pokvario mikrofon.

 

P.S.

Kupio polovnu kameru za 50 kn i sad mi sve radi. {#}

Normalan Zvuk kad snimin na diktafon to je izgleda tako fabricki gledao sam po yt snimke snimljene sa sgs2 i imaju slican zvuk na skimkama

12 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

meni se poceo zadnjih par dana blesirati mob...

 

npr radim nesto na njemu. odjednom ko da slika zatreperi i ekran se zacrni. ostaje tako sve dok ga ne probam upaliti.

digne se os,i cim se pojavi homescreen opet se ekran zacrni i opet nista. nekad se sam restarta,a nekad ostane ko da sam ga ugasio.

 

i nemogu nista,sve dok ga ne stavim na punjac,onda opet sve radi neko vrijeme dok opet ekran ne zatreperi.

 

radi toga sam i stavljao neat 5.9 (sa neat 5.7) al nije pomoglo.

 

sumnja mi je najvise pala na bateriju,ipak bude skoro 2 god vec,pa sam narucio novu. nadam se da je u tome caka,neznam kaj bi drugo moglo bit :/

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

to se meni dešavalo, pogotovo kad bih koristio internet. Promjena baterije je pomogla. Kupio neku zamjensku za cca 70 kn, i čini mi se da više traje od originalne! :-)

ali vjerujem da će prije crknit

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
GrimReaperKC kaže...

meni se poceo zadnjih par dana blesirati mob...

 

npr radim nesto na njemu. odjednom ko da slika zatreperi i ekran se zacrni. ostaje tako sve dok ga ne probam upaliti.

digne se os,i cim se pojavi homescreen opet se ekran zacrni i opet nista. nekad se sam restarta,a nekad ostane ko da sam ga ugasio.

 

i nemogu nista,sve dok ga ne stavim na punjac,onda opet sve radi neko vrijeme dok opet ekran ne zatreperi.

 

radi toga sam i stavljao neat 5.9 (sa neat 5.7) al nije pomoglo.

 

sumnja mi je najvise pala na bateriju,ipak bude skoro 2 god vec,pa sam narucio novu. nadam se da je u tome caka,neznam kaj bi drugo moglo bit :/

Bez ljutnje, ali  previše drkate po tim mobitelima pa ih shebete i onda nastaju problemi {#}. Što sve nisi ostavio kako je bilo tvornički napravljeno pa ne bi imao bezveznih problema i živciranja. Imam isto S2 oko 2 godine i nikad nikakvih problema.

STEAM: BucoKTM
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

@GrimReaperKC Napravi full wipe i ponovno flashaj Neat 5.9. Meni radi savršeno. Ako se problem ne riješi ni nakon što si napravio full wipe, onda je vjerojatno hardverski problem (ekran, matična...). Ukoliko imaš garanciju (koja je inače bila 2 god), vrati ga na stock rom i odnesi u servis.

@BucoKTM Cilj rootanja i custom romova u prvom redu je da se otklone nedostaci tvorničkog ROM-a (koliko sam imao priliku uočiti, sam stock rom (4.1.2) ima dosta nedostataka, počevši od bootloopa, kod kojeg moraš izgubiti sve podatke da vratiš mob u funkcionalno stanje, do pretrpanosti programima koje nikad nećemo koristiti, a i u HR neki ne rade - poput onog VideoHUBa). Ukoliko nešto i pođe po zlu kod rootanja ili stavljanja custom roma, podrška kod otklanjanja problema je prilično velika (bilo ovdje na BUG forumu ili na XDA). O prilagođavanju i "modovima" ne trebam ni govoriti. Svaka čast ako si izdržao toliko sa tvorničkim (stock) ROMom i bez roota, meni je on skroz nepouzdan i spor.

12 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

radio sam full wipe prije stavljanja 5.9.

 

mislim da je problem do baterije. vidjet cu kad dodje nova. garancija bi trebala biti jos oko 2 mjeseca pa je to zadnja opcija.

 

ne smatram da **kam po mobitelu id a radim sranja. uvijek sam bio na stocku sa custom kernelima koji su mi produzili bateriju. 5.7 neat je bio prvi rom koji sam staivo i bio je super,pa sam stavio i 5.9.

 

romovi su super stvar {#}

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
BucoKTM kaže...

Bez ljutnje, ali  previše drkate po tim mobitelima pa ih shebete i onda nastaju problemi {#}. Što sve nisi ostavio kako je bilo tvornički napravljeno pa ne bi imao bezveznih problema i živciranja. Imam isto S2 oko 2 godine i nikad nikakvih problema.

Prika, nemoš to u ovoj temi reći.

Jednostavno ne moš

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...
BucoKTM kaže...

Bez ljutnje, ali  previše drkate po tim mobitelima pa ih shebete i onda nastaju problemi {#}. Što sve nisi ostavio kako je bilo tvornički napravljeno pa ne bi imao bezveznih problema i živciranja. Imam isto S2 oko 2 godine i nikad nikakvih problema.

Prika, nemoš to u ovoj temi reći.

Jednostavno ne moš

 

I danas, sutra ces se pojaviti u ovoj temi i pitati kako ovo, kako ono, i ocekivati da ti se pomogne, a tu ovakve gluposti pises.. I onda ces se ljutiti kad dobijes isti glupi odg od nekoga kao sto je i tvoja konstatacija, tipa javi se u servis, jer ti nista nisi cackao po svom mobitelu i imao bezvezne probleme kao svi ostali..

Znanstvenici kazu: ''Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi..'' E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
BucoKTM kaže...

Bez ljutnje, ali  previše drkate po tim mobitelima pa ih shebete i onda nastaju problemi {#}. Što sve nisi ostavio kako je bilo tvornički napravljeno pa ne bi imao bezveznih problema i živciranja. Imam isto S2 oko 2 godine i nikad nikakvih problema.

 

Mislio sam odgovoriti, ali

 

simons kaže...


@BucoKTM Cilj rootanja i custom romova u prvom redu je da se otklone nedostaci tvorničkog ROM-a (koliko sam imao priliku uočiti, sam stock rom (4.1.2) ima dosta nedostataka, počevši od bootloopa, kod kojeg moraš izgubiti sve podatke da vratiš mob u funkcionalno stanje, do pretrpanosti programima koje nikad nećemo koristiti, a i u HR neki ne rade - poput onog VideoHUBa). Ukoliko nešto i pođe po zlu kod rootanja ili stavljanja custom roma, podrška kod otklanjanja problema je prilično velika (bilo ovdje na BUG forumu ili na XDA). O prilagođavanju i "modovima" ne trebam ni govoriti. Svaka čast ako si izdržao toliko sa tvorničkim (stock) ROMom i bez roota, meni je on skroz nepouzdan i spor.

 

 

je odgovorio umjesto mene.

 

Svoj S2 više nemam, dao sam ga sestri, i radi perfektno. Imam trenutačno S4 s stock romom, i mislim promijeniti jer osjetim kako je spor u nekim dijelovima jer ima masu smeća :(

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

updateam miui v5 official based i mobtel mi nakon nekog vremena ude u softbrick. Nakon wipe dalvik i cache partition upali. U cemu bi ogao bit problem? probao sam i preko updatera flashat i preko cwm (wipe data,catche,dalvik) i opet isto. Mobitel radi neko vrijeme i od jednom se ugasi i nema paljenja. A na trenutnoj verziji radi normalno.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Htio sam vas pitati dali vam se pregrijava mobitel i sporo puni. Ja imam bateriju koja nije original.pa mislim da je u bateriji problem.

"Možemo upotrebljavati najrazličitija dostignuća tehnologije, no ako su bez srca, nehumana - ostavimo ih po strani."
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice