Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.072.303
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Pozz ljudi, sutra i ja postajem vlasnik SGS2 , u originalnom stanju, znači ne mislim igrat igrice nit ništa, Messenger, Viber, malo neta i muzike i kamera.

 

Zanima me prvesntveno neka dobra maska, da mi se ne ošteti previše jer sam ga našao prilično očuvanog pa bi htio da takav i ostane.

 

Plus, neki dock da mi bude na stolu za punjenje ako ima?

Uglavnom, maska, dock, može i auto držač :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Ja koristim ovu zastitnu masku i zadovoljan sam i obavezno foliju na display
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Koristio na Samsung Waveu i na S2 koristim Otterbox commuter.

 

Imas i jacu Defender verziju!

 

Svakako preporuke... svasta mi je prezivio mob a jos je ko nov :)

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
began kaže...
Ja koristim ovu zastitnu masku i zadovoljan sam i obavezno foliju na display

ma kakva folija!? mob ima gorilla glass. folija ne triba. ja sam je koristio ispočetka i otkad sam je skinio ekran mi je čišči i ljepši. ne da se to tako lako izgrebati.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Phantom_RI kaže...

Pozz ljudi, sutra i ja postajem vlasnik SGS2 , u originalnom stanju, znači ne mislim igrat igrice nit ništa, Messenger, Viber, malo neta i muzike i kamera.

 

Zanima me prvesntveno neka dobra maska, da mi se ne ošteti previše jer sam ga našao prilično očuvanog pa bi htio da takav i ostane.

 

Plus, neki dock da mi bude na stolu za punjenje ako ima?

Uglavnom, maska, dock, može i auto držač :)

Dobro došao u klub {#}

 

Maske:

  1. Silicone Hard plastic
  2. Gel Silicone Plastic (preporuka, imam(imao) osobno) + Screen protector
  3. Neki kvalitetniji Nillkin ili Otterbox

 

Screen protector:

  1. Rocky Mobile nebrojeno puta sam uzimao od njih. Savršene kvalitete, savršeno izrzatni. Ako ti nije jasno što koji tip folije predstavlja - pitaj

 

Dock:

  1. Dual Battery Chareger - nisam kupovao, ali vidim da je prodan 150+ puta i da je seller legit. A i puni dvije odjednom baterije (druga baterija nije uključena u cijenu!)
Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || Xiaomi MI3 user ||
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

pozz,jućer sam kupio galaxy s2+ i na njemu je android 4.4.2 kit kat i rootan je pa me zanima dali bi mogo vratit 4.1.2 android?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ofc, LINK tu odaberes svoj uređaj, skines firmware koji ti odgovara, i flashas ga preko odina. File prvo raspakiras i stavis ga u ovo PDA, udjes u download mode, i samo flash.. 

Znanstvenici kazu: ''Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi..'' E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

hvala ti!
a imam još jedan problem,kad skinem crack-ane igrice i prebacim na mob instaliram ih i onda poslje nešta blokira neće očitat,neznam do čega je to

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Jel se moze nmjenjat mikrofon bez lemljenja, il se neki cjeli modul mjenja zbog tog?
VenAtoR#2231
12 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Koji bi bio najbolji custom ROM?

Naručio sam si masku, foliju nisam, dock i auto-nosač naručujem sljedeći mjesec.

 

Gledam baš na nekim sajtovima piše da će dobiti official Kitkat upgrade...samo kada?


Znači, custom ROM koji još uvijek zadržava fluidnost kao standardni 4.1.2, ali da baterija traje nešto duže, to nebi bilo loše.

 

Ne treba mi za nikakve igrice, znači čisto surfanje netom, tu i tamo malo Youtubea, koja pjesma, i korištenje kamere. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
klikiA310 kaže...

hvala ti!
a imam još jedan problem,kad skinem crack-ane igrice i prebacim na mob instaliram ih i onda poslje nešta blokira neće očitat,neznam do čega je to

Moze biti da je do obb filea. Taj file imaju aplikacije koje su vece od +/- 30mb. Znaci treba ti taj apk i obb file koji ti je otprilike stotinjak mb. 

Phantom_RI kaže...

Koji bi bio najbolji custom ROM?

Naručio sam si masku, foliju nisam, dock i auto-nosač naručujem sljedeći mjesec.

 

Gledam baš na nekim sajtovima piše da će dobiti official Kitkat upgrade...samo kada?


Znači, custom ROM koji još uvijek zadržava fluidnost kao standardni 4.1.2, ali da baterija traje nešto duže, to nebi bilo loše.

 

Ne treba mi za nikakve igrice, znači čisto surfanje netom, tu i tamo malo Youtubea, koja pjesma, i korištenje kamere. 

KitKat definitivno necemo dobiti. Mozda si procitao dezinformaciju ili prastaru vijest.
Ja koristim Neat ROM MS3.

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Prijatelji forumasi, mjenjam svoj HTC 8S za Android mobitel, rado bi da to bude SGS2.

Pa ako je netko voljan probat ovaj WP mobitel, nek se javi, moguca je i nadoplata sa moje strane :)
Sve na PP. 

Keep it moddin' !
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Psych0 kaže...

Prijatelji forumasi, mjenjam svoj HTC 8S za Android mobitel, rado bi da to bude SGS2.

Pa ako je netko voljan probat ovaj WP mobitel, nek se javi, moguca je i nadoplata sa moje strane :)
Sve na PP. 

Otkuda si? ;) Samo me to zanima

13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

sale ne znam u cemu je problem, ali ja konstantno na AOSP dobivam poruku kako je neka i neka aplikacija prestala raditi, ne znam u cemu je problem? ima li jos ljudi kojima se to desava?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Odabrao sam LITE verziju, i kod onog odabira aplikacija nema video player app.

12 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Prijatelji/kolege forumasi evo stigao i dan da se i ja u jednu ruku "oprostim" od ove teme, iako sluzbeno vec 2 tjedna nisam vlasnik SGS2-ce nakon 3 godine koristenja..

 

Inace bivsi zagrizeni Samsungovac, guska u magli, fanboy moze se reci, nakon pre pre dobrih iskustava s Xiaomi Hongmijem koji je zavrsio kod cure u rukama, ja sam postao vlasnik Xiaomi-evog flagshipa iliti ga MI3-a kao i sudy_freak.. 

 

No da pocnem, od ranih trenutaka nastanka ove teme sam ju pratio kao gost korisnik sve do trenutka dok se nisam odlucio baciti na flashanje i sve ostale cari koje je SGS2 u tom trenutku pruzao.. Kao novoregistrirani clan, bez trunke ikakvog iskustva s androidom, flashanjem, kernelom, root-om, odinom i svim ostalim popratnim pojmovima sam odvazno krenuo s pitanjima i davljenjima korisnika koji su se vec ranije susreli s time.. {#}

Među prvima s kojima sam uopce i stupio u kontakt je bio Sudy, koji me je pomalo uputio u to sve, jer je i on kratko vrijeme prije toga bio u istoj situaciji kao i ja, pocetnik reklo bi se..

Kasnije kako je zajednica rasla, puno clanova je proso kroz ovaj podforum, ovu temu, mjenjali su se mobiteli, maticne, displayi, sve redom sto se moze promjeniti i popraviti na ovome modelu se moglo naci u ovoj temi..

Također sam bio jedan od prvih s ogrmnim problemima s maticnom na prvome uređaju kojeg sam kupio, podjelio to sve s korisnicima u ovoj temi, nadam se i nekome pomogao svojim iskustvima s MESC-om i Europatradeom, i nacinom na koji je MESC otezao popravak unutar garantnog roka, a Europatrade sve rijesila unutar nekih 20-25 dana..  Ali eto i tu kalvariju sam prosao, izborio se sa svim silnim servisima, (8 njih u 6 mjeseci) dobio novi uređaj i konacno poceo uzivati u koristenju mobitela u svakom pogledu..

 

Onda nakon nekog vremena tu se pojavio stanoviti MIUI, ljubav na prvi pogled, naravno iza toga njegove deviacije, WIUI i ady-ev MIUI i sve to opet ni manje ni vise nego na prijedlog Sudy-a, s kojim me ocito najvise stvari veze za ovu temu.. {#}

Nema ROM-a koji probao nisam, vracao sam se uvijek na stock i speedmode, nekako mi je to bilo najlakse dok sam patio za WIUI-em i wajkovim prelaskom developinga za druge uređaje.. {#} Nakon svega toga u temi se pojavio i sale sa svojim Neatom, za kojeg def mogu reci da je najbolji ROM koji se pojavio za ovaj uređaj.. Sale svaka cast, samo tako nastavi i dalje! {#}

 

Da ne duljim dalje, hvala svima koji su prosi kroz ovu temu, pomogli mi na bilo koji nacin s riješavanjem problema na ovome uređaju, hvala mami i tati sto su me napravili, ma hvala svima hahaha {#}

Ostat cu i dalje u temi aktivan, pomoci drugia koliko je moguce kao sto su drugi i meni pomagali, SGS2 je ostao u familiji, zavrsio je kod sestre nakon sto sam prodao njen dumbPhone 4, te je sad ona prezadovoljna mobitelom isto kako sam i ja nekad bio zadovoljan njime.. :)

 

I za kraj da priznam ne zalim niti sekunde sto sam sa Samsunga presao na Xiaomi!

 

Pozdrav do daljnjega svima!

 

P.S. za kraj kraja slika moba kada je stigao, i koja slikica od danas, standardno koristenje za nabijanje kompleksa Samsungu i AOS bugu kojeg nece nikad ocito rijesiti, jer vidim i da na S5-ci satire bateriju :) 

Next big thing! Next big thing!
Laganica Laganica
Znanstvenici kazu: ''Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi..'' E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.4.2014 19:54 (majdo).
Moj PC  
8 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
definho kaže...

sale ne znam u cemu je problem, ali ja konstantno na AOSP dobivam poruku kako je neka i neka aplikacija prestala raditi, ne znam u cemu je problem? ima li jos ljudi kojima se to desava?

Koja tacno aplikacija?

 

dinos3 kaže...

Odabrao sam LITE verziju, i kod onog odabira aplikacija nema video player app.

Instaliraj ovu novu verziju i pogledaj da li je u opcijama za instalirati nakon selekcije LITE

 

v6.0.1 is online

http://goo.gl/5N75kj

 

changelog

fixed clock in pin/pattern lockscreen - thanks to @Many40

fixed Portuguese language - @Addicted2Speed

13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

sale kako iskljuciti notification da ima novi update, stalno mi gore stoji da je dostupan v6.0.1 a mislim da mi se ne isplati radit update s obzirom da sam jucer stavio v6.0?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
definho kaže...

sale kako iskljuciti notification da ima novi update, stalno mi gore stoji da je dostupan v6.0.1 a mislim da mi se ne isplati radit update s obzirom da sam jucer stavio v6.0?

Koliko se sjećam, u saletovoj aplikaciji Neat update ili kako li se zvala, tamo imaš opcije za isključiti.

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || Xiaomi MI3 user ||
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
definho kaže...

sale kako iskljuciti notification da ima novi update, stalno mi gore stoji da je dostupan v6.0.1 a mislim da mi se ne isplati radit update s obzirom da sam jucer stavio v6.0?

 

sudy_freak kaže...
definho kaže...

sale kako iskljuciti notification da ima novi update, stalno mi gore stoji da je dostupan v6.0.1 a mislim da mi se ne isplati radit update s obzirom da sam jucer stavio v6.0?

Koliko se sjećam, u saletovoj aplikaciji Neat update ili kako li se zvala, tamo imaš opcije za isključiti.

Da. Ili editujes build prop. Promenis liniju

updateme.version=6.0

u

updateme.version=6.0.1

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Prodajem S2 ako netko traži,informacije na PP.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ima li kakvih informacija o službenom 4.2.2 ali ne za S2 plus, nego za standardni model ?

PC/PS3/Android gamer
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Sims kaže...

Ima li kakvih informacija o službenom 4.2.2 ali ne za S2 plus, nego za standardni model ?

  Da, nece dolaziti.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
DwightSchrute kaže...

Prodajem S2 ako netko traži,informacije na PP.

Na što se seliš? {#}

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || Xiaomi MI3 user ||
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...
DwightSchrute kaže...

Prodajem S2 ako netko traži,informacije na PP.

Na što se seliš? {#}

Preselio sam se ima već dosta na S3,ovaj mi je sluzio kao dodatni i rezervni mob,a vise mi nije ni za to potreban. Možda se riješim i S3 pa uzmem LG G2 iako iskreno ne vidim potrebe, nakeljio sam CM 11 na njega i dobro šljaka.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
DwightSchrute kaže...
sudy_freak kaže...
DwightSchrute kaže...

Prodajem S2 ako netko traži,informacije na PP.

Na što se seliš? {#}

Preselio sam se ima već dosta na S3,ovaj mi je sluzio kao dodatni i rezervni mob,a vise mi nije ni za to potreban. Možda se riješim i S3 pa uzmem LG G2 iako iskreno ne vidim potrebe, nakeljio sam CM 11 na njega i dobro šljaka.

Ah, da sa.
Sad kad si napisao, sjetio sam se da smo pričali već o tome.

P.s. također kolega prodaje jednog 950 kuna, garancija, oprema.
Za detalje pp. 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || Xiaomi MI3 user ||
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

mali off .... daleko najbolja tema na cijelom forumu, kad sam imao s2 bio je gušt dolaziti citati i pisati stvarno respect ljudi. Kako sam mjenjao uredjaje (s3,s4,s5) tako i teme i blago rečeno su katastrofa nasprem ove. Samo tako dalje!!

 
4 0 hvala 4
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
dinos3 kaže...
Sims kaže...

Ima li kakvih informacija o službenom 4.2.2 ali ne za S2 plus, nego za standardni model ?

  Da, nece dolaziti.

tnx {#}

PC/PS3/Android gamer
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice