Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.065.436
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Pozdrav,

Imam S2, pokonjeni. Nisam ga odmah koristio jer sam koristio drugi mob, a nisam od volje mjenjati ih svako malo.

Uglavnom, nakon updatea na  4.2.1 slušalica više ne radi, razgovaram na speaker, ali dobro, to manje više.

Instalirana je aplikacija za snimanje razgovora, koja malo radi , malo ne. Više da nego ne. Uklonio sam S security, jer mi

alarm nakon odbrojavanja nije radio. (treba mi za posao)

Osim toga je ok, ali primjetio sam da nakon što prebacim sim karticu u drugi mobitel, pri povratku više nema SMS poruka. 

Popis poziva ostaje.

Danas se restartao sam od sebe i izgubio sam povijest razgovora na Viberu, dok su primljene slike ostale spremljene.

 

Zna li tko zbog čega dolazi do ovih nestanaka? 

Barem da ih spriječim dok ne uzmem nešto novo...

BL
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
ubaci si novi rom NeatRom 4.1.2 prilagoden je, ja sam bio zadovoljan njime
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Pacoo kaže...
ubaci si novi rom NeatRom 4.1.2 prilagoden je, ja sam bio zadovoljan njime

 

I meni je jako dugo vremena solidno radio, no CM12 (android 5.1.1) je isto skroz stabilan. Brzi je dosta (ART), a nema problema koje je imao neat kitkat (4.4).

Moja preporuka -> cm12.

I sad koristim s2. Cak mi je i majka uzela s5, ja se ne dam

fake it through the day with some help from johnnie walker red
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Pacoo kaže...
ubaci si novi rom NeatRom 4.1.2 prilagoden je, ja sam bio zadovoljan njime

 

Hvala,

progooglao sam malo, mislim da ću ipak frenda zagnjavit da mi to napravi da ga ja ne upokojim do kraja.

 

Iako postoji mogućnost da odustanem od svega, jer izgleda da mi ne puni bateriju, niti preko punjača, niti usb-a

BL
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
lazy_punk kaže...
Pacoo kaže...
ubaci si novi rom NeatRom 4.1.2 prilagoden je, ja sam bio zadovoljan njime

 

I meni je jako dugo vremena solidno radio, no CM12 (android 5.1.1) je isto skroz stabilan. Brzi je dosta (ART), a nema problema koje je imao neat kitkat (4.4).

Moja preporuka -> cm12.

I sad koristim s2. Cak mi je i majka uzela s5, ja se ne dam

 Jesu na CMu popravili alarm?
Imao sam prije problem, ako su spojene slušalice, onda alarm ne zvoni (nego samo vibrira, ako je vibracija upaljena).

10 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ne mogu vjerovati. Skupljao mi je s2 plus prašinu sigurno godinu dana. I rekoh da pokušam instalirati lollipop na njega, haha telefon oživio. Bolje radi na lollipopu nego na jelly beanu da ne lažem 3 puta. Fluidno sve 100%, za ne vjerovati.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

BOk

Dali ima tko da prodaje Galaxy s2 do nekih 200/250kn?

 

Lp

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Pozdrav! Nakon dugih 5 godina sam se odlucio promijeniti ovaj legendarni mobitel. Na zalost mobitel je poceo stekat,burn ekrana vidi se zuto,baterija promjenjena ali ne traje vise od 3-4 sata.

Mobitel je bio samo jedanput na servisu i to zato jer je poliven vinom na mom rodendanu i od tad je poceo zamuckivat vjerojatno los servis.

Nebi ga mjenjao da se nisu pojavili ovi problemi. Prosao je sve i svasta sa mnom. Nastavit cu ga i dalje koristit iz navike pa zbogom prijatelju.

 
6 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Prije svega, Sretan i Blagoslovljen Uskrs svima na forumu... Ovako, trebao bih pomoć. U pitanju je mobitel Galaxy S2. Još točnije, tiće se video player-a i full HD sadržaja (1920 x 1080p)... Naime, koristim player MX Player + Neon codec pack... Jučer sam na njemu pregledavao skup video fajlova, koji su u Full HD rezoluciji koristeći MX Player. Video-i nisu sa Youtube-a. Tokom play-a koristi HW decoder (hardversko ubrzanje) ali, događa se da, je počeo da 'šteka', gubi se zvuk... Krenem da gledam, te naglo zakoći slika i sjeckanje zvuka unatoč tome što koristi HW decoder... Čudno je to što sam te iste video fajlove pregladavao ~ prije 3 mjeseca i nisam imao nikakvih problema... Isprva sam mislio da je stvar u player-u ali nije, jer se u Stock Player-u događa ista stvar - zamrzavanje slike, pad framerate-a te gubitak zvuka... Pravo pitanje: ZAŠTO MI JE FULL HD SADRŽAJ NEOČEKIVANO POČEO ŠTEKATI U PLAYER-IMA ?! A iste te fajlove sam gledao i prije i sve normalno, kao i na laptopu?! Format: mp4, 1920 x 1080p, Overall birate ~ 5mbps... Dali je stvar u procesor-u?! Procesi u pozadini?! Ako je codec u pitanju, kako sam onda gledao bez ikakvih problema te fajlove i prije?! Napomena: U pozadini mi rade non - stop: Cleanner Master, Juyce Defender Ultimate te AVG antivirus programi... I prije mi je sve to troje radilo u pozadini. Ako nije do video-a i player-a, do ćega je onda?! Molim pomoć! Koristim u njemu cijelo vrijeme OS Android 4.1.2 Jelly Bean... Neočekivano štekanje Full HD sadržaja! Gledao sam na njemu u 5 minutni sadržaj koji sam snimao mobitelom (1080p rezolucija) i, on također malo 'štuca' ali ne toliko koliko 'ovi'... GDJE JE PROBLEM?! Hvala...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Joj ja sam ovo instaliro i hajde radilo je fino, medjutim danas mi izbaci update kojeg sam skinuo i odtad mob ne moze da se upali :// dodje do software update i ugasi se. Ne mogu ni u recovery mode da udjem, samo mi stoji ono volume up i down kad idem UP nece dalje. Ima li kakve pomoci a da ne uradim factory reset, imam neke slike koje ne bih da izgubim.
http://www.itrevolucija.org/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
anelko kaže...
Joj ja sam ovo instaliro i hajde radilo je fino, medjutim danas mi izbaci update kojeg sam skinuo i odtad mob ne moze da se upali :// dodje do software update i ugasi se. Ne mogu ni u recovery mode da udjem, samo mi stoji ono volume up i down kad idem UP nece dalje. Ima li kakve pomoci a da ne uradim factory reset, imam neke slike koje ne bih da izgubim.

 

Da mozes uci u recovery, spojis na PC, mountas storage i izvuces sto ti je bitno... Nisam siguran moze li se iz download moda mountat storage i izvlacit stvari, pogledaj na xda mora biti nesto.

fake it through the day with some help from johnnie walker red
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
lazy_punk kaže...
anelko kaže...
Joj ja sam ovo instaliro i hajde radilo je fino, medjutim danas mi izbaci update kojeg sam skinuo i odtad mob ne moze da se upali :// dodje do software update i ugasi se. Ne mogu ni u recovery mode da udjem, samo mi stoji ono volume up i down kad idem UP nece dalje. Ima li kakve pomoci a da ne uradim factory reset, imam neke slike koje ne bih da izgubim.

 

Da mozes uci u recovery, spojis na PC, mountas storage i izvuces sto ti je bitno... Nisam siguran moze li se iz download moda mountat storage i izvlacit stvari, pogledaj na xda mora biti nesto.

 Ne mogu uopste da prikljucim na usb jer se odmah restartuje. Pojavi se system update i odma se restaruje ne moze nikako dalje.

http://www.itrevolucija.org/
12 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ima netko iz ZG/VG da bi prodao s2, ako ima neki viška u ladici da mu stoji i ne koristi ga?

 

Lp

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ima li tko da je na CM13?

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Moj S2 nakon 5 godina vjerne sluzbe i prezivljavanja raftinga (upadanja u Neretvu) ide u mirovinu. Mijenja ga S6 edge. Za S2 -

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

jesi mjenjao mob za mob :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2017 7:30 (hd22sb).
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
moze netko pomoc
mob mi se od jednom ugasio i kad sam ga upalio samo mi stoji logo od samsunga i nece dalje
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Pao ti je android.

Mislim da moras ponovo podici sustav,a to je vec tema o kojoj ja bas nemem pojma, znam samo da mi se sestri ista stvar desila na galaxy mini 2.

Samsung Galaxy S7 32GB black onyx
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Pozdrav!
Mob se zadnje vrijeme teško punio, brzo praznio, prestao reagirati na svoj punjač, na drugi punjač nešto bolje, onda ni na drugi više nije reagirao. Sad se ugasio potpuno, samo dođe do natpisa "samsung..." i kao da će se pokrenut ali se opet vrati samo na taj natpis. Pokazuje kao da se puni (na oko 20% je) isključim i spojim punjač nakon 2 sekunde, odmah piše da je na oko 60%. Mjesto gdje se spaja s punjačem očišćeno kistom ali nema neke promjene. Znam star je ali mislite li da je problem u bateriji ili?

 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Prvo mu instaliraj neki drugi software.

Baterija je u banani vjerovatno ali ovo lako napraviš.

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.12.2017 15:54 (fer-de-lance).
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Pošto još uvjek imam ovaj mob koji je kralj svih smartfona (golf 2)
jedino što ga je skoro koštalo života bilo je flešanje novog ROM-a
sa slabom baterijom (oko 30%) tako da bi trebalo pripaziti na tu opasnost.
Kad nekom u kući krepa mob tu je uvjek spreman on, Galaxy S2 !

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
felicija kaže...

Pošto još uvjek imam ovaj mob koji je kralj svih smartfona (golf 2)
jedino što ga je skoro koštalo života bilo je flešanje novog ROM-a
sa slabom baterijom (oko 30%) tako da bi trebalo pripaziti na tu opasnost.
Kad nekom u kući krepa mob tu je uvjek spreman on, Galaxy S2 !

 i moj je jos uvijek u sluzbi, kao sekundarni telefon...

 

radi ko urica, aosp je gore... kupio sam ga u lipnju 2012.

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
i moj je jos u funkciji s NeatRom-om malo ga baterija zeza al nema boljeg mob-a
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

ista stvar kao kod kolege iznad  

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Da li tko ima original bateriju od 2000mah za S2 da hoce prodat ili zna gdje se moze kupit??

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice