Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

poruka: 5.608
|
čitano: 1.174.991
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
pa mislim cemu raditi hard reset ako ga drzis na stock ROMu?
ade napravit wipe cache partition i to je to,ionako cu ga vratiti na sve svoje postavke,onaj problem koji se javio s always on zaslonom se riesio nakon updatea sa samsung apps
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ja sam UK rom koristio otkako je izasao Nougat update za njega i na njemu sam imao par manjih bugova, najiritantniji je bio da mi se nekada zvuk sam od sebe stisa iako je sve u postavkama bilo postavljeno na maximum, a otkako sam dobio Oreo update trenutno nisam primjetio nikakve bugove ili smetnje.

 

I nisam radio nikakav reset.

 

Sve izgleda zavisi od korisnika do korisnika.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

želim napraviti downgrade na 6.0 otkud da skinem zadnji od tmobilea ? samm obile nemrem jer ne dopusta da skinem a registrirao sam se

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

t mobile cro

klik

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Hvala, naime sestra maloljetna je stavila prije  g sifru za samsung account i resetirala je mobitel prekjucer i sad je trazi frp . Postoji li nacin da se to makne ? Nougat 7.0.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Gamer21 kaže...

Hvala, naime sestra maloljetna je stavila prije  g sifru za samsung account i resetirala je mobitel prekjucer i sad je trazi frp . Postoji li nacin da se to makne ? Nougat 7.0.

 Pa valjda zna sifru za samusng acc. ako ne zna, zna valjda mail na koji je registrovan samsung acc. te trazi reset sifre.

morrisoN
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Riješeno, zab je mail i u starim porukama nadena i sifra i mail.

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ekipa ima li netko problem da mu se prazni baterija brzo, da li znate gdje novu da kupim originalnu i jel prevelik problem da to sam zamjenim? Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Moze li se S7 kamera sa ovim gcam modom mjeriti kvalitetu s8 kamere?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Da se nadovežem na Oreo update.

Curi ja ne Edge došao nešto ranije nego mami na obični S7 i radio je super.
I onda, odjednom na Edgeu je upao u bootloop. Pregrijavanje dok se baterija nije ispraznila.
Probao sam sve, stvarno sve što je Internet preporučavao, i onda sam ga downgradeao na Nougat i opet nije davao znakove života.
Onda smo ga ostavili preko noći, i lik se sam od sebe odjednom upalio, a prije toga je zapinjao na plavom ekranu "Installing system update" itd itd.

Radio je kako spada 2 tjedna i onda se prošli vikend opet zblesao. I sad ga uopće ne mogu uključiti, samo je svjetlila notification LEDica i to je to.

Ne mogu vjerovati kakvo su sranje napravili s tim Oreo updateom..

Čitam po svim mogućim forumima da ljudi imaju stvarnih problema.


Ne kažem da je reprodukcija u 100% slučajeva, ali da će se svima pojaviti problemi, ne sumnjam.

 

 


Nosim ga u MR servis pa što bude. Srećom pokriven je još s garancijom, nek mu rade što god treba, nova matična ili što god.
Kakva su vaša iskustva s navedenim servisom? To je ako se ne varam, baš-baš službeni Samsung servis? Knox nisam okinuo, counter je na 0, status je Official, ne bi trebalo biti problema?
A pored svega se pojavio i burn-in na ekranu u donjem dijelu gdje je tipkovnica.
Znači toliko sranja zbog jednog updatea, užas!!

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.7.2018 12:10 (sudy_freak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Zanimljivo...

 

Ja sam bio dosta upoznat s tim problemima na Oreu, ali svejedno sam se odlučio upustiti u avanturu flashanja. Imao sam SEE firmware, nije mi se dalo čekat update pa sam opizdio BTU i preporodio se.

ROM je zbilja brz, apsolutno sve mi brže radi, sad dal je do Orea ili BTU FWa, to ne znam.

 

Primjetio sam da je puno ljudi imalo bootloop problem dok su flashali s Odinom i onda nisu uzeli pravi CSC iz arhive koja se skine sa Sammobilea nego su išli logikom da ostave "stari" csc (da se izbjegne factory reset) i nakon toga je bilo bootloopa ili boot samo u recovery.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
1samek kaže...

Zanimljivo...

 

Ja sam bio dosta upoznat s tim problemima na Oreu, ali svejedno sam se odlučio upustiti u avanturu flashanja. Imao sam SEE firmware, nije mi se dalo čekat update pa sam opizdio BTU i preporodio se.

ROM je zbilja brz, apsolutno sve mi brže radi, sad dal je do Orea ili BTU FWa, to ne znam.

 

Primjetio sam da je puno ljudi imalo bootloop problem dok su flashali s Odinom i onda nisu uzeli pravi CSC iz arhive koja se skine sa Sammobilea nego su išli logikom da ostave "stari" csc (da se izbjegne factory reset) i nakon toga je bilo bootloopa ili boot samo u recovery.

Probao sam svakakve fore. I s Home_CSC i CSC. I razne firmware, al nije ništa pomoglo. Sad uopće ne mogu oživjeti mobitel.

Najbolje ga odnesem u MR servis, pod garancijom je, pa nek oni pokušavaju riješiti 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
sudy_freak kaže...
1samek kaže...

Zanimljivo...

 

Ja sam bio dosta upoznat s tim problemima na Oreu, ali svejedno sam se odlučio upustiti u avanturu flashanja. Imao sam SEE firmware, nije mi se dalo čekat update pa sam opizdio BTU i preporodio se.

ROM je zbilja brz, apsolutno sve mi brže radi, sad dal je do Orea ili BTU FWa, to ne znam.

 

Primjetio sam da je puno ljudi imalo bootloop problem dok su flashali s Odinom i onda nisu uzeli pravi CSC iz arhive koja se skine sa Sammobilea nego su išli logikom da ostave "stari" csc (da se izbjegne factory reset) i nakon toga je bilo bootloopa ili boot samo u recovery.

Probao sam svakakve fore. I s Home_CSC i CSC. I razne firmware, al nije ništa pomoglo. Sad uopće ne mogu oživjeti mobitel.

Najbolje ga odnesem u MR servis, pod garancijom je, pa nek oni pokušavaju riješiti 

 

Jedino što mi pada na pamet je da spoijš mob na SmartSwitch i probaš napraviti factory restore. Znači ukucaš serijski broj mobitela (i čini mi se IMEI) pa skida FW i apsolutno sve ispočetka ide na mob, to ti je jedina šansa, ako ti se ne da probat, pravac servis.

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ti njegovi problemi nemaju veze sa oreom. Hrpa ljudi koje znam pa i ja sam imaju službeni oreo (OTA update) i nema problema. Dapače mob radi brže. Jedino je batery drain u standbyu veći nego prije al valjda bu to riješili.

Ja bi rekao da se potrefilo da je neki hardverski kvar baš u vrijeme nakon updatea. Nek vide u servisu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 15:54 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
gnomisa kaže...

Ti njegovi problemi nemaju veze sa oreom. Hrpa ljudi koje znam pa i ja sam imaju službeni oreo (OTA update) i nema problema. Dapače mob radi brže. Jedino je batery drain u standbyu veći nego prije al valjda bu to riješili.

Ja bi rekao da se potrefilo da je neki hardverski kvar baš u vrijeme nakon updatea. Nek vide u servisu.

Nuff said - problem riješen.
Nova matična, zaslon i baterija.

 

Ili nešto problema s internetova na što sam se ranije referirao https://www.gsmarena.com/newscomm-18343.php

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
15 godina
online
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
sudy_freak kaže...

Da se nadovežem na Oreo update.

Curi ja ne Edge došao nešto ranije nego mami na obični S7 i radio je super.
I onda, odjednom na Edgeu je upao u bootloop. Pregrijavanje dok se baterija nije ispraznila.
Probao sam sve, stvarno sve što je Internet preporučavao, i onda sam ga downgradeao na Nougat i opet nije davao znakove života.
Onda smo ga ostavili preko noći, i lik se sam od sebe odjednom upalio, a prije toga je zapinjao na plavom ekranu "Installing system update" itd itd.

Radio je kako spada 2 tjedna i onda se prošli vikend opet zblesao. I sad ga uopće ne mogu uključiti, samo je svjetlila notification LEDica i to je to.

Znači toliko sranja zbog jednog updatea, užas!!

Kod mene na S7 Edge (Android 7.0) baš suprotno. Ja čekam update na Oreo kako bi se riješio ovih problema koji su se pojavili možda prije dva ili tri mjeseca.

Mobitel se zna pregrijavat, gasit sam od sebe, zapne u bootloopu pa ga jedva nekako uspijem pokrenut.

 

Probao sa resetirat na tvorničke postavke i maknuo sve aplikacije koje sam mogao, ali on se i dalje zna ugasit nekoliko puta za redom.

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ivan M. kaže...
sudy_freak kaže...

Da se nadovežem na Oreo update.

Curi ja ne Edge došao nešto ranije nego mami na obični S7 i radio je super.
I onda, odjednom na Edgeu je upao u bootloop. Pregrijavanje dok se baterija nije ispraznila.
Probao sam sve, stvarno sve što je Internet preporučavao, i onda sam ga downgradeao na Nougat i opet nije davao znakove života.
Onda smo ga ostavili preko noći, i lik se sam od sebe odjednom upalio, a prije toga je zapinjao na plavom ekranu "Installing system update" itd itd.

Radio je kako spada 2 tjedna i onda se prošli vikend opet zblesao. I sad ga uopće ne mogu uključiti, samo je svjetlila notification LEDica i to je to.

Znači toliko sranja zbog jednog updatea, užas!!

Kod mene na S7 Edge (Android 7.0) baš suprotno. Ja čekam update na Oreo kako bi se riješio ovih problema koji su se pojavili možda prije dva ili tri mjeseca.

Mobitel se zna pregrijavat, gasit sam od sebe, zapne u bootloopu pa ga jedva nekako uspijem pokrenut.

 

Probao sa resetirat na tvorničke postavke i maknuo sve aplikacije koje sam mogao, ali on se i dalje zna ugasit nekoliko puta za redom.

 tebi oreo nece pomoci, jedino ce ti servis pomoci, zagrijavanje, gasenje, to nema veze sa os-om

6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Da, kad se mobitel zaštopa, prije hw problem.... Moj se s7 nije uspijevao izvući iz standbya, promijeni li su matičnu u servisu...
8 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Postovanje ljudi. Imam pitanje vezano uz kameru na nonedge s7. Znaci svaki puta kad prebacim na pro mode crasha mi se kamera i moram ju ponovno otvarati. 

Znaci sve drugo radi ok i nema crasanja (isprobano). OTA 8.0 je gore.

Ima li tko iskustva sa istim problemom, i ako ima zna li moze li se kako rjesiti? Lp

Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.7.2018 21:20 (deepshitcro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Istina je da na samsungu s7 edge kad je kaljeno staklo tac slabije radi, evo ja se danas osvjedlocila.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
To je do kaljenog stakla. Ja sam na S7 imao kaljeno koje prekriva cijeli ekran pa ga skinuo nakon dva mjeseca jer počne touch zezat, a i prašine se nakupi.
13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Pozdrav, da li imate problem sa curenjem baterije nakon nadogradnje na Oreo? Da li Vam traje isto kao sa nougatom?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Mislim da nakon cca mjesec dana ipak vise trosi bateriju, u mom slucaju... I ne radi mi pro mode kamere, to dvoje sam zamjetio za sada. OTA update sam napravio...
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Meni pro mode kamere radi, a, koliko vidim, izgleda da i baterija traje slično. Na forumima su se raspisali o curenju baterije u idle modu uz 4g uključen, ja to za sada ne vidim. Ps, probaj obrisati cache particiju, pa ti možda proradi pro kamera. PS2, meni je instalaciju orea ponudio tek prekjučer.

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Nakon nadogradnje na Oreo baterija katastrofa.Phone INFO battery health sa BDC: 339 
Health:89.33 % na (Nugat) pa pao do danas na DBC:407  Health:83.2 (Oreo) .... Također napravio hard reset ali ne pomaže ... 
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.7.2018 23:29 (HELIX.D).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Nisam radio clean install samo stavio BTU rom davnih dana i nikakvih problema nemam. Sve super radi, baterija jednako traje (ne bas dugo, degradirala dosta).

Ovaj put imao sreće, mozda sljedeći put meni zezne nes. Zanimljivo je to koliki drugačijih iskustva s tim nadogradnjama.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Nadogradio jučer svoj edge, sve leti...iznenađen pozitivno u svakom slučaju a nisam se nadao!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ja sam se isto preporodio s Oreom, sve je dosta brže i fluidnije. BTU rom.
Baterija možda 5% slabija u odnosu na Nougat, zanemarivo.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Javila mi cura da Edge sa SEEom dobio Oreo, pa tko nije dobio obavijest, nek si napravi pretragu ažuriranja. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

dankec  radi pro mode kamere, ocistio sam cache od aplikacije po tvojoj preporuci i upalilo je  :) .

Hvala i lp 

Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice