Samsung galaxy s3 problem ? zaključana tema

poruka: 10
|
čitano: 16.998
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Samsung galaxy s3 problem ?

Pozdrav.

Kad hocu izbrisati novo napravljene prozore izbaci mi touchwiz je se zaustavio i nece da obrise nove kartice ili prozore.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung galaxy s3 problem ?
darijoman kaže...

Pozdrav.

Kad hocu izbrisati novo napravljene prozore izbaci mi touchwiz je se zaustavio i nece da obrise nove kartice ili prozore.

Malo si nedorečen i ponešto neprecizan u opisu problema, probaj malo konkretnije {#}!

 

Prozori, gdje i praviš, ili na što pod time misliš, čak mi niti kartice su {#} pojam!

 

Ako mogu predložiti, zašto ne instaliraš neki drugi launcher?? 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: Samsung galaxy s3 problem ?

Kada povuces po displeyu kaziprst i palac na onaj nacin kao kad hoces nesto zoomirati u ovom slucaju smanjiti otvori ti se nova stranica gdje mozes praviti nove stranice i gdje mozes odredjivati koja ce ti biti pocetna stranica.E sad problem je sto ne mogu brisati novo napravljene stranice jer se zaustavi touchwiz

 

13 godina
offline
Re: Samsung galaxy s3 problem ?
Postavke-Upravitelj aplikacija-Sve-Touchwiz-Obrisi podatke

Ako ne pomogne ovo, onda factory reset
12 godina
offline
Re: Samsung galaxy s3 problem ?

Uradio sam sve mi je se poremetilo,ali stranice i dalje ne idu u smece. Ne radi ona kanta,nece da pocrveni i da obrise stranicu nego se smrzne stranica.

13 godina
offline
Re: Samsung galaxy s3 problem ?
To je normalno da ti je se sve poremetilo (vratilo se na tvornicke postavke).
Onda probaj vratiti na tvornicke postavke, a ako ni to ne pomogne, ponovni flas ce ti sigurno pomoc.
12 godina
offline
Re: Samsung galaxy s3 problem ?

Vratio sam tvornicke postavke i sad je sve ok. Hvala puno.

10 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s3 problem ?

Dakle ja sam nadogradio noviju verziju i tako mi je sve pocelo stekati i gastiti se sam. Pa jel neko zna kako vratiti na prijasnju verziju ili barem vratiti na tvornicke postavke

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s3 problem ?

bok meni puno troši dok uređaj miruje 46posto ili na cekajnju 40 posto tak mi piše sto to znaci moci to kako islikuciti trba pomoc novi je 6mjesci je ster

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung galaxy s3 problem ?
conan 3 kaže...

Dakle ja sam nadogradio noviju verziju i tako mi je sve pocelo stekati i gastiti se sam. Pa jel neko zna kako vratiti na prijasnju verziju ili barem vratiti na tvornicke postavke

Sa Odinom vratiš na stariju verziju bez straha za garanciju.

marijan230 kaže...

bok meni puno troši dok uređaj miruje 46posto ili na cekajnju 40 posto tak mi piše sto to znaci moci to kako islikuciti trba pomoc novi je 6mjesci je ster

Vrati sve na tvornicke postavke.

 

 

 

Inače imate temu za S3, pa tam raspravljajte.

na referendumu PROTIV
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2013 19:19 (daniel.hajdinjak666).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice