Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 877.583
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Nakon duzeg koristenja mogu preporuciti bezicni punjac. Zalijepio sam ga na podnozije lampe pa i ne izgleda da je punjac dok ne ne postavi mobitel na njeg nakon cega se bijelom bojom osvijetle rubovi kruga.

 

Osim izgleda dosta je prakticnije puniti, kabel prije spadne pored ormarica cesto. Mislio sam da ce se dosta grijati ali to nije istina, visestruko vise se grije ako se mobitel koristi dok je na normalnom punjacu.

 

Istina je da se dosta sporije puni nego zicani brzi punjac, ali u vecini slucajeva ga punim preko noci, ako se bas ukaze potreba za brzim punjenjem jednostavno iskljucim iz punjaca i ukljucim direktno u mobitel.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Meni stigao update, nešto veći od 400MB. Tele2, S8+

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Od updatea mi ne ide internet preko mobile data...hmmm

EDIT.

Nije mob kriv nego Tele2... puklo im sve taman nakon mog updatea...
Koincidencija
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2018 12:25 (Abomb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Ako je Tele2, imaju danas problema sa ispadanjem mreže.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Kupio sam iPhone X ali sva sreća da nisam prodao S8. iPhone X ne da ne vrijedi duple cijene S8 nego me totalno razočarao. Tek sad vidim koja prevara su onaj Geekbench i slično. Radio sam usporedbu u brzini, iPhone postavljen pred par dana a S8 nisam čistio niti resetirao preko godinu dana i ne da nije brži nego u većini aplikacija koje koristim brže se pokreću na S8 (igre ne igram).

Odlučio sam prodat iPhone X i jedina dobra stvar je ta da ću nešto i zaradit na njemu. iOS je isti već godinama tako da me ne čudi njihova brzina. Čekam novi Note čisto radi baterije. Btw jedina fascinantna stvar na iPhoneu je stanby trajanje baterije.

 
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Jel ima netko preporuku jeftinog tempered glass sa aliexpressa/ebaya?:

 

- baš staklo, ne film

- case friendly 

- clear, ne crno

- da nema one točkice

 

Naručio sam prije par mjeseci jedno, al sam ga sje**, a više ga nema za naručit na aliexpress, a zadnja 2 što su došla imaju one točkice

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

 

ekipa jel neko čita eknjige ili kak se već zovu na naški, na samsungu s8? koja je dobra aplikacija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.flyersoft.moonreader

Odlična aplikacija. Podržava dosta formata i jednostavna za korištenje.
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Uzeo sam si ovaj Samsung wirelles punjač, što služi i kao stand. Da li je problem ako mobitel stoji cijeli dan na njemu dok sam recimo na poslu ? Da li da dok nemam potrebe puniti isključim punjač iz struje ili ne smeta ?

Galaxy S8+ :)
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Meni je wireless charger stalno ukljucen u struju, ne vidim zasto bi smetalo jer mu je to i svrha da odmah krene puniti kada stavis mobitel na njega.

Nije problem ako mobitel duže stoji na punjaču, ja ga pustim preko noći - nakon što završi punjenje se više ne zagrijava tako da nema problema.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2018 15:27 (toncek333).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
sdomic kaže...
drazen991 kaže...

Imate u Vipu akciju original Samsung bežični punjač za S8, ja nedavno uzeo

kao nekakav paket...punjač, 3 zaštitne folije, maskica, i USB kabal  za 200kn

Edit:

evo ga 

http://www.vipnet.hr/webshop/bonovi/dodatna-oprema/Samsung-Galaxy-S8-Starter-Kit/12645;pgid=.cROx16F5JpSR0nbZzO2H_Rc0000dB_qXk1b;sid=A7RmlByvO09mhUeJ5U9sY11BSLBDcUyM5Cg=

 

 

 Jel netko naručivao preko VIP webshop-a? Naima ja sam uzeo prošli tjedan, u utorak. U srijedu mi je stigao SMS i mail da je punjač spreman za preuzimanje u VIP centru, ja lijepo otišao međutim nema ga tamo. Otišao poslije u subotu, opet ga nema. Bio prekjučer, opet ga nema, pitao na Službi za korisnike oni tvrde u VIP centru je. Nitko ne zna gdje je, jel imao netko sličnih iskustava?

 Ja sam naručio prošlu subotu, platio i u srijedu pokupio u vip centru. U petak dolazi poruka, vaš paket spreman za preuzimanje u vip centru :)

Galaxy S8+ :)
16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Dali netko koristi OneDrive buduci da sa S8 besplatno dobije 100GB?

 

Stavio sam da uploada sve slike sa mobitela iz svih foldera (foto,viber, zaslon) medjutim sve uploada u jedan folder, pa su sve izmjesane?

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
systemize kaže...

Dali netko koristi OneDrive buduci da sa S8 besplatno dobije 100GB?

 

Stavio sam da uploada sve slike sa mobitela iz svih foldera (foto,viber, zaslon) medjutim sve uploada u jedan folder, pa su sve izmjesane?

 Ja ga koristim već dosta dugo (na predplati mi je 1TB+Office 365) i zadovoljan sam kako radi iako bi mogla app za mob izgledati bolje (Dropbox app mi super radi i izgleda) ali šta je tu je

Ja ga koristim za druge stvari a za backup slika koristim Photos od Google i jako sam zadovoljan

PS4 account - nattvindens
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
HT
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
INKOGNITO3 kaže...
HT

 jel sta bolji u radu sada,,,, kako ti se čini

9 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Meni je to na SEE došlo još prije 3 tjedna. Radi mob fluidnije, osjeti se. Za bateriju ne znam pošto to uopće ne pratim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Isto je sve, fluidan i dalje, bat isto drzi cca 4-4.30h
13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Na bonbonu mi došla obavjest da mi uključili VoLTE i VoWiFi i ubrzo mi se na mobu pojavile ikonice. Osjeti se brže pozivanje dok za veću kvalitetu zvuka mora i druga strana imati isto...

 

 

 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
iskreno ja ne vidim nikakvo poboljšanje osim šta imam još jednu ikonicu viška :D
PS4 account - nattvindens
16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Novi update stigao, 570MB.

 

S8+, Tele2.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ima itko problem na always on displayu da se vidi tocno vidi gdje je onaj plavi/zlatni background rezan
Bog,hrvati,real madrid i evil access!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Pozz ekipa

Od jucer mi se desava da ne mogu fokusirati straznjom kamerom....pokusao sam restart i iskljucit mob ali nazalost bez uspjeha....dok prednja radi sasvim normalno....mob nije nigdje pao niti nista....

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

dragi moji imam velik problem.

instaliram app sa kompa i ni u jednom slucaju se ne pojavi ikonica. app postoji u menadzeru apllikacija pri tom sto je prisutna samo opcija deinstaliranja tako da ne mogu odraditi disable/enable...

jedini nacin da je otvorim je kad se zavrsi instaliranje i da tada uradim open. da bi je opet otvorio posle zatvaranja moram opet uraditi instaliranje.

txanx

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Kucni lagano prstom po kameri. Mislim da je spomenut vec u ovoj temi taj problem.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
toncek333 kaže...

Kucni lagano prstom po kameri. Mislim da je spomenut vec u ovoj temi taj problem.

 To i jesam

11 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Ljudi trebam pomoc. Zena ima s8 star je par mjeseci. Problem je u tome sto joj kasne obavijesti na whatsapp, znaci kad ude u aplikaciju onda dobije poruke. Ponekad joj dolaze normlano a ponekad nista satima. Na podrucju smo jako dobrog signala tako da tu opciju iskljicujem. Ima itko kakav savjet sto napraviti?

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Navedeno iznad se i meni događa u zadnjih mjesec dana...  

You are /dev/null to me.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.8.2018 9:54 (J3ckYYY).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Mene viber zeza,prebacio se na whats app i sada je ok sve!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Svi kojima kasne, idite u settings\apps. Tamo u gornjem desnom kutu stisnite 3 tockice i special access \ optimize battery usage, nađite whats app ili koju aplikaciju zelite te iskljucite optimizaciju...

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Podesio kako si napisao pa da vidimo. Hvala 

You are /dev/null to me.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice