Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

poruka: 5.608
|
čitano: 1.171.839
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Jeste li napravili hard reset nakon instalacije orea ili ne? Odnosno, da li se preporuča to raditi ili je svejedno? Neda mi se baš raditi backup svih stvari s mobitela...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Preporucljivo je napraviti hard reset poslije velike nadogradnje sustava. Imas smart switch s kojim napravis backup apsolutno svega i vratis nazad za 10 minuta ukljucujuci i aplikacije.
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
CrossDeath kaže...
rappy kaže...
gnomisa kaže...

Aplikacija Phone info (samsung). Pa odeš u CSC code i pod Firmware CSC CODE ti piše TWO, CRO ili VIP. Prva dva su Tele2 i Tcom. VIP je VIP, jasno. DHR je bonbon mreža.

 Meni tako nešta ne piše.

Ma ubacis si BTU firmware i miran si, najbrza azuriranja i nema nikakvog bloarwarea

 

Ima; Samsung Pay.. Jesi dobio apdejt jucer, prekjucer od 71 mb?

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Nisam napravio. Nikad nisam imao problema zbog toga.
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Napokon

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
2fast4u kaže...
CrossDeath kaže...
rappy kaže...
gnomisa kaže...

Aplikacija Phone info (samsung). Pa odeš u CSC code i pod Firmware CSC CODE ti piše TWO, CRO ili VIP. Prva dva su Tele2 i Tcom. VIP je VIP, jasno. DHR je bonbon mreža.

 Meni tako nešta ne piše.

Ma ubacis si BTU firmware i miran si, najbrza azuriranja i nema nikakvog bloatwarea

 

Ima; Samsung Pay.. Jesi dobio apdejt jucer, prekjucer od 71 mb?

Samsung pay nije bloatware

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
siljo90 kaže...
Preporucljivo je napraviti hard reset poslije velike nadogradnje sustava.

Možeš mi objasniti razloge za napraviti takvu glupost????

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ljudi, ako se dobro sjecam prije cca mjesec dana je netko pisao da mu je riknuo punjac i da je garancija na njega samo 6 mjeseci. Pa evo sa Prava potrosaca, pravnica kaze:

PITANJE: Nakon 8 mjeseci, punjač mi više ne puni mobitel. Smije li trgovac odbiti reklamaciju i tražiti da platim popravak, uz tvrdnju da je jamstvo na punjač samo 6 mjeseci?

ODGOVOR: Ako punjač niste mehanički oštetili, trgovac odgovara za njegove nedostatke (kao i za nedostatke proizvoda čiji je on sastavni dio) u roku od 2 godine od dana kupovine te se odgovornost ne može ovako proizvoljno ograničiti za pojedini dio.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.6.2018 3:54 (2fast4u).
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
CrossDeath kaže...
2fast4u kaže...
CrossDeath kaže...
rappy kaže...
gnomisa kaže...

Aplikacija Phone info (samsung). Pa odeš u CSC code i pod Firmware CSC CODE ti piše TWO, CRO ili VIP. Prva dva su Tele2 i Tcom. VIP je VIP, jasno. DHR je bonbon mreža.

 Meni tako nešta ne piše.

Ma ubacis si BTU firmware i miran si, najbrza azuriranja i nema nikakvog bloatwarea

 

Ima; Samsung Pay.. Jesi dobio apdejt jucer, prekjucer od 71 mb?

Samsung pay nije bloatware

 

 

Ne koristim, ne zelim, iskace stalno odozdo, ne moze se deinstalirati ili disejblati. Što je ako nije bloatware..

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Može. Ideš na aplikacije, i prisilno zaustaviš, oduzmeš mu sva prava na obavijesti. U štednji baterije ga totalno ignoriraš za sve procese. Nakon restarta će se opet pojaviti, pa ga ponovno prisilno zaustaviš i tako par puta, nekim čudom Android nauči da ga ne želiš, pa ga više ne uključuje. Meni je tako na oreo BTU.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
2fast4u kaže...
CrossDeath kaže...
2fast4u kaže...
CrossDeath kaže...
rappy kaže...
gnomisa kaže...

Aplikacija Phone info (samsung). Pa odeš u CSC code i pod Firmware CSC CODE ti piše TWO, CRO ili VIP. Prva dva su Tele2 i Tcom. VIP je VIP, jasno. DHR je bonbon mreža.

 Meni tako nešta ne piše.

Ma ubacis si BTU firmware i miran si, najbrza azuriranja i nema nikakvog bloatwarea

 

Ima; Samsung Pay.. Jesi dobio apdejt jucer, prekjucer od 71 mb?

Samsung pay nije bloatware

 

 

Ne koristim, ne zelim, iskace stalno odozdo, ne moze se deinstalirati ili disejblati. Što je ako nije bloatware..

bloatware su sva ona sranja koja ti mreza nabije na mobitel, a to je aplikacija od samsunga i koja dode uz svaki uredaj tako da nije bloatware

bez problema se moze iskljuciti, kolega iznad mene je objasnio kako

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Moze preporuka za kvalitetan servis. Trebam novi port za punjenje i mislio sam promijeniti bateriju kad je mob već otvoren. Garancija je istekla
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
krtola kaže...
Moze preporuka za kvalitetan servis. Trebam novi port za punjenje i mislio sam promijeniti bateriju kad je mob već otvoren. Garancija je istekla

MR samsung servis ili smart service u areni zg

Samo nemoj u smartson, jer ce ti iskasapiti uredaj

A i cekat ces na dijelove pun k vremena

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
krtola kaže...
Moze preporuka za kvalitetan servis. Trebam novi port za punjenje i mislio sam promijeniti bateriju kad je mob već otvoren. Garancija je istekla

 ako si iz okolice splita, definitivno ringoel. ljudi naprave sve po p.s. u, u malo vrimena i za malu cijenu ruku, a sad dijelovi to ovisi do komponenti koje se minjaju.

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Dobro, gdje je zapeo taj Oreo za S7 edge VIP? Ovo je sad već jadno, a i smiješno! 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
U VIPu
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Mr.Lauren kaže...

Dobro, gdje je zapeo taj Oreo za S7 edge VIP? Ovo je sad već jadno, a i smiješno! 

Zasto ga ne skines na sammobile? 

16 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

I ja sam kupio mob u VIP-u, prednarudžba, ali je gore firmwere za SEE regiju.

Oreo za SEE još nije pušten.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Odin i flash, bitno da je 930F.

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Problem je što ne možeš promjeniti CSC bez factory reseta, nisam 100% siguran, ali mislim da ne ide.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
hrpa bugova nakon nadogradnje na Oreo,e moji korejanci nemate vi pojma,jedino kinezi mogu bolje zayebati stvar
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

I ja sam mislio nadograditi ali izgleda da ce to jos malo pricekati,kakvi ti se sve problemi pojavljuju? Znam kad sam imao S5 da mi se nakon nadogradnje sam rastartao i to je trajalo do sljedeceg updatea dok to nisu rijesili zato me opet strah da se tako nesto ne ponovi i na S7. 

13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Seneka kakve probleme imaš?

Ja imam prvu UK VOD verziju i još nisam imao problem, prvi Oreo ne ovaj koji navodno ima bug fixeve.

3 mjeseca aktivnoga korištenja.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ja sam isto stavio UK verziju. Ima jedno 2 mjeseca.
Nikakvih problema, sve glatko i sve radi najnormalnije. Bez lag-ova.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Nadogradjeno prije tjedan dana OTA update... Mob je samo resetiran nakon updatea i do sada ni jedan problem, fluidnost je ista; ako ne i mrvicu bolja... Uvijek ce biti individualnih slucajeva sa odredjenim komplikacijama, sto uopce nije razlog za ne nadograditi software.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
seneka kaže...
hrpa bugova nakon nadogradnje na Oreo,e moji korejanci nemate vi pojma,jedino kinezi mogu bolje zayebati stvar

 

 Bugova? Kakvih?

Imam UK VOD od prvog dana i sve radi savrseno. Kao dugogodisnji korisnik iph mogu reci da S7 sa Oreo radi bez i jednog problema. Meni sa Nova launcherom radi bolje nego sa Sam.wizom ili kako se vec zove.

...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
@dirigent nemas sta cekati,na oreu je telefon brzi i mocniji,greske mi se pojavljuju kod always on zaslona,prebacivanja s wifi na mrezu i obrnuto i sl,baterija ok
i da imam scroll bug koji me prati jos sa S5 na chromu i na samsungovom browseru,pisao sam korejancima ,nemaju pojma o cemu se radi,ili je do moje konstelacije ili javascripta ne znam ni sam
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 9:24 (seneka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ovi koji imaju bugove vjerojatno nisu napravili hard reset. Al opet tu ima i faktor sreće, dva frenda instalirala oreo, nisu resetirali, jednom radi sve super, drugom kaos.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
kbenzema kaže...
Ovi koji imaju bugove vjerojatno nisu napravili hard reset. Al opet tu ima i faktor sreće, dva frenda instalirala oreo, nisu resetirali, jednom radi sve super, drugom kaos.

 kod mene sve štima bez reseta

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice