Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.071.876
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
thabigjc kaže...

moje čedo pobogu plavušo {#}

Pa kad sam reka da radi stranica, podrazumjevalo se da rade i zvukovi ;P

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
thabigjc kaže...

moje čedo pobogu plavušo {#}

pise odozdo pa bi trebalo biti prebit cu te ko macku

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Eto zvao vip i sve sto su mi uspjeli reci je da ce iduci tjedan biti u mogucnosti narucit mobitel u osijeku ;(

wtf sucks..

 

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
thabigjc kaže...

Eto zvao vip i sve sto su mi uspjeli reci je da ce iduci tjedan biti u mogucnosti narucit mobitel u osijeku ;(

wtf sucks..

 

T-mobile je kupio neka eksluzivna prava na uređaj tako da ga samo oni mogu imat prvih mjesec dana ;)

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

gledam danas po njuškalu ,niti jedan sgs2 {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
blue#13 kaže...

gledam danas po njuškalu ,niti jedan sgs2 {#}

Pa toliko je dobar da nikome nepada napamet da ga proda :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
blue#13 kaže...

gledam danas po njuškalu ,niti jedan sgs2 {#}

ima, ima... njuškalo nest petlja danas pa ako je napisano "i9100" onda neće prikazati rezultate, tak ni za "i9000", valjda je taj "i" filtriran...

upiši samo "samsung 9100" ima ih :)

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

aha gle stvarno.e imam još jedno pitanje.bio je oglas na njuškalu kao prodaje se samsung galaxy s2 za 2080kn i ja sad pošaljem upit kad to tip iz engleske prodaje i on meni tvrdi da je mobitel original i da je sve to sigurno,da mobitel dođe u roku dva dana ,šalje se fedexom i da ne varaju ljude.sad ja ne vjerujem da je original i da je tak jeftin.prodavač se zove Gary Edge i navodno ima firmu Gary Edge limited.sad ne znam da li je ovo varka ili nije...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Stigao i meni S2, šteta jedino da je zadnji poklopac plastičan (metal ili nešto slično bi bio bolji). Što se tiče brzine, odličan je (prije sam imao HTC desire), sve radi super. Pokazivač stanja baterije i nije nešto precizan (kad dođe na 0% mob još radi kojih sat vremena), ali baterija traje solidno, dosta bolje nego na HTC-u. Šteta da nema pokazivač propuštenih poziva i poruka (tj. nema po defaultu onu blinkajuću lampicu).

Ima li kakva navigacija koja dobro radi s ovim mobitelom?

Također, postoji li neki drugi lockscreen, ovaj mi i nije nešto?

I pitanje čisto iz radoznalosti, je moguće usnimiti ROM od HTC Sensationa?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2011 22:15 (beha).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
blue#13 kaže...

aha gle stvarno.e imam još jedno pitanje.bio je oglas na njuškalu kao prodaje se samsung galaxy s2 za 2080kn i ja sad pošaljem upit kad to tip iz engleske prodaje i on meni tvrdi da je mobitel original i da je sve to sigurno,da mobitel dođe u roku dva dana ,šalje se fedexom i da ne varaju ljude.sad ja ne vjerujem da je original i da je tak jeftin.prodavač se zove Gary Edge i navodno ima firmu Gary Edge limited.sad ne znam da li je ovo varka ili nije...

Ima jedna stara poslovica "nema džabe, ni u stare babe" ;)

A ima i još jedna "pa ko voli, nek izvoli" :)

 

Eto sve sam ti reko :)

 

13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

evo i ja sam ga dobio i sve pohvale curi iz t-centra u Umagu dala mi neki zvucnik besplatno jos jedan broj (koji mi ne treba) sve 5 :D, a o mobu ne treba previse rijeci trositi

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Svi koji su kupili Galaxy S2 odmah ga stavite update-tat preko kiesa,dostupan je novi sowtware koji ispravlja neke bugove, tipa odaziv lockscreena (kada pritisnete home button prije trebalo 2-3 sekunde da se pojavi,sad je momentalno),nova ikona music hub-a, malo brži rad (ako je to uopće moguće :D) i tako neke sitnice.Podiže vam verziju GINGERBREAD.XXKE2 na GINGERBREAD.XXKE4

Moj PC  
1 1 hvala 1
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
rbalic kaže...

Svi koji su kupili Galaxy S2 odmah ga stavite update-tat preko kiesa,dostupan je novi sowtware koji ispravlja neke bugove, tipa odaziv lockscreena (kada pritisnete home button prije trebalo 2-3 sekunde da se pojavi,sad je momentalno),nova ikona music hub-a, malo brži rad (ako je to uopće moguće :D) i tako neke sitnice.Podiže vam verziju GINGERBREAD.XXKE2 na GINGERBREAD.XXKE4

kako se update-a preko kiesa?

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

ja imam KE7 vec tri tjedna

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

flashao si ga ili si dobio sa tom verzijom?

13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

ja sam dobio sa KE3

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Vidim da je VIP vratio sgs2 u ponudu i to prihvatljivoj cijeni.. naspram znate već koga. Još čekam bonbon mrežu da me iznenadi sa ponudama koje dolaze.. pa će napokon odluka past! :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

dal su u VIP-u zaključani?

 

jel probao netko opčenito otključati Galaxy 2?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Zakljucani su. Ima program u marketu za otkljucavanje al prvo trebas rootat mobitel. Ja sam ga jucer tako otkljucao i sve super radi :D

14 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Koja je spika kod tog samoled+ screena? Ima više subpixela jel to znači da je slika oštrija koda je veča reza ili je to samo nešto što popravlja boje koje su več i pretjerano žarke i na samoledu...?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2011 19:04 (dec54).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Da s obzirom da ima 40% više subpixela slika je dosta oštrija primjerice možeš čitat tekst na web stranicama bez zumiranja,a sa starim galaxy s je to bilo nemoguća misija :D.I da boje su još izraženije,uspoređivao sam sliku sa oba galaxya i na dvojci su mnogo prirodnije boje.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
rbalic kaže...

Da s obzirom da ima 40% više subpixela slika je dosta oštrija primjerice možeš čitat tekst na web stranicama bez zumiranja,a sa starim galaxy s je to bilo nemoguća misija :D.I da boje su još izraženije,uspoređivao sam sliku sa oba galaxya i na dvojci su mnogo prirodnije boje.

Kakav je zvuk na mobitelu,na zvučniku i na slušalicama opčenito?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2011 19:49 (dec54).
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Sutra idem po svoj primjerak pa da vidimo kakva se mrcina krije pod oklopom.{#}

I'll be back
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
dec54 kaže...
rbalic kaže...

Da s obzirom da ima 40% više subpixela slika je dosta oštrija primjerice možeš čitat tekst na web stranicama bez zumiranja,a sa starim galaxy s je to bilo nemoguća misija :D.I da boje su još izraženije,uspoređivao sam sliku sa oba galaxya i na dvojci su mnogo prirodnije boje.

Kakav je zvuk na mobitelu,na zvučniku i na slušalicama opčenito?

Evo pogledaj ovaj članak nadam se da će ti sve reći :) http://www.gsmarena.com/htc_sensation_vs_galaxy_sii_vs_optimus_2x-review-608p6.php

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
microman kaže...

Sutra idem po svoj primjerak pa da vidimo kakva se mrcina krije pod oklopom.{#}

Trenutno najbolji smartphone na svijetu,nadam se da je to dovoljno :)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
rbalic kaže...
microman kaže...

Sutra idem po svoj primjerak pa da vidimo kakva se mrcina krije pod oklopom.{#}

Trenutno najbolji smartphone na svijetu,nadam se da je to dovoljno :)

 

Pa valjda bude :))))))
I'll be back
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Što reć...kupljen danas u Vip-u po još onoj staroj tarifi koja traje do 30.6. "sve za mene"...pošto su ove nove u banani...bio u TELE2 ..imaju vec cjene za njega..potrošnja 150kn..mobitel kosta 3300kn..LOL... a u Vipu 2500kn... cjeli dan cackam po mobu...jedini problem je bio sa instalacijom Skype-a,,,morao sam rucno instalirati skype jer mi ga u marketu nije pronasao a na stranicama kaze da ga ne podrzava Vipnet HR..LOL...sad jos piknem nosač i punjač za auto na Njuškalu za 150kn i voziiiiiiiiiii....

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
alex007 kaže...

Što reć...kupljen danas u Vip-u po još onoj staroj tarifi koja traje do 30.6. "sve za mene"...pošto su ove nove u banani...bio u TELE2 ..imaju vec cjene za njega..potrošnja 150kn..mobitel kosta 3300kn..LOL... a u Vipu 2500kn... cjeli dan cackam po mobu...jedini problem je bio sa instalacijom Skype-a,,,morao sam rucno instalirati skype jer mi ga u marketu nije pronasao a na stranicama kaze da ga ne podrzava Vipnet HR..LOL...sad jos piknem nosač i punjač za auto na Njuškalu za 150kn i voziiiiiiiiiii....

kako je to rucno? ja sam nov u svemu tome a meni isto to pise za moj iz t-mobilea

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
yaga01 kaže...
alex007 kaže...

Što reć...kupljen danas u Vip-u po još onoj staroj tarifi koja traje do 30.6. "sve za mene"...pošto su ove nove u banani...bio u TELE2 ..imaju vec cjene za njega..potrošnja 150kn..mobitel kosta 3300kn..LOL... a u Vipu 2500kn... cjeli dan cackam po mobu...jedini problem je bio sa instalacijom Skype-a,,,morao sam rucno instalirati skype jer mi ga u marketu nije pronasao a na stranicama kaze da ga ne podrzava Vipnet HR..LOL...sad jos piknem nosač i punjač za auto na Njuškalu za 150kn i voziiiiiiiiiii....

kako je to rucno? ja sam nov u svemu tome a meni isto to pise za moj iz t-mobilea

Staviš .apk fajl na mobitel, i onda ga upališ iz File Browsera i instaliraš.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
nanek kaže...

Zakljucani su. Ima program u marketu za otkljucavanje al prvo trebas rootat mobitel. Ja sam ga jucer tako otkljucao i sve super radi :D

 

Kod mene je već 10-ak dana testni mob iz T-Mobilea koji radi i s Vip karticom. Jel netko probao ubaciti drugu karticu u model iz Vipa?

Čvarci su bomboni od svinje
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice