Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.063.900
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Gledam sad se pojavio ICS za njemački T-mobile, onda bi uskoro trebo i hrvatski službeni bit tu... 

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
PC - stručnjak kaže...

Gledam sad se pojavio ICS za njemački T-mobile, onda bi uskoro trebo i hrvatski službeni bit tu... 

Zadnji koji vidim na Samfirmwares-u je LP7 za Rusiju opet (?)

 

Btw. masterpiece link ICON SET !!!!!

 

 

Hrpa ROM-ovaje apdejtana, Wanam, Slim ICS, Batista, Sensation, Lite'ning..

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

pomoć molim.

kad instaliram CM9 ICS, on u sebi nema gapps (market, gmail...) a nema ni file managera (tipa Astro ili sl.) Sa googla sam skonuo Store play (ex market) instalirao, ali ga nemogu pokrenuti. U čemu griješim???

Na koji način ste vi instalirali file manager i gapps?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Stavi drugi rom, CM9 je još u experimentalnoj fazi i ima problema.
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
mkm kaže...

pomoć molim.

kad instaliram CM9 ICS, on u sebi nema gapps (market, gmail...) a nema ni file managera (tipa Astro ili sl.) Sa googla sam skonuo Store play (ex market) instalirao, ali ga nemogu pokrenuti. U čemu griješim???

Na koji način ste vi instalirali file manager i gapps?

Skini gapps i instaliraj iz recoverya

 

http://cmw.22aaf3.com/gapps/gapps-ics-20120317-signed.zip

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ja se mislim bi li probao SlimICS, jel ko probava?

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Suddenly Psychotic kaže...
Stavi drugi rom, CM9 je još u experimentalnoj fazi i ima problema.

 Informiraj se prije nego daješ ljudima krive informacije...CM9 je daaaaaleko od experimentalne faze, dapače sve radi savršeno i jedan je od najboljih romova trenutno.

 

http://teamhacksung.org/wiki/index.php/CyanogenMod9:GT-I9100:Nightly:Known_issues

 

@Mkm ,  šta se tiče gappsa ima na cm9 xda stranici link gdje to skineš(link je dao @Drfriks, i nakon šta se fleša CM9 fleša se i taj gapps pa imaš sve. za file manager skini sa google playa neki od file managera i voila :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
ozylaser kaže...
Suddenly Psychotic kaže...
Stavi drugi rom, CM9 je još u experimentalnoj fazi i ima problema.

 Informiraj se prije nego daješ ljudima krive informacije...CM9 je daaaaaleko od experimentalne faze, dapače sve radi savršeno i jedan je od najboljih romova trenutno.

 

http://teamhacksung.org/wiki/index.php/CyanogenMod9:GT-I9100:Nightly:Known_issues

 

@Mkm ,  šta se tiče gappsa ima na cm9 xda stranici link gdje to skineš(link je dao @Drfriks, i nakon šta se fleša CM9 fleša se i taj gapps pa imaš sve. za file manager skini sa google playa neki od file managera i voila :)

Nightly JE eksperimentalna faza. Tako da ti ne širi dezinformacije, to šta sve radi ok to je druga stvar, al opet je eksperimentalni ROM.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Mitsuoka kaže...
ozylaser kaže...
Suddenly Psychotic kaže...
Stavi drugi rom, CM9 je još u experimentalnoj fazi i ima problema.

 Informiraj se prije nego daješ ljudima krive informacije...CM9 je daaaaaleko od experimentalne faze, dapače sve radi savršeno i jedan je od najboljih romova trenutno.

 

http://teamhacksung.org/wiki/index.php/CyanogenMod9:GT-I9100:Nightly:Known_issues

 

@Mkm ,  šta se tiče gappsa ima na cm9 xda stranici link gdje to skineš(link je dao @Drfriks, i nakon šta se fleša CM9 fleša se i taj gapps pa imaš sve. za file manager skini sa google playa neki od file managera i voila :)

Nightly JE eksperimentalna faza. Tako da ti ne širi dezinformacije, to šta sve radi ok to je druga stvar, al opet je eksperimentalni ROM.

Naravno da je nightly, nije naveden kao stable, al jel je stable? - je, koristim ga već pun k kao daily rom i nema nikakvih problema ko kak psychotic kaže.  sad su ostale samo finese.

 

i mogu ga preporučit svakome kao daily rom, znači stabilni i bez problema.

experimentalna faza je bila pri startu cm9 kad puno toga nije radilo i bilo je hrpa problema....

 

btw ne širim dezinformacije nego kažem kako je.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ne možeš ti mijenjat klasifikaciju kako tebi padne. Da je stable onda bi bia stable. Pa i FF Nightly je stabilan, pa je opet to eksperimentalna faza. Kad ga stave za stable, bit će stable, tako da širiš dezinformacije. EOD

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Mitsuoka kaže...

Ne možeš ti mijenjat klasifikaciju kako tebi padne. Da je stable onda bi bia stable. Pa i FF Nightly je stabilan, pa je opet to eksperimentalna faza. Kad ga stave za stable, bit će stable, tako da širiš dezinformacije. EOD

šta si se ulovio klasifikacije, naporan si. Niko ne osporava da je nightly verzija, samo je rom sam po sebi daleko od nečega šta je experimentalno, a problema nema, samo sam to htio reć i nznm kaj se sad loviš za to kaj tamo piše jel exp ili nije exp, to vidim i sam ko što vidi i svatko drugi.

 

 

 

 

16 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

strasno {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.4.2012 15:29 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
ozylaser kaže...
Mitsuoka kaže...

Ne možeš ti mijenjat klasifikaciju kako tebi padne. Da je stable onda bi bia stable. Pa i FF Nightly je stabilan, pa je opet to eksperimentalna faza. Kad ga stave za stable, bit će stable, tako da širiš dezinformacije. EOD

šta si se ulovio klasifikacije, naporan si. Niko ne osporava da je nightly verzija, samo je rom sam po sebi daleko od nečega šta je experimentalno, a problema nema, samo sam to htio reć i nznm kaj se sad loviš za to kaj tamo piše jel exp ili nije exp, to vidim i sam ko što vidi i svatko drugi.

Zato jer brkaš pojmove, to što tebi radi dobro, ne znači da nekome drugome isto mora radit dobro. Dok se to ne ispegla potpuno da svima radi ok, sa svim aplikacijama, onda je to finalna stabilna inačica. Sad, vjerojatno ti je ovo jedan od prvih Androida, a pošto je kroz moje ruke prošao popriličan broj njih (HTC većinom, prije nego li me Samsung uzea), tako da znam kolike su razlike bile među istim uređajima, pogotovo jer još uvijek imam 2 Desirea, koji se nisu jednako ponašali na istim nightly ROM-ovima.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

bezvz se svađate.. istina je da je nightly zapravo experimental, ali radi sve fenomenalno... kako bi rekao, na papiru nestabilno, a u praski stabilno ;)

Visit Us @ KoDeX Clan www.kodex-team.eu
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

ajmo deca mir , svakim novim buildom je sve stabilniji i kompetniji kaj se mene tice {#}

 

p.s instalirao sam 9.4 CM9 no ovog puta bez siyaha i mogu rec da od CM jako dobro ponasa (za sada)

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.4.2012 17:44 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
4mal kaže...

ajmo deca mir , svakim nuildom je sve stabilniji kaj se mene tice {#}

wow, nemoj hebat {#} 

 

BTW CM meni nikad nije bia za miješanje sa drugim kernelima, kao i MIUI. 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.4.2012 17:44 (Mitsuoka).
16 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

ne budi bezobrazan reko meni je ok mozda drugima nije {#}

potvrdjujem o onome sta si gore napisao ! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

evo bio sam malo u inozemstvu, pa ga nisam toliko ni forsao.. pa da se pohvalim malo s baterijom :D

Visit Us @ KoDeX Clan www.kodex-team.eu
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...
PC - stručnjak kaže...

Gledam sad se pojavio ICS za njemački T-mobile, onda bi uskoro trebo i hrvatski službeni bit tu... 

Zadnji koji vidim na Samfirmwares-u je LP7 za Rusiju opet (?)

 

Btw. masterpiece link ICON SET !!!!!

 

 

Hrpa ROM-ovaje apdejtana, Wanam, Slim ICS, Batista, Sensation, Lite'ning..

Evo ti to.... 

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Dobar dan!Razmišljam dal da uzmem Galaxy S2 ili Galaxy Nexus.Sad,zanima me da li je izašao official update za SGSII,i kojega preporučate?

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
12 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Bok ljudi imam pitanje znaci jedan put sam vec pokusao rootat mob al nesto se desilo i shebala se maticna...

Da ne duljim popravio sam je i sad bi htio rootat ali me strah da opet nesto ne zhebem pa jel moze koji savjet i tutorijal da rootam...

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
emerik kaže...

Dobar dan!Razmišljam dal da uzmem Galaxy S2 ili Galaxy Nexus.Sad,zanima me da li je izašao official update za SGSII,i kojega preporučate?

je izasao je, ali nije za hrvatsku, ali se moze staviti rucno ICS.. sad da li je nexus ili s2 bolji, tu ce nastati svađa.. ono sto tebi vise odgovara je bolje. S2 ima 8mpx kameru, microsd i gorila glass, a ovaj nexus ima NFC, veci ekran i nema touch wiza kao S2

 

 

Kelam kaže...

Bok ljudi imam pitanje znaci jedan put sam vec pokusao rootat mob al nesto se desilo i shebala se maticna...

Da ne duljim popravio sam je i sad bi htio rootat ali me strah da opet nesto ne zhebem pa jel moze koji savjet i tutorijal da rootam...

ja sam bio flashao ICS LPS verziju (preko Odina), pa sam zatim preko recoverya instalirao CF-Root-SGS2_XX_OXA_LPS-v5.4-CWM5 i maticna jos radi kao i drugima :P

 

edit: ako ne volis ili ne zelis staviti LPS verziju imas ovdje s drugim verzijama, pa nadjes svoju, al ja ti toplo preporucujem LPS poljski ;)

Visit Us @ KoDeX Clan www.kodex-team.eu
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.4.2012 19:10 (Rasho).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Rasho

 

edit: ako ne volis ili ne zelis staviti LPS verziju imas ovdje s drugim verzijama, pa nadjes svoju, al ja ti toplo preporucujem LPS poljski ;)

 Zašto Poljski?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Rasho kaže...

bezvz se svađate.. istina je da je nightly zapravo experimental, ali radi sve fenomenalno... kako bi rekao, na papiru nestabilno, a u praski stabilno ;)

 Evo meni CM9 ICS jučerašnja nadogradnja nikako da nađe gps signal, prikaže 8 satelita, a nikako da odredi položaj, MHL mi ne radi kao ni OTG. I još mi smeta par sitnica, možda se da riješiti, ali ja ih nisam uspio naći u postavkama, npr.: što ne mogu poštelat jačinu vibra kod pritiska na ekran, što ne mogu stišati zvuk dolaznog poziva okretanjem telefona i sama call aplikacija mi nije baš legla. Kao i svaki rom ima svojih prednosti i mana, pa tko voli nek izvoli.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
mkm kaže...

 

 Zašto Poljski?

zato sto ga ja koristim i dobro radi, a i mislim da je zadnja verzija za koju postoji CF root

Visit Us @ KoDeX Clan www.kodex-team.eu
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Moj rekord!

 

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

dobar score ,ali ima jaci 30ak strana prije,  oko 15 dana {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.4.2012 20:14 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
4mal kaže...

dobar score ,ali ima jaci 30ak strana prije,  oko 15 dana {#}

Ček, ko to? Sićan se bocica sa 10 dana i to mi je nepojmljivo.

 

Meni je sad 10h korištenja, 1:30 ekran, 50% baterije, WLAN/3G 24/7 ON

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Otkako je CM9 pokrenut, vrtio sam se stalno sa njim i oko njega. Nisam dugo flashao nesto drugo, sve sam probao i ne da mi se mjenjati jer mi je odlican! Koristim ga "sirovog" bez ijednog naknadnog kernela...

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Zna li se možda kad official ICS stiže za SGSII u Hrvatskoj?

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice