Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 877.527
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Napravili su remote reset SIM kartice i sada sve radi
11 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Stigao je novi update sa AR emoji i super slow-motion modulima za kameru

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Da li je ko slao mobitel na servis u vezi kamere šta se nece fokusirat, nego je treba potresti da se fokusira?

Diritor je lipo reka pali smo na dno homo si skupa na BIRO.
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Stiglo ažuriranje. Mob kupljen u Sancta Domenici, T-mobile mreža
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Koristi netko battery case? Ima li toga u domaćim dućanima? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Pačo kaže...

Da li je ko slao mobitel na servis u vezi kamere šta se nece fokusirat, nego je treba potresti da se fokusira?

Meni se taj slucaj dogodio samo pri prvom koristenju kamere... nakon sto sam ju tada protresao vise nisam imao problema s fokusom (nekih 14 mjeseci radi uredno)

Dali se tebi problem ponavlja?

Pitam, jer bi ja definitvno reklamirao u tom slucaju.

 

and the heavens shall tremble
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Svakodnevno

Diritor je lipo reka pali smo na dno homo si skupa na BIRO.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Pačo kaže...

Da li je ko slao mobitel na servis u vezi kamere šta se nece fokusirat, nego je treba potresti da se fokusira?

 meni se jedno vrijeme desavalo to,onda ga uzeo i istresao hljeb u njemu i od tad sve cool evo vec 4mj,da se ponovi opet i pocne tako,nosio bi ga u servis dok je pod garancijom.

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
mersimh kaže...
Pačo kaže...

Da li je ko slao mobitel na servis u vezi kamere šta se nece fokusirat, nego je treba potresti da se fokusira?

 meni se jedno vrijeme desavalo to,onda ga uzeo i istresao hljeb u njemu i od tad sve cool evo vec 4mj,da se ponovi opet i pocne tako,nosio bi ga u servis dok je pod garancijom.

 Meni se ovo nedavno dogodilo i to baš dok sam trebao nešto snimat. Koristim par Paid aplikacija i u svakoj isto, sve mutno, bez fokusa. Probao uključiti Samsung original kameru i sve se popravilo.

11 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

I meni se desava da mi je kamera zamucena i kad protresem onda se fokusira, a ja mislio da mi kamera krepala.

Mnei jos nije dosao update a kupljen je u tmobileu, izgleda da je dosao na otkljucane uređaje.

 

Imam jedno pitanje.

Inace si uvijek nakon svake ljetne sezone kupim neki novi mob kad dođem s mora, no ove sezone sam uzeo novi laptop pa mi bas mob i nije potreban jer mi je S8 kao nov,ono nemam neku potrebu da ga mjenjam.

Iznenadio sam se vec sada koliko je S9 pala cijena,nevjerojatno nesto.

Cak sam si gledao da mozda prodam S8 pa kupim neki drugi tipa Noa N10 koji mi je bas brutalan a kosta 2600kn, ili ovaj Pocophone koji se nađe u slicnoj cijeni nov na oglasu, no mislim da mu kamera nije bas ono najbolja...Xiaomi MI8 ili Oneplus6...no ono sto me zanima dali je koji od njih bolji u kamerama od S8 ili je losiji? Citao sam u recenzijama da Noa nije bas za najjace igrice,da zna malo trzuckati, ono, svaki ima nesto dobro a drugo slabije...ili je najbolja opcija ostati i dalje na S8, jer ako bih mjenjao to bi bilo cisto bezveze da imam nesto drugo

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 13:21 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Ma nemoj mijenjat, nema smisla. Možeš si jedino promijenit teme na mobu il kupit neke teme i ikone pa mijenjat redovno, ko da imaš drugi mob je dojam bar meni tak na S7, ugasi si animacije da bude brži.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Imam rootan galaxy s8+ i verziju androida 7.0 G955FXXU1AQK7 ,

s obzirom da mi je rootan mob nemogu  dobiti automatski ažuriranje na android 8.0, već moram sam ga nadogradit vjerojatno sa odinom

 

Zna li netko na koji način je najbolje nadogradit android na 8.0 i dali će mi se izbrisat podaci s mob nakon ažuriranja?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sheldon Cooper Ph.D kaže...

Stigao je novi update sa AR emoji i super slow-motion modulima za kameru

 Tvornicki otkljucan G955F kupljen u Austriji (ATO) mreza A1 jos uvijek nema update-a.

To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
dark_wizz kaže...
Sheldon Cooper Ph.D kaže...

Stigao je novi update sa AR emoji i super slow-motion modulima za kameru

 Tvornicki otkljucan G955F kupljen u Austriji (ATO) mreza A1 jos uvijek nema update-a.

 ma ne propustas nista,ja sam dobio odma prvi dan cim je izasao update,ali super slow motion je na S8 prelos svakako

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Pitanje, imam problem sa Samsung S8+

 

Kad upalim kameru uvijek mi je slika mutna, onda moram protresti naprijed nazad telefon da je slika kako treba biti kad želim slikati. Što točno treba podesiti u postavkama kamere da to ne moram svaki put raditi?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

trebaš ga odnijeti na servis.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Pozdrav ljudi,kupia san S8 im 5-6 dana telefon je nov jos ga drzin u kutiji dok nestigne zastita nikako jos nije ispadao na pod i sad san primjetia da u kucistu unutra nesto kao da suska ili krcka to se cuje kad ga malo brze protresen i cini mi se da zvuk dolazi iz gornjeg dijela kucista oko kamere ,senzora i utora za sim pa mi nije jasno sta je to al telefon nikako nije ispadao i nije moglo nista puknit unutra 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

ne brini..to je normalno..stabilizaor kamere je pomičan

Luc
Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Kad kad ga protresen naprid nazad malo brze onda se bas cuje to iz kucista pa mi je bilo sumnjivo ,sad mi je lakse kad znan sta je  

12 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

S8 mi konstantno javlja moisture detection, pa sutra ide u Tele 2 na reklamaciju.

Dali je netko imao sličnih iskustava/koliko vremena je trajao servis?

Luc
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Nakon factory reseta ista stvar i skužio da nakon gašenja fast charginga je sve ok...a kada upalim fast charging sada nakon 3-5 sekundi prebaci na kabelsko punjenje..ima li netko sličnih problema?
Luc
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Meni je s8+ nakon plivanja u bazenu skoro 5 dana javljao moisture problem i nije se htio punit. Ma koliko ja pokusavao ispuhati usb utor (cak i komprimiranim zrakom) nista nije pomoglo. Punio ga bezicno tih par dana dok nije sam od sebe prestao izbacivat gresku
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Evo i na tcom stigli zakrpi za rujan i ove znacajke za kameru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
A meni za 1. listopad vec novi update.
Svaka cast Samsungu, prije njega sam imao nexus 5x i on je dobivao takoder svaki mjesec update. Nisam ocekivao isto i s S8
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Također listopadski sjeo
Na SEE sam
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Meni stigao tek rujanski update, ovaj novi ce valjda u prosincu...
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
To ti ovisi najvise do CSC-a. Kod mene na s8+ i Note9 ATO (open Austria) pa dobijem update skoro dva tjedna poslije svih. Dok je kod zene na S8+ MAX (tmobile austria) i uvijek dobija update medju prvima.
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
16 godina
online
Samsung Galaxy S8/S8+

Da li mi moze preporuka neke jeftine folije ili stakla za zadnju stranu, prvenstveno da se ne grebe.. vise mi je dosadilo nositi mob u zastitnom kucistu, bez kucista kao da je drugi mobitel

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

da li je netko mjenjao, ili zna gdje se moze zamjeniti/popraviti prednje staklo za S8, a da nisu ovi servisi koji naplacuju 1000kn+ ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
3dfx kaže...

da li je netko mjenjao, ili zna gdje se moze zamjeniti/popraviti prednje staklo za S8, a da nisu ovi servisi koji naplacuju 1000kn+ ?

 Može biti i jeftinije, samo to zamjensko smeće od stakla, ne vrijedi ni jednu lipu. Imao par mobitela s takvim displayom i zadavao mi je glavobolje svakodnevno. Jednostavno preloše i nekvalitetno.

Ako mijenjaš, obavezno original, a to je skupo.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice