Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 881.106
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
digitall kaže...

 mislim da trebas kalibrirati kompas

 Znam to, ali mi ne uzbacuje opciju kalibracije, tj rotiranje mobitela u obliku osmice...

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Mislim da bi trebalo pomoći ako ga zarotiras nekoliko puta bez obzira da li ti nudi ili ne
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
MatijaZG kaže...
digitall kaže...

 mislim da trebas kalibrirati kompas

 Znam to, ali mi ne uzbacuje opciju kalibracije, tj rotiranje mobitela u obliku osmice...

 imas opciju kalibracije u edge apps kad ubacis karticu brzi alati

10 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Jel nekome stigao tablet? Nakupovao sam hrpu raznih digitalija ali nisam nikada imao potrebu nabaviti tablet. Ipak si razmišljam kako će mi dobro doći u dnevnom da ne palim laptop za svaku sitnicu za koju nemam volje tipkati po mobitelu.

Prijavio sam se prije 3 tjedna kad sam mobitel nabavio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Pozz ljudi.

 

Imam jedan jako naporan i iritantan problem....znaci u stanu su na wifi ruter spojeni iphone8, tablet samsung tablet i moj samsung s8 (jedino televizija je spojena preko lan kabela) ...... problem koji ja imam je svako malo moj s8 gusi wifi mrezu tj nesto vuce u pozadinu pa sve blokaje pa ga odspojim i ponovo spojim pa jedno vrime dobro pa opet isto sr....e. Imam pristojnu brzinu u kuci ( 30 download 5 upload)

 

Ako ima vec di tema i rijesenje molim vas posalji te mi link.

 

Hvala unaprid

FC Barcelona
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
MOgY kaže...

Pozz ljudi.

 

Imam jedan jako naporan i iritantan problem....znaci u stanu su na wifi ruter spojeni iphone8, tablet samsung tablet i moj samsung s8 (jedino televizija je spojena preko lan kabela) ...... problem koji ja imam je svako malo moj s8 gusi wifi mrezu tj nesto vuce u pozadinu pa sve blokaje pa ga odspojim i ponovo spojim pa jedno vrime dobro pa opet isto sr....e. Imam pristojnu brzinu u kuci ( 30 download 5 upload)

 

Ako ima vec di tema i rijesenje molim vas posalji te mi link.

 

Hvala unaprid

imas h1 zte router?

imao sam taj problem sa tim routerom, dogada se kad se radi neki upload (google photos npr.), udavi cijelu mrezu.. presao na drugu mrezu, dobio drugi router, i taj problem se vise nikad nije ponovio

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Nije na iskonu sam...a i nije google fotografije samo mi uploada kada udem u aplikaciju....mislim da do rutera nije to mi radi otkada imam samsung s8...prije sam ima huawei p9 i sve radilo kako triba. 

FC Barcelona
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Stigao nekih 2tj nakon registracije na stranici, prilikom registracije dobio mail da je kao potvrdena registracija i to je to...

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
mate213 kaže...

Stigao nekih 2tj nakon registracije na stranici, prilikom registracije dobio mail da je kao potvrdena registracija i to je to...

 Ja nisam uopće dobio potvrdu. Danas poslao mail podršci i odgovorili mi da bi trebao doći ovih dana.

16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Pozdrav društvo, moram spomenut kako sam prije tjedan dana održao službeni sprovod svoje lumije 950, a volan je preuzeo S8. Još se navikavam, ali dojmovi su i više nego pozitivni. Telefon je zvijer, nedostaje mi tamna pozadina, slažem se sa par ljudi ovdje kako su izbornici presvijetli, al naviknut će se čovjek. Uzeo ga uz produljenje ugovora + tablet je u dolasku, također sam u iščekivanju 

 

Anyho, imam par pitanja - dal' je moguće sinkronizirati galeriju da mi automatski povlači slike sa onedrive-a na način kak je bilo izvedeno u lumiji? Znam da nema nativnu podršku, možda postoji način da se zaobiđe?

I ne patim od fejsbuka, al volio sam da mi kontakti imaju slike koje su bile preuzete sa istog. Nisam vidio nigdje opciju za sync kontakata sa fb na telefon (promaklo mi?), pa ako mogu kakav savjet oko toga zamoliti?

 

Živili 

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Napavi si Samsung racun, logiraj se i instaliraj tamnu temu. Upisi si material u trazilicu i pronaci ces neke zanimljive.

 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
HBomb kaže...

Pozdrav društvo, moram spomenut kako sam prije tjedan dana održao službeni sprovod svoje lumije 950, a volan je preuzeo S8. Još se navikavam, ali dojmovi su i više nego pozitivni. Telefon je zvijer, nedostaje mi tamna pozadina, slažem se sa par ljudi ovdje kako su izbornici presvijetli, al naviknut će se čovjek. Uzeo ga uz produljenje ugovora + tablet je u dolasku, također sam u iščekivanju 

 

Anyho, imam par pitanja - dal' je moguće sinkronizirati galeriju da mi automatski povlači slike sa onedrive-a na način kak je bilo izvedeno u lumiji? Znam da nema nativnu podršku, možda postoji način da se zaobiđe?

I ne patim od fejsbuka, al volio sam da mi kontakti imaju slike koje su bile preuzete sa istog. Nisam vidio nigdje opciju za sync kontakata sa fb na telefon (promaklo mi?), pa ako mogu kakav savjet oko toga zamoliti?

 

Živili 

 sd-Black tema ce ti pasat...ja je koristim od prvog dana.Onedrive imas instaliran na njemu samo postavi racun i on ce sam sinkronizirat sta trebas...mislim imas opcija dosta samo se poigraj.

Origin_Steam: hrka11
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Koja je ovo ikona gore pored alarma? upitanju je s8 obican telefon mi ispada iz mreze..nzm sta mu je?

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 21:30 (cardadule).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Da li se prije flashanja Odinom treba uključit USB debugging ili se može i bez toga?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
cardadule kaže...

Koja je ovo ikona gore pored alarma? upitanju je s8 obican telefon mi ispada iz mreze..nzm sta mu je?

 evo možda bude od pomoći 

 

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s8/help/triangle-icon-arrows-mean-t3728195

 

"I got the same icon and after searching in setting found that if i ON data saving then it appears and if i OFF it then it disappeared so it indicate the data saving is on, its appearing after updating to oreo in S8 Plus"

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Jim Carrey kaže...
cardadule kaže...

Koja je ovo ikona gore pored alarma? upitanju je s8 obican telefon mi ispada iz mreze..nzm sta mu je?

 evo možda bude od pomoći 

 

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s8/help/triangle-icon-arrows-mean-t3728195

 

"I got the same icon and after searching in setting found that if i ON data saving then it appears and if i OFF it then it disappeared so it indicate the data saving is on, its appearing after updating to oreo in S8 Plus"

 Kad vec spominjete to...ne znam dali koristite i ovu opciju "download booster".

Settings-Connections-More connection settings-Download booster ON.

Vjerovatno ce ti i ta ikona nestat,a brze ce ti skidat file-ove itd...mislim da kombinira wifi i mrezu,a vi u hr-u imate i 4g dobre pakete tako da je ovo dobra stvar.Ne kosta oprobat nista.Kod mene je upaljeno odavno i nezz je li do toga ili ne ali koda mi brze ucita stranice itd,a mozda je samo placebo efekt

 

ps.oreo imam nabacen i prije nego je kod nas dosao jos nijednom nisam imao tu ikonu.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 8:57 (hrka11).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ima netko da mu na oreu radi dobro google camera portrait mode? Na xda par njih probao, niti jedna nije stabilna verzija.
Luc
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

dali se kome desilo da od posljednje nadogradnje Facebooka aplikacija ista zastajkuje te izbacuje.....

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Gale92 kaže...

dali se kome desilo da od posljednje nadogradnje Facebooka aplikacija ista zastajkuje te izbacuje.....

 Meni se to događa sa Instagram app. Face mi je isključena...

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Zna li netko zasto ?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
MatijaZG kaže...
Gale92 kaže...

dali se kome desilo da od posljednje nadogradnje Facebooka aplikacija ista zastajkuje te izbacuje.....

 Meni se to događa sa Instagram app. Face mi je isključena...

 optimizirati će valjda

12 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Izašao novi update. Dosta ljudi prijavljuje bolje trajanje baterije i ima security patch za ožujak.

SAMO ZA S8! INSTALACIJA PREKO ADB ILI SD KARTICE!

 

Update.zip from G950FXXU1CRB7 to G950FXXU1CRC7 for SD - https://cloud.mail.ru/public/CnKE/aHo1o7Rmw

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Gale92 kaže...

dali se kome desilo da od posljednje nadogradnje Facebooka aplikacija ista zastajkuje te izbacuje.....

 Meni. Užasno iritantno. Da stvar bude gora, imam i Page Manager instaliran jer mi je to posao i sve obavijesti kasne i po 30 min i onda odjednom ave dođu. Čak  se neće  "rifrešat" ma koliko puta to učinim. 

Nadam se nekom upadateu koji će to riješiti što prije!

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Mr.Lauren kaže...

 Meni. Užasno iritantno. Da stvar bude gora, imam i Page Manager instaliran jer mi je to posao i sve obavijesti kasne i po 30 min i onda odjednom ave dođu. Čak  se neće  "rifrešat" ma koliko puta to učinim. 

Nadam se nekom upadateu koji će to riješiti što prije!

 ja sam to primjetio od jučer/prekjučer kada je bio posljednji update....


a od kada je tebi to

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Od Orea. Nakon što se to počelo događati,  napravljen je hard reset i ništa se nije promijenilo na bolje, čak dapače. 

8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

poz .zanima me na  oreo, kad punite mob sa njegovim original punjacem, jel vam pise kabelsko punjenje, ili brzo kabelsko punjenje ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Piše "Brzo punjenje", ako je isto dozvoljeno u opcijama.
Luc
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Onda oontam da mi punjac nevalja ili kabel. Meni oise kabelsko punjenje a na zaslonu zakljucavanja samo punjenje.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Dino s7edge kaže...

poz .zanima me na  oreo, kad punite mob sa njegovim original punjacem, jel vam pise kabelsko punjenje, ili brzo kabelsko punjenje ?

 Piše "kabl za punjenje" a ako je u podešavnjima uključena opcija "brzo punjenje putem kabla"  onda piše "brzo punjenje".

8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Hvala svima. Ustanovio sam da mi adapter stvara probleme :)

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice