Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.073.082
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

jel ima galaxy s2 NFC??

warrior
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Pacoo kaže...

jel ima galaxy s2 NFC??

  Ne, I9105P model samo.

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Pozz... naime imam jedan problemčić sa kontaktima. Ne mogu obrisati niti spremiti kontakte na sim kartci. Kada pokušam spremiti javlja mi da je kartica puna a kada brišem jednostavno neće da obriše. Ima li tko kakvu ideju?

Imam malo manje od 170 kontakata u imenku... Što se tiče telefonskog imenika radi sve kako treba.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2013 19:21 (kameni).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ima li jos koji kvalitetan screenprotector osim Nillkin-a? Treba mi za Galaxy S2 I9105P ( pase i od starijeg Galaxy-a SII i9100 ). Ove jeftinije su mi se popele na vrh glave {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Pozdrav svima!

Skinuo sam neatrom i apolo 4.12 regular.

Sad me zanima,posto se jos uvijek na mom S2 nalazi sluzbeni 4.0.3,da li prije stavljanja neat moram nadograditi na jelly bean 4.1.2 ili mogu fleshati preko postojeceg. Hvala unaprijed :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
mimir kaže...

Pozdrav svima!

Skinuo sam neatrom i apolo 4.12 regular.

Sad me zanima,posto se jos uvijek na mom S2 nalazi sluzbeni 4.0.3,da li prije stavljanja neat moram nadograditi na jelly bean 4.1.2 ili mogu fleshati preko postojeceg. Hvala unaprijed :)

Možeš slobodno preko postojećeg flashati, samo trebaš prvo rootati mob kako bi mogao flashati.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | Htc Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
mimir kaže...

Pozdrav svima!

Skinuo sam neatrom i apolo 4.12 regular.

Sad me zanima,posto se jos uvijek na mom S2 nalazi sluzbeni 4.0.3,da li prije stavljanja neat moram nadograditi na jelly bean 4.1.2 ili mogu fleshati preko postojeceg. Hvala unaprijed :)

  Full wipe i flashaj neat.

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Super,hvala!

Mob je rootan tako da idemo u proceduru fleshanja.{#}

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2013 23:52 (mimir).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ajd vi koji ste stavljali Neat Lite 5.3.1 provjerite imate li Wake bug?
Nakon dva flashanja bilo s Apolom bilo stok kernel javljalo mi se to da mob ne ide u deep sleep.

Stavio sam sada Superlite Neat (novi baza XWMS1) i čini se da nema tog problema. 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Zanima me da li psotoji i neki drugi Stock Official Firmware osim ovoga za kojeg piše da je za Nordic countries?

Odnosno, jel ima za istočnu Evropu ili neku nama blisku regiju?

Imam Neatrom Lite v5.0 i nisam s njime zadovoljan.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
samo odaberi dole mobitel i za koju zemlju želiš, naravno prije toga se moraš registrirati

http://www.sammobile.com/firmwares/1/
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ima li tko preporuku gdje najpovoljnije nabaviti novu II ( ili u doooobrom stanju ), nebitno zaključan ili ne !

Hvala !(Pozzzz staroj ekipi ){#}

Ne razumijem tehniku, ali brljam po njoj
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Nije vajda da se vracas opet na S2? :)

Znanstvenici kazu: ''Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi..'' E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...

Ajd vi koji ste stavljali Neat Lite 5.3.1 provjerite imate li Wake bug?
Nakon dva flashanja bilo s Apolom bilo stok kernel javljalo mi se to da mob ne ide u deep sleep.

Stavio sam sada Superlite Neat (novi baza XWMS1) i čini se da nema tog problema. 

Na 5.3.1 sam otkad ga je sale izbacio i nikakvih problema. Ustvari da ti iskreno kažem mislim da je ovo možda najkvalitetniji i najstabilniji rom koji sam ikad flešao, poprilična razlika u odnosu na par prethodnih verzija ako se mene pita...

robijan kaže...

Ima li tko preporuku gdje najpovoljnije nabaviti novu II ( ili u doooobrom stanju ), nebitno zaključan ili ne !

Hvala !(Pozzzz staroj ekipi ){#}

Pitaj njega, možda se odlučija na prodaju

http://www.bug.hr/forum/topic/smartfoni-procjene/procjena-samsung-galaxy-sii/198186.aspx

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Volume kaže...
sudy_freak kaže...

Ajd vi koji ste stavljali Neat Lite 5.3.1 provjerite imate li Wake bug?
Nakon dva flashanja bilo s Apolom bilo stok kernel javljalo mi se to da mob ne ide u deep sleep.

Stavio sam sada Superlite Neat (novi baza XWMS1) i čini se da nema tog problema. 

Na 5.3.1 sam otkad ga je sale izbacio i nikakvih problema. Ustvari da ti iskreno kažem mislim da je ovo možda najkvalitetniji i najstabilniji rom koji sam ikad flešao, poprilična razlika u odnosu na par prethodnih verzija ako se mene pita...

robijan kaže...

Ima li tko preporuku gdje najpovoljnije nabaviti novu II ( ili u doooobrom stanju ), nebitno zaključan ili ne !

Hvala !(Pozzzz staroj ekipi ){#}

Pitaj njega, možda se odlučija na prodaju

http://www.bug.hr/forum/topic/smartfoni-procjene/procjena-samsung-galaxy-sii/198186.aspx

prodaje se, da. ali nije nov :/

lol
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ako nekoga zanima kako otkljucati S2, moze preko ovoga https://db.tt/zI0oEg1q.

Probao sam par drugih nacina, ali niti jedan nije prolazio.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
GalaxSIM+Unlock, imate na google playu za sitnu lovu, ili skinite besplatno sa 4shareda, ako imate rootan mob, u sekundi otkljucate
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Fox Mulder kaže...
Volume kaže...
sudy_freak kaže...

Ajd vi koji ste stavljali Neat Lite 5.3.1 provjerite imate li Wake bug?
Nakon dva flashanja bilo s Apolom bilo stok kernel javljalo mi se to da mob ne ide u deep sleep.

Stavio sam sada Superlite Neat (novi baza XWMS1) i čini se da nema tog problema. 

Na 5.3.1 sam otkad ga je sale izbacio i nikakvih problema. Ustvari da ti iskreno kažem mislim da je ovo možda najkvalitetniji i najstabilniji rom koji sam ikad flešao, poprilična razlika u odnosu na par prethodnih verzija ako se mene pita...

robijan kaže...

Ima li tko preporuku gdje najpovoljnije nabaviti novu II ( ili u doooobrom stanju ), nebitno zaključan ili ne !

Hvala !(Pozzzz staroj ekipi ){#}

Pitaj njega, možda se odlučija na prodaju

http://www.bug.hr/forum/topic/smartfoni-procjene/procjena-samsung-galaxy-sii/198186.aspx

prodaje se, da. ali nije nov :/

Prika što bi?
Što je razlog?
Nisi mi se na fejsu pohvalio. 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...
Fox Mulder kaže...
Volume kaže...
sudy_freak kaže...

Ajd vi koji ste stavljali Neat Lite 5.3.1 provjerite imate li Wake bug?
Nakon dva flashanja bilo s Apolom bilo stok kernel javljalo mi se to da mob ne ide u deep sleep.

Stavio sam sada Superlite Neat (novi baza XWMS1) i čini se da nema tog problema. 

Na 5.3.1 sam otkad ga je sale izbacio i nikakvih problema. Ustvari da ti iskreno kažem mislim da je ovo možda najkvalitetniji i najstabilniji rom koji sam ikad flešao, poprilična razlika u odnosu na par prethodnih verzija ako se mene pita...

robijan kaže...

Ima li tko preporuku gdje najpovoljnije nabaviti novu II ( ili u doooobrom stanju ), nebitno zaključan ili ne !

Hvala !(Pozzzz staroj ekipi ){#}

Pitaj njega, možda se odlučija na prodaju

http://www.bug.hr/forum/topic/smartfoni-procjene/procjena-samsung-galaxy-sii/198186.aspx

prodaje se, da. ali nije nov :/

Prika što bi?
Što je razlog?
Nisi mi se na fejsu pohvalio. 

zato šta je friška odluka, i nerado se rastajen :D a nisan ti se javija jer san vidija da radiš u polju, pa da me ne bi pozva da ti dan ruke ^^

lol
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Fox Mulder kaže...
robijan kaže...

Ima li tko preporuku gdje najpovoljnije nabaviti novu II ( ili u doooobrom stanju ), nebitno zaključan ili ne !

Hvala !(Pozzzz staroj ekipi ){#}

Pitaj njega, možda se odlučija na prodaju

http://www.bug.hr/forum/topic/smartfoni-procjene/procjena-samsung-galaxy-sii/198186.aspx

prodaje se, da. ali nije nov :/

napisa je da može i korišteni u dobrom stanju, a ti kažeš da je tvoj u savršenom pa sam zato mislija...

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Volume kaže...
Fox Mulder kaže...
robijan kaže...

Ima li tko preporuku gdje najpovoljnije nabaviti novu II ( ili u doooobrom stanju ), nebitno zaključan ili ne !

Hvala !(Pozzzz staroj ekipi ){#}

Pitaj njega, možda se odlučija na prodaju

http://www.bug.hr/forum/topic/smartfoni-procjene/procjena-samsung-galaxy-sii/198186.aspx

prodaje se, da. ali nije nov :/

napisa je da može i korišteni u dobrom stanju, a ti kažeš da je tvoj u savršenom pa sam zato mislija...

pa je, u savršenom je stanju :) prvi smartphone, sve van je jasno :)

lol
15 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

evo samo da se pohvalim da sam prešao sa sgs2 na s3 BIG :) i da zahvalim ekipi iz teme koja mi je svojim savjetima i tutorijalima puno pomogla u mojim početcima rootanja i sveg ostalog...iako imam s3 već tjedan dna s2 mi je nekako i dalje drazi i simpatičniji mob od s3 ali mi trenutno više odgovara veličina ekrana na s3 pa je s2 otisao na pazar :)  i da se nadovežem na prijašnjih par postova o hardweru i radu s2 vs s3 mini supruga mi ima s3 mini i neka na papiru nema "nikakve" razlike u hardweru osim kamere i ekrana i memorije ali u stvarnom životu je s2 osjetno fluidniji i ugodniji za raditi i ostavlja dojam puno snažnijeg i boljeg telefona od s3mini to je neko moje subjektivno misljenje i da sam u situaciji opet bih prije uzeo s2 polovni nego s3mini novi...eto nadam se da sam nekom olakšao izbor s svojim subjektivnim stavom;)....i da bljeskalica na s2 je bila totalno luda kao maglite baterija iz dosijea x pogotovo s opcijom (u sad već predzanjem neatrom lite-u 5.1.1.) za pojačavanje jačine svjetla diode iako se to kao nepreporučuje za koristiti dugo vremena ali je i bez toga bila šow...ugl jos jednom hvala svim iz teme (sudy_freak, dionos3 {#}....da sad ne nabrajam dalje) koji su mi pomogli i sad se selim u s3 temu po savjete kako nabrijati s3 {#} ali ću i dalje pratiti ovu temu, pozz

od svih stvari koje sam izgubio, pamet mi najviše fali...
Moj PC  
4 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
McNEKONTROLIK kaže...

evo samo da se pohvalim da sam prešao sa sgs2 na s3 BIG :) i da zahvalim ekipi iz teme koja mi je svojim savjetima i tutorijalima puno pomogla u mojim početcima rootanja i sveg ostalog...iako imam s3 već tjedan dna s2 mi je nekako i dalje drazi i simpatičniji mob od s3 ali mi trenutno više odgovara veličina ekrana na s3 pa je s2 otisao na pazar :)  i da se nadovežem na prijašnjih par postova o hardweru i radu s2 vs s3 mini supruga mi ima s3 mini i neka na papiru nema "nikakve" razlike u hardweru osim kamere i ekrana i memorije ali u stvarnom životu je s2 osjetno fluidniji i ugodniji za raditi i ostavlja dojam puno snažnijeg i boljeg telefona od s3mini to je neko moje subjektivno misljenje i da sam u situaciji opet bih prije uzeo s2 polovni nego s3mini novi...eto nadam se da sam nekom olakšao izbor s svojim subjektivnim stavom;)....i da bljeskalica na s2 je bila totalno luda kao maglite baterija iz dosijea x pogotovo s opcijom (u sad već predzanjem neatrom lite-u 5.1.1.) za pojačavanje jačine svjetla diode iako se to kao nepreporučuje za koristiti dugo vremena ali je i bez toga bila šow...ugl jos jednom hvala svim iz teme (sudy_freak, dionos3  {#}....da sad ne nabrajam dalje) koji su mi pomogli i sad se selim u s3 temu po savjete kako nabrijati s3  {#} ali ću i dalje pratiti ovu temu, pozz

Zivio kolega   {#}.

Ja najvjerovatnije idem na S4 mini za sad, ali ne jos. Tako da se necemo vidjeti u S3 temi :/

Svi kazu da S2 ubija S3 mini u praksi, tako da si dobro uocio ;).

Ja sam se smirio sa flashanjem. Sako updateam Superneat i Apolo i tako vec par mjeseci...

 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
McNEKONTROLIK kaže...

evo samo da se pohvalim da sam prešao sa sgs2 na s3 BIG :) i da zahvalim ekipi iz teme koja mi je svojim savjetima i tutorijalima puno pomogla u mojim početcima rootanja i sveg ostalog...iako imam s3 već tjedan dna s2 mi je nekako i dalje drazi i simpatičniji mob od s3 ali mi trenutno više odgovara veličina ekrana na s3 pa je s2 otisao na pazar :)  i da se nadovežem na prijašnjih par postova o hardweru i radu s2 vs s3 mini supruga mi ima s3 mini i neka na papiru nema "nikakve" razlike u hardweru osim kamere i ekrana i memorije ali u stvarnom životu je s2 osjetno fluidniji i ugodniji za raditi i ostavlja dojam puno snažnijeg i boljeg telefona od s3mini to je neko moje subjektivno misljenje i da sam u situaciji opet bih prije uzeo s2 polovni nego s3mini novi...eto nadam se da sam nekom olakšao izbor s svojim subjektivnim stavom;)....i da bljeskalica na s2 je bila totalno luda kao maglite baterija iz dosijea x pogotovo s opcijom (u sad već predzanjem neatrom lite-u 5.1.1.) za pojačavanje jačine svjetla diode iako se to kao nepreporučuje za koristiti dugo vremena ali je i bez toga bila šow...ugl jos jednom hvala svim iz teme (sudy_freak, dionos3 {#}....da sad ne nabrajam dalje) koji su mi pomogli i sad se selim u s3 temu po savjete kako nabrijati s3 {#} ali ću i dalje pratiti ovu temu, pozz

Pozdrav stari.

Sretno i uživaj.
Ako ikada gdje zapneš, stara ekipa je tu {#}

 

 

Živio.

U raspravu o S2 vs. S3 Mini ne želim uopće ulaziti.

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
15 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

I ja sam razmisljao o s4mini ali mi je veličina ekrana prevagnula ;)

od svih stvari koje sam izgubio, pamet mi najviše fali...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Evo već par tjedana s novom baterijom i nema više random restartova :)

Ali svejedno traje oko pola dana, može biti jer je rabljena :/

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | Htc Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
McNEKONTROLIK kaže...

I ja sam razmisljao o s4mini ali mi je veličina ekrana prevagnula ;)

  I meni je prevagnula, ali u korist S4 mini jer vise volim manjke ekrane ;)

4.3 mi je idealna.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2013 16:33 (dinos3).
14 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Evo danas prešao na Sensationa, ne znam zašto ga odmah nisam uzeo.

Napokon imam mobitel koji ostavlja dojam da je vrhunski smartphone a ne neka igračka, ekran mi se čini boljim, SAMOLED mi se nekako neprirodno činio, a i mogu ga normalno držati u jednoj ruci za razliku od galaxyja.

Svejedno, hvala svima na pomoći u mojim problemima :)

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | Htc Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
meni je iskreno sensation ostavio losiji dojam od s2, al okej mozda je od osobe do osobe, cheers
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
MARKOZD15 kaže...
meni je iskreno sensation ostavio losiji dojam od s2, al okej mozda je od osobe do osobe, cheers

Je da od osobe do osobe. Ja sam presao na One X, ali vratit cu se na Galaxy opet jer sam navikao i ponajvise zbog baterije. Al samo sto cu preci na novijeg mu brata S3.  S2 je bio stroj od mobitela i stvarno nemam rijeci zamjerke na taj mobitel.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice