Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

poruka: 5.676
|
čitano: 1.005.175
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
tommek10 kaže...
Torent kaže...

Ako ti sve radi kako treba nemas potrebe. Meni recimo HR senzor nije radio....

 Pa radi mi za sad sve kako treba... Sto ti je HR senzor? 

 Puls....

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Evo jucer stigao 7.0 na nebrendirani S6 Edge kupljen u Sancta Domenici. Instalirao, pa budem vidio treba li reset ili radi normalno :)
13 godina
online
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Ja sam popizdio više s čekanjem 7.0, imam BTU (britanski) firmware, a za njega još nema 7.0 pa sam jučer skinuo zadnji Njemački FW (DBT) i ne da mi flashat (imam zadnji Odin naravno).

 

Jedva sam sredio mob, probao flashat hidden.img, modem, sve živo, ali neće flashat. Ne znam u čemu je problem, odmah baci FAIL.

Mobitel mi je bio zaglavljen u download modu stalno, jedva sam ga upalio... uspio sam spasiti stvar sa flashanjem zadnjeg BTU firmwarea.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Koliko ti je trebalo da dode? 

 

 

Ja mislim da je moj iz italije dosao. Ima talijanske papire/upute i par predinataliranih talijanskih aplikacija. 

Jel zna neko kad je njima došao. Mob upaljen prije dva dana... 

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Strasno dobar score sa Germany DBT Nougatom, visi nego ikada

 

https://drive.google.com/open?id=0B_7QXc2HXIIJN21fZEtmME01ck0

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.5.2017 23:38 (Almin94).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
A ja ga ne mogu stavit preko svojeg BTU (6.0.1), probao sam flashat taj zadnji DBT i javi mi fail odmah na početku, neće ni počet flashat...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
1samek kaže...
A ja ga ne mogu stavit preko svojeg BTU (6.0.1), probao sam flashat taj zadnji DBT i javi mi fail odmah na početku, neće ni počet flashat...

 Izvoli

11 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

vidim da je tele 2 izbacio ubdate novi... dalii ga je netko dobio te dali mi moze reci sto je novo doslo s novom verzijom?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
SIII Deny kaže...

vidim da je tele 2 izbacio ubdate novi... dalii ga je netko dobio te dali mi moze reci sto je novo doslo s novom verzijom?

 ja sam bio flashao tele2 prvi nougat i isto vidim da je izasao kao update međutim pise mi da imam najnoviju verziju....hmm

14 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

tele2

lol
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

zna li netko razlog zasto mi ne izbacuje update koji je izasao za tele2. mob je kupljen u HT, ali je flashan tele2 nougat ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Zato jer ti je (najvjerojatnije) ostao CSC od T-mobilea...

 

Provjeri da li ti pod CSC piše TWO (Tele2) ili CRO (T-mobile).

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
1samek kaže...

Zato jer ti je (najvjerojatnije) ostao CSC od T-mobilea...

 

Provjeri da li ti pod CSC piše TWO (Tele2) ili CRO (T-mobile).

 na koji nacin da provjerim dal bas to piše i jel se može to promijenit da bude kako treBA ?  Ukucao sam onaj kod *#1234# i pod csc stoji G920FOXX5EQB1

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
pronasao sam ovo. ??
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Znači aktivan ti je portugalski CSC (TPH), a zadnji firmware za taj CSC ti je još 6.0.1 zato ne pronalazi update...

 

http://samsung-updates.com/region/?region=TPH

 

Iskreno, ne isplati ti se zajebavat s promjenom CSCa, skini ručno cijeli FW (zadnji za Tele2) i flashaj pa si miran ako baš toliko jako želiš update.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
shvacam, samo jel znas zasto je tako ? odkud sad portugal u svemu :)
14 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

pozdrav

 

jel imao tko problema sa "camera failed" greškom? 

 

svaki put prilikom pokušaja otvaranja kamere mi se pojavi ta greška i zatvori kameru.

 

počelo je iznenada tokom večeri, nije bilo nekog udarca za mobitel ni ništa pa sam pretpostavio da je do softwarea. pokušao sam flashati software ispočetka, čak i neki custom rom no problem je i dalje tu.

 

jel imao netko iskustva s tim? neki prijedlog? garancija mi više ne vrijedi

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
kristijan1991 kaže...
shvacam, samo jel znas zasto je tako ? odkud sad portugal u svemu :)

 Ubrzo ce Portugal izbaciti svoj Nougat

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Almin94 kaže...
kristijan1991 kaže...
shvacam, samo jel znas zasto je tako ? odkud sad portugal u svemu :)

 Ubrzo ce Portugal izbaciti svoj Nougat

sada sam vec skinio novi od tele2, al me sad to zivcira... opet je ostalo na tom od portugala....nekuzim, sada svaki put cu morat cekat portugalski update ili rucno preko odina.....na forumu su date upute kako flashat i sve a nitko nije spomenuo da se ovo moze dogodit... :/

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Meni jučer došlo neko ažuriranje firmwarea od 199mb. (na T-comu sam) Čini mi se da su malo poboljšali sigurnosne postavke (stavili neki antivirus) i još malo optimizirali čišćenje rama i pozadinskih aplikacija.

http://diyaudio.com.hr/
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

A "čišćenje" rama je šta konkretno? I zašto je potrebno?

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Bolje diše smartić kad se s vremena na vrijeme malo (ručno) očisti ram, postavke>održavanje uređaja>ram>očisti ram

Preporuka je to za sve androide.

http://diyaudio.com.hr/
 
0 4 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Prazan RAM je beskoristan....
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

S vremena na vrijeme nije to loše napravit, a nema straha da će ostat ikad "prazan", barem ne sa modernim ( i vrlo agresivnim po ram) aplikacijama.

http://diyaudio.com.hr/
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Ekipa pozdrav, sestra ima S6 i primjetila je da dok je bilo kojoj aplikaciji da joj uređaj sam izađe iz nje kao da je netko pritisnuo back tipku. U cemu bi mogao biti problem?
 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

nek proba update svih apk

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Bojim se da nije do apk evo video:
8 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Trebam pomoc hitno

Dakle odlucia restaritat mobitel. 

I moram upisat pin i izbaci mi da je kriv iako nije bio. 

Falijem to i dodem do puka. Hvala bogu nasao sam ga.. 

Upisem puk i trazi me novi pin. Napisem ga, opet potvrdim i izbaci mi da sam ness krivo napravio i da ako falijem jos par puta puk bit ce mi sim zakljucan. Sta se desava

S6 edge, s tim da sam prije koji tjedan minja sim kartici na nano mozda su ovi nešto  sjebali?

 

Edit: rjeseno. Problem je bio u tome sta sam mjenja u nano sim kartici. Novi puk je bio stavljen, i hvala nocnoj smjeni službi za korisnike 

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.5.2017 22:31 (Nikola_Cro).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
ERROR1911 kaže...
Ekipa pozdrav, sestra ima S6 i primjetila je da dok je bilo kojoj aplikaciji da joj uređaj sam izađe iz nje kao da je netko pritisnuo back tipku. U cemu bi mogao biti problem?

 Imam isti problem, al ne javlja mi se bas cesto. Zanimljivo, svaki put kad odlucim mobitel odnijet na servis, taj problem mi se ne dogodi bar mjesec dana. 

 

http://www.samsung.com/hr/news/local/samsung-predstavio-uslugu-jednosatnog-servisa-za-mobitele-i-tablete-u-zagrebu-i-splitu/

 

Je li itko ima iskustva s popravkom za sat vremena? Nekako mi to nerealno zvuči da bi bilo istinito.

 

 

 

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Majesty kaže...
ERROR1911 kaže...
Ekipa pozdrav, sestra ima S6 i primjetila je da dok je bilo kojoj aplikaciji da joj uređaj sam izađe iz nje kao da je netko pritisnuo back tipku. U cemu bi mogao biti problem?

 Imam isti problem, al ne javlja mi se bas cesto. Zanimljivo, svaki put kad odlucim mobitel odnijet na servis, taj problem mi se ne dogodi bar mjesec dana. 

 

http://www.samsung.com/hr/news/local/samsung-predstavio-uslugu-jednosatnog-servisa-za-mobitele-i-tablete-u-zagrebu-i-splitu/

 

Je li itko ima iskustva s popravkom za sat vremena? Nekako mi to nerealno zvuči da bi bilo istinito.

 

 

 

 Uređaj sam odnio u T-Centar oni ga poslali na servis kroz dva dana mi se javio serviser iz servisa(ne znam kojeg) objasnio mi da če promjeniti cijeli prednji panel na uređaju te kapacitivne tipke te utor za punjenje sve na trošak jamstva, ja reko super, uređaj pokupio u T-Centru te uredno sve super radi. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice