Samsung galaxy s4-problem

poruka: 27
|
čitano: 33.353
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s4-problem

Pozdrav, evo da vam objasnim svoj problem. U nedjelju navecer sam bio vani i iskljucio mi se mob, ja racunam ajd baterija se ispraznila, dodjem kuci stavim ga na punjac i stisnem power tipku, on zavibrira i pokaze se na ekranu ono samsung galaxy s4   I9505 i ugasi se. Odnio sam ga na servis u split u alo alo i oni su ga poslali u Zagreb u Agram servis i zvali su me i rekli da je oksidirala maticna ploca od vlage te da je popravak 1900kuna da to ne podrzava garancija. Reko sam da mi ga vrate bez popravka jer nemogu vjerovati u to, mob mi nikada nije upao u vodi ili nesto slicno, nije se nikad niti nesto prolilo po njemu, star je 4 mjeseca. E pa sad zanima me dal je itko od vas imao slican problem i sta mu je bilo s mobitelom. Unaprijed hvala svima

HooL!G4n
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy s4-problem
HooL!G4n kaže...

Pozdrav, evo da vam objasnim svoj problem. U nedjelju navecer sam bio vani i iskljucio mi se mob, ja racunam ajd baterija se ispraznila, dodjem kuci stavim ga na punjac i stisnem power tipku, on zavibrira i pokaze se na ekranu ono samsung galaxy s4   I9505 i ugasi se. Odnio sam ga na servis u split u alo alo i oni su ga poslali u Zagreb u Agram servis i zvali su me i rekli da je oksidirala maticna ploca od vlage te da je popravak 1900kuna da to ne podrzava garancija. Reko sam da mi ga vrate bez popravka jer nemogu vjerovati u to, mob mi nikada nije upao u vodi ili nesto slicno, nije se nikad niti nesto prolilo po njemu, star je 4 mjeseca. E pa sad zanima me dal je itko od vas imao slican problem i sta mu je bilo s mobitelom. Unaprijed hvala svima

 

To obicno "oksidira" maticna dole kod konektora za punjenje, ma glupost totalna, i mom frendu na Galaxy S i kolegici na Galaxy S3 ista glupost, dole je oksidirao bla bla.

 

Naravno vode nisu vidjeli nikada, strah me uopce nosit samsungove mobitele u servis, samo cekam joj oskidacija i fafajte si.

12 godina
offline
Samsung galaxy s4-problem
Agram je mafija,jbg system is corrupt
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s4-problem

A nabijem i njih i njihov traljavi servis, nista odnijet cu ga kod nekog privatnog servisera pa ako on kaze isto onda cu vidit dal ga popravit il uzet novi, nisam pametan ni sam. Ljudi hvala vam na pomoci

HooL!G4n
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung galaxy s4-problem
A ak je nes sitno popravili,cim vide da treba maticnu mjenjat,neisplativo im je a mogu okrivit tebe pa zasto ne
A ak je fkt maticna onda ti se ne isplati to nikako mjenjat
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy s4-problem

Imam isti problem, zanima me šta si napravio? Agram mi je isto složio priču da mi je uređaj bio u dodiru sa tekućinom , što nije istina. Bio sam i u mobisu.... katastrofa... ista priča.. oksidirala maticna ploca od vlage i popravak 1900kuna koji ne podržava garancija!! Pozivaju se na tekućinu tako da automatski uređaju otpada jamstvo. Uređaji jako četo "upadaju u vodu" Čak su mi rekli  da se na pokazatelje na vlagu ne može osloniti tako da peru ruke i od toga. U mom slučaju su oni bijeli znači nepromjenjeni (tvornički). Oba dva servisa tvrde jedno  a Samsung je još gori. Njegov zadatak je da provjeri radni nalog i poziva se na serivs koji je takav kakav je!!!.To je sve organizirano i na štetu korisnika. Ne znaju niti ih nije briga . Najlakše im je naplatiti jer je to izvor zarade. Iako je uređaju pala cijena na 3500kn svejedno je matična ploća skoro 2000???. Kontaktirao sam nezavisni servis INitium d.o.o. što će biti dalje ne znam...uglavnom javim ......Ako ima netko iskustvo sa servisom INItium d.o.o. molio bih da podijeli.....

Hvala svima

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy s4-problem
Moguće je da dođe do oksidacije a da mobitel nije vidio vode. Npr ako ste u kupaonici sa puno vlage ili u sličnim prostorijama. Naravno to ne mijenja činjenicu da su naši servisi nikakvi i da je garancija samo stambilj na jamstvenom papiru.
11 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung galaxy s4-problem
Nadamo se da nece ovakvih slucajeva biti i sa S5, dodjes na servis cica ti kaze maticna je oksidirala. Koga boli k sto je mob otporan na vodu :)
12 godina
offline
Samsung galaxy s4-problem

Zato fino, po zakonu cim odneses na servis mob,zatrazi da ga pred tobom otvore i provjere da li išta krši jamstvo. Ako ima oksidacije nek ti fino poslikaju i amen. Nije da cu stitit servis,ali imaju puno pravo odbit te ako vide oksidaciju. Bjeli indikatori nis ne znace kad su na jednom ili dva mjesta. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s4-problem

Pozdrav, imam jedan sitan problem sa samsung galaxy s4 i9515 pa me zanima samo vase misljenje.

U zadnje vrijeme kada ga stavljam puniti pise da se puni i sve je normalno ali jednostavno ne puni a ponekad kad uz to nesto radim na njemu se i prazni tako da moram uvijek iskljuciti punjac i ponovno ukljuciti i onda opet puni normalno kao prije.

Mislite da je problem u bateriji, trebam li je mijenjat ili?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s4-problem

Pozdrav imam problem sa svojim s4 ukratko

U zadnje vrijeme mi se događa kada upalim vide da gledam sve normalno funkcionira neke 3do4 minute i onda dolazi do problema to jeste video počne da usporava i stane ali zvuk videa i dalje radi.to se događa dali gledao film ili neki video na fb you tube ili na nečemu drugom dali je netko imao slični problema i ima li neko riješenje za to hvala.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung galaxy s4-problem
Problem je u samsungu i njegovom famoznom softveru
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy s4-problem

Dali ima neko riješenje za to ili će da leti sa 6toga kata jer me ovo već strašno iritira 

12 godina
offline
Samsung galaxy s4-problem

Stavi drugi rom, rekoh samsung is to blame

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy s4-problem

Ja sam također odnjeo svoj Samsung Galaxy S5 u Tmobile u Rijeci jer mi se više nije htjeo upaliti a pokušao sam sve sam što sam mogao tipa izvaditi bateriju i probati sa drugim punjačem ali ništa. Nakon 2 tjedna me kontaktiraju iz Tmobilea i kažu da je spržen nekakav ulazni sklop na matičnoj ali to nepodliježe jamstvu jer je kao strujni udar i popravak je 2500 kuna mislim jesu oni normalni ili šta. Mobitel sam koristio samo sa original punjačem. Naravno isti je bio u agramu pa neznam što da mislim. Kako mi mobitel hitno treba a skupo sam ga platio te nakon što sam ga dobio nazad sam ga odnjeo u samsung servis u Rijeci asos servis na dijagnostiku. Tamo su mi rekli da je izgorjelo napajanje na matičnoj a cijena popravka je 1100 kuna na što sam naravno pristao a mobitel je popravljen u roku 3 dana. E sad mene zanima kako je moguće da je Agram tražio 2500 a u asos servisu 1100 kuna. Šta ovi u agramu koriste zlatne čipove ili šta?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy s4-problem

Jer su manipulatori i očiti varalice. Mislim šta ne podlježe garanciji kada se ispravno koristio i sa orginalnom opremom, šta glume. Kakav strujni udar grom ih ubio...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy s4-problem

Imam pitanje. Problem sa NFC-om na Samsungu S4, kad prislonim svoj Samsung na NFC-čitač, uvijek mi prikazuje druge brojeve(kao neki random number, a trebalo bi uvijek iste brojeve)...

Na mobu nikakav dio nije mijenjan(baterija itd.)

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2015 14:52 (Pucman91).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy s4-problem

Ekipa sto moze biti problem da nece nikako azurira facebook sve ide normlano al njega nece downloada ga i kad ide instaliranje javlja gresku?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy s4-problem
Pozzz imam problem sa Samsung galaxy s4 u vrhu telefona stoji ikona da su ukljucene slusalice a ustvari nisu,zvucnik radi normalno no prilikom poziva sugovornik mene ne cuje pa cak ni kad ukljucim slusalice..niti moze da reproducira youtuabe zvuk

Ako neko moze da mi pomogne bila bih zahvalna ;)
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy s4-problem
Pozzz imam problem sa Samsung galaxy s4 u vrhu telefona stoji ikona da su ukljucene slusalice a ustvari nisu,zvucnik radi normalno no prilikom poziva sugovornik mene ne cuje pa cak ni kad ukljucim slusalice..niti moze da reproducira youtuabe zvuk

Ako neko moze da mi pomogne bila bih zahvalna ;)
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s4-problem

Pozdrav,imam problem sa samsungom S4,znaci promjenio sam cjeli lcd jer je pao na pod i pokvario se,ja sam narucio na e bayu i promjenio..i bude sve u redu,i onda pocme sam stiskati tipku meni,kao da je netko drzi.Zanima me u cemu moze bit problem?,dali u cjelom lcdu ili negdje sam nesto krivo spojio.Zanima me koji dio hardware-a je "odgovoran" za to.

LP

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s4-problem

pozdrav,imam problem sa s4 upalim ga pise ono samsung s4,a kad se upali pocne da treperi a ponekad nema nista na ekranu upalim ga na odin mode normalno pokazuje ne treperi,moze li pomoc do cega bi moglo biti?Hvala.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy s4-problem
admir95 kaže...

pozdrav,imam problem sa s4 upalim ga pise ono samsung s4,a kad se upali pocne da treperi a ponekad nema nista na ekranu upalim ga na odin mode normalno pokazuje ne treperi,moze li pomoc do cega bi moglo biti?Hvala.

 To vam je do softwera,pokušajte flashati novi softwer

L.P
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy s4-problem
Trebam pomoc, u fušu se bavim popravljanjem mobitela i imam samsung galaxy s4, display mi radi, ali kao da mu fale boje, uglavnom mi je sve nekakvo zeleno, da li znate do cega je?
BcB
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung galaxy s4-problem

Probaj preštekati kabel od displaya na matičnoj ploči.

Kruha i igala...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy s4-problem
Pozdrav
Da i meni su to rekli nA kraju kad vise nisu znali sto ce reci jer mi je mob bio tri puta na servisu i svaki put drugi kvar kao sad mi je oksidirao jer tu se osiguraju....
Podvalili mi pokvaren mob odmah u startu nije bio ispravan...najgori ducan u Hrvatskoj sad sam pokrenula tuzbu
Sretno
Javite se zastiti potrosaca
Lp
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy s4-problem
Pozdrav
Da i meni su to rekli nA kraju kad vise nisu znali sto ce reci jer mi je mob bio tri puta na servisu i svaki put drugi kvar kao sad mi je oksidirao jer tu se osiguraju....
Podvalili mi pokvaren mob odmah u startu nije bio ispravan...najgori ducan u Hrvatskoj sad sam pokrenula tuzbu
Sretno
Javite se zastiti potrosaca
Lp
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice