Samsung galaxy S6 ili Samsung Note 4

poruka: 10
|
čitano: 5.014
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy S6 ili Samsung Note 4

razmišljam o kupnji jednog od ova dva uređaja, jel ima tko kakvih iskustava/preporuka?

 

Do sad sam koristio Samsung galaxy S4.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung galaxy S6 ili Samsung Note 4

Note 4 nisam imao

ali imao sam galaxy s4 i uzeo galaxy s6. S6 je manji uredaj od note4, Note 4 ima utor za memorijsku i izmjenjivu bateriju. S6 ima bolji ekran, fluidniji je, bolju kameru, bolji polozaj zvucnika i premium izradu ( moj je tankoj prozirnoj maskici jer mi je pretanak bez nje i dosta sklizak al je lijep haha)
Note 4 ima bolju bateriju i izmjenjivu ali meni na s6 izdrzi cijeli dan a vrlo brzo se napuni. Note 4 je jeftiniji ali i stariji model koji ce manje nadogradnji dobit.
Da si mogu priustit oba, bez prevelikog razmisljanja bio uzeo S6. Imam model 32gb i instaliranu aplikaciju Cram koja smanji velicinu slika a kvaliteta je jednaka tako da se ne bojim da cu popunit memoriju.
Jedan je smartphone a drugi je phablet pa sad zavisi kako koristis mobitel i sta vise volis.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung galaxy S6 ili Samsung Note 4

Uzmi s6, note 4 ima stari touhwiz i ne radi ni približno brzo kao s6

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy S6 ili Samsung Note 4
AudioGorilla kaže...

Note 4 nisam imao

ali imao sam galaxy s4 i uzeo galaxy s6. S6 je manji uredaj od note4, Note 4 ima utor za memorijsku i izmjenjivu bateriju. S6 ima bolji ekran, fluidniji je, bolju kameru, bolji polozaj zvucnika i premium izradu ( moj je tankoj prozirnoj maskici jer mi je pretanak bez nje i dosta sklizak al je lijep haha)
Note 4 ima bolju bateriju i izmjenjivu ali meni na s6 izdrzi cijeli dan a vrlo brzo se napuni. Note 4 je jeftiniji ali i stariji model koji ce manje nadogradnji dobit.
Da si mogu priustit oba, bez prevelikog razmisljanja bio uzeo S6. Imam model 32gb i instaliranu aplikaciju Cram koja smanji velicinu slika a kvaliteta je jednaka tako da se ne bojim da cu popunit memoriju.
Jedan je smartphone a drugi je phablet pa sad zavisi kako koristis mobitel i sta vise volis.

 
Pročitao sam dosta o njima, znam da je S6 bolji u dosta pogleda.. Ali kod Note 4 me privlači ekran 5.7 (veći za 0.6) od S6. Razlike u cijeni su oko 300-500kn, kako gdje.

Jedino da pričekam S6+(ako izađe), pošto se svugdje samo piše o S6 Edge+(on ima ekran 5.7 i specifikacije još bolje od S6. Ali sve se bojim cijene.


 

8 godina
offline
Re: Samsung galaxy S6 ili Samsung Note 4

Ima samo s6 edge plus u ponudi ( cijene na t-mobile stranici imas ), nece biti s6 plus obicnog.
A sam odluci onda, po meni se ne isplati veci ekran jer je kod s6 puno fluidnije/brze i sredenije sucelje. Jedino ako root-as pa neki custom rom na note 4. Ali kazem, uzeo bi s6 ponovo da uzimam novi mobitel.

13 godina
offline
Samsung galaxy S6 ili Samsung Note 4

A ja proda S6 i ocu Note4 :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy S6 ili Samsung Note 4
mkexx kaže...

A ja proda S6 i ocu Note4 :)

 

Razlog? 

Jer sam ja još u dilemi što uzeti.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy S6 ili Samsung Note 4

Ja sam isto u dilemi između ova dva mobitela, ako neko slucajno naleti na ovu temu, neka mi odgovori ako ima kakvih iskustava naravno!

16 godina
offline
Samsung galaxy S6 ili Samsung Note 4
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy S6 ili Samsung Note 4

Zar nije ovo tema Samsung galaxy S6 ili Samsung Note 4 ?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice