Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 880.559
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Meni se povezuje sa automobilom i pametnom narukvicom bez problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Svakih mjesec dana mi baterija krene nenormalno curiti i kad napravim hard reset sve bude u redu neko vrijeme? Jako me zivcira to, jel ima neko rijesenje ili nesto sto vrijedi probati da ne moram raditi hard reset stalno? Mozda neki antivirus, nesto za ciscenje uredaja?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
DzigiBau kaže...

Svakih mjesec dana mi baterija krene nenormalno curiti i kad napravim hard reset sve bude u redu neko vrijeme? Jako me zivcira to, jel ima neko rijesenje ili nesto sto vrijedi probati da ne moram raditi hard reset stalno? Mozda neki antivirus, nesto za ciscenje uredaja?

 To ti je tipični android, sve mobitele koje sam koristio imaju isti problem, nekad sve radi super, nekad iz čista mira baterija bude užas.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Upravo to se i meni dogada. Vec sam sit toga.
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Ljudi kakav je Oreo na ovom cudu? Frendica je uzela mobitel i sutra cu joj sve namjestiti na njemu, zeli da joj je baterija sto bolja i da mob sto bolje radi. Sto kazete, da joj stavim dobri stari Nougat ili bacim Oreo na njega?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Dardevil kaže...

Meni se povezuje sa automobilom i pametnom narukvicom bez problema.

 Sto je najgore, Garmin (Edge 520) napise da je spojen sa mobitelom, ali meni na mobu ne pise nista osim da BT ne moze pronaci ni jedan uredaj u blizini.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2018 9:18 (ivanoile).
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
MARKOZD15 kaže...

Ljudi kakav je Oreo na ovom cudu? Frendica je uzela mobitel i sutra cu joj sve namjestiti na njemu, zeli da joj je baterija sto bolja i da mob sto bolje radi. Sto kazete, da joj stavim dobri stari Nougat ili bacim Oreo na njega?

Ljudi molim vas odgovor. Sto da stavim Oreo ili Nougat?

16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Planiram uzeti polovan S8, da li kod provjere mobitela na nesto trebam posebno obratiti pozornost i sta je najbitnije testirati. Prijatelj sto je u njemackoj mi je govorio da navodne neke serije imaju problem sa zamucenom kamerom

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
MARKOZD15 kaže...
MARKOZD15 kaže...

Ljudi kakav je Oreo na ovom cudu? Frendica je uzela mobitel i sutra cu joj sve namjestiti na njemu, zeli da joj je baterija sto bolja i da mob sto bolje radi. Sto kazete, da joj stavim dobri stari Nougat ili bacim Oreo na njega?

Ljudi molim vas odgovor. Sto da stavim Oreo ili Nougat?

 

Ne osjetim razlike

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Pozdrav, presao sam sa iosa na android (s8) pa mi je ovo sad sve ludnica :D sve super radi, samo sam primjetio da aod mi ne mjenja svjetlost ( trazio sam u opcijama i nisam nasao,osvjetljenje mi je auto na telefonu) jel to bug ili ne znam ja nastimati (mada sam primjetio da ponekad navece pojaca svjetlost a po danu nece ) . Hvala unaprijed
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
systemize kaže...

Planiram uzeti polovan S8, da li kod provjere mobitela na nesto trebam posebno obratiti pozornost i sta je najbitnije testirati. Prijatelj sto je u njemackoj mi je govorio da navodne neke serije imaju problem sa zamucenom kamerom

provjeris logicno stanje, ogrebotine, ostecenja, mrtve piksele, itd... vidis radi li otkljucavanje otiskom, provjeris imei, uslikas nesto cisto da vidis kakve su fotke i ima li mrlja na kameri, i naravno obrati pozornost na ekran, tocnije burn in

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
kenan94 kaže...
Pozdrav, presao sam sa iosa na android (s8) pa mi je ovo sad sve ludnica :D sve super radi, samo sam primjetio da aod mi ne mjenja svjetlost ( trazio sam u opcijama i nisam nasao,osvjetljenje mi je auto na telefonu) jel to bug ili ne znam ja nastimati (mada sam primjetio da ponekad navece pojaca svjetlost a po danu nece ) . Hvala unaprijed

ako ti je svjetlina ekrana na auto, onda i aod tako mijenja svjetlinu

ali inace nema postavke bas za svjetilinu aod-a

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
CrossDeath kaže...
systemize kaže...

Planiram uzeti polovan S8, da li kod provjere mobitela na nesto trebam posebno obratiti pozornost i sta je najbitnije testirati. Prijatelj sto je u njemackoj mi je govorio da navodne neke serije imaju problem sa zamucenom kamerom

provjeris logicno stanje, ogrebotine, ostecenja, mrtve piksele, itd... vidis radi li otkljucavanje otiskom, provjeris imei, uslikas nesto cisto da vidis kakve su fotke i ima li mrlja na kameri, i naravno obrati pozornost na ekran, tocnije burn in

 

Ako želiš izbjeći živciranje oko baterije radije izbjegni S8, sa plus modelom je nešto bolja situacija. Točnije softverski problemi su jednako prisutni naravno, ali ima malo veću bateriju pa rezultat u konačnici nije tako loš. Ali čitam po stranim forumima, masa ljudi ima problem sa curenjem baterije preko noći dok su isključeni i podaci, wifi, aod te ugašene aplikacije. Meni nekad preko noći ode 3% baterije, a nekad 20%...

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.5.2018 10:57 (DzigiBau).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Kako na ovom telefonu provjeriti imam li dostupan update , neka aplikacija preko koje mogu instalirati update , i sta je bitno da gledam kod tih verzija kako da znam koja je moja i koje mi odgovaraju , nisam od s5 bio na Samsungu i zaboravio sam sve , ako moze neki link upustva gdje objasnjeno bilo bi dobro , Hvala
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
kenan94 kaže...
Kako na ovom telefonu provjeriti imam li dostupan update , neka aplikacija preko koje mogu instalirati update , i sta je bitno da gledam kod tih verzija kako da znam koja je moja i koje mi odgovaraju , nisam od s5 bio na Samsungu i zaboravio sam sve , ako moze neki link upustva gdje objasnjeno bilo bi dobro , Hvala

Sam ce ti telefon javit da imas update,osim ako nisi ugasio automatsko osvjezavanje,onda rucno provjeris.

Nece ti telefon sam izbacit update neceg sto tebi ne odgovara.

 

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Baš danas stigao novi update (Tele 2)
Luc
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
MARKOZD15 kaže...
MARKOZD15 kaže...

Ljudi kakav je Oreo na ovom cudu? Frendica je uzela mobitel i sutra cu joj sve namjestiti na njemu, zeli da joj je baterija sto bolja i da mob sto bolje radi. Sto kazete, da joj stavim dobri stari Nougat ili bacim Oreo na njega?

Ljudi molim vas odgovor. Sto da stavim Oreo ili Nougat?

 Oreo, hard reset i to je to.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Aha , problem je sto sam na slabijoj mrezi haloo iz Bosne i sumnjam da ce oni pustati update , da sam na Bhtelecomu ne bi brinuo jer se sjecam da sam na s5 na njihovoj mrezi dobijso update.
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
kenan94 kaže...
Aha , problem je sto sam na slabijoj mrezi haloo iz Bosne i sumnjam da ce oni pustati update , da sam na Bhtelecomu ne bi brinuo jer se sjecam da sam na s5 na njihovoj mrezi dobijso update.

 I ja sam na eronetu...dobit ces update ako bude ikakav.Nemas ti tu sta instaliravat ili dirat.

Origin_Steam: hrka11
16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Stigao i meni, nešto više od 500MB.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Pročitao sam negde da sa zadnjim update-om(CRED) više neći moći downgrade softvera...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Da, u novom updateu je promijenjen bootloader tako da nema vise downgradea.
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Nakon LG tabora evo me nazad u Samsung, i mogu reć da je mobitel odličan. Uzeo sam običan S8 zbog veličine, S8+ mi je nespretan za korištenje i izgleda mi kao daljinski. 

Rootao ga, stavio batman rom 2 (oreo)sa dual speaker modom. Upaljena mi je ušteda energije uz ograničenje brzine cpu-a i FHD+ rezolucija. Baterija mi zasad izdrži bez problema 5+ SOT, sa AOD-om, facebook,mess, viber, sinkronizacija emailova, upaljen bluetooth za smart narukvicu itd. Mob radi fluidno i brzo bez ikakvih lagova (isključene animacije).

 

Nakon LG G6 kamere(kamera je zaku*** osim uz upotrebu gcam), kamera na S8 je više nego odlična, stavio sam i Gcam app pa kad ulovim vremena ću se poigrat sa usporedbom stock vs gcam.

 

Skener šarenice radi odlično, nisam mislio da ću ga koristiti uz fingerprint ,ali jednostavno fingerprint pada u drugi plan jer mi je ovo brže i jednostavnije.

 

U planu je bilo ići na S9, ali se jednostavno ne isplati za toliku nadoplatu. 

 

 

Šta koristite kao zaštitu na staklu? maska? možda rhino shield?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Imam s8+ i mogao bi zamjeniti za nov s9 uz doplatu od mozda 400kn ili bez doplate.

Isplati li mi se to napravit?

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Tko ce ti dati s9 za s8 plus i 400 kn. Ja nudio note 8 i 1000 kn pa nema nikog

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
helix24 kaže...

Tko ce ti dati s9 za s8 plus i 400 kn. Ja nudio note 8 i 1000 kn pa nema nikog

 Ja sam pitao sta mislite za tu zamjenu,nije bitno ko.

Origin_Steam: hrka11
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
hrka11 kaže...
helix24 kaže...

Tko ce ti dati s9 za s8 plus i 400 kn. Ja nudio note 8 i 1000 kn pa nema nikog

 Ja sam pitao sta mislite za tu zamjenu,nije bitno ko.

 

Meni bi bio težak prijelaz s većeg uređaja na manji pa imaj to na umu. Definitivno je odlična ponuda ako možeš dobiti novi s9, no baterija bi na njemu mogla biti problem kao i na s8

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Dobio danas updste za mjesec maj , a ne znam sta se svi zale na bateriju kod s8 , meni izdrzi citav dan sa 3- 4 h sota i pola sam na 3g , najvise izvukao oko 5h sota na wi fi, mnogo bolja od iphona 6s jos baterija zamjenjena.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2018 2:47 (kenan94).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Bolji standby na majskom updateu,barem mi se čini
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
DzigiBau kaže...
hrka11 kaže...
helix24 kaže...

Tko ce ti dati s9 za s8 plus i 400 kn. Ja nudio note 8 i 1000 kn pa nema nikog

 Ja sam pitao sta mislite za tu zamjenu,nije bitno ko.

 

Meni bi bio težak prijelaz s većeg uređaja na manji pa imaj to na umu. Definitivno je odlična ponuda ako možeš dobiti novi s9, no baterija bi na njemu mogla biti problem kao i na s8

 Isto je i meni palo na pamet,bez obzira sto je ovaj noviji,ne vjerujem da je toliki bolji od 8+,a velicina mi je taman od plusa.

Origin_Steam: hrka11
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice