Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

poruka: 5.676
|
čitano: 1.000.558
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

imao isti problem kao i vas dva al kad sam stavio od s7e bateriju preporodio sam se, 2 dana izdrzi, a jedan dan uz ful koristenje dok sam na poslu. doma ni ne budem na mobu

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Sve sam iskljucio i lokaciju i gps i sinhronizaciju  i vratio na tvornicke postavke i opet phone idle trosi vise od zaslona. Ne znam vise kaj da delam. Zamijenicu bateriju.Isto tako imam problem sa otiskom prsta prvi dan ocitava prst kasnije ne prepoznaje prst uopste ....

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Mozda je rjesenje staviti stock rom neke druge drzave ili neki custom rom ali najvise mislim da treba zamijeniti bateriju.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

ni rom ti ne pomogne samo baterija, sve sam probao

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
dejan91 kaže...

Mozda je rjesenje staviti stock rom neke druge drzave ili neki custom rom ali najvise mislim da treba zamijeniti bateriju.

 Pa s obzirom da je s6 star skoro 3 godine, sada ce toliko biti, znaci da ti je ostalo bubam ono manje od 2000mah baterije

dennocro kaže...

ni rom ti ne pomogne samo baterija, sve sam probao

 

 Koliki ti sada sot imas sa s7e baterijom? 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2018 20:53 (Deutsch).
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Deutsch kaže...
dejan91 kaže...

Mozda je rjesenje staviti stock rom neke druge drzave ili neki custom rom ali najvise mislim da treba zamijeniti bateriju.

 Pa s obzirom da je s6 star skoro 3 godine, sada ce toliko biti, znaci da ti je ostalo bubam ono manje od 2000mah baterije

dennocro kaže...

ni rom ti ne pomogne samo baterija, sve sam probao

 

 Koliki ti sada sot imas sa s7e baterijom? 

 3-4h nisam neki zahtijevan korisnik al je preporod. preko noci se mozda isprazni 1% spojen na wifi sve upaljeno, prije je znalo po 35-40 ici

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Pozdrav ljudi, 

 

Prije par dana kupio sam rabljeni S6 od prijatelja. Napravio sam hard reset na mobitelu i sada kad uđem ispočetka traži me njegov samsung account ali problem je što on nezna taj akaunt tj zaboravio ga je. Da li postoji način da se to zaobiđe?

Mob radi na nougat 7.0

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

probaj uci u downlaod mode i skini software sa sammobile i ponovo instaliraj preko odina.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
rem1x_4g kaže...

Pozdrav ljudi, 

 

Prije par dana kupio sam rabljeni S6 od prijatelja. Napravio sam hard reset na mobitelu i sada kad uđem ispočetka traži me njegov samsung account ali problem je što on nezna taj akaunt tj zaboravio ga je. Da li postoji način da se to zaobiđe?

Mob radi na nougat 7.0

 

Hvala

 Neka prijatelj resetuje šifru od samsung accounta. Ako zna kojim mailom se prijavio, to mu je par minuta posla, jer će mu link za reset šifre stići na taj mail. Kad bude znao šifru, ti ćeš je moći iskoristiti da se na početku prijaviš. Nakon toga treba odraditi hard reset telefona iz androida,a ne iz recoveryja, te će te tad ponovo pitati za tu šifru. Nakon toga je telefon "oslobođen" vezanosti za njegov samsung account.

Koliko znam ne postoji drugi legalan način.

Imao sam sličnu situaciju sa jednim s7.

morrisoN
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Prijatelj nezna password od maila od kojeg se prijavio, omg...  A što se tiče firmware-a, provao sam ga downgrejdati na 6.0.1 u odin-u, ali mi uvik izbacije cm.bin fail. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
rem1x_4g kaže...

Prijatelj nezna password od maila od kojeg se prijavio, omg...  A što se tiče firmware-a, provao sam ga downgrejdati na 6.0.1 u odin-u, ali mi uvik izbacije cm.bin fail. 

 Ništa ti ne znaći downgradeanje. Jedino rješenje je doći do passworda. Ako ne zna šifru za taj mail neka nju resetuje, vjerovatno će mu ponuditi slanje šifre na alternativni mail ili putem sms-a ako je vezan uz telefonskl broj.

Postoje ljudi koji takve telefone uspiju "unlockati", no to je već u domenu ilegalnih aktivnosti.

Ukoliko je on kupio nov telefon, te ukoliko ima račun za njega, morao bi biti naveden serijski broj ili IMEI, na osnovu kojeg bi se možda mogao javiti samsungu za pomoć.

morrisoN
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Ako zelis 6.0 onda downgrade nije bas tako lako napravit. Skini najnoviji 7.0 i probaj preko odina.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.4.2018 22:06 (M0by).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Moguce je, prije par mjeseci bila je caka, na yt mozes pronaci video
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

To je lako rijesivo 

radio sam to vec par puta na raznim telefonima

iPhone 8  Space Gray
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Ovaj video je za uklanjanje google accounta. No, koliko sam razumio inicijalni post se odnosio na samsung account.
morrisoN
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Ta caka sa realterm-om vise ne radi jer na 7.0 nemas opciju "internet" kod poziva, barem ja nemam kad sam to radio, a koliko sam skuzio to tek radi na 6.0.1 verziji androida, zato ga želim downgrade-ati. A ne radi niti fora sa bluetoothom, a ni sa pozivom na 112, tako da mi je jedina opcija ostala downgrade. ako itko zna kako se to radi bio bih zahvalan...

Hvala

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Da li mogu da instaliram stock rom za G925F od bilo koje drzave,ili moram tocno od svajcarske posto sam tamo uzeo mob.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
https://www.google.com/amp/s/forum.xda-
developers.com/galaxy-s6/help/guide-downgrade-sm-g920f-nougat-to-t3639253/amp/
Za downgrade na 6.0 ne trebas engineering bootloader instalirat. Samo napravi onako kako pise i downgradeaj.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Bilo koja država
morrisoN
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Galaxy S6 je zavrsio sa sluzbenim nadogradnjama - Nema Orea za S6

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Denyken kaže...

Galaxy S6 je zavrsio sa sluzbenim nadogradnjama - Nema Orea za S6

 link?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Od koje drzave je najbolji rom za bateriju,hvala.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.4.2018 22:36 (dejan91).
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Ne znam za s6, mam s7e, no koliko znam ljudi najčešće stavljaju btu.
morrisoN
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
C3c1l kaže...
Denyken kaže...

Galaxy S6 je zavrsio sa sluzbenim nadogradnjama - Nema Orea za S6

 link?

Link - Samsung Mobile Security

 

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Da li je ko koristio sa XDA foruma aplikacije koje dodaju AOD mogucnost na bilo koji noviji Samsung mobitel.

Interesuje me kako utice na bateriju, da li je kao i originalna koja dolazi uz S7 i ostale modele sto se tice potrosnje, i prilagodjavanja izgleda i sl.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

probao zdere, bateriju ne isplati se. to su dobro implementirali u s7 al ovaj mod nije nesto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Da li netko zna zasto sensor otiska prsta ne radi uvijek.Npr. skeniram prst i on radi citav dan bez ikakvih problema nakon jednog dana jedva se otisak ocita ili skoro nikako ne prepoznaje prst(senzor je cist kao i prst naravno).

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

moguce da ga nisi dobro skenirao pa ti ne ucitava kako treba, vecinom palac drzis po duzini barem u mom slucaju a ne uspravno na ekran. a skenirao si uspravno probaj onako skenirati kako ti je prirodno prst na skeneru tj home tipki. ja 3 god nemam rpoblema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Tako sam vec radio i senzor prepoznaje prst odlicno i ne vrijedi...posle ga ne prepoznaje

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

S6 Edge, verzija softvera 7.0

 

Neka ideja zakaj kasne poruke Viber i WhatsUp? 

Stednju baterije ne koristim ni nesto slicno. Nikakva ogranicrnja nisam stavio. Dolaze poruke tek kad udem u aplikaciju ili u najboljem slucaju kad upalim ekran. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 7:09 (champion20).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice