Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.065.993
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

da ali ne pretjerano  sve sto ima na appu ima i na GPu savkim danom GP raste sve vise ...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Bok ljudi zanima me dali mi netko moze reci kako najbrze otkljucati mob dali postoji neki programcic ili nesto prek odina

 

na ics 4.0.3 Pure.ics-v7.2 ( baziran na LPS) i mogu reci da jer rom do sada najbolj koji sam IKADA koristio baterija radi dva i pol do tri dana

 

uz normalno koristenje . Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Ja sam ga otkljucao sa Galaxy_s unlock od helroza. Brzo i lako,samo prati upute u aplikaciji.
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Zna li netko gdje mogu skinuti stock BOKK1 kernel? Htio bih imati backup u slučaju da nešto pođe po zlu. 

Našao sam na xda ali link ne radi. :(

Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Suddenly Psychotic kaže...

Zna li netko gdje mogu skinuti stock BOKK1 kernel? Htio bih imati backup u slučaju da nešto pođe po zlu. 

Našao sam na xda ali link ne radi. :(

http://www.sammobile.com/firmware/?page=3&t=1&o=1&m=GT-I9100&r=1#regiona

 

Nego jeli tko isprobao šta novo ovih dana

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Volume kaže...
Suddenly Psychotic kaže...

Zna li netko gdje mogu skinuti stock BOKK1 kernel? Htio bih imati backup u slučaju da nešto pođe po zlu. 

Našao sam na xda ali link ne radi. :(

http://www.sammobile.com/firmware/?page=3&t=1&o=1&m=GT-I9100&r=1#regiona

 

Nego jeli tko isprobao šta novo ovih dana

Hvala. Ali kako to da je ovaj kernel velik preko 300MB, a Siyah ili CF-Root samo nekoliko MB?

Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Suddenly Psychotic kaže...
Volume kaže...
Suddenly Psychotic kaže...

Zna li netko gdje mogu skinuti stock BOKK1 kernel? Htio bih imati backup u slučaju da nešto pođe po zlu. 

Našao sam na xda ali link ne radi. :(

http://www.sammobile.com/firmware/?page=3&t=1&o=1&m=GT-I9100&r=1#regiona

 

Nego jeli tko isprobao šta novo ovih dana

Hvala. Ali kako to da je ovaj kernel velik preko 300MB, a Siyah ili CF-Root samo nekoliko MB?

To je službeni firmware, kernel je u njemu i flasha se odinom

13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ništa novo.
CM 7.4 + Siyahče 3.0 (stavit ću 3.0.1) i čekam CM Final Release, kao i svi vi {#} 

[EDIT]:
Dobri smo, 1M čitanja {#} 

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.4.2012 20:56 (sudy_freak).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Volume kaže...

To je službeni firmware, kernel je u njemu i flasha se odinom

I još samo jedno, pod kojom to stavkom u Odinu flasham? Pit, bootlader, pda, phone ili csc. I koje opcije trebaju biti "zakačene"?

Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Suddenly Psychotic kaže...

I još samo jedno, pod kojom to stavkom u Odinu flasham? Pit, bootlader, pda, phone ili csc. I koje opcije trebaju biti "zakačene"?

Nemoj se hvatati Odin-a ako ga ne znaš {#}

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...
Suddenly Psychotic kaže...

I još samo jedno, pod kojom to stavkom u Odinu flasham? Pit, bootlader, pda, phone ili csc. I koje opcije trebaju biti "zakačene"?

Nemoj se hvatati Odin-a ako ga ne znaš {#}

Heh, moram nekako naučiti. {#} A na Jubitbu i Guglu nisam baš nešto našao...

Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...
Suddenly Psychotic kaže...

I još samo jedno, pod kojom to stavkom u Odinu flasham? Pit, bootlader, pda, phone ili csc. I koje opcije trebaju biti "zakačene"?

Nemoj se hvatati Odin-a ako ga ne znaš {#}

Ako hoće sve vratiti na stock morat će

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Volume kaže...

Ako hoće sve vratiti na stock morat će

Nisam htio da syebe mobitel.
Naravno da će mu trebati Odin, ali sam ga htio upozoriti da zna što treba i kako. 

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Dođem random na XDA CM temu i eto:


0904 CM9 (direct)


Čenđlog:

  • Kernel 3.0.27 voltage control
  • Camera.apk added pinch zoom
Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
Moj PC  
0 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ako hoču mjenjat karnel i mjenjat takt procesora moram li mob rootat prije promjene karnela ili poslje? ILI je rootan kad stavim taj karnel.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
PC - stručnjak kaže...

Ako hoču mjenjat karnel i mjenjat takt procesora moram li mob rootat prije promjene karnela ili poslje? ILI je rootan kad stavim taj karnel.

Rootan je kad staviš kernel. Samo odabereš kernel i flashaš preko Odina.

Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

evo jesam... SiyahKernel v3.0.1 Sad ima super user. Odlično. Samo kad sam stavio na 1.6 GHz mob se srušio i pisalo samo samsung ba - bla.. e i da.. onaj troku kad se pali to tako mora?

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
PC - stručnjak kaže...

evo jesam... SiyahKernel v3.0.1 Sad ima super user. Odlično. Samo kad sam stavio na 1.6 GHz mob se srušio i pisalo samo samsung ba - bla.. e i da.. onaj troku kad se pali to tako mora?

ne mora.....imas aplikaciju triangleAway skini je na mob pokreni i neces imati vise zuti trokut

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
PC - stručnjak kaže...

evo jesam... SiyahKernel v3.0.1 Sad ima super user. Odlično. Samo kad sam stavio na 1.6 GHz mob se srušio i pisalo samo samsung ba - bla.. e i da.. onaj troku kad se pali to tako mora?

Ne mora značiti da će svaki primjerak bit stabilan na 1.6 GHz tako da je to rušenje normalno. Onaj trokut će ti se pojavit uvijek kad flashas preko odina. Sad skini siyah za cwm i flashaj ga preko cwm-a i trokut će ti nestati ako ti to već smeta

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Uopče mi ne smeta... ak ne šteti... što i ovako ga vidim smo kad palim. Na 1.4 radi odlično Antutu 6949 bodova.. samo radi usporedbe prije je bilo oko 5000 meni ok.. :D Zmaj od mobitela... 

Koji još karnel ima a da je dobar ?

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Speedmod, ali njega možeš staviti samo na rom koji je zasnovan na samsung firmwareu, znači neće radit s npr. CM9. On ti nije kao siyah, za izvlačenje max performansi ali je odličan za uštedu baterije

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Super, ja imam samsungov ics, nemislim stavlja cm9 i tako to... onda ču probat, sad pošto imam ovaj da stavim taj speedmod trebašto radit drugačije ili isto ko i ovaj ubacim s odinom

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

CWM koristi, on ti je došao s siyahom ako ga do sad nisi imao. I moja preporuka ti je da izbjegavaš Odin koliko god možeš. I inače prije bilo kakvog mjenjanja kernela ili roma napravi backup

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Backup mi ne treba samog ROM-a imam onaj za ubacit ... podaci su mi svi na sd na googleu (brojevi i to)

Okk a što odin mi izgleda ok?

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
PC - stručnjak kaže...

Backup mi ne treba samog ROM-a imam onaj za ubacit ... podaci su mi svi na sd na googleu (brojevi i to)

Okk a što odin mi izgleda ok?

Ja ga osobno, a i velika većina ljudi, ne volim jer zna zasrati mob. Koristi cwm

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Sad stavio preko clockworka i opet ima trokut na početku kad ga pokrenem .. :S

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Zašto vam taj trokut toliko smeta? Meni čak fali ako ga nema :D

šumski put je bio ravan.
16 godina
moderator
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
dreammaker kaže...

Zašto vam taj trokut toliko smeta? Meni čak fali ako ga nema :D

 

To sam se i sam pitao. Ljudi eksperimentiraju s trikovima koji mogu telefon pretvoriti u uteg za papir da bi se riješili nečega što "moraju" gledati ravno pet sekundi i to prilikom restarta (koji se, ako je ROM dobar, neće raditi apsolutno nikad). Svašta :)

 

Što se ROM-ova tiče, ja sam prestao flashati i isprobavati nove tri do četiri puta dnevno te sad još samo pratim i stavljam CM9 nightlyje {#} Odustao sam čak i od promjene kernela - ovaj koji CM9 nudi po defaultu me potpuno zadovoljava. 

Work is for people who suck at video games.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Suddenly Psychotic kaže...
Morat ces se strpit onda. Cini se da je moj bio jedan od zadnjih na lageru... Ali cudno mi je to sto najveci hrvatski operater ga nema na skladistu, a Vip i Tele2 ga imaju.

Mogli su ga bar maknuti sa službene stranice... ili staviti trenutno nedostupno...

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Tko je tu lud?? Zovem sluzbu za korisnike t-mobile i pitam kada ce biti sluzbena nadogradnja na ics, a oni k'o tukci, nitko nista ne zna i tupe da oni nemaju veze s tim, nego da je do samsunga... A koliko sam upoznat sa situacijom i koliko sam procitao, samsung salje nadogradnju t-mobile-u dok je oni ne preurede.. Zar ne? Stvarno su katastrofa... Imati takav mobitel, a imati katastrofa sluzbenu podrsku, sa velikim zaostatkom za njega, od strane operatera.....

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice